Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

--->: ÇAKMAKSPOR-SİVASSPOR KARDEŞ TAKIM
Alt 23.01.2008, 16:27   #41
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1274 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart --->: ÇAKMAKSPOR-SİVASSPOR KARDEŞ TAKIM

Alıntı:
alkanmustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAOL KARDEŞİM SEN BENİM NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINDIR BEN ÜMRANİYE ÇARŞIDA OTURUYORUM SEN HANGİ OKULDASIN,FIRSATINI BULURSAM SENİ İZLEMEYEDE GELİRİM BENİM OĞLUM HENÜZ 2.5 YAŞINDA AMA ŞİMDİDEN YAMANSPOR ATNREMANLARINA GÖTÜRÜYORUM DEDESİ YAMANSPOR'UN YÖNETİCİSİDİR
Abi Yamanspor Ümraniye Lisesinin Önünde İdman Yapıyor Zannedersem Futbol Okulu,
Ben Dudullu 75.YIL CUMHURUYET LİSESİNE Gidiyorum.Çakmakspor'un B Genç Takımında Oynuyorum Seneyede B Gençteyim.Bende Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesinde Oturuyorum.İyi GÜnler
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.01.2008, 16:52   #42
alkanmustafa
Acemi Yiğido

alkanmustafa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 alkanmustafa FAZLA SÖZE GEREK YOKalkanmustafa FAZLA SÖZE GEREK YOKalkanmustafa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
EyüphanAydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Abi Yamanspor Ümraniye Lisesinin Önünde İdman Yapıyor Zannedersem Futbol Okulu,
Ben Dudullu 75.YIL CUMHURUYET LİSESİNE Gidiyorum.Çakmakspor'un B Genç Takımında Oynuyorum Seneyede B Gençteyim.Bende Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesinde Oturuyorum.İyi GÜnler
evet yamanspor ümraniye lisesi ve hekimbaşı tesislerinde idman yapıyor başarılarının devamını dilerim kardeşim süleyman tayçur a da ben den selam söyle mustafa alkan dersen tanır
Alt 23.01.2008, 18:06   #43
EyüphanAydın
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1274 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Alıntı:
evet yamanspor ümraniye lisesi ve hekimbaşı tesislerinde idman yapıyor başarılarının devamını dilerim kardeşim süleyman tayçur a da ben den selam söyle mustafa alkan dersen tanır
A.s Selamını İleticeğim İyi Günler
Ümitlerin bittiği yerde
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
--->: ÇAKMAKSPOR KARDEŞ TAKIM
Alt 01.04.2008, 11:58   #44
EyüphanAydın
Usta Yiğido

Standart --->: ÇAKMAKSPOR KARDEŞ TAKIM

Arkadaşlar Çakmakspor B Genç İdmanları Başlıyacaktır...

Ümraniye Taraflarında Oturanları Bekleriz...
Ümitlerin bittiği yerde
Alt 22.08.2008, 17:31   #45
EyüphanAydın
Usta Yiğido

Kardeş takım'ın maçları 6-7 Eylül'de Start almaktadır.
Ümitlerin bittiği yerde
Alt 22.08.2008, 20:53   #46
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

eyüphan kardeşim çakmakspora ve sana başarılar diliyorum
Alt 26.08.2008, 21:41   #47
MarmarA
Acemi Yiğido

MarmarA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 MarmarA Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:

hekimbaşı değil.ÜMRANİYESPOR TESİSLERİ.
hekimbaşı taraftarın mekanıdır.ÇÖPLÜK derler.
patlama olmuştu.ordan kaldı....

YAMANSPOR İLE OYNANA DERBİLERİ KAÇIRMAZDIM.
LOKALİN ORDA YANANLILARDAN DAYAK YEMİŞTİM.10 KİŞİYE 2 KİŞİ KALMIŞTIK.ÜZERLERİMİZDE SİVASSPOR ATKILARI VARDI AMA KIRMIZI-BEYAZ RENLER DERBİ MAÇA DENK GELMİŞTİ.ARTIK ORADAN GEÇERKEN MİNİBÜSLE GEÇİYORUM.TABİKİ BAYAĞI OLDU.

