Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Pedriel sakat, Keita sırasını bekleyecek..
Alt 02.09.2010, 17:41   #31
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Pedriel sakat, Keita sırasını bekleyecek..

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
oncelikle sen 9 tane yorum yapmissin 9 uda kadiri kayiran aciklamalar ile dolu akraban felan mi?
sonra ben kadiri keita ile ayni kefeye koyamiyorum benim gorusum saygi duy..
yabanci hastasi degilim memleket hastasiyim kim iyi oynarsa o giysin formayi gerisi teferruattir..
uyeligimi senin yaptigin basit 9 yorumlami kiyasliyorsun?
13 km kostugunuda iyi sallamissin kardesim
sitede her yorumcuya ayni duzmece cevaplar vermissin ...kendine sahip cik
Sakin ol kardes kendine gel, tatilin keyfini çikarmaya bak.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Pedriel sakat, Keita sırasını bekleyecek..
Alt 02.09.2010, 18:57   #32
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MÜNİHLİ...FURKY..YİĞİDOCENGİZ. ...Siz napıyorsunuz koçum..Şimdiden Mehmet YILDIZ düşmanı oldunuz,takımdan kesiyorsunuz..Geçen sene Mehmet YILDIZ'a yalvardığınız günleri unuttunuzmu...
.....Sonra bişey daha var YİĞİDOCENGİZ sen de dahil bi Allahın kulu SİVASSPOR KAPTANI MEHMET YILDIZ'A SALAK diyemez..Sayın oda opları özür diletin bu adama...!!!!
Bu kadar terbiyesizlik olmaz..Tamam futbolcuyu eleştirirsin ama KÜFÜR EDEMEZSİN KARDEŞİİMMMMMM
öncelikle lafını sözünü bil,haddini bil,ukalalık yapma,insanlarıda kışkırtmaya çalışma.yaptığım yorumu iyice okumamışsın anlaşılan.

yaptığın yorumdan da çok delikanlı olduğun anlaşılıyo,bi telefon numaranı falan verde bi görüşelim bakalım kaç kuruşluk delikanlıymışsın...
mehmete gelince;onun kompleksi olmasaydı harika bir oyun ortaya koyduğumuz o maçı kazanabilirdik.tamam mehmet iyi bir oyuncu bende onu çok seviyorum ama elinden gelen gayreti gösterdiği zaman;takımı sabote ettiği zaman değil.ok ''salak'dediğim için biraz ileri gitmiş olabilirim,ama onu hakaret olsun diye söylemedim.o maçta_gerçektende_bi salak gibi davrandığı için söyledim.ceyhuna kıskançlık yapması bence en büyük salaklığıydı çünkü o bu takımın kaptanı ve her zaman yıldızıdır.

sende yapılan yorumları anlamaya çalış öyle sazan gibi atlayıpta ortalığı germeye çalışma...
Alt 02.09.2010, 19:05   #33
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bgürsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sokakta karşılaşsanız selam verecek cesareti kendinizde bulamazsınız.. değil küfür etmek meraba diyecek kadar yüreğiniz yok sizin.. adam klavye efeliğine gelince üzerinize yok.. terbiyesizliğin alemi yok, herkes haddini bilsin.. Mehmet Yıldız kadar Sivas sevdalısı, Sivas emekçisi olsaydınız bu lafları edemezdiniz.. beğenmediğiniz insanın Sivas için neler yaptığı ortada.. Mehmet Yıldız şahsiyetinde bir futbolcu sezon boyu başarısız olsun yine de desteklenmeyi hakeder..
la kardeşim ortalığı germeyin saçmasapan yorum yapmayın,kimse mehmetin kişiliğine saldırmadı.zaten kim bunu yaparsa önce ben tepki gösteririm.ben sadece o maç için yorum yaptım hepsi bu.mehmet biraz egoist davranmayıpta ceyhuna ayak uydursaydı o maçı belkide kazanmıştık,ve şimdi bunları konuşmuyo olacaktık.

doğru herkes mehmet kadar fedakar olsaydı belkide şimdi şampiyon bir takımımız vardı eyvallah.ben sadece o maç için yorum yaptım.onun dışında hiçbir ALLAHın kulu bundan önce böyle bir yorum yaptığıma şahit olmamıştır o kadar.

benim tek hakaret ettiğim insan da bülo dur,bunuda böyle bilesiniz.
Alt 03.09.2010, 00:17   #34
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Formayi hak eden giysin,
Muhsin hoca her hafta baska 11 le cikiyordu ve sonucuda ortada..
kiNgSiZe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bekleyecek, keita, pedriel, sakat, sırasını