Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidoya Polis Baskısı
Alt 19.10.2009, 08:20   #31
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1586 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yiğidoya Polis Baskısı

Alıntı:
HCTTP58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet ankaragücü maçlarında aynı stadda böyle birşey görmüyoruz belki ama çok büyütmüşsünüz arkadaşlar. polis bizim taraftarımızı çekti diye mi yenildik yani. tamam öyle demiyorsunuz ama kenardan bakan yenilince bahane arıyorlar gibi düşünür.

kınayacak bir durum olmadığını düşünüyorum. yine mağlup olduğumuz için gerginiz hepsi bu.

Bir de şampiyonluk yolunda bize hep destek olmuş ankaragücü taraftarına kimse laf etmemeli. Ankaragücü taraftarı sivassporu hep destekledi ankarada beraber maç izlerken gördük bunu.

Allah eski güzel günlere dönmeyi tez zamanda sivasspor'umuza nasip etsin.
bizim ankara gücüne bi lafımız yok bunu bilmeniz lazım bizim sitemimiz emniyet güçlerine bizler nerede hangi olaylara karıştıkki bizi kıskaca alıyorlar sürekli kamaralar üzerimizde sürekli birilerini işaret ediyorlar biz buna sitem ediyoruz ve kınıyoruz bizler maçı bıraktık emniyetin yanlış tutumunu protesto ettik bu yapılması gereken hayır yinede hem takımı hem polisleri alkışladık bize yakışanda buydu zaten bize yakışmayanı pretesto ettik buda doğal hakkımız olmalı..........
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2009, 08:20   #32
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Evet polis biraz tahrik etti. Ama bizim taraftarımızda yasak olduğu halde elinden sigarayı düşürmedi.
bortecine isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bortecine'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.10.2009, 08:24   #33
bortecine
Yiğido

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben yazdım,
Yazdıktan sonra aklıma geldi,
Ama doğruya doğru,geçen sezon Sivas merkezde 4 büyükler karşısında evimizde ağır ithamlara maruz kalmadıkmı üç beş kuruş rüşvete tamah eden teşkilat tarafından.
Şimdiki nesil polisler. Sadece gücünn yettiği kişilere saldırmasını bilir. Güneydoğuda taş atanlara neden giremezler??
Alt 19.10.2009, 08:25   #34
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar şimdi birilerini itham ederken koca bir camiayı karalamak olmaz
orda biz 0_2 yeniğiz zaten yıkılmışız sessiz sedasın maçı izliyoruz
olay asıl görevi kamera çekmek olmayan bir polis memurunun orda duran kamerayı alması kamera çekmesi fotoğraf çekmesiyle başladı hiç bir olay yok ses yok neden bu davranışa girdi bilmiyorum bu zatı muhterem ya sivaslıydı dur bizim taraftar uyumuş bir galyana getireyim dedi yada tam tersi her ilde karşılaştığımız sebebini bilmediğimiz SİVAS DÜŞMANLIĞI ben böylesi insanların görevi ne olursa olsun ta..................... ?
sonra amiri geldi senin görevin omu dedi çıkart boyundanda şunu dedi görev yapın soytarılık yapmayın dedi
birde olaylar esnasında şeref türübününden çıkıp pravakatör polisi resmen rezil eden yöneticimiz faruk taşsetene ayrıca teşekkür ediyoruz
EN ÖNEMLİ KONU BURDAN BİZİM OYLARIMIZLA ANKARAYA GİDEN BİR ELLERİ YAĞDA BİR ELLERİ BALDA OLAN SÖZÜM ONA MİLLETVEKİLLERİMİZE
SİZ SİVASIN YÜZ KARASISINIZ BÖLGE HASTANESİ KAYSERİYE GİDİYOR,BÖLGE İDARİ MAHKEMESİ KAYSERİYE GİDİYOR,SİVAS OTOYOLLAR PROJESİNDEN ÇIKARTILDI STADYUMUMUZ BİR MUAMMAYA DÖNDÜ
DÜNDE TRÜBÜNDE ÖKÜZÜN TRENE BAKTIĞI GİBİ BİZİ İZLİYORSUNUZ SİZİN HİÇMİ UTANMANIZ YOK DÜN O TÜRÜBÜNDE POLİSİN HOR GÖRDÜĞÜ ŞİDDET GÖSTERDİĞİ KİŞİ SENİN HEMŞERİLERİN SENİN OY ALMAK İÇİN BİLMEM NEYİNİ ÖPTÜĞÜN KİŞİLER
BÖYLESİ ŞAHSİYETSİZ KİŞİLİKSİZ KORKAK POLİSE DURUN DEMEYECEK KADAR ACİZ KİŞİLERİ ANKARAYA GÖNDERDİĞİM İÇİN KENDİMDEN UTANIYORUM
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.10.2009, 08:29   #35
bortecine
Yiğido

