Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: REZİLLİK DİZ BOYU !!!
Alt 13.09.2010, 21:45   #31
Kederli Yiğido
Acemi Yiğido

27 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 Kederli Yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: REZİLLİK DİZ BOYU !!!

Hakeme suç bulup sorumluları korumak olmak

Bu hakemlerle biz daha 2 sezon önce başarılı olmadık mı

Topa koşmuyor oyuncumuz yahu

Yan hakeme hakaret etmek ne demek hakem ananı ..... sesini çıkartmayacaksın koskoca sivasspor camiasının yükü omuzlarında

Hele hele formayı yere atmak namussuzluktur
Kederli Yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 21:46   #32
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
risale69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
her takım zaman zaman böyle mağlubiyetler yaşar.trabzon liverpol gibi bir takımı bile ezdi sahasında. bu kadar da büyütüp futbolcuların, antrönörün moralini bozmayın ayıptır. bu takım geçen sene ki takımdan daha iyi bir takım.mesut hoca sayesinde ligde kaldığımızı nasıl unuttuk böyle.
ayıptır ayıp.
her takım zaman zaman düşüşler yaşar,bizim taraftar olarak görevimiz zor günlerinde onlara yardımcı olmak,morallarini iyice bozmak değil.
kardeşim iyi söylüyorsunda bu hocayla bu kadroyla ligde tutunamayız hoca suçlu kadroyu yeterli gördü bizi rezil etti hem bizi mesut kurtarmadı diyarbakır ankara kurtartı
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 21:55   #33
SeLoCan58
Yeni Yiğido

SeLoCan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 SeLoCan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SAYİN BASİN SÖZCÜÜÜÜSÜÜÜÜÜÜ SEN NERDESİN SENDE ÇIK TV YE BU HAKEMLERDEN CEKTİMİZ NE DEME........ HAKEMLER AYANİZİ DENK ALİN DE BUNU DA YAPAMİYORSAN SERT CIKAMIYORSAN YAVAŞ YAVAŞ İN OTURDUN YERDEN AŞŞA......
SeLoCan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SeLoCan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2010, 22:03   #34
merekum
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merekum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

II.TİMUR VAKAASI ÜZERİNE;

Çok özür dilerim arkadaşlar, ama yukarıdaki başlık bu Kara formanın giyildiği isli, iğrenç gecenin başlığı olarak atıldı...

Sivaslı olmaktan hayatım boyunca hiç utanmadım; hep gurur duydum, lakin bu gece M.bakkal efendi? denen arkadaş ve onun kukla ekibi bu acıyı bize yaşattı...

Sayın bakkal, bu Trabzonun Sivas a öfke dolu spor severlerini sevindirmek için öyle bir şenlik hazırlamışsınız ki, bu kara lekemiz, bu zavallılar ordusunun dil torbalarında sayenizde turşuluğa çıktı....

Bugün fanatik gazetesinin sayfasına girdiğim de; Sivasspor düşmanı bir psikopat aynen şöyle diyordu: """Şenol Hoca, bu maş 5 ten az olamamalı hatta 7 tane atarlarsa çok iyi olur""", bu ürpertici ifadelerin geçekleşeceğini pek sanmıyordum, ama sayın Bakkal sana da pek güvenemiyordum doğrusu: Niye mi?, sen Cihan ı, Ceyhun u ilk onbirde oynatacak kadar, Keita yı Sivas sanayisinin deposuna kilitleyip hapsedecek kadar bilinçsiz bir teknik adamsın, oyunu iyi okuyamıyorsun ki, M.Sözgelmez i sol bek e alıp 6 ya doğru giden otobanın temellerini bizzat attın, Sayın bakkal bu gece var ya, bu gece değil Sivasspor Teknik direktörlüğünden, Teknik direktörlükten istifa etmelisin... Ha diyeceksin ki, Ferhat Sakatlandı, ya adam bende sana bir şey söyleyim mi; Bu akşam maç sonrası gözyaşlarıyla konuşan benim çok değerli abim Sivasspor aşığı "MAHMUT TANIŞMAN" ABİM ne diyor bak; Faruk neredeydi? Hocam, ben bilmiyorum nerede bu adam..., Keita, Taider i biliyoruz rafa kaldırdın,,,,

Hoca, u.kavuk, cihan, erman, m.sözgelmez gibi futbolcular bu takımın oyuncuları değil, değil, değil,,,
yorgun bitmiş ceyhun ve sen hoca; Trabzonlu a.dereli, i.şahin, sedat ve hepiniz ve diğerleri bu utanç gecesini hatırlarmısınız bilmem, bize yangın yaşattınız, yaktınız Sivas ı; Timur gibi acı yaşattınız bize, herkesten altı yeseydiniz de; ŞU GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARININ NEFRET ETTİĞİ TAKIMDAN YEMESEYDİNİZ...Bordo ve Mavi bizim en sevmediğimiz renkler...SEBEBİ DE FANATİK GAZETESİNİN HAKARET DOLU SAYFALARINDA AÇIKÇA GÖZÜKMEKTEDİR Kİ, İTİRAZ EDECEK ARKADAŞLAR BAKABİLİR...

