Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''
Alt 08.07.2012, 13:37   #41
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Emniyetin bağlı olduğu kurum İç işleri bakanlığı değil mi ? 19 maçta şike olduğu delillendirildi şeklinde kesin bir dile yayınlanmıştı. Emenikenin görüntüleri ise cabası. Siz hiç mi pis kokular almıyorsunuz bu konuda.
Emniyetin ne dediği hiç mühim değil..Emniyet yargılama kurumu değildir..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 13:39   #42
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Emniyetin ne dediği hiç mühim değil..Emniyet yargılama kurumu değildir..
Ama ben bağlı olduğu yere, en tepeye bakıyorum, ve gördüğüm şeyler de bana bu işin siyasi olduğunu söylüyor.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:40   #43
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Su meshur 19 macta sike konusuna da aciklik getireyim.
Emniyetin iddia ettigi 19 macta sike Süper Lig ve Bank Asya maclarini kapsiyordu.

Hakim 14 nisandan önceki maclarla ilgili, yani sporda siddet yasasindan önceki maclarla ilgili dolandiriciliktan dolayi ceza verebilirdi ama vermedi, sike yapildigi kanitlanmasina ragmen o maclardan ötürü ceza vermedi (kisa karari okumaniz yeterli). Yani 19 mactan buharlasan mac yok ama yasa geregi bazi maclar icin ceza cikmadi..
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:42   #44
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Ya baslatmayin yine Sike olayini, bikmadiniz mi , gecen sene basimiz agridi zaten.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.07.2012, 13:42   #45
MaXiMuM
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 760 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Mahkemenin gerekçeli kararını çok merak ediyorum. Hele ki Korcan hakkında... Araba işi fos çıktı biliyorsunuz. Hatalı gol yedi diye bir açıklama çıkarsa hiç şaşırmam. Türkiye burası ...
Alt 08.07.2012, 13:43   #46
ayazoğlu
Yiğido

ayazoğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 ayazoğlu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fenerbahçeye yakınlığın ve son maçta statı fenere sattığın için.
Fenerbahce deyilde Beşiktaşa yada Galatasaraya yakınlığı olsaydı maçta aynı sonucla bitseydi ozaman ne diyecektin bizim yargının kendini düzeltmesi lazım güngelir bir yerde haklı olduğun bir olayda haksız duruma düşme midesinden ölen bir hastanın midesini hastanın kafasında arayan bir yargımız var bizim
ayazoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ayazoğlu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:45   #47
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

BAŞINDAN BERİ savunduğum şey bu şike davası ts li bürokrat milletvekillerinin baskısı sonucu yapılmıştır ts şampiyon olsa davacılmıyacaktı buna emin olun son maçta sonuç ne olursa olsun sivassporumuzun başının ağrıyacağını sezon başlamadan yazmıştım inşallah şampiyonluk son maça kalmaz demiştik sayın başkanda demişti korktuğumuz başımıza geldi buna başkanın fb kongre üyesi olması nedendir bilinmez 4 işareti yaptığı resimlerin çarşaf çarşaf yayınlanması ne idiğü belli olmayan telde adı geçen siyah çantanın görüntüleri fb li yöneticilerle sarmaş dolaş çekilmiş resimler stadın tamamına yakınının fb ye peşkeş çekilmesi maç oynanırken sivas gol yedikçe sivaslı geçinenlerin çoğunun orgazm olması şampiyonluğu çılgınlar gibi kutlamaları vs vs sivassporun bu davada en ön de adının geçmesine vesile olmuştur başkanın suçsuz olduğuna yürekten inanıyorum eğer illede sivas şike yaptı deniliyorsa bunda sadece başkanın günahı yok tüm şehir halkının büyük çoğunluğu yapmıştır dükkanlarını sarı laciverte boyayan formalarını fb ss şeklinde giyen fb lilerle sarmaş dolaş poz veren fb formalıları sivasspor taraftarı diye reklam eden medyamız herkes suçludur bu ülkede benim hiç güvenmediğim kurum adalet kurumudur ALLAH kimseyi düşürmesin çünkü buralarda adalet teraziye göre değil insanların siyasi duruşlarına hangi zihniyete yakın yada uzak olduğuna ırkına mezhebine göre daıtılıyor örn =deniz feneri davası sümen altı ediliyor eften püften nedenlerden dolayı insanların hayatı kaydırılıyor sivasda yoldan gecerken resmi görülenler katil diye ömür boyu ceza alırken başbağlarda insanları katledenler teşhis edildikleri halde serbest bırakılabiliyor vs vs böyle örnekler çoğaltılabilir medyada aynı yılların şikeci takımları ligin temiz takımı diye övülürken gs antep gibi bu liglerin en temiz takımı sivassporu şikeci diye basında tv lerde reklam ediyorlar bu düzende temiz kalmak çok zor
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.07.2012, 13:47   #48
Metal Gear
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 763 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ama ben bağlı olduğu yere, en tepeye bakıyorum, ve gördüğüm şeyler de bana bu işin siyasi olduğunu söylüyor.
Dava için ister siyasi,ister hukuki deyin farketmez..Suç olduğu kanıtlanmışsa gerisi önemli değil.
Siz bir suç işlediniz varsayalım.Ve bu suçu sadece ben biliyorum.Ve diyorum ki;
"Olmaz,ortada bir suç var ve benim susmam,polise gitmemem doğru değil.Suç cezasız kalmamalı" deyip polise gidiyorum...
Bir de şöyle diyorum," Yahu bu adama da gıcığım.Her işime burnunu sokuyor.Gidip şunu ihbar edeyim" diyerek polise gidiyorum..

Hangi niyetle polise ihbar ettiğimin bir önemi var mı? Sonuçta siz suç işlemişsiniz..İster vicdanıma sığdıramadığım için,isterse sizi sevmediğim için ihbar edeyim.Hiç önemi yok..
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:50   #49
Metal Gear
Usta Yiğido

Şunu da belirtmeliyim ki davanın Yargıtay'dan dönmesini çok istiyorum.Sivasspor ve Başkanın suçsuz olduğuna yürekten inanırım..Ve bunu çok istiyorum..

Ama siz yargıtay bu kararı onasa bile inanmayacaksınız..

Bu da bu konudaki son mesajımdır..Yargıtay ararına kadar dava hakkında konuşmayacağım..Unutur da konuşrusam lütfen hatırlatın..
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:54   #50
MaXiMuM
Usta Yiğido

Mehmet Berk denen savcı, kendisi söyledi zaten. Fener şampiyon olmasaydı bu dava açılmayacaktı dedi.
Böyle bir keyfiyet olabilir mi yaaa ? Ortada bir suç varsa sonucuna bakılmaksızın , sen kanunu uygulamak zorundasın. Şampiyon kim olmuş sanane?
Ayrıca davanın açılma tarihide ilginç. Seçim öncesi her şey hazır olduğu halde bekletilip, seçim sonrasına bırakılması.
Hadi bu sandıktan kaçtın diyelim, memlekette sandık bitmez ....
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aldım, ceza, çok, ediyorum, merak, neden