ÇAKMAKSPORLA HAZIRLIK MAÇI VARDI.90 KİŞİ FELAN MAÇA GİDİYORDUK.KÖPRÜNÜN ORDA DURAKTA 4-5 KİŞİ MAHALLESİNE SAHİP ÇIKIYORLARDI.ÜZERİMİZE TAŞ ATIYORLARDI.ÇÜNKÜ GELİŞİMİZ FENA İDİ.DEDİK BAŞLADILAR GİRİŞTE.STAD PERİŞANDIR ŞİMDİ.AMA BAKTIKKİ 5-10 KİŞİYE DÜŞMÜŞ KOSKOCA ÇAKMAK..

ÜMRANİYE DOĞUŞSPOR 1 MAYIS MAHALLESİNİN TAKIMIDIR.RESMİ ADI İLE M.KEMAL MAHALLESİ.TARAFTARLARI FAZLA ÖNEM GÖSTERMEZLER.AMA PROBLEM OLURSA TOPLANIRLAR VE DEREYE ATARLAR DEPLASMANA GELENLERİ.2004 YILINDA MUHTEŞEM BİR DERBİ GÖRDÜM.SULTAN BEYLİ BELEDİYE KONVOYLARLA MAHALLEYE GİRDİ.1 MAYIS MAHALLESİ KARAR VEREMİYORDU.O GÜN DHKP-C ile MLKP partilerinin ayrı yürüyüşü vardı.maçmı yürüyüş mü.BİR BAKTIM MAÇ DEMİŞLER.HURRA MAÇA.TRİBÜN YOK AMA 4 BİN TARAFTAR GELEN 250 TARAFTARI BURASI DOĞUŞ BURDAN ÇIKIŞ YOK TEZAHURATLARI İLE KARŞILAYINCA KARŞILIK GELDİ.DERE SULTANBEYLİ TARAFTARI İLE DOLMUŞTU.

1999 YILINDA DUDULLUYA GİDİYORUZ.ADAEM YAVUZ MAHALLESİ HER ZAMANKİ GİBİ BİZLERİ BEKLİYORLAR.BÜYÜK ÜMRANİYE TEZAHURATLARI İLE İLERLERKEN ŞUANKİ İMAM HATİP LİSESİ ÖNÜNE GELMİŞTİK.AZ SAYIDA BİR GRUP ÇEMBER OLUŞTURDU.POLİSİN ORTASINDA KALDIK.ÇEMBERDE TAŞLARI YAĞDIRIYOR.BİR VARLIK GÖSTEREMEDİK.GELEN TAŞLARI GÖNDERİYORDUK SADECE.MA İDDA EDİYORUM TOPLANAN DUDULLU TARAFTARINI ORADAN KİMSE GEÇEMEZ.

KÖRFEZ BELEDİYE MAÇINA GİTTİK.MUHTEŞEM BİR MAÇ OLACAĞI BELLİYDİ.ÇÜNKÜ 3. LİGE ÇIKMA MAÇIYDI.YENEN ÇIKIYOR.ÜMRANİYESPOR TARAFTARI İLE BÜTÜN OLMUŞTU.KÖRFEZ YENDİ.AMA BAKTIKKİ SPORCULAR KAVGA YAPIYOR.SONRA BİR KÖRFEZLİ ATLADI BIÇAKLA SAHAYA.OYUNCULARIMIZI KOVALIYOR.ORTALIK KARIŞTI.2 YARALI VARDI.MASRAF İSE ÇOKTU....
http://www.milliyet.com.tr/2005/05/09/son/sonspo18.html

milliyet ve ismini hatırlıyamıyorum yerel gazete kulvar olmalı.yayılamıstır anlatıklarımı.tabiki onlarınki biraz değişik....
MarmarA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 20:05   #48
MarmarA
Acemi Yiğido

MarmarA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 MarmarA Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
MarmarA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hekimbaşı değil.ÜMRANİYESPOR TESİSLERİ.
hekimbaşı taraftarın mekanıdır.ÇÖPLÜK derler.
patlama olmuştu.ordan kaldı....

YAMANSPOR İLE OYNANA DERBİLERİ KAÇIRMAZDIM.
LOKALİN ORDA YANANLILARDAN DAYAK YEMİŞTİM.10 KİŞİYE 2 KİŞİ KALMIŞTIK.ÜZERLERİMİZDE SİVASSPOR ATKILARI VARDI AMA KIRMIZI-BEYAZ RENLER DERBİ MAÇA DENK GELMİŞTİ.ARTIK ORADAN GEÇERKEN MİNİBÜSLE GEÇİYORUM.TABİKİ BAYAĞI OLDU.

