Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Süperlig de Transferler
Alt 08.07.2012, 13:32   #481
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Süperlig de Transferler

Trabzonspor'un golcüsü Burak Yılmaz'ın yeni takımı belli oldu. Burak, Rusya'nın Lokomotif Moskova takımı ile anlaştı.

Sabah Gazetesi Spor Müdür Yardımcısı Murat Özbostan'ın ulaştığı bilgiye göre;
Lokomotif Moskova 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Burak Yılmaz'ı transfer etti. Rus kulübü 5 milyon Euro'yu peşin verecek. Lokomotif Moskova, Burak Yılmaz'ı satarsa Trabzonspor'a yüzde 25 pay ödeyecek. Golcü futbolcunun yeni takımında yıllık 2,7 milyon Euro alacağı öğrenildi.
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 14:14   #482
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Şener: ''Burak'ı L.Moskova'ya sattım''

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, trtspor.com.tr'ye beklenen açıklamayı yaptı: ''Burak'ı Lokomotiv Moskova'ya sattım, hayırlı uğurlu olsun.''

Transfer gündeminin en çok konuşulan ismi olan Süper Lig gol kralı Burak Yılmaz'ın, yeni sezonda formasını giyeceği takım belli oldu.

Adı özellikle Lazio ve Galatasaray ile anılan Burak Yılmaz'a son talip Lokomotiv Moskova oldu. Rus ekibi, golcü fubolcu ile anlaşırken, Trabzonspor yönetiminin de isteklerini yerine getirdi ve transfer dedikodularına en son dahil olmasına rağmen işi sonlandıran takım oldu.

trtspor.com.tr 'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, '' Burak'ı 5 milyon Euro'ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

Lokomotiv Moskova, Burak Yılmaz için kasasından 5 milyon Euro bonservis bedeli çıkaracak. Ruslar, bu parayı peşin olarak ödeyecek. Trabzonspor ayrıca, Burak Yılmaz'ın bir sonraki transferinden yüzde 25 pay alacak. Moskova temsilcisi, 3 yıllık anlaştığı golcü futbolcuya ise senede 3 milyon Euro ödeyecek.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 14:40   #483
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1286 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

paragoz sadri paragoz burak'i para babalarina satar zaten iyi oldu burak'tan kurtuldu super lig
Alt 09.07.2012, 21:01   #484
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Andreas Isaksson Kasimpasaspor'da

Spor Toto Süper Lig'e bu sezon yeniden yükselen Kasımpaşa, Hollanda ekibi PSV Eindhoven'dan İsveçli kaleci Andreas Isaksson'u kadrosuna kattı.

Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, müthiş bir kariyeri olan ve İsveç Milli Takımı'nın kalesini koruyan Andreas Isaksson'un transfer edildiği belirtilerek, ''1,99 metre boyunda ve 31 yaşında olan usta eldivenle 3 yıllık anlaşma sağlandı'' denildi.

Adı geçtiğimiz sezonlarda Galatasaray'la da anılan İsveçli kaleci, profesyonel kariyerinde, Trelleborg, Juventus, Djurgardens, Rennes, Manchester City ve PSV Eindhoven gibi takımlarda forma giydi.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2012, 21:04   #485
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Kasımpaşa'dan bir bomba daha

Kasımpaşa'da transfer bombaları patlamaya devam ediyor. Bir dönem Beşiktaş'ın da gündemine gelen İsveçli file bekçisi Andreas Isaksson'u renklerine bağlayan Kasımpaşa, Fransa ekiplerinden Auxerre'de forma giyen forvet oyuncusu Dennis Oliech'i de kadrosuna dahil attı.

Transferle ilgili olarak Auxerre kulübünün resmi internet sitesinden Dennis Oliech ile Kasımpaşa'nın anlaşma imzaladığı belirtildi.

DENNİS OLIECH KİMDİR?

Futbol kariyerine Mathare United takımında başlayan ve 2006 yılında Nantes forması ile Avrupa futboluna adım atan 27 yaşındai Kenyalı golcü, 2008 yılında 1 Milyon Euro bonservis bedeliyle Auxerre kulübünün yolunu tuttu. Takımıyla bir sezon daha sözleşmesi bulunan Kenyalı futbolcu için Kasımpaşa'nın ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği şu an için belirsizliğini korurken Oliech geçtiğimiz sezon Fransa Ligue 1'de 33 maçta 10 kez gol sevinci yaşadı. Oliech aynı zamanda Kenya Milli Takımı formasını da 54 kez terletti ve bu forma ile 28 kez rakip fileleri havalandırmayı başardı
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2012, 21:06   #486
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kasımpaşa'dan bir bomba daha

Kasımpaşa'da transfer bombaları patlamaya devam ediyor. Bir dönem Beşiktaş'ın da gündemine gelen İsveçli file bekçisi Andreas Isaksson'u renklerine bağlayan Kasımpaşa, Fransa ekiplerinden Auxerre'de forma giyen forvet oyuncusu Dennis Oliech'i de kadrosuna dahil attı.

