Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yurtdışındaki Yiğidolar

Yurtdışındaki Yiğidolar Burada Yurtdışındaki Yiğidoları tanıyalım

Seçenekler Arama Stil

SİVASTANBUL
Alt 27.06.2007, 01:07   #31
rafet.burak
Yeni Yiğido

rafet.burak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rafet.burak Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart SİVASTANBUL

Bu kelimeyi ilk duydugumda kendimle Sivaslı oldugum ve sivasta yasadıgım için cok gurur duymustum çünkü benim gibi 2 milyon istanbulda vardı sadece istanbulda ve dha nicesi nerelerdeydi kimbilir.

Ben böyle düşünürken bi bakmışım ben de ta afrikada dünyanın ta bi ucu akla gelmez casablanca ya gelecegim yasayacagım.tüm afrikayı gezdim afrikayı türkiyeden iyi ögrendim.Ama Yinede SİVAS gibisi yok.Bi kere sunu anlıyorsun Sivas gerçekten kolay insanın memleketi degil sivas yazı ayrı kışı ayrı güzel buralarda hiç kış olmuyor özlüyorsun sivasın karlı puslu havasını daglık arazilerini özlüyorsun suyunu insanını.Gerçekten inanın benim memleketim gibisi yokmuş.bi çok il gördüm türkiyede afrikada ama yok yani gelenek görenek örf adet var bizde yani abi abla ana baba akraba var saygı var efendilik bazan macoluk var ama hep abi babasın.Sivaslısın sen.

Hey gidi SİVAS koca sivas gerçekten doya doya yaşayamadan tadına varmadan bir hayat yaşıyorum ve bunu hep yaşayıp bitirdikten sonra anlıyorum.

Sivas Konya Ankara Yalova İzmit İstanbul Casablanca Mohammedia İzmir ve daha bir çogu ama dedim ya her şeyi bittikten sonra arıyor özlüyorsun ama yinede SİVAS 1 numara hep.

Bir gün ŞAMPİYON olacak sivasspor bunda benim ve benim gibi SİVAS'ı candan gönülden seven Herkesin Destegi olacak inşallah.

Sivas Bir Gün dünya Başkenti olacak.Dostlarım inanın hayal edin.Bir amerikalının hayalleri yoktur ama Türkün hayalleri vardır.Peşinde koşar.Ve hayaller bir gün gerçek olur.

Benim Hayalim Sivas'a ve Sevdiklerime en kısa zaman içinde kavuşmak ve kalbimin anahtarlarını onu sevimliliğiyle şefkatiyle sempatisiyle büyütecek dinlendirecek olana teslim etmektir.

Bu arada 1999 yılı Sivas süper lise fen kısmı arkadaslar ayrıca tm ve sosyalcilere herkese selamlar okuyanlar bilenler görenlere Selamlar sevgiler.

Eğer o dönemden hocalarım varsa yine onlarada Sevgiler Müzik hocam Meral Hanım Sonra yine o dönemde bir çok hocama Sevgiler saygılar eger bunu okuyan Sivas liseli varsa onlara yine çok teşekkürler.
rafet.burak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Afrika'daki Sivaslılar
Alt 27.06.2007, 08:44   #32
RÜTBESİZ ASKER
Acemi Yiğido

RÜTBESİZ ASKER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 RÜTBESİZ ASKER ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Afrika'daki Sivaslılar

Yiğidolarım Dünyayı fethedecek Çünkü yiğidoleın memleketi Selcukluların başkentl
sağolun gardaşlarım...
RÜTBESİZ ASKER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2007, 08:56   #33
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI

afrikadan oyuncu gönderinn heyyyyy yavru sivaslılar,öle oturmakla olmaz...
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Afrika'daki Sivaslılar
Alt 27.06.2007, 10:16   #34
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Afrika'daki Sivaslılar

arkadas dogru soluyor oyuncu gonderin bizeee
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2007, 11:34   #35
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1290 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

vay be fasta bile turk varsa (sivasli daha dogrusu ) eee vallaha diyecek kelime bulamiyorum hersey aklim gelirdi bu gelmezdi ya guney amerikada sivasli varmidir ne cok sivasli var ya herhalde arkadaslar bii dunya capinda arastirmaa yapsinlar 6,7 milyon cikariz herhalde
Alt 01.07.2007, 00:13   #36
rafet.burak
Yeni Yiğido

Standart Sivasa Geliyorum

En sonunda uzun yıllar sonra sivasa dönüyorum.izinde türkiyede olacagım.Ya gerçekten insanın memleketi gibisi yok.Hele bi de sivaslıysan ki sivas gibisi hiç yok.

Osmanlı soyu mirası yadigarı bir memleket düşünün bir gün dünya eserlerinden toplanmıs bir tarih şehri kenti öyleki o şehir bir gün gelir toprak olur su olur can olur hayat olur.