Sivas ın denizi de yok Mavisi de... onurlu Kırmızısı ve beyazı var kıvrım kıvrım akan Kızılrmağı var, çorak dağları var, onuru var....Yaktınız bizi...

BU SİYAH FORMAYI BURADAN GİDENE KADAR, O TRABZON A SİVASTA BEŞ-ALTI TANE ATMADAN ÇIKARMAYIN BUNU YAPAMIYORSANIZ, GİDİN, GİDİN, GİDİN...

bu akşam bu şakşakçı takım trabzon 4eylül belediyeyle oynasa ancak bu kadar gol atabilirdi....gerisi ÇOK CAN ACITICI....
merekum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:03   #35
ÖZGÜR KORKMAZ
Yeni Yiğido

ÖZGÜR KORKMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 ÖZGÜR KORKMAZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah belanızı versin haram zıkkım olsun o paralar mehmetden başka hiçmi bu forması için savaşan yok iyi niyetinizi gösterin ben gene rağzıyım hepiniz yürüdünüz. Çıkarınlan o formayı pis terinizle kirletmeyin bari :@
ÖZGÜR KORKMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ÖZGÜR KORKMAZ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2010, 22:07   #36
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Babam lig tv almama izin vermedi diye ne kadar kızmıstım..Oysa ne iyi etmiş bu rezilliği benim kalbim götürmez..İşten eve gelene kadar yolda önümüze cıkan araba,insan ne varsa küfrettim maçın ikinci yarısını kaçıracağım diye..Oysa ne kadarda salaklık yapmışım..Birileri sivassporu kullanıyor bende mal gibi canımı bile veririm diyorum..Yazıklar olsun bu takıma bu kadar bağlandığım güne..Yazıklar olsun çıkıp adam gibi istifa etmeyenlere..Hala birşeylerin arkasına sığınmaya çalışıyorlar eğer defolup gidecekseniz varsın küme düşelim bee.. Yeter artık..Verdiğim 1 kuruş bile haram zıkkım olsun...
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2010, 22:08   #37
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

sivasspor = ruhsus futbolcular topluluğu...!

yönetimmm nerde bedeva futbolcu var aldınız 3 kurus paraya kıyıpta adam gibi transfer etmediniz takviye yapmadınız..sivası rezil ettiniz!!! soruyorum şimdi size mutlumusunuz...!

YÖNETİM İSTİFAAAAAAA

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:19   #38
yahana58
Yeni Yiğido

yahana58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yahana58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

çok kötü bi futbol anlayışı ve kötü uygulayıcılar olursa sonuç bu olur sakatlanan ferhatın yerine oyuna giren murat sanırım sol kanada alındı ama yatraanın atıgı ikinci golde adam ortada yok gerçi olsada fark etmezdi ayrıca sedat dan 11 in stoperi olmaz orta saha ölü gibi fener maçında ki görüntü aynen devam bu kadro bu işin altından kalkamaz
yahana58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: ÇİFT FORVET OYNAMAMIZ LAZIM
Alt 13.09.2010, 22:44   #39
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: ÇİFT FORVET OYNAMAMIZ LAZIM

Alıntı:
Holigann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım bu nasıl bi düşünce.sadece yalnıs kadro kurbanı olduk da kadroyu ebemız mı kurdu? kım kurdu?transfer konusunda kım hatalar yaptı,kım sessız kaldı? bunları yapan ebem degıl.ıstıfa etsın hemen dıyemesemde,bu da boyle gıtmez... zaten mesut bakkal ne kadar kabahatlıyse yonetımde en az o kadar suclu.kımsenın sesı yonetıme gur cıkmıyo,halıyle asıl tepkı mesut hocaya yonelıyo.sırf hoca degıl yonetımde gıtsın,ıllakı bırılerı gıdecekse.
GARDAŞ BEN TRANSFER KONUSUNU DEMİYORUM,BU MAÇA YANLIŞ KADRO VE OYUN PLANIYLA ÇIKTIK ONU KASDETMEK İSTİYORUM,TEK FORVETLE BU İŞ YÜRÜMEZ,TAİBİKİ YÖNETİM TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKACAK,PARAYA KIYIP TRANSFER YAPACAK,ÖYLE BELEŞ TOPÇUYU TOPLAMAKLA SÜPER LİGTE FUTBOL OYNANMAZ TABİKİ....
Alt 13.09.2010, 23:01   #40
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Nerde NOKTA ATIŞI transfer ?? bumu sedat yeşilkayamı nokta atışı.zita keita tamam yok yerıne oynatıcak adam yok saidou yu ne dıye aldın hoca ozaman.?

Taraftar bagırdı bıtarafını yırttı sol kanata transfer die almadın? bak bugun durum ortada. TSHABALALa yı ınat ettın almadın.sedat larınıda gördük. SEN BU TAKIMA FAZLASIN ADAMLARINIDA AL GİT DAHA DİBE GÖTÜRME BİZİ
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
boyu, Çİft, dİz, forvet, lazim, oynamamiz, rezİllİk