Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aydın Tekrar Sivasspor'da
Alt 06.12.2014, 19:32   #41
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aydın Tekrar Sivasspor'da

Alıntı:
münihli_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
USTAM ADAMSIN ADAMMM !! senin yorumunu okuyunca kendiminki yazmadim bile ellerine saglik!

hemsehrilerime laf söyletmem hele ki kendi sitemizde bir bursasporludan. aydini biz parlattik yine parlatiriz sizde hemen hazira konarsiniz
Bende siz gardasma hak veriyorum sporcuda nihayet bir adam onunda paraya ihtiyaci var hic bir futbolcu paraya deger vermeden futbol oynamaz büyük takim hayali kuranlar en basta bol parayi ve kariyeri hesaba katiyor aydin kardesimizde tabiki kendi cikarini düsünecek normal olan bu nicin adama serzeniste bulunuyorsunuz bu cok dogal bir sey
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2014, 20:04   #42
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Abdullah Yiğit

9 saat ·
.

Aydın Karabulut,kiralık olarak Sivasspor'da, pazartesi Sivas'ta çalışmalara başlıyor. Kırmızı-beyazlılar için hayırlı olur inşallah.Kaynak:Abdullah Yiğit-Facebook Sayfası....................... ..................Anlaşılan sivasspor kulübü Aydın ı ara transferden önce Sivas'a getirip hem tedavisini yapmak hem de 2. devreye hazırlamak istiyor...Umarım sivasspor kulübü ve R.Carlos ne yaptığını iyi biliyordur;umarım Aydın eski Aydın olarak sivassporun başarısına katkıda bulunur...Bakalım ameliyat sonrası eski Aydın ın ne kadarını sahada izleyeceğiz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2014, 22:01   #43
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
pardon kardeş ,siz aydının ne gibi karaktersizliğini gördünüz ?anlatında bizde bilgi sahibi olalım,adamın sözleşmesi bitmiş sivasda aldığı paranın 3 kat fazlasına bursaspor başkan adayı ön anlaşma imzalamış kazanamamış yeni başkanda sözleşme imzalamış ,önce tükürdüğünü yalıyan başkanına konuş ona karakter dersi ver ,bunun neresi karaktersizlik,saha içindede öyle çirkef hareketini görmedim,takımdan ayrılmak geri dönmek karaktersizlikse ,bukadar karakter düşkünüyseniz ,volkan gibi çirkef ötesi karaktersizin önde gideni birini niye bursa topraklarına soktunuz?millet 3 kuruşa adam öldürüyor,anasını kesip daga gömüyor ,3 kuruş çıkarı için hertürlü şerefsizliğe katlanıyor ,aydının sivasda aldığıyla bursadan aldığı para arasında enaz 1 milyon € var 1 milyon € nun kaçpara ettiğini biliyormusunuz?türkiyedede futbolcu yok işte yada piyasaya çıkamıyor,araştırmak görmek lazım, yeni aydınlar piyasaya çıksınki kimse yükünü tara kaldırmasın ,aydın olmadan sivassporun hali ortada ,bunu ben söylemiyorum istatistikler söylüyor,elalem seyirciye bilmem neyini gösteren ,rakibine tekme atan,seyircişine küfreden adamları oynatıyor ,futbolcuları barlarda kovboy gibi silahşörlük yapıyor diskolarda o..pularla selfie çekip paylaşım sitelerine koyuyor onlar karakterli oluyorda aydın karaktersiz oluyor hemii bırakın buişlerii yaa
Aydınn karaktersizliğini söyleyeyim mi...
buyrun
B.jımnastık kulubunden BURSASPORLA Tuna üzumcu´aydın karabulut @Yusuf Şimşek takasında tuna ....paşa paşa Bursaya gelirken Aydının Ben Bursaya ayak bile basmam lafını kulaklarımda hala duyuyorum...Bundan büyük şerefsizlikmi olur..Ogün gelecek vaad ediyordun bu gün kenarda köşede kaldın diye bizim başkan adayı Mesut Mestanın elli tane etrikasının içinde yer alıyosun..Adam olamamıssın büyük topçu olamamışşsın şimdi SİVASSPORDA BURSASPORDA kendine yermi arıyorsun ....Şimdi sana sorarım Muammer Abi bundan büyük şerefsizlikmi olur ?
Alt 06.12.2014, 22:27   #44
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
buyrun
B.jımnastık kulubunden BURSASPORLA Tuna üzumcu´aydın karabulut @Yusuf Şimşek takasında tuna ....paşa paşa Bursaya gelirken Aydının Ben Bursaya ayak bile basmam lafını kulaklarımda hala duyuyorum...Bundan büyük şerefsizlikmi olur..Ogün gelecek vaad ediyordun bu gün kenarda köşede kaldın diye bizim başkan adayı Mesut Mestanın elli tane etrikasının içinde yer alıyosun..Adam olamamıssın büyük topçu olamamışşsın şimdi SİVASSPORDA BURSASPORDA kendine yermi arıyorsun ....Şimdi sana sorarım Muammer Abi bundan büyük şerefsizlikmi olur ?
Ve ayrıca bilgi sahibi değil iseniz bilgi edininiz Volkanın Sivasta yaptığığı hareket Sivasa değil sadece masum bir kalp işaretidir arşivlere yakinen bakınız
Alt 06.12.2014, 22:46   #45
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Ve ayrıca bilgi sahibi değil iseniz bilgi edininiz Volkanın Sivasta yaptığığı hareket Sivasa değil sadece masum bir kalp işaretidir arşivlere yakinen bakınız
Ozamanlar Aydın Karabulut cok gençti ve onun bilgisi olmadan Bursa Ile BJK transfer yürütmeside bir okadar Sacma Ne var Bursa ayaj batsmam demesinde Ozm gencligine ve safligina vermek lazim. Sonucta Kidman oldugunu Mac kere söyledi.

