Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Lig TV Destek Hattı Telefon Numarası
Alt 29.01.2013, 14:30   #41
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Lig TV Destek Hattı Telefon Numarası

Şu dönemde hocamıza futbolcularıma yönetimimize sahip çıkalım önümüzde çok zorlu bir fikstür var bu dönemde yapılan ağır eleştiriler şahıslara yapılan hakaretler yarardan çok zarar sağlar bunun bilincinde olun lütfen

Unutmayın bu takım küme düşerse o takım içinde olanlardan ziya hayrettin ve rıza hocadan yönetimde ki bazı yöneticiler dışında kimsenin umrunda olmaz bu durum bu kişiler haricindekiler üzülmezler bile. Lütfen sahip çıkalım SİVASSPORUMUZA !!! eger onlar küme düşerse şehir küme düşer unutmayın !!!
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2013, 14:51   #42
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

oraya yazmissiniz sansal büyüka sivasli diye ..hayir sivasli degil sakaryali balkan göcmeni sansar büyük adi
Alt 29.01.2013, 14:55   #43
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki yayıncı kuruluş yıllardır Sivasspor'a karşı bir tutum sergiliyor, maçı anlatan lig tv spikerleri dahi SivasSpor gol yiyince sevinç çığlıkları atıyorlar, SivasSpor'a karşı berbat oyun sergileyen takımları dahi hava şartları yada saha zemini şartları nedeniyle oynayamadıklarını ileri sürüp SivasSpor'un başarısına gölge düşürüyorlar. Özellikle Trabzon maçlarında ise TrabzonSpor'u, yöneticilerini, en dandik oyuncularını bile öve öve bitiremiyorlar. Benim şahsi kanım Lig Tv yöneticilerinin ve spikerlerinin ve birçok çalışanının Trabzon'lu olduğu yönünde.

Şansal hasbelkader oraya getirilmiş birisi, delikanlı olsaydı Erman Toroğlu ile birlikte görevini bırakırdı ama o yalakalığı tercih edip görevine devam etti. Rıza hocaya sitem ediyor, açıp bu haftaki Mersin maçınının özetlerine Ligtv web sitesinden baksın, tek bir tane SivasSpor atağı yok o görüntülerde, belki Mersin maçında iyi oyanayamadık, ancak ikinci yarıda Mersin'e çok sayıda atak yaptık, bunlardan bazıları özet görüntülere eklenebilirdi, ancak amaç maçı izlemeyenlerin sadece bu özet görüntüleri izleyip Rıza Hoca'ya daha fazla yüklenip istifa etmeye zorlamaları. Yani Şansal aklınca Rıza Hoca'yı bu polemik nedeniyle kafasına takmış ve seyirciyi ona karşı kullanamak için özet görüntülerde tek bir atağı olmayan SivasSpor görüntüsü çizecek, Anadolu Çocukları da bu görüntülerden yola çıkıp istifa Rıza Hoca diyecek, Şansal da ilerleyen bir tarihte ne oldu Rıza Hocam diyecek programının birinde.

Bu işler bu kadar kolay değil, Sivas'ta değilim ancak orada olsaydım tüm basının ilgisini çekecek bir protesto hazırlardım ki tüm haber kanallarında bu konu geçsin, sen delikanlıysan Fatih Terim'e karşı böyle artist konuşmalar yapsana Fatih Terim'de o kelimeleri söylemeye dönmeyen dilini koparıp bir yerine soksun.

Ama Sivas'lıları biraz daha hafife almaya devam ederse ve kasten SivasSpor'u aklınca ezmeye çalışırsa çok önemli bir şehri karşısına almış olur.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2013, 15:19   #44
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki yayıncı kuruluş yıllardır Sivasspor'a karşı bir tutum sergiliyor, maçı anlatan lig tv spikerleri dahi SivasSpor gol yiyince sevinç çığlıkları atıyorlar, SivasSpor'a karşı berbat oyun sergileyen takımları dahi hava şartları yada saha zemini şartları nedeniyle oynayamadıklarını ileri sürüp SivasSpor'un başarısına gölge düşürüyorlar. Özellikle Trabzon maçlarında ise TrabzonSpor'u, yöneticilerini, en dandik oyuncularını bile öve öve bitiremiyorlar. Benim şahsi kanım Lig Tv yöneticilerinin ve spikerlerinin ve birçok çalışanının Trabzon'lu olduğu yönünde.

Şansal hasbelkader oraya getirilmiş birisi, delikanlı olsaydı Erman Toroğlu ile birlikte görevini bırakırdı ama o yalakalığı tercih edip görevine devam etti. Rıza hocaya sitem ediyor, açıp bu haftaki Mersin maçınının özetlerine Ligtv web sitesinden baksın, tek bir tane SivasSpor atağı yok o görüntülerde, belki Mersin maçında iyi oyanayamadık, ancak ikinci yarıda Mersin'e çok sayıda atak yaptık, bunlardan bazıları özet görüntülere eklenebilirdi, ancak amaç maçı izlemeyenlerin sadece bu özet görüntüleri izleyip Rıza Hoca'ya daha fazla yüklenip istifa etmeye zorlamaları. Yani Şansal aklınca Rıza Hoca'yı bu polemik nedeniyle kafasına takmış ve seyirciyi ona karşı kullanamak için özet görüntülerde tek bir atağı olmayan SivasSpor görüntüsü çizecek, Anadolu Çocukları da bu görüntülerden yola çıkıp istifa Rıza Hoca diyecek, Şansal da ilerleyen bir tarihte ne oldu Rıza Hocam diyecek programının birinde.

Bu işler bu kadar kolay değil, Sivas'ta değilim ancak orada olsaydım tüm basının ilgisini çekecek bir protesto hazırlardım ki tüm haber kanallarında bu konu geçsin, sen delikanlıysan Fatih Terim'e karşı böyle artist konuşmalar yapsana Fatih Terim'de o kelimeleri söylemeye dönmeyen dilini koparıp bir yerine soksun.

Ama Sivas'lıları biraz daha hafife almaya devam ederse ve kasten SivasSpor'u aklınca ezmeye çalışırsa çok önemli bir şehri karşısına almış olur.
Sivas'ta tepki konusunda biraz zayıfız, sadece insan olarak değil, basınımız olsun yönetim olsun her anlamda gerideyiz...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2013, 15:38   #45
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Nolursa olsun benim artık rıza hocaya güvenim kalmadı takım küme düşecek hala tartıştığımız şeylere bakın. Fener trabzon kasımpaşa beşiktaş ve bursayla üst üste maç yapacaz bu maçlarda full yenildiğimizi bi düşünün bakalım noluyor!!! hala çıkmış yok o şunu demiş yok o bunu demiş sizene arkadaşım milletin ne dediğinden siz kendinize bakın takım kötüye gidiyor farkında değil misiniz??
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2013, 15:39   #46
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kayayatakci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
oraya yazmissiniz sansal büyüka sivasli diye ..hayir sivasli degil sakaryali balkan göcmeni sansar büyük adi
abicim yanlış anlamışsın "Sivaslıyım diyen, Şansal Büyüka...." cümle bu şekilde devam ediyor virgül koymadığı için cümle değişiyor
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2013, 15:39   #47
delibas58
Yeni Yiğido

16 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 485 delibas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şansal'a haddini bilidrecek bir pankart açalım bence
Alt 29.01.2013, 15:41   #48
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

dün akşam tv58 de aptullah abi şansal denen ukalaya gereken çevabı verdi şimdi sıra bizde yarınki maçta tribünden tepkimizi gösterelim ahaber mutülaka bunu verir
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2013, 15:41   #49
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alaattin 5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili kardeşim penaltı kararı doğru diyorsun o pozisyonu penaltı olarak görüyorsan senin futbol bilgin sıfır demekki lehimize bir hata olsa idi o sansar denilen densiz her takım için lehine ve aleyhine karar veriliyor der elli sefer gösterirdi ama aleyhimize oldumu normal pozisyon gibi geçiştiriyor.takımın oyunundan vede rızadan bende memnun değilim ama bu takımın hakkının yeneceği anlamına gelmez ve rızayı taraftar olarak bizim istifaya çağırma hakkımız var ama rıza yı istifaya çağırmak sivaslıyım diyip sivas düşmanlığı yapan sansara düşmez.
Güzel kardeşim benim futbol bilgimi boşver kadirin futbol bilgisini sorgula. Orda o hareketin ne gereği var. Zaten Kadirin yüzünden birkaç gol yiyecektik. Ben kimseye birşey demem. Herkes herşey der. Benim takımımı bu hale getirenler utansın. Berbat bir futbol oynayan takım ve teknik direktör utansın, eneramo gibi bir oyuncuyu! futbolcu diye bu takımda tutan, süper ligin en zayıf kadrosunu kuran yönetim utansın. Kime ne diyorsunuz, kendimizi eleştirelim. Başkalarını eleştirmekle değil kendimizi eleştirmekle sonuca gideriz
Alt 29.01.2013, 15:42   #50
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nolursa olsun benim artık rıza hocaya güvenim kalmadı takım küme düşecek hala tartıştığımız şeylere bakın. Fener trabzon kasımpaşa beşiktaş ve bursayla üst üste maç yapacaz bu maçlarda full yenildiğimizi bi düşünün bakalım noluyor!!! hala çıkmış yok o şunu demiş yok o bunu demiş sizene arkadaşım milletin ne dediğinden siz kendinize bakın takım kötüye gidiyor farkında değil misiniz??
Bu konuyu yönetim ve teknik heyetten bağımsız olarak düşünüp açtım ben yoksa görüşlerinize katılıyorum ama yayıncı kuruluş hakkında haklı bir tavır sergiledi Rıza hoca lütfen destek olalım.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
destek, hattı, lig, numarası, telefon