Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Anketimiz: Bülent Uygun'u Sivasspor'un başında
Evet, görmek isterim 49 41,18%
Hayır, görmek istemem 70 58,82%
Katılımcı sayısı: 119. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar
Alt 14.05.2013, 22:45   #41
Caner POLAT
Tecrübeli Yiğido

Caner POLAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 Caner POLAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor icin bu yil yapilacak en iyi transfer hamlesi, hatalarindan ders almis, bjk sevdasindan vazgecmis, taraftar ve yoneticiler ile iletisimini duzeltmis, uzun yillar sivasspor'un basinda kalma planlari olan ve sivasspor icin uzun vadeli planlar yapan bir riza hoca ile en az 3-4 yillik yapilacak sozlesmedir.
Mümkünlüde bile mümkün değil dediklerin .Orduspor maçından sonra bitmişti herşey.
Alt 14.05.2013, 22:47   #42
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Sivasspor icin bu yil yapilacak en iyi transfer hamlesi, hatalarindan ders almis, bjk sevdasindan vazgecmis, taraftar ve yoneticiler ile iletisimini duzeltmis, uzun yillar sivasspor'un basinda kalma planlari olan ve sivasspor icin uzun vadeli planlar yapan bir riza hoca ile en az 3-4 yillik yapilacak sozlesmedir.
Ordu maçında yolları ayırsak mı düşüncesi oluştu,6-0 ise artık hayır gelmeyeceğinin kesinleştiği.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58_SEMİH_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 22:48   #43
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 862 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şöyle bakıyorum arkadaşlarımın söylediği hocalara hiçbiri kişilik efendilik olarak rıza hocanın tırnağı olamaz.
futbolsal olarak başarıya gelince bu sene bütün olumsuzluklar bizi buldu
geçen sene başkanımız içerdeyken rıza hoca bu kulubun başkanı.basın sözcüsü.hocası oldu bunu unutanın gözüne dizine durur
bu sene ise kulubümüzün bünyesine uygun futbolcu bulamadık hocamızın bulduğu futbolcularıda yönetimimiz alamadı hocamızda nerde eski öğrencisi varsa şahsi hatırını kullanarak onları aldı
sonra bektaş amcamızın hastalığı rıza hocamızın kafasını hep orda bıraktı
bize yapılan hakem hataları hangi kulube yapıldı bu hataları hangi yöneticimiz dile getirdi kimse dile getirmedi
rıza hocamızın yerinde başka hoca olaydı bu sıkıntılar içinde kulubü küme düşürürdü
mersin idmanyurdu 2 takım kurdu yinede düştü sizin o beğenmediğiniz uğur kavuk,hayrettin yerlikaya,kadir pekmezci,erhan güvenle bu takımı ligde bırakmak her babayiğidin harcı değil
rıza hocamızında hataları var en sevmediğim yönü bjk sevdasıyla yatıp kalkması
birazda futbolcularla iletişimi zayıf disiplinli oluyum derken futbolcuları küsdürüyor
yinede bizi bizden biri anlar ben rıza hocayla devam edilmesi taraftarıyım
kesinlikle ayni fikirdeyim, bizim icin riza hoca en ideali. kafasi rahat bir riza hoca ile sivasspor cok saglam adimlar atacaktir. buna eminim.

bu arada bu ankette ilk sonuclar gosteriyor ki taraftar artik bulent'i istemiyor. ben sunu merak ediyorum, acaba bir anket yapilsa riza hoca ile devam etmek isteyenlerin orani ne cikar? sonuc ne olur bilmiyorum ama su kesin ki riza hoca kalsin diyenler herhalukarda bulent gelsin diyenlerden cok cok daha fazladir. bu da aslinda onemli bir isaret.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2013, 22:54   #44
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1045 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
kesinlikle ayni fikirdeyim, bizim icin riza hoca en ideali. kafasi rahat bir riza hoca ile sivasspor cok saglam adimlar atacaktir. buna eminim.