Volkan Sen Kaan Konuk eski oyuncumuzu resmen öldürüyordu kaburgasina Iki ayagiyla resmen vurdu, yetmedi oyundan atilmadi bir gol atti ve birsey olmamis gibi davrandi.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.12.2014, 23:38   #46
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ozamanlar Aydın Karabulut cok gençti ve onun bilgisi olmadan Bursa Ile BJK transfer yürütmeside bir okadar Sacma Ne var Bursa ayaj batsmam demesinde Ozm gencligine ve safligina vermek lazim. Sonucta Kidman oldugunu Mac kere söyledi.

Volkan Sen Kaan Konuk eski oyuncumuzu resmen öldürüyordu kaburgasina Iki ayagiyla resmen vurdu, yetmedi oyundan atilmadi bir gol atti ve birsey olmamis gibi davrandi.
Aynen!

https://www.youtube.com/watch?v=0Azdq_wyD30
Alt 06.12.2014, 23:55   #47
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
buyrun
ben takası makası bilmem bjk yle aydın ve bursanın arasında geçen bir olay ,bizi ilgilendiren kısmı aydınla ,sivas arasında geçenlerdir ,burda bazı arkadaşlar aydın sivası sattı filan ,yoksa avrupaya giderdik filan diyorda,sizde destek oluyorsunuz,madem böyle başarılı olduğun takımı bırakıp gitmek ,sonra tilkinin hesabı eski yuvasına dönmek şerefsizlikse ,ben yüzlerce şerefsiz oyuncu sayarım,baştada malum futbolcunuz o suratsızı tabiki,mademki aydın bursaya ayak baSmam demişse,sizlerde unutmamışsanız,bursaspora başkanlık yapmak isteyen kimselerde bunu bilmeleri gerekirdi,sözleşmesi bitmeden futbolcuyla etik olmayan şartlarda pazarlık yapıp ayartmamalıydı,ben başkan olursam aydın burda kalamaz diyip ,başkan seçilince imzayı attırmamalıydı,eğer burda şerefsizlik varsa aydında değil ,tükürdüğünü yalıyanlardadır şerefsizlik,volkan sadece sivas seyircisine hareket çekmekle kalmış biri değildir,futbolcu biraz delikanlı olmalıdır,rakip futbolcuyu sakatlarcasına hakemlerin önünde şerefsizce tekme atmamalı,bunu çirkef ts forması giyerkende yapıyordu,bursa forması giyerkende,ayrıca çirkeflik ve şerefsizlik konusunda 2 futbolcuyu kıyaslar tartarsak aydın meleike gibi kalır ,sivasspor taraftarı volkanı sevmiyor bukadar söylüyorum,aydınada kırgınız oda bizleri ilgilendirir,bence herkes çirkeflerini bilsin
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.12.2014, 10:55   #48
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben takası makası bilmem bjk yle aydın ve bursanın arasında geçen bir olay ,bizi ilgilendiren kısmı aydınla ,sivas arasında geçenlerdir ,burda bazı arkadaşlar aydın sivası sattı filan ,yoksa avrupaya giderdik filan diyorda,sizde destek oluyorsunuz,madem böyle başarılı olduğun takımı bırakıp gitmek ,sonra tilkinin hesabı eski yuvasına dönmek şerefsizlikse ,ben yüzlerce şerefsiz oyuncu sayarım,baştada malum futbolcunuz o suratsızı tabiki,mademki aydın bursaya ayak baSmam demişse,sizlerde unutmamışsanız,bursaspora başkanlık yapmak isteyen kimselerde bunu bilmeleri gerekirdi,sözleşmesi bitmeden futbolcuyla etik olmayan şartlarda pazarlık yapıp ayartmamalıydı,ben başkan olursam aydın burda kalamaz diyip ,başkan seçilince imzayı attırmamalıydı,eğer burda şerefsizlik varsa aydında değil ,tükürdüğünü yalıyanlardadır şerefsizlik,volkan sadece sivas seyircisine hareket çekmekle kalmış biri değildir,futbolcu biraz delikanlı olmalıdır,rakip futbolcuyu sakatlarcasına hakemlerin önünde şerefsizce tekme atmamalı,bunu çirkef ts forması giyerkende yapıyordu,bursa forması giyerkende,ayrıca çirkeflik ve şerefsizlik konusunda 2 futbolcuyu kıyaslar tartarsak aydın meleike gibi kalır ,sivasspor taraftarı volkanı sevmiyor bukadar söylüyorum,aydınada kırgınız oda bizleri ilgilendirir,bence herkes çirkeflerini bilsin
Bundan 1 ay önce bir haber videosunu izledim;Bursaspor idmanını bir grup taraftar saha kenarında izliyor ve sürekli V.Şen'e yönelik 'sen bu takımın formasını giyemeyeceksin' diye resmen taciz ediyordu ama şimdi noldu aynı adam Bursasporun baştacı,milli takıma çağrıldı ayrıca.Aydın'ın, ne bizim taraftara ne de camiaya dönük bir tepkisi olmadı.Zaten aksi olsaydı geri gelmek istemez,yönetim de geri almazdı.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2014, 11:15   #49
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sıvassporun messısı gerı dondü nıhayet
Alt 07.12.2014, 11:46   #50
yigit 2013
Acemi Yiğido

yigit 2013 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 385 yigit 2013 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Oldu olacak m.yildizi ermani balili yi felan da getirin ....
İhanet eden gittiği gün kaybetmistir
yigit 2013 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aydın, sivassporda, tekrar