Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Sivasspor-Trabzonspor Maçı
Sivasspor Kazanır 3.245 75,57%
Berabere Biter 104 2,42%
Trabzonspor Kazanır 945 22,01%
Katılımcı sayısı: 4294. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo
Alt 22.04.2009, 12:47   #471
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1013 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo

Alıntı:
ganimetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya sen bana linki yollasana.ben gecen gunu girip sivasa (BURDA TRABZONA EDILENDEN DAHA FAZLA DEGIL ) kufur ettim.adamlar beni hemen uyardi normal uyeside yoneticiside yazdiklarimi sildiler.ama sizin burda site yoneticeleri bile kufur ediyo ornek yigiter adamin her yazdigi sey kiskirtmak icin yazilmis.dedigim gibi bana link at kufur olan
malum sıteye sureklı gırıyorum. dedıgının tam aksıne aşağılamalar tam gaz gıdıyor..o sıtede uyelık acıp kavganın kımseye yaramayacagını yazdıktan sonra,senın yonetıcılerın tarafından atıldım,lınk atın falan dıye burda hıkaye yapma o sıtenın ne ayak oldugunu herkes cok ıyı bılır burda..yıgıter denılen arkadasada bosuna yuklenme,demekkı uzun zamandır yazdıklarınızla şişirmişsiniz adamı.. buna ragmen mesajlarında hakaret etmıyor sadece sızı sevmedıgını soyluyor.. kendınızı centılmen gostermeye calısmayın.. eger sıten kendıne guvenıyosa sıvaslıyım dıyenlerı alabılme cesaretını gostersın sıteye.. ama mumkun degıl alısmıssınız tek taraflı yazmaya bırı cvp verse ısınıze gelmez dımı?
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 12:47   #472
ganimetci
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ganimetci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

demin yazdigim mesaj soyleydi ben iki gun once trabzon forumunda kufur ettim sivasa.tabi burda trabzona edildigi kadar degil.adamlar beni uyardi uyeleride uyardi yoneticileride.ve yazdigim herseyi sildiler.diyorumki trabzon forumunda kufurlu olan bolumun linkini bi yollasaniz
ganimetci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 12:49   #473
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ganimetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
inanmiyorum demin yazdigimi silmisler.bulamadinmi kufurlu mesaj trabzon forumunda
bak kardeş..burası tarafsız yazmak ve tahrik edici mesajlar yazmamak kaydıyle bütün rakip takım taraftarlarına açıktır.ama tahrik edici, sitemiz üyelerini suçlayıcı ve aşağılayıcı mesajlar silinmektedir.Ben forum yöneticisi olmama rağmen yeri geldiğinde benimde mesajım silinebilir.Bu tartışmayı uzatmayacağım.Herkes neyin ne olduğunu biliyor.Daha fazla uzatma.Burada sivasspor taraftarıyla laf dalaşına girme...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 13:01   #474
RizeLi053
YASAKLI ÜYE

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 RizeLi053 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yigido5458 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ts li arkadaşlar bi sölesin en son ne zmn şampiyon oldular merak ediyorum. affedersiniz bi taraflarınızı yırtsanız anca uefa ya gidersiniz siz boşuna biz anadolu takımıyız diye atıp tutmayın ayrıca karadeniz kıyısındaki bi şehire anadolu takımı yakıştırması hiçte akılı işi değil anadolu denilen yer eskişehir ankara konya kayseri sivas çevresidir. eyer bi takım anadoluyu temsil edicekse bu ya Sivasspor olmalı yada Kayseri olmadı Eskişehir
Ozaman bende sana soruyorum Kaç sene süper ligde oynadınız? İntertotoya gittiniz ılk macta elendınız.
RizeLi053 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 13:04   #475
GuVeN
Usta Yiğido

Alıntı:
RizeLi053 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ozaman bende sana soruyorum Kaç sene süper ligde oynadınız? İntertotoya gittiniz ılk macta elendınız.
destan yenı baslıyor kardesım.. ıntertotoda ılk macdada elenmedık 2.turda elendık.. sen bı karar ver once rızelımısın trabzonlumusun? rizespor tad vermıyoda trabzonsporla mı basarı ozlemı gıderıyorsun
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.04.2009, 13:15   #476
RizeLi053
YASAKLI ÜYE

Blinzeln Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo

Alıntı:
58güven58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
destan yenı baslıyor kardesım.. ıntertotoda ılk macdada elenmedık 2.turda elendık.. sen bı karar ver once rızelımısın trabzonlumusun? rizespor tad vermıyoda trabzonsporla mı basarı ozlemı gıderıyorsun
Kardes soylemıstım:S Trabzonlada kan bagım var Rize ilede..Ha diyelim hiç yok Trabzonla..Bir Rizeli Karadenizli olarak Trabzonsporun basarısını istemek çokmu saçma?..Aynı Kültür 2 Şehir sonuçta..
Sizin gibi 3 ezikleri desteklemekten iyidir..(lafım meclisten dısarı)

