Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: LİG TV AMACIN NE?
Alt 13.03.2012, 10:41   #31
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: LİG TV AMACIN NE?

lig tv dışarı vb protestolarla lig tv yi istemediğimizi belli etmeliyiz lütfen tepkisiz kalmayın tam bir koç olan kudusi ve bi o kadarda koç olan lig tv ve ekibine tepkilerinizi belirtin
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badboysefaa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2012, 11:02   #32
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fırtınayı fırlatan kuddusi helal olsun sana adamsın ama biz adamı madam yaparız madam sivasa maç yönetmeye aklın varsa sakın gelme dün geceden beri yakın aile bireylerine özellikle eşine bi sor bi kulak çınlaması varmı?ayrıca ey lig tv son sözümde sana sivas gol atınca sivas golü buluyor şeklinde ancakkk trabzonsporUNUZ atınca goooooooollllllll harika bir goll bu bile sizin ne karakterde oldugunuzu gösteriyor aciz hakem ve aciz lig tv hakkımız haram sana....

buda benim maçın özetine yazdığım yorum yayınlanma ihtimali oldukça düşük ama sizinle paylaşmak istedim
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badboysefaa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 11:21   #33
redbull58
Acemi Yiğido

redbull58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 59 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 redbull58 COK SEVILEN BIR KISIredbull58 COK SEVILEN BIR KISIredbull58 COK SEVILEN BIR KISIredbull58 COK SEVILEN BIR KISI

yurt disinda yasiyorum dun gecede bu gunde e mail attim bu haftaki macda lig tv alehinde tezahürat yapmanizi istiyorum sizlerden bunu taraftarlarimizdan rica ediyorum
redbull58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı redbull58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2012, 11:48   #34
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Spor Toto süper lig maçlarını naklen yayınlayan yayıncı kuruluş Lig tv, buradan Sivasspor taraftarları adına size sesleniyorum:

Sizin amacınız nedir, açıkça söyleyin play off 3 büyütülmüşler ve 4.küçültülmüş bir takım arasında oynansın, araya başka takım girmesin mi? Haftalardır Sivasspor maçlarındaki taraflı anlatımlarınızın sebebi nedir? Önemli maçlarda hep sözde büyük takımlara yalakalık yapmanızın sebebi nedir?

Maçta hayati önem taşıyan bizim lehimize, fakat o sözde büyüklerin aleyhine olan pozisyon tekrarlarını çabucak geçerek neyi saklamayı amaçlıyorsunuz?

Kimlere yalakalık yapıp kimlerden emir alıyorsunuz? Bugün ts maçında sahadaki hakem rezaletini es geçip kırmızı kart pozisyonun tekrarını 1 kere gösterip geçiştirerek tarafsız gazetecilik mi yapıyorsunuz ?!!!

Hele o maçları canlı anlatan yalaka ve önyargılı spiker kadronuzu çok mu aradınız?

Yazıklar olsun sizin gibi gazeticlere ve yayıncı kuruluşa!

--------------------------------------------------------------------------------
BURADAn TÜM SİVASSPOR TARAFTARINA SESLENİYORUM, ARTIK BİRAZ GERÇEK TEPKİ VERİN BİR ZAHMET, YETER ARTIK KOYUN GİBİ SUSARSANIZ GÜN GEÇTİKÇE BÖYLE DOĞRAMAYA DEVAM EDERLER!!

BU HAFTAKİ ORDUSPOR MAÇINDA MAÇ BOYUNCA LİG TV VE HAKEMLERİ PROTESTO EDELİM, BİZE kaRŞI RENGNİ VE TARAFINI AÇIKÇA BELLİ EDEN O ADİLERE KENDİ YAYINLARINDA GEREKEN DERSİ VERRELİM... BUNU BAŞARAMAK BİLE ÖNEMLİ BİR ADIMDIR BİZİM İÇİN...LÜTFEN CUMARTESİ GÜNÜ 3 TE OYNANACAK BU MAÇTA BU TEPKİYİ VERELİM GEREKİRSE PANKARTLARIMIZI HAZIRLAYIP GELELİM AMA MUTLAKA O UKALA LİG TV VE SPİKERLERİNE GEREKN TEPKİYİ VERELİM...ONLAR YAYINI KESSE BİLE DİĞER GAZETE VE TELEVİZYONLARDAN DA SAKLAYAMAZLAR YEDİKLERİ B...KUU...
LÜTFEN HERKES DUYARLI OLSUN, YETERRRR !!!!! YETERRRRRRRRR!'!!!! YETERRRRRRRRRRRRR !!!
Agzına yuregine saglık...
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 12:31   #35
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

