Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Anketimiz: Hangi mevkiye transfer yapılmalı
Kaleci 4 2,44%
Savunma 68 41,46%
Ortasaha 56 34,15%
Forvet 36 21,95%
Katılımcı sayısı: 164. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2011-2012 Transfer pazarı ve önerileriniz
Alt 06.06.2011, 13:30   #461
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: 2011-2012 Transfer pazarı ve önerileriniz

Mehmet erende Antalyayla anlaştı.
Alt 06.06.2011, 13:31   #462
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mehmet erende Antalyayla anlaştı. dün...
Alt 06.06.2011, 14:52   #463
museboy
Acemi Yiğido

museboy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 museboy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şervan Taştan (d. 20 Mayıs 1993, Marsilya, Fransa) Türk asıllı Fransız doğumlu FC Metz'li futbolcu. Hazır Fransa'dan oyuncu alıyorken bu çocuğu da alsak Kadir le çok iyi ikili olurlar bence............
Alt 06.06.2011, 14:54   #464
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bence takimizi kayserispor gibi genc yetenekli ve gurbetci oyuncular almali artik onlarin da gozu acildi 3 buyuklere gidipte kaybolmuyolar anadoluya geliyorlar artik bunu degendirmeli bence
Alt 06.06.2011, 15:17   #465
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Bize kesinlikle yerli stoper lazım bu kapsamda Samsundan Kemal Tokak bizim için biçilmiş kaftan eğer Samsun Agbetuyu istiyorsa Agbetu ve bir miktar para ile alınabilir.

Yönetim geçtiğimiz iki yıldan ders aldığını ve bu sezon paraya kıyacağını söylemişti.Madem ki para verilecek Kasımpaşadan Şahin Aygüneş alınsın.Ve Belay transferinide bitirsin..Bu adamları alırsak belimiz bükülmez Allah'ın izniyle..
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2011, 15:23   #466
HALIL
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bize kesinlikle yerli stoper lazım bu kapsamda Samsundan Kemal Tokak bizim için biçilmiş kaftan eğer Samsun Agbetuyu istiyorsa Agbetu ve bir miktar para ile alınabilir.

Yönetim geçtiğimiz iki yıldan ders aldığını ve bu sezon paraya kıyacağını söylemişti.Madem ki para verilecek Kasımpaşadan Şahin Aygüneş alınsın.Ve Belay transferinide bitirsin..Bu adamları alırsak belimiz bükülmez Allah'ın izniyle..
yorumuna cani gonulden katiliyorum supersin

kemal tokak genc ve gelecegi parlak ama zor gibi gozukuyo sahin aygunes tam bizim icin asist paslarini vereck isim o
Alt 06.06.2011, 16:39   #467
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Kemal bencede zor çünkü istanbul takımları istiyor. Ama şahin aygüneş'e gelince ben burda ne zamandır bas bas bağırıyorum ama yok abi yok yonetım ılgılenmıyor o futbolcuyla
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Esrarenqiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2011, 19:43   #468
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 888 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Uzun zamandır söylüyorum bu takıma iyi bir oyun kurucu;10 numara lazım diyorum..Çünkü Rıza hoca Erman'ı kullanıyor ama olası bir sakatlıkta sivasspor çok zor durumda kalır..Cihan zaten istikrarsız bir oyuncu;yılda en fazla 7-8 maç iyi oynayıp daha sonra ortadan kaybolan bir oyuncu..Sandroya gelinec bazı kişilerce övülmesine ve Rıza hoca nında beğenmesine rağmen ben ilk 5'e,ilk 8'e oynayacak bir takımın oyun kurucusunun Sandro olamayacağını açıkca söylüyorum..Sivasspor neredeyse her mevkiye oyuncu alıyor,almayı düşünüyor ama 10 numaraya neden takımı çok iyi organize edecek;Enaramo'ya,Grosecki'ye, Suarez e gollük paslar atarak sivasspora katkı yapacak ,büyük maçlarda ortaya çıkıp sivasspora puanlar kazandıracak bir oyuncu düşünmüyor..Sivasspor eğer istenilen 10 numarayı almazsa ligde ilerleyen haftalarda istediği yere gelemeyebilir..Ben Sandro'nun eski oyuncumuz Muhammedden daha iyi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..Sandro küçük takımların,küçük maçların büyük oyuncusu..Eğer öyle olmadsaydı geçen son 2 yılda geri döndüğü Brezilya da baştacı yapılır;kiralık olarak başka bir takıma gönderilmez;gönderildiği takımda da uzn süre yedek kulubesine hapsolmazdı..Unutmamalı ki bir takım eğer ligde çok iyi yerlere geliyorsa sadece kaleci ve defansla gelemez;bir takımın ligi iyi yerlerde bitirmesinde ve golcülerin gollerini atmasında bence en büyük pas 10 numarların olmuştur..Bunun en iyi örnekleri,Hagi,Platini,Pele,Ri kelme,Alex bizde de Muhammed dir..Bu oyuncuların neler yaptığını;attıklarını ve attırdıklrarı gollerle neler yaptıklarını hepimiz çok iyi biliyoruz...Sivassporun da artık çok iyi forvetleri var;bu oyuncular,bu takım bence çok iyi bir 10 numarayı hakediyor..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2011, 20:26   #469
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Esrarenqiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kemal bencede zor çünkü istanbul takımları istiyor. Ama şahin aygüneş'e gelince ben burda ne zamandır bas bas bağırıyorum ama yok abi yok yonetım ılgılenmıyor o futbolcuyla
Kardeş aslında bizim bas bas bağırmamıza gerek yok Sivastaki milli maçta özelliklede sivasta oynadığımız kasımpaşa maçında adam teknik heyetin gözünün önünde şov yaptı.Onların görmesi lazım.Eğer para verileceksede böyle adamlara verilmeli...
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2011, 21:23   #470
HALIL
Usta Yiğido

gercektende sivasspora mohammed'ten sonra iyi bir on numara gelmedi halbuki takimin en cok bu tur oyuncuya ihtiyaci var

(sahin aygunes bence uygun)

Etiketler
2011, başımıza, bitenler, çok, darısı, düşen, dönemi, gitmeli, gÖrmek, istediğiniz, kesinleşen, kimler, ligde, nasıl, olmalı, omotoyossi, oyuncular, pazarı, piyasası, politikamız, razak, sezonu, süper, sözleşmesi, takımların, takımımızda, transfer, transferden, transferler, yıldızları, önerileriniz