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
olay asıl görevi kamera çekmek olmayan bir polis memurunun orda duran kamerayı alması kamera çekmesi fotoğraf çekmesiyle başladı hiç bir olay yok ses yok neden bu davranışa girdi bilmiyorum bu zatı muhterem ya sivaslıydı dur bizim taraftar uyumuş bir galyana getireyim dedi yada tam tersi her ilde karşılaştığımız sebebini bilmediğimiz SİVAS DÜŞMANLIĞI ben böylesi insanların görevi ne olursa olsun ta..................... ?
sonra amiri geldi senin görevin omu dedi çıkart boyundanda şunu dedi görev yapın soytarılık yapmayın dedi
birde olaylar esnasında şeref türübününden çıkıp pravakatör polisi resmen rezil eden yöneticimiz faruk taşsetene ayrıca teşekkür ediyoruz
EN ÖNEMLİ KONU BURDAN BİZİM OYLARIMIZLA ANKARAYA GİDEN BİR ELLERİ YAĞDA BİR ELLERİ BALDA OLAN SÖZÜM ONA MİLLETVEKİLLERİMİZE
SİZ SİVASIN YÜZ KARASISINIZ BÖLGE HASTANESİ KAYSERİYE GİDİYOR,BÖLGE İDARİ MAHKEMESİ KAYSERİYE GİDİYOR,SİVAS OTOYOLLAR PROJESİNDEN ÇIKARTILDI STADYUMUMUZ BİR MUAMMAYA DÖNDÜ
DÜNDE TRÜBÜNDE ÖKÜZÜN TRENE BAKTIĞI GİBİ BİZİ İZLİYORSUNUZ SİZİN HİÇMİ UTANMANIZ YOK DÜN O TÜRÜBÜNDE POLİSİN HOR GÖRDÜĞÜ ŞİDDET GÖSTERDİĞİ KİŞİ SENİN HEMŞERİLERİN SENİN OY ALMAK İÇİN BİLMEM NEYİNİ ÖPTÜĞÜN KİŞİLER
BÖYLESİ ŞAHSİYETSİZ KİŞİLİKSİZ KORKAK POLİSE DURUN DEMEYECEK KADAR ACİZ KİŞİLERİ ANKARAYA GÖNDERDİĞİM İÇİN KENDİMDEN UTANIYORUM
Polis korkaktı sözüne katılmıyorum. Çok cesaretliydi 20 30 kişiye 250 300 polisle müdale edilmesi. Onların cesaretini gösterir. Bugun biz değil eskişehir ankaragücü bursa taraftarı olsaydı polisin tavrı o olurmuydu?
Alt 19.10.2009, 08:43   #36
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

