Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzonspor'a Örtülü Ödenekten Yardım
Alt 30.11.2010, 18:34   #31
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Trabzonspor'a Örtülü Ödenekten Yardım

Burada yaşı kemale ermiş insanlara doğru yazı yazmayı öğretmeye çalışırken, Türkçede yapılabilecek her türlü yanlışı yapmaya ne denir bilmiyorum. İsteyen büyük harfle yazsın, isteyen de küçük. İçeriğine bakın siz, küfür ve hakaret yoksa nasıl yazarsa yazsın.
Ha yok bizim hassasiyetimiz var diyorsanız, o vakit lütfen siz de düzgün yazın.

Konuya gelecek olursak, ben hiç şaşırmadım. Sivas da seçimde sırf stad yapılmadı diye oy vermesin, bakın neler oluyor. Ne zamanki memlekete hakiki manada sahip çıkarız, o zaman konuşmaya hakkımız olur. Şimdi bizimki kuru gürültüden başka bir şey değil.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.11.2010, 20:47   #32
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Trabzonspor'dan başka,ben 2 takımdan daha şüpheleniyorum.Bunlardan birisi süper lig de,diğeri ise Bank Asya 1.lig'de.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2010, 20:59   #33
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1433 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sn site yöneticileri sizin anlatımınıza göre; beğendiğiniz yorumları yayınlıyorsunuz,beğenmediğiniz i yayınlamıyorsunuz.Doğru mu ?
Turan abi... Değerli abimiz yanlış düşünüyorsun. Beğenip beğenmemek bize kalmamış yani beğenileri siz teşekkürle ödüllendiriyorsunuz. Ama galiba siz orda BEĞENMEK derken SİLMEK yada EDİTLEMEK'den bahsettiniz. Ben böyle algıladım. Onuda tüm yönetici arkadaşlar adına cevap vermem gerekiyor. Küfür karşılıklı huzur bozucu atışmalar, kişilik haklarına saldırı, reklam, link paylaşımı (açılımı değişik) vs. aklıma gelenler bunlarki oluştuğu zaman maalesef silmek zorunda kalıyoruz. Üye sayımızın gittikçe yükseldiğini varsayarsak tüm Sivasspor aşıkları, futbolcu kardeşlerimiz, yönetici, yerel basın mensupları, yazılı yada görsel medya mensupları, çocuklar ve en önemlisi BAYAN üyelerimiz bu sayfaları okuyor. Size göre silinmesi gereken mesajların kıstası nedir. Bizim kıstasımız bu değerli abimiz.
Saygılar...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2010, 22:00   #34
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Trabzonspor'dan Wikileaks açıklaması

Trabzonspor Kulübü, WikiLeaks'in yayımladığı belgelerde Trabzonspor'a örtülü ödenekten para aktarıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, ABD'li diplomatların söylemlerinden yola çıkılarak, dünya kamuoyuna aktarılan Wikileaks belgelerine atfedilerek, medyaya bordo-mavili kulüple ilgili yansıyan haberlerin gerçeği yansıtmadığının belirlendiği kaydedildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Muhasebe departmanımızda belirtilen tarihe yönelik yapılan incelemede Başbakanlık örtülü ödeneğinden hesabımıza para aktarıldığı yönündeki dedikodunun doğru olmadığı tespit edilmiştir. Ayrıca, haberlerde dönemsel veriler hakkında çelişkili ve yanlış bilgilerin yer alması da ciddi bir inandırıcılık sorunu doğurmaktadır. Belgeleriyle ortaya koyulmayan, kulaktan dolma duyumlara dayalı böylesi değerlendirmelerin kulübümüzü yıpratamayacağının altını çiziyor, saygılarımızı sunuyoruz.”

Laz beyinlilerin yaptığı açıklamaya bak!!! Yahu örtülü ödeneğe fatura kesecek haliniz yok ya! Böyle bi giriş yokmuş!!! Düzenbazlar sizi. Bu olanlar bizim vekillere kapak olsun. Hani febe beresi ile maça gelen "garip"lere...
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.12.2010, 23:18   #35
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

Sev gili emre kardeşim teşekkürler evet insanlar hür olmalı bazı ları kendini deve aynasında görü yor güya la bunlar
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2010, 08:36   #36
korsan hüsam
Yiğido

korsan hüsam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 korsan hüsam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

laz olsun olmasın insan birdir ama çürük elmalar çıkıyor işte birer birer
korsan hüsam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
trabzonspora, yardım, Ödenekten, Örtülü