Transferle ilgili olarak Auxerre kulübünün resmi internet sitesinden Dennis Oliech ile Kasımpaşa'nın anlaşma imzaladığı belirtildi.

DENNİS OLIECH KİMDİR?

Futbol kariyerine Mathare United takımında başlayan ve 2006 yılında Nantes forması ile Avrupa futboluna adım atan 27 yaşındai Kenyalı golcü, 2008 yılında 1 Milyon Euro bonservis bedeliyle Auxerre kulübünün yolunu tuttu. Takımıyla bir sezon daha sözleşmesi bulunan Kenyalı futbolcu için Kasımpaşa'nın ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği şu an için belirsizliğini korurken Oliech geçtiğimiz sezon Fransa Ligue 1'de 33 maçta 10 kez gol sevinci yaşadı. Oliech aynı zamanda Kenya Milli Takımı formasını da 54 kez terletti ve bu forma ile 28 kez rakip fileleri havalandırmayı başardı
Ben bu oyuncuyu transfer sezonu başladığınddan beri önerilere yazıyorum çok iyi oyuncu tam Türkiye'ye göre
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2012, 12:16   #487
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şener: ''Burak'ı L.Moskova'ya sattım''

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, trtspor.com.tr'ye beklenen açıklamayı yaptı: ''Burak'ı Lokomotiv Moskova'ya sattım, hayırlı uğurlu olsun.''

Transfer gündeminin en çok konuşulan ismi olan Süper Lig gol kralı Burak Yılmaz'ın, yeni sezonda formasını giyeceği takım belli oldu.

Adı özellikle Lazio ve Galatasaray ile anılan Burak Yılmaz'a son talip Lokomotiv Moskova oldu. Rus ekibi, golcü fubolcu ile anlaşırken, Trabzonspor yönetiminin de isteklerini yerine getirdi ve transfer dedikodularına en son dahil olmasına rağmen işi sonlandıran takım oldu.

trtspor.com.tr 'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, '' Burak'ı 5 milyon Euro'ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

Lokomotiv Moskova, Burak Yılmaz için kasasından 5 milyon Euro bonservis bedeli çıkaracak. Ruslar, bu parayı peşin olarak ödeyecek. Trabzonspor ayrıca, Burak Yılmaz'ın bir sonraki transferinden yüzde 25 pay alacak. Moskova temsilcisi, 3 yıllık anlaştığı golcü futbolcuya ise senede 3 milyon Euro ödeyecek.
adamlar rusyaya satıyorlar anca ,iyi para veriyorlar
şu transferden para kazanmayı bi biz beceremiyoruz

ama şimdiden soyluyorum: burakın milli takım kariyeri bana göre bitti
bunu iki sebepten düşünüyorum
1. fatih tekke gol kralı olarak gitti uefa kupası kazandı ama milli takıma cok az cağırıldı
2. burak bir cok teknik adam ile calıştı bir cok kulüpte oynadı ancak son iki sezon patlama yaptı aynı başarıyı sürdüreceğini düşünmüyorum
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2012, 14:28   #488
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Beşiktaş, Glasgow Rangers'ın kalecisi Allan Mcgregor ile bonservis bedelsiz olarak 3 yıllık anlaşma imzaladı.
Alt 10.07.2012, 21:40   #489
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gelen Oyuncular
Oyuncu Adı Geldiği TakımMevkiiFiyat / Statü
Aatif ChahechouheChernomorets BurgasOrta Saha600.000
Abdülkadir ÖzgenBucasporForvet500.000
Alican KaradağKeçiörengücüOrta SahaAçıklanmadı
Doğa KayaAntalyasporOrta SahaBedelsiz
Korcan ÇelikayBeşiktaşKaleci90.000
Şaban ÖzelSakaryasporSavunma250.000
Toplam : 1.440.000 Euro

Giden Oyuncular
Oyuncu AdıGittiği TakımMevkiiFiyat / Statü
Michael Eneramo ForvetSerbest Kaldı
Sandro Orta SahaSerbest Kaldı
Timuçin KonukŞanlıurfasporSavunmaAçıkl anmadı
Toplam : 0 Euro
Zararda : 1.440.000 Euro
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2012, 00:06   #490
Gangstayigido
Yiğido

59 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 Gangstayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gidenler arasina kivanci da yaz.
benim anlamadigim neden biz kayseri gibi olamiyoruz.
amrabat gitmek istedi , adamlar hayir kalacaksin dediler ,simdi adam mum gibi oldu artik sesi bile cikmiyor.
herkes ögrenmis kariyeri yerde sürünen sivasspora geliyor tekrar parlatiyor ondan sonra adam biraz güzel sehir görünce gitmeye kalkisiyor nede olsa kal diye israr eden yok,cani isteyen gidiyor.
Gangstayigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık, esesin, serveti, süperlig, sÜperlİg, transferler