şimdi burda varsa duyan abilerimiz gitler trübünlerin yogun oldugu statlardan birinde trübünden adam alsınlar hadi bakalım sıkıyorsa alsınlar artık stadlarda emniyet istemiyoruz sanki dışardan bakan insan stadda maç degil de savaş yapılıyor sanacak sıkıyorsa git doguda vatan hainlerine sık biber gazını salla jopunu da bende alnından öpeyim ahh işte türk polisi budur adam çocugu yaşında insana jopla saldırıcak sonra bu arkadaş polislik yaptıgını savunacak yönetim uyuma taraftara sahip çık
Alt 19.10.2009, 08:48   #37
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
o ankaraya gönderdigimiz kişilere zamanı geldigi zaman da cevabı verilir
Alt 19.10.2009, 08:49   #38
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bortecine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Polis korkaktı sözüne katılmıyorum. Çok cesaretliydi 20 30 kişiye 250 300 polisle müdale edilmesi. Onların cesaretini gösterir. Bugun biz değil eskişehir ankaragücü bursa taraftarı olsaydı polisin tavrı o olurmuydu?
BORTEÇİNO BEN ORDA POLİSE KORKAK DEMİYORUM SADE VİRGÜL KOYMAYI UNUTMUŞUM
BİRDE DÜN GECE 5,DE ÇIKTIK YOLA , YOLDA BİZİ KIRIKKALELİ BİR AİLE GÖRDÜ BENDE SİVASSPORLUYUM AİLEMLE BİRLİKDE SİVAS MAÇINI İZLEMEYE GİDİYORUM ÇOK DUYGULANDIM BİR YANE KAŞKOL HEDİYE ETTİM
ÖPÜŞTÜK SİVASDA DAVET ETTİK AYRILDIK
SONRA BİZ MERHUM ŞEHİT GENEL BAŞKANIMIZIN TACETTİN DERGAHINDAKİ EBEDİ CENNET MEKANINA GİTTİK BAKTIK KIRIKKALELİ AİLE ORDA BAŞKANIMIZIN MEZARI BAŞINA OTURMUŞ KURAN OKUYORLAR DUYGULANDIM AĞLADIM KEŞKE BİZ SİVASLILARDA KENDİ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKSAK DEDİM BU HÜZÜNLÜ DUYGULARLA DUALARIMIZI ETTİK STADIN YOLUNU HEP BERABER TUTTUK
KEŞKE NUFUSU MİLYONLARI BULAN BU ŞEHRİN EVLATLARI BU MEMLEKETE O KIRIKKALELLİ AİLENİN VERDİĞİ DEĞERİN MİLYONDA BİRİNİ VERSE ŞİMDİ BİZ METROPOL BİR ŞEHİRDİK
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2009, 09:46   #39
handsome5867
Yiğido

handsome5867 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 handsome5867 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BAŞKENT E YAKIŞMAYAN ÖNLEMLERDİ ZATEN MAÇ 2-0 OLDU KİMSEDEN SES ÇIKMIYODU O ANADA POLİS MÜDÜRLERİ SAHANIN İÇİNDEN TA TRÜBÜNLERE GİREREK Bİ SEYİRCİYİ ALMALARI İLE BAŞLADI. BİZİM SEYİRCİ MASUM GÖRDÜLER TRÜBÜNLERE ÇIKDI POLİSLER PEKİ NDEN G.BİRLİĞİ SEYİRCİSİNİ ÇEKMEDİNİZ. ONLAR HİÇ Mİ SİGARA İÇMİYODU. BASKA DEPLASMAN TAKIMLARINA DA YAPSINLAR DA GÖRELİM BAKALIM NASIL OLAYLAR ÇIKARDI
handsome5867 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2009, 10:09   #40
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ZATEN EMNİYETİN BU UYGULAMALARINA AKIL SIR ERMİYOR. BÖLÜCÜLER ETRAFI YAKIP YIKARKEN SESLERİNİ ÇIKARMAZLAR. MEMLEKETİNİ MİLLETİNİ SEVEN İNSANLARI FUTBOL MÜSABAKALRINDA RENCİDE EDERLER. BU ÜLKEYE YAZIK. VATANINI MİLLETİNİ SEVEN VATANI İÇİN GÖZ KIRPMADAN ÖLÜME GİDECEK OLAN SİVASLI YİĞİDOLARA YAPILANLARI NEFRETLE KINIYORUM.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
baskısı, polis, yiğidoya