Yeni başlıyorsunuz HIZLI GİDEN ATIN B... SEYREK DÜŞER DİYE BİR ATASÖSÜMÜZ VAR Trabzonun kupaları ve sampiyonluklarına bakın istanbul saltanatını yıkan tek takım anadoluda leriki senelerde İns yukarlara oynar yine sivas hatta 3 ezikler hariç Trabzon Bursa sıvas vb ..takmlar çekişir inş şimdi Trabzon tek başına liderdi hakemler yüzünden giden puanlar..Burda verilen saçma puanlar..:S

Her neyse Sivas Galibiyeti ile Trabzon en büyük aday olucak..Eses Bjekeden kesin puan alır..Antepte sivasın işi zor ..Trabzon macından bile zor bence..Bekleyelim Görelim ne olcak..
Alt 22.04.2009, 13:21   #477
yamumu
Yeni Yiğido

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yamumu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bu maça çubuk çizgili formayla çıkmamız lazım çünkü dikkat ettim sivasspor kırmızı ağırlıklı yani fenerbahçe maçına çıktığı formayla çıkınca ya çok zorlanıyor yada puan kaybediyor örn bursa,konya fenerbahçe,ve dahada var bizim uğurumuz çizgili formadır inşallah onunla çıkarsak rahat kazanrız
yamumu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 13:43   #478
GuVeN
Usta Yiğido

Alıntı:
Kardes soylemıstım:S Trabzonlada kan bagım var Rize ilede..Ha diyelim hiç yok Trabzonla..Bir Rizeli Karadenizli olarak Trabzonsporun basarısını istemek çokmu saçma?..Aynı Kültür 2 Şehir sonuçta..
Sizin gibi 3 ezikleri desteklemekten iyidir..(lafım meclisten dısarı)

Yeni başlıyorsunuz HIZLI GİDEN ATIN B... SEYREK DÜŞER DİYE BİR ATASÖSÜMÜZ VAR Trabzonun kupaları ve sampiyonluklarına bakın istanbul saltanatını yıkan tek takım anadoluda leriki senelerde İns yukarlara oynar yine sivas hatta 3 ezikler hariç Trabzon Bursa sıvas vb ..takmlar çekişir inş şimdi Trabzon tek başına liderdi hakemler yüzünden giden puanlar..Burda verilen saçma puanlar..:S

Her neyse Sivas Galibiyeti ile Trabzon en büyük aday olucak..Eses Bjekeden kesin puan alır..Antepte sivasın işi zor ..Trabzon macından bile zor bence..Bekleyelim Görelim ne olcak..
ya sivas kazanırsa ne olacak bencede bekleyelım gorelım..sana ts nın ne basarısı var kı dıye soran olmadıkı yıne dokturmussun bakın kupaya sampıyonluga dıye.. gunden gune azalacaktır o uc ezıklerı tutan sayısı arkadas, herkes gayet ıyı bılıyor bu sıvas bu sene sampıyon olursa, bundan sonrada her kupaya aday takımlardan bırı olacaktır..sızın tek derdınız anadolunun cıkarabıldıgı tek sampıyon olarak kalabılmek,telasınızda ondan. ama bu sene ısler umdugunuz gıbı gıtmeyecek.. ne sıvasspormus kı ıstanbul takımlarını bıraktınız butun eglencenız bız olduk.. ama onemlı degıl haddı asmadıkca atısması gusel..
Alt 22.04.2009, 13:51   #479
RizeLi053
YASAKLI ÜYE

Üff neden 3 ezikleri isteyim anadolu takımı varken saçma saçma konusma..Dogru birsey dedin yavas yavas azalıcak o takımları tutma..bencede öyle sampiyon olursa ve hep yukarı oynarsa herkes tek sıvası desteklar..Örnegı Trabzon baska birsey yok varsa yoksa trabzon spor.. buda tabı sampıyon basarılı olmakla oldu..ıns artar..Basarılıar..
Alt 22.04.2009, 13:57   #480
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Üff neden 3 ezikleri isteyim anadolu takımı varken saçma saçma konusma..Dogru birsey dedin yavas yavas azalıcak o takımları tutma..bencede öyle sampiyon olursa ve hep yukarı oynarsa herkes tek sıvası desteklar..Örnegı Trabzon baska birsey yok varsa yoksa trabzon spor.. buda tabı sampıyon basarılı olmakla oldu..ıns artar..Basarılıar..
Trabzon'da varsa yoksa Trabzonspor mu??Emin misin??Neden o zaman Sivas değilde Bjk şampiyon olsun Sivas değilde Fener kupayı alsın lafları dönüyor acaba??

Etiketler
maçı, tahmin, yorumları