http://www.herseyspor.com/video/2194...n-videosu.aspx

Bu videoda Erman Toroğlu aslında lig tvnin amacının ne olduğunu açıkça söylemiş. Lig tvnin sitesine girin bir bakın lütfen Burak Yılmaz'ın ofsayt pozisyonunu koymuşlar Eneramo'nun ofsayt pozisyonun yok. Volkan Şen'in yaptığı faul pozisyonundan da eser yok. Sadece bu yanlılığı görmek de lig tvnin ne yapmak istediğini bize gösteriyor. Bu dört büyütülmüşe play off oynatarak zararını çıkarmak. Lig tv her zaman yanlıydı bundan sonra da öyle olacaktır. Orduspor maçında tepkimizi ortaya koymamız lazım. Lig Tv bunları yayınlamaz ama farklı kanallar ve gazetelerde çıkar. Asıl şikeyi de lig tv ve hakemler yapıyor herkesin gözünde kimsenin sesi çıkmıyor. Yazık gerçekten takımızın kaderiyle oynuyorlar. Biz kimsenin bizim aleyhimize ve lehimize bir şey yapmasını istemiyoruz. Biz bize yeteriz haklı olan neyse ona göre düdük çalsınlar. Ona göre oynatsınlar ama nerde...
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58ToPraK58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 14:02   #36
caggry
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 caggry FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim maçlarımızı taraflı yayınlayanlara para kazandırmak yok artık.bundan sonra lig tv bitmiştir.hem para verecez hemde takımımız gol yiyince spiker takla atacak.yok böyle birşey,bundan sonra susmak yok adalet istiyoruz,hakkımızı istiyoruz.eğer vermiyoruz derlerse söke söke söke alırız! o kadar.bundan sonra tepkisiz sivasspor taraftarı yok arkadaşlar.
caggry isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 14:29   #37
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

koskoca kulübün bir tane basın sözcüsü yok mudur? bir kişi çıkıp ortalığı yaygaraya boğacak. yok mu bir delikanlı!!!!!!!! beğenmediğimiz fikret ünsalı arar olduk be!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 14:47   #38
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Yonetimden bir Allahin kulu Allah rizasi icin cikin tek kelime edin bu kadar camianin insanin hakkina birde siz girmeyin... Bulent uygun daha sahip cikti sizden tek kelam edin sadrinin yarisi kadar sesiniz ciksin UYUMAYIN
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 15:00   #39
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

HEPİNİZ O.çocuğusunuzparanın k....ri
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 15:22   #40
sivaslı savaş
Yeni Yiğido

sivaslı savaş - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISI

Lig tv ye attığım şikayet mesajı:
Sayın lig tv yöneticileri ben bir Sivassporlu olarak sizin yaptığınız herşeyi lanetliyorum.Para sizin herşeyiniz olmuş dünkü trabzon-Sivas maçında maç esnasında trabzonun ilk gölündeki alanzinyonun ofsaytta olmasını göstermeyip üstü üstüne lig tv com daki özetlerde de volkan ın kaan a atmış olduğu tekmeyi göstermeyen anlayışınızı sadece edepli bir dille lanetliyorum. Ahlak kuralları başka olsa daha başka şeyler demek istiyorum ama neyse... Ayrıca dünkü maçtaki spikerlerinizinde göööözlerinden öpüyorum artık anlayana.Sizler gibi Türk futboluna(paraya) ve dört takımın emellerine kendini adamış bir kuruluşun olduğu içinde tüm lig tv ye müdüründen çalışanına kadar hakkımı haram ediyorum.En büyük temennim inşallah tez zamanda batarsınız...
sivaslı savaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslı savaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
amacin, lİg