ÇAKMAKSPORLA HAZIRLIK MAÇI VARDI.90 KİŞİ FELAN MAÇA GİDİYORDUK.KÖPRÜNÜN ORDA DURAKTA 4-5 KİŞİ MAHALLESİNE SAHİP ÇIKIYORLARDI.ÜZERİMİZE TAŞ ATIYORLARDI.ÇÜNKÜ GELİŞİMİZ FENA İDİ.DEDİK BAŞLADILAR GİRİŞTE.STAD PERİŞANDIR ŞİMDİ.AMA BAKTIKKİ 5-10 KİŞİYE DÜŞMÜŞ KOSKOCA ÇAKMAK..

ÜMRANİYE DOĞUŞSPOR 1 MAYIS MAHALLESİNİN TAKIMIDIR.RESMİ ADI İLE M.KEMAL MAHALLESİ.TARAFTARLARI FAZLA ÖNEM GÖSTERMEZLER.AMA PROBLEM OLURSA TOPLANIRLAR VE DEREYE ATARLAR DEPLASMANA GELENLERİ.2004 YILINDA MUHTEŞEM BİR DERBİ GÖRDÜM.SULTAN BEYLİ BELEDİYE KONVOYLARLA MAHALLEYE GİRDİ.1 MAYIS MAHALLESİ KARAR VEREMİYORDU.O GÜN DHKP-C ile MLKP partilerinin ayrı yürüyüşü vardı.maçmı yürüyüş mü.BİR BAKTIM MAÇ DEMİŞLER.HURRA MAÇA.TRİBÜN YOK AMA 4 BİN TARAFTAR GELEN 250 TARAFTARI BURASI DOĞUŞ BURDAN ÇIKIŞ YOK TEZAHURATLARI İLE KARŞILAYINCA KARŞILIK GELDİ.DERE SULTANBEYLİ TARAFTARI İLE DOLMUŞTU.

1999 YILINDA DUDULLUYA GİDİYORUZ.ADAEM YAVUZ MAHALLESİ HER ZAMANKİ GİBİ BİZLERİ BEKLİYORLAR.BÜYÜK ÜMRANİYE TEZAHURATLARI İLE İLERLERKEN ŞUANKİ İMAM HATİP LİSESİ ÖNÜNE GELMİŞTİK.AZ SAYIDA BİR GRUP ÇEMBER OLUŞTURDU.POLİSİN ORTASINDA KALDIK.ÇEMBERDE TAŞLARI YAĞDIRIYOR.BİR VARLIK GÖSTEREMEDİK.GELEN TAŞLARI GÖNDERİYORDUK SADECE.MA İDDA EDİYORUM TOPLANAN DUDULLU TARAFTARINI ORADAN KİMSE GEÇEMEZ.

KÖRFEZ BELEDİYE MAÇINA GİTTİK.MUHTEŞEM BİR MAÇ OLACAĞI BELLİYDİ.ÇÜNKÜ 3. LİGE ÇIKMA MAÇIYDI.YENEN ÇIKIYOR.ÜMRANİYESPOR TARAFTARI İLE BÜTÜN OLMUŞTU.KÖRFEZ YENDİ.AMA BAKTIKKİ SPORCULAR KAVGA YAPIYOR.SONRA BİR KÖRFEZLİ ATLADI BIÇAKLA SAHAYA.OYUNCULARIMIZI KOVALIYOR.ORTALIK KARIŞTI.2 YARALI VARDI.MASRAF İSE ÇOKTU....
http://www.milliyet.com.tr/2005/05/09/son/sonspo18.html

milliyet ve ismini hatırlıyamıyorum yerel gazete kulvar olmalı.yayılamıstır anlatıklarımı.tabiki onlarınki biraz değişik....
EYÜPHANA BANA VE BAZI ARKADAŞLARA NE DİYO BUNLAR DİYECEKSİNİZ.ANCAK BİZDE BİLMİYORUZ.SADECE BİLDİĞİMİZ 1 MİLYON 100 BİN KİŞİNİN 600 BİNİ SİVASLI.BU KADAR...
MarmarA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
MAÇA DAVET !
Alt 03.09.2008, 23:01   #49
EyüphanAydın
Usta Yiğido

Standart MAÇA DAVET !

Ligler başladı,herkezi maçımıza bekliyoruz.
Ümitlerin bittiği yerde
Alt 04.09.2008, 10:07   #50
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1243 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Adini sani duyulmamis olabilr fakat bu tur yaklasimlar bizim buyudugumuzun gostergesidir.

Ayrica bir kardes takimimiz olmasi bize buyuk onur verir...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla