Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bursaspor 0-1 Sivasspor
Alt 28.02.2013, 21:53   #41
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bursaspor 0-1 Sivasspor

Alıntı:
recep cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yalnız migroArmis, sizlere karşı küfür etmemesi yolunda uyardığımız kardeşlerimiz tek cümle küfür etmediler. Taraftar dediğin takımının taşıdığı renklerden biraz aklık alır. Ortalığı kızıştıran bir taraftar potansiyeliniz var.
Sivasspor taraftarının bu tutumu herkez gibi benide mutlu etmiştir..Ben maçta değildim...Umut ediyorum bizimkilerinde tutumu bu yönde olmuştur...Bakınız saçma sapan yerlerde bir kaç kişinin başlattığı bu çirkin davranışaları engellemek nasıl zor bir hale geliyor.Yorumunuzdan anladığım kadarıyla küfür eden bir Bursaspor taraftarının olmadığı fakat buna sizleri teşvik ettiği yönündedir..Eğer küfür olduysa bunu savunacak bahane arayacak değilim..Ortalığı kızıştıran bir taraftarınız var derken ben bunun yıllardır içindeyiö o o rtamı çok iyi bilirim...Atmosferin sıcaklığının had sahfada olduğunu tahmin ediyorum...Ama prestj maçı olduğu için ilgi olduğunu sanmam..Önümüzdeki lig maçında atmosferinde sonucunda daha farklı olacağını düşünüyorum..Saygılar..
Alt 28.02.2013, 21:54   #42
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 446 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sercan bugün golü atmış olabilir.ama topla buluştuğu anlarda topu kimseye vermedi tamamen bireysel oynadı.bizimkiler arkadiusz piech.e kusur buluyor ama net olarak piech ilerde sercan.dan daha çok top tuttu.maç 1-0 ken 2-3 pozisyonda sercan bomboş pozisyondaki piech.e top vermedi.birinde penaltı noktasında bomboş bekliyordu.birinde 2.ye 2 pozisyonda çalım denedi topu kaptırdı.nitekim gol pozisyonunda da piech çok daha müsait pozisyondayken sercan zoru denedi ama güzel bir vuruşla gol yapmayı başardı.her ne kadar golü atmış olsa da sercan bugün tamamen kendine oynadı.bazıları sercan geldiğinden beri en iyi maçını çıkardı diyorlar ama ben kesinlikle katılmıyorum bu sebeplerden.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda alboran'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.02.2013, 22:06   #43
recep cevik
YASAKLI ÜYE

58 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 recep cevik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor taraftarının bu tutumu herkez gibi benide mutlu etmiştir..Ben maçta değildim...Umut ediyorum bizimkilerinde tutumu bu yönde olmuştur...Bakınız saçma sapan yerlerde bir kaç kişinin başlattığı bu çirkin davranışaları engellemek nasıl zor bir hale geliyor.Yorumunuzdan anladığım kadarıyla küfür eden bir Bursaspor taraftarının olmadığı fakat buna sizleri teşvik ettiği yönündedir..Eğer küfür olduysa bunu savunacak bahane arayacak değilim..Ortalığı kızıştıran bir taraftarınız var derken ben bunun yıllardır içindeyiö o o rtamı çok iyi bilirim...Atmosferin sıcaklığının had sahfada olduğunu tahmin ediyorum...Ama prestj maçı olduğu için ilgi olduğunu sanmam..Önümüzdeki lig maçında atmosferinde sonucunda daha farklı olacağını düşünüyorum..Saygılar..
Açıkcası benim şahsi Bursaspor görüşüm sizin buradaki yorumlarınızı okuyana kadar çok ama çok negatifti, maçtan önce maça gidecek Sivassporlu arkadaşlarımı küfür etmemeleri konusunda uyardım. Çünkü sorun yokken ortada "düşman kazanmak kolay, dost kazanmak zor" sözünden alınarak, tüm iletişimi zedelemek mantıksızca olurdu. Bursaspor taraftarı küfür konusunda işi biraz abartınca bunu size yönelttim, nitekim Bursaspor'un sadece maç izleyen bir taraftarı değilsiniz. Bu konuda lütfen uyarın. Lig maçında bizlerde orada olacağız. Dostça bitsin. Saygılar.
recep cevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda recep cevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.02.2013, 22:17   #44
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 760 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
recep cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Açıkcası benim şahsi Bursaspor görüşüm sizin buradaki yorumlarınızı okuyana kadar çok ama çok negatifti, maçtan önce maça gidecek Sivassporlu arkadaşlarımı küfür etmemeleri konusunda uyardım. Çünkü sorun yokken ortada "düşman kazanmak kolay, dost kazanmak zor" sözünden alınarak, tüm iletişimi zedelemek mantıksızca olurdu. Bursaspor taraftarı küfür konusunda işi biraz abartınca bunu size yönelttim, nitekim Bursaspor'un sadece maç izleyen bir taraftarı değilsiniz. Bu konuda lütfen uyarın. Lig maçında bizlerde orada olacağız. Dostça bitsin. Saygılar.
Elbette ....Lakin Bizim burada kişilerin uyarısı çok fazla işe yaramıyor..Tribün liderlerimiz bu işi orgenize ediyorlar ve tahminen stadın yüzde 95 ine hakimler...Ben tribün liderlerimizin en başından buyana (Sivassporun şampiyonluğa oynadığı yıllar) Sivasspora destek olduklarını hiç bir şekilde küfür ettirmediklerini hatta ve hatta bunu çok yazdım stadımızda ilk defa kardeş Ankaragücünden sonra bir ilk olarak Sivasspor bayrağınıda açtırdıklarını çok iyi biliyorum..Diyeceksinizki edilen küfürler nedir? Bu konun acil çözümlenmesi için sen ettin ben ettim gibi suçlayıcı bir yaklaşımda bulunmadım bunada gerek yok .Ama şu çok açık bir gerçektirki tribünde hakimiyet mutlak surette şarttır..Örneğin Bursada Sivasa küfür ediliyorsa 26000 kişiyi iki tane tribün lideri 2 dakikada susturur.Hatta Sivas lehine tezahurat bile yaptırır..Ama bir tribünde tribün oluşmamışssa liderler hakimiyet sağlayamıyorsa yani kısaca sistem yksa bırakın 26000 kişiyi 20 kıişiyi bile susturamazssınız...Diğer takımlar beni açıkçası Sivas kadar ilgilendirmiyor...Benim en büyük arzum Sivassporu şampiyonlukta Sivas taraftarını ve insanınıda tribünümde yanımda ve şehrimde görmektir..
Alt 28.02.2013, 22:18   #45
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
alboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sercan bugün golü atmış olabilir.ama topla buluştuğu anlarda topu kimseye vermedi tamamen bireysel oynadı.bizimkiler arkadiusz piech.e kusur buluyor ama net olarak piech ilerde sercan.dan daha çok top tuttu.maç 1-0 ken 2-3 pozisyonda sercan bomboş pozisyondaki piech.e top vermedi.birinde penaltı noktasında bomboş bekliyordu.birinde 2.ye 2 pozisyonda çalım denedi topu kaptırdı.nitekim gol pozisyonunda da piech çok daha müsait pozisyondayken sercan zoru denedi ama güzel bir vuruşla gol yapmayı başardı.her ne kadar golü atmış olsa da sercan bugün tamamen kendine oynadı.bazıları sercan geldiğinden beri en iyi maçını çıkardı diyorlar ama ben kesinlikle katılmıyorum bu sebeplerden.
Harika bi analiz...
Alt 28.02.2013, 22:32   #46
28 SVS 58
Acemi Yiğido

32 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 28 SVS 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alternatifin alternatifin alternatifi olarak alınan adını yazmakta zorluk çektiğim uğruna rıza hocayı harcadığınz piechniz naptı bugün adam adeta gelişimde meymenet yok ki performansm iyi olsun der gibi geldi herşey bi yana bu adamla eneramoyu kıyaslayan futbol cambazları nerde... bu adamın tek tartışılacak yönü neden alındğındır buraya yazıyorum tek bi yaralı parmağa su dökmekden gidedeck bu adam
28 SVS 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 28 SVS 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2013, 22:57   #47
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Lütfen mesajınızı küçük harfle yazın !( Site Yönetimi)
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.02.2013, 23:28   #48
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar goruslerini paylasmislar genel olarak herseyde hemfikiriz zaten. Lakin ben farkli bir seye temas etmek istiyorum bugun ziya biraz daha serbest oynadi yani hem sol acik hem orta saha gibi. Bugun onun oyun tarzini tottenhamdaki garreth bale'ye benzettim. O da orijinal olarak bir sol bekti ama son 2 senedir onde gorev veriyor hocalar ve dunyanin en iyilerinden biri arasinda gosteriliyor. Bence bir kac mac denenmeli orta sahada ben cok begendim bugunku oyununu. Ama tabii tottenhamin başında jose mourinhonun eski yardimcilarindan andre villas-boas var kendine guveni olan ve basarılı bir teknik adam. Rıza hocayı seviyoruz falan ama duygusalligi bir kenara koydugumuzda bu ışığı goremiyorum teknik heyette ben
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.02.2013, 23:31   #49
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
holigan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu nasil bir taktik riza hoca ayip degilmi yaptigin,sen sordunmu buradaki cok bilmislerede yaptin bu kadroyu,olmaz hoca olmaz.sen bu kupayi alsanki ne faydasi var.senin yaptigin kadroyla bu isler yürümez verdigin taktikle sampiyon olsakta önemi yok,bak burada derin bilgilerine basvurmadigin bilecenler var.sen onlarin yasi kadar futbol oynamissin ama bunlar hayat okulundan üstün basari ile mezun olmus sivasspor com da yorumcu olarak ise baslamislar yani onlara en azindan bir danissaydin biseyler düsünürdük.sen istifa et hoca hemen mac biter bitmez. burada senin yerine göreve gelecek savascilar var,merak etme sen.daha fazla sivasliymis onlar.
Bunlar stadın yolunu bile bilmezler, zaten bir grup Sivas düşmanı Trabzonlu bu siteye sızmış, akıllarınca Sivas taraftarını başlayacaklarını sanıyorlar, hocaya iftira atip, Takımı başarısızmış gibi gösterip, hiç izlemedikleri Piech in hazır olup olmadığını bilmeden hocaya neden Enaramo nun yerine onu oynatmadın diye hakaret edip, hakem hataları yoktur bunlar Rıza hocanın bahanesidir deyip akıllarınca ortalığı karistiracaklar, site yönetimi de bu tip provokatorlere karşı uyanık olsun çünkü devir birlik olma devridir.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2013, 23:56   #50
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sartlar ne olursa olsun isterse formalite maci olsun Kazanmak cok güzel.

insallah hafta sonu´da ayni tarifeyi uygulariz.

Macin yildizi Ziya Erdal gecn iki haftada sahada olmayan Ziya bugün mükemmeldi.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bursaspor, sivasspor