Bizde o şehre hayat veren damarlardaki kan oluruz. SİVAS kalbimde...
-->: Sivasa Geliyorum
Alt 01.07.2007, 02:57   #37
Ertugrul
Gast

Standart -->: Sivasa Geliyorum

Alıntı:
rafet.burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
En sonunda uzun yıllar sonra sivasa dönüyorum.izinde türkiyede olacagım.Ya gerçekten insanın memleketi gibisi yok.Hele bi de sivaslıysan ki sivas gibisi hiç yok.

Osmanlı soyu mirası yadigarı bir memleket düşünün bir gün dünya eserlerinden toplanmıs bir tarih şehri kenti öyleki o şehir bir gün gelir toprak olur su olur can olur hayat olur.

Bizde o şehre hayat veren damarlardaki kan oluruz. SİVAS kalbimde...
Rafet gardaş şimdiden hayırlı yolculuklar
Sonunda hasret bitecek Sivas'a kavuşacaksın.Darısı diğer Sivas özlemi çeken
hemşerilerimizin başına,uzun zamandır görmediğin memleketimizde ki değişimi
sen daha iyi anlarsın ve izlenimlerini bizimle paylaşırsan seviniriz.
--->: Afrika'daki Sivaslılar
Alt 01.07.2007, 03:13   #38
revenge58
Yiğido

revenge58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 revenge58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

guney afrika da sivaslilarin kurdugu bir fabrika var.inanmayacaksiniz ama battaniye fabrikasi ve inanilmaz is yapiyor.cape town da
Alt 01.07.2007, 06:49   #39
Engin58
Usta Yiğido

Engin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

278 Mesajına 442 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 915 Engin58 ist jedem bekanntEngin58 ist jedem bekanntEngin58 ist jedem bekanntEngin58 ist jedem bekanntEngin58 ist jedem bekanntEngin58 ist jedem bekannt

Aramiza hos geldin.Rafet kardesim.selamlarimizi gönderiyoruz.Saygilarimla...
Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SİVASA ASIGIM
Alt 05.07.2007, 01:05   #40
rafet.burak
Yeni Yiğido

Standart SİVASA ASIGIM

Ben Sivasa Asığım Topragına Havasına Suyuna Aşığım.İnanın Dostlar yani hep kalbimin aklımın yüreğimin bir yerinde duruyor ve en güzel yerinde bundandır çok sevinmem cok gülmem ben derimki sivaslıyım.aglamam ben sivaslıyım üsümem anadolu cocuguyum ben sivaslıyım kara kısların adamıyız biz.biz yorulmayız biz kolay sevmez kolay olmeyız bız sıvaslıyız.

dostlar inan o kadar ozledımkı sivasımı yanı internet üzerinden takip ediyorum da hayırlı olsun sivasa gecekten samı başkan cok ıyı ısler yapıyor gordugum ve takıp ettıgım kadarıyla sıvası modernlestırıyor.ınsallah bırde sivastakı konaklara ve tarıhı eserlere sahıp cıkıp modernıze edılırse ulu camı cıfte mınare guduk mınare dabaz tekkesı vb.. daha bir cogu aklıma gelmeyen bır cogunu ınsallah modernıze ederler.gercekten sıvasa yapılan her turlu seyı takıp edıyor goruyor okuyor duygulanıyorum sıvasta gecırdıgım gunlerım o anlamlı o guzel sehırde yasanan tum guzellıkler aklıma gelıyor .bir sehir insanı kendine bu kadar mı asık eder.ya dostlar ınanın olmuyor yanı bir kızı bile memleketim kadar sevemem ben.belkı de memleketıne faydalı olma ıstegı deyın belkı sız deyın kı cok fazla bu sevgı ama gercekten kımbılır gurbetın de verdıgı huzunden de olacaktır ama gercekten yok ya sıvasım gıbısı.

dostlar her sıvaslı sıvasına destek versın her alanda her sıvaslı oldugu yerde desınkı ben sıvaslıyım.her sıvaslı parasını malını bırıktırıp sıvasa saklasın bırıkımını tecrubelerını.

dostlar ben inşaat muhendisiyim tüm bilgilerimi tecrüblerimi sivas için kazanıyorum.tekrar donup memleketıme tekrar oraya yerlesıp soyumu sıvasta surdurmek ıstıyorum.

kım bılır belkı benım aracılıgımla afrıkaya ınsanlar gelır onlar da benım gıbı tanıtır memleketını sevdırır ınsanını yatırım yapar dogduyu yere.

dostlar UNUTMAYALIM SIVASIMIZI

dostlar SİVASI SEVELIM

bu guzel memleketın ekmegını yıyıp ıhanet etmesın kımse bu memleketın suyunu ıcıp ekmegını yemıs her ınsan bır gun ınsallah bu sehre hayırlı ısler yapar ınsallah muvaffak olur hayatta....

Etiketler
afrikadaki, sivaslılar