bu arada bu ankette ilk sonuclar gosteriyor ki taraftar artik bulent'i istemiyor. ben sunu merak ediyorum, acaba bir anket yapilsa riza hoca ile devam etmek isteyenlerin orani ne cikar? sonuc ne olur bilmiyorum ama su kesin ki riza hoca kalsin diyenler herhalukarda bulent gelsin diyenlerden cok cok daha fazladir. bu da aslinda onemli bir isaret.
bülent gelsin diyenler bence dengede çıkacaktır ama rıza çalımbay GİTSİN diyenler açık ara önde gider...Kafasında Sivassporu ve seyirciyi bitirmiş bir hocanın kalsın demenizdeki ısrarı anlamıyorum..ben de daima uzun vadeli çalışma ve yönetimden yanayım ama özellikle bu sene yaşananlar artık Çalımbayla bu işin yürümeyeceğini açık seçik ortaya koydu...inat ve hatalarından ders almış, kaprislerini bir kenara bırakmış ve taraftarla barışık olmuş olsa başımızın üstüne yeri var...ama lütfen sırf hemşericilik adına çalımbayla devam demeyin...uygun gelsin falan için demiyorum ama artık çalımbayla olmaz..keşke hızlı davranıp metin diyadini biz getirseydik..
Alt 14.05.2013, 23:18   #45
ivancrayz
Yiğido

ivancrayz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

96 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 ivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDI

ben inanıyorum ki başkan sözünü yemez. çünkü çıkıpta biz bunu o cam kırma zamanında göndermeliydik dedi. Sonra şike sürecinde hapiste hiç konuşmadı eğer bunların üzerinede bülent uygun gelirse döneklik olur ayrıca bülent uygun g.antepin başındadır ve kalacağına inanıyorum saygılar.
ivancrayz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ivancrayz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 00:03   #46
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel bir atasözü vardır;
DENENMİŞİ DENEME!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 01:11   #47
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her ne kadar hataları olsa da Şu da bir gerçek ki Bülent Uygun Sivas taraftarının hayal edemediği heycanları yaşattı. Takımın imkanları şuankinden daha kısıtlı idi üstelik. Bülent Uygun'un geri gelmesi taraftarıyım, hem şehri hem yönetimi hem taraftarı tanıyor, üstelik bizimle yaşadığı başarıların üzerine koymak isteyecektir. Uygundur...
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2013, 07:12   #48
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1592 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Detaya girmeye gerek yok ''UYGUN'' ismine kesinlikle karşıyım.

Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Anket-Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar
Alt 15.05.2013, 07:55   #49
pepsiyusuf
Acemi Yiğido

15 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 pepsiyusuf ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Anket-Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar

Sivasspor atom karıncası Ertuğrul Arslan menejerliğini Bülent Uyguna vermediği için takımdan uzaklaştırıldı. Bildiğiniz gibi bütün taraftarların ortak düşüncesinden bir tanesi alt yapıdan oyuncu çıkaramamız ve hocaların alt yapıya önem vermediği konusunda hem fikiriz. Daha önceden duyduğuma göre doğruluğunu tam olarak bilmiyorum Bizim sol bek ziyamızı kendi öz evladımızı alt takımdan çıktığı sıra denenmek için A takımımıza geldiğinde ziyanın ve diğer arkadaşlarının yüzüne bakmadan alın bu topu kendi aranızda çevirin vakit geçirin diye ziya ve diğer öz evlatlarımızı takımdan ayrı çalıştırarak takımdan uzaklaştıran aşşalayan bir insandır Bülent Uygun, Rıza Hoca ve Mesut Bakkal geldi ziyaya destek verdi ve şuan Türkiyenin en iyi solbeklerinden bir tanesi, Konumuzla alakalı değil amma Sivasın evliyalarından İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Sivas beni tanımadı amma dünya beni tanıdı demişti. Değerlerimize sahip çıkalım Rıza Hocaya Mecnun Başkana destek verelim. Rızaya deseler Paramı Memleketmi Rıza hoca hiç düşünmeden memleketim der Bülente deseler Hiç düşünmeden para der Gelin Hep Beraber Rıza Hocaya sahip çıkalım.....
pepsiyusuf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı pepsiyusuf'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Anket-Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar
Alt 15.05.2013, 07:58   #50
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anket-Bülent Uygun İsmine Karşı Olanlar

istikrardan yanayım Gelin Hep Beraber Rıza Hocaya sahip çıkalım.....

Etiketler
anketbülent, bülent, karşı, olanlar, uygun, İsmine