Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2012
Alt 04.06.2012, 15:53   #411
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1286 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Transfer 2012

haydi bakalim servet çetin gelirse iyi olur
Alt 04.06.2012, 15:59   #412
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Servet Çetin Sivasspora imza atabilir...
gardaş süper haber.. netlik derecesı nedır ?
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.06.2012, 16:10   #413
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Servet Çetin Sivasspora imza atabilir...Mısırdan en az 1 oyuncunun gelmesi yüksek ihtimal...
rıza hocamız sipas tv ye katıldıgında servetle ilgili gelen bir soruya keşke gelse ama kendisi rusyaya gidecegini söyledi demişti bu haber ve ulusal basında çıkan servet haberleri oyuncunun türkiye de kariyerine devam edecegine bir işaret umarım biz alırız gerek tecrübesiyle gerek oyun zekasıyla bizim takıma katkı saglayacagını düşünüyorum.
Mısırdan da umarım Shikabalayi alırız ama adamın videolarını izledikten sonraki ilk düşüncelrim o adamı bize bırakmayacakları yönünde inş. mecnun başkan o futbolcuya bize getirir
Mısırdan adı geçen bir diger oyuncu amr zaki ama o futbolcu hakkında tereddütlerim var adam rusyada da top oynamış fakat ordaki istatislikleri pek iç açıcı degil yani soguga pek dayanıklı bir futbolcu oldugunu düşünmüyorum fakat rıza hocamız istiyorsa kesinlikle vardır bir bildigi sivassporumuz için en iyisini yapacagından hiç bir şüphem yok
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.06.2012, 16:40   #414
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Eskişehirspor'da BÜLENT ERTUĞRUL, yönetim ve hocanın isteğiyle takımdan ayrıldı. Bülent Rıza hocanın 2008 yılında Eskişehirspor'a kazandırdığı, olağanüstü terbiyeli, profesyonel ve çok iyi bir futbolcu. Rıza hoca, takımında düşünmez mi acaba?

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.06.2012, 18:47   #415
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Kaynak belirtmek şuan yanlış olur ancak Servet Çetin, Gökhan Ünal, Gs den ayrılan kaleci Aykut ile kesin anlaşmaya varıldı, Holosko - Fatih Tekke ikilisinden biriside gelebilir.
Alt 04.06.2012, 19:38   #416
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yorumyapıyombenya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kaynak belirtmek şuan yanlış olur ancak Servet Çetin, Gökhan Ünal, Gs den ayrılan kaleci Aykut ile kesin anlaşmaya varıldı, Holosko - Fatih Tekke ikilisinden biriside gelebilir.
Fatih tekke ve Gökhan unal alınacağını zanettmiyorum en azından ikisi birlikte alınmaz.
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: En az 8 futbolcu daha alacak!
Alt 04.06.2012, 21:40   #417
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: En az 8 futbolcu daha alacak!

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben hiçbir zaman ayrılıkçı, aşağılayıcı, hakaret içeren bir yazını, yorumunu görmedim kardeşim. Yazdıkların gayet güzel ve saygı çerçevesi içerisinde. Dilediğin kadar yazmakta serbestsin, bunda hepimiz hem fikiriz. Sitemiz adına ve seni seven arkadaşlarımız adına bunu sana iletmekten mutluluk duyuyorum. Her zaman aramızda görmek istiyoruz, sitemizin rengisin.

.
İlginiz ve bize verdiğiniz değer için bütün Sivaslı Kardeşlerime minnettarım..Eksik olmayınız..Saygıyı sevgiyi gösteren sadece biz değiliz bizimkisi devede kulak..İnanın bu foruma geldiğimden beri (2009) Siz Sivaslı kardeşlerim saygıyıda sevgiyide bizden daha fazla bize gösterdiniz..Bize söylenen laflar hiç önemli değil..Bizim burada bulunma amacımız gerçek taraftarlık olduğu için renklerimizin farklı olması bir şeyide değiştirmiyor..Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim..Türkiyede hiç bir taraftar sitesinde yabancı bir taraftar bu kadar mükemmel derecede ağırlanamaz..Bu benim taraftar sitem dahil..Bize ayda yılda bir kaç laf geliyorsa sizlerden biri bizim sitemizde buna daha çok maruz kalırdınız..Buna adım gibide eminim.Bize yok denecek kadar az geliyorsa burada hep anlatılan yiğidonun misafirperverliği ön plana çıkıyor..Tekrar tekrar teşekkür ediyorum..Burada bulunmaktanda onur duyuyorum ..
Alt 04.06.2012, 21:41   #418
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
etzel1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
seni seviyoruz birader...yorumlarına değer veriyoruz...gitmene gönlümüz razı olmaz...bakma sen aykırı seslere...
Hiç bir yere gittiğim yok.Hele hele Sivassporu hep beraber şampiyon yapmadan asla gitmem
Alt 04.06.2012, 21:48   #419
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Çok sayıda transfer yapmak takımın dengesini bozar diyen Rıza Çalımbay nasıl olurda 12 transfer birden yapmayı düşünür ?
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.06.2012, 21:52   #420
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fatih tekke ve Gökhan unal alınacağını zanettmiyorum en azından ikisi birlikte alınmaz.
Bence üstte yazılan futbolculardan en uygunsuz miadı geçmiş futbolcularda bu ikisi zaten..Kaleci Aykut Holosko her ne kadar tasvip etmeyip ağır desemde Servet Çetin Sivassporda iş yapar gibime geliyor....

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza