Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: kim kazanır
Sivasspor 250 78,13%
Berabere biter 46 14,38%
trabzonspor 24 7,50%
Katılımcı sayısı: 320. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzonspor-Sivasspor Maçı Tahmin ve Yoruml
Alt 06.03.2012, 23:00   #41
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Trabzonspor-Sivasspor Maçı Tahmin ve Yoruml

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzonsporluların akılları sadece futbola çalışır o da yüzde 1 kapasite ancak.Neyse ki hamsiyi çok yiyorlar da o yüzde 1'e ancak ulşabiliyorlar..Başkanından taraftarına bu kadar itici,bu kadar antipatik bir takım daha olamaz.Hani aynı şehirde doğmuş olsalar Fener'in tek yumurta ikizi derdim.
Başkanımız tutuklanınca "şikeci" yaftası vuracak kadar önyargılı,ama aynı başkan aynı mahkemece serbest bırakılınca "masum" diyemeyecek kadar karakter yoksunu,paranoyak manyaklar..
Fenerbahçe'yi de anlayamıyorum zaten.Ne uğraşırsın bunlarla..Onlarda turunculu mu yok!..
Sezonun son maçında 4 puan önde girsinler,son maç olay çıkarırlar,sahaya kurşun falan sıkarlar,puan silme cezası alır yine şampiyon olamaz bunlar..
Deplasmanda 5 attığımız takıma geçen hafta mağlup oldular.Gözünüzde büyütmeyin şu hamsileri.Futbolun hiçbir güzelliğini yansıtmayan BJK'yi yenmeleri de sizi yanıltmasın.Rıza Hoca doğru kaleciyle çıksın bunları yenmek hiç zor değil..Şimdilik bu kadar!

Turuncunuz bol olsun!
kardeşim turuncu ne alaka onu anlamadım??
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.03.2012, 23:17   #42
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Biz öne geçtiğimiz maçları kazanıyoruz.Mağlup duruma düştüğümüz zaman maçı çeviremiyoruz.Bu maçta da yenik duruma hemde maçın başında olursa çok kötü olur.Bu maçta Rıza Hoca nın diğer maçları bir kenara bırakıp,sürekli hücum oynatmak yerine kontrollü bir sistem denemesi gerekir.Yoksa sonuç çok aleyhimize olur.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.03.2012, 23:46   #43
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim turuncu ne alaka onu anlamadım??
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/Ga...85&rid=155&p=4

Resimden ne anlarsan
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.03.2012, 00:08   #44
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ankete t.s. yener diye oy kullanan arkadaslar var.Dusundum belki isi icabi sivasda oturan bir kac Trabzonlu olabilir belki onlar oy kullanmistir. Beni hayrete dusuren amma trabzonlu varmis sivasda. Barca ile oynamiyacagiz. Trabzonla oynuyacagiz,yenemedigimiz bir takimda degil.Yok yok ankete t.s. icin oy verenler sivasli degildir.Sivasspor hangi kumede olursa olsun arkasindayim,dunyanin en populer takimiylada oynasa sivas kazanir. Inanmak, basarmaktir.Trabzonu hic yenemedikmi..? yendik.Mac gunune daha cok var,unutan t.s.liler sizlerde oyunuzu kullaninda,bilelim ne kadar trabzonlu var sivasspor taraftar sitesinde.
Alt 07.03.2012, 00:10   #45
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bence yenıcek sıvasımız bakın gorun
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.03.2012, 00:12   #46
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Rakibin bizim takıma göre avantajı; kalecisi ve orta sahası. Faty'nin ve Kıvanç'ın bu maçta ilk 11'de oynamasını bekliyorum. Faty , Diğer iki stopere göre topa müdahalelerde ve kademelerde daha iyi oyuncu . Ts'li Burak'ı yıldırabilecek, durdurabilecek tek stoperimiz. Kilit oyuncularımız ise Ziya ve Kadir olacaktır. Kadir, rakip takımın organizatörü Colman'a karşı çok iyi oynaması ve ona fazla alan bırakmaması lazım. Aynı şekilde Olcan'a karşı, Ziya'nın gerekirse hücuma daha az destek verip, bütün konsantrasyonunu savunmaya vereceğini umuyorum. Bizim gibi hücum takımlarının iki maç üst üste gol atamaması çok nadir olur futbolda. Bu maçta kesinlikle gol atacağımızı düşünüyorum. İnşallah kale ve savunma vasatı aşar.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fatih585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.03.2012, 00:22   #47
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Nihat

Muhammed Ali--------------Faty--------Navratil-----------------Ziya

Cerny(Pedriel)--------------Kadir-----------Kıvanç---------Grosicki

Erman

Eneramo
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fatih585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.03.2012, 00:23   #48
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankete t.s. yener diye oy kullanan arkadaslar var.Dusundum belki isi icabi sivasda oturan bir kac Trabzonlu olabilir belki onlar oy kullanmistir. Beni hayrete dusuren amma trabzonlu varmis sivasda. Barca ile oynamiyacagiz. Trabzonla oynuyacagiz,yenemedigimiz bir takimda degil.Yok yok ankete t.s. icin oy verenler sivasli degildir.Sivasspor hangi kumede olursa olsun arkasindayim,dunyanin en populer takimiylada oynasa sivas kazanir. Inanmak, basarmaktir.Trabzonu hic yenemedikmi..? yendik.Mac gunune daha cok var,unutan t.s.liler sizlerde oyunuzu kullaninda,bilelim ne kadar trabzonlu var sivasspor taraftar sitesinde.
Ben Bursasporluyum ve formda skor tahmin yarışma bölümünde Bursanın bir çok maçına mağlup olacağı skor yazdım.Şimdi ben Bursasporlu değilmiyim takımıma inanmıyormuyum..Yapmayın lütfen tahminde bulunmakla inanmak arasında çok büyük farklar war...ts zerre kadar sewmem Sivasta Bursadan sonra en sewdiğim takımdır..Ama benım tahminim de ts nin Sivası yeneceği yönünde..Çok farklı konular bunlar..Şu şartlarda Barcelona-Sivasspor maçı olsa nasıl bir tahminde bulunursun..? Sivasspora inandığını desteklediğini tahmin edebiliyorum ama bu maçı sivas değil Barca alır kardeşim.....
Alt 07.03.2012, 01:02   #49
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Bursasporluyum ve formda skor tahmin yarışma bölümünde Bursanın bir çok maçına mağlup olacağı skor yazdım.Şimdi ben Bursasporlu değilmiyim takımıma inanmıyormuyum..Yapmayın lütfen tahminde bulunmakla inanmak arasında çok büyük farklar war...ts zerre kadar sewmem Sivasta Bursadan sonra en sewdiğim takımdır..Ama benım tahminim de ts nin Sivası yeneceği yönünde..Çok farklı konular bunlar..Şu şartlarda Barcelona-Sivasspor maçı olsa nasıl bir tahminde bulunursun..? Sivasspora inandığını desteklediğini tahmin edebiliyorum ama bu maçı sivas değil Barca alır kardeşim.....
Oncelikle yorumunuza saygi duyarim,her kesin bir fikri vardir.Lakin ben yorumumda,trabzonla oynuyoruz,barca ile degil diyorum,yani barca olsa sivas yenilir diye yorumlayanlari anlayacagim. t.s. alir diyorsunuz ama bir gerekce yazmamisiniz.Hatirlarsaniz B.j.k yi yenen M.I.Y na 5 cekmistik. Benim fikrim t.s. nin ustunlugu yok vede yenemedigimiz bir takim degil.Hakli oldugunuz tek yorum evet biraz duygusal olarakda sivasin yenecegine inaniyorum.Mantigimda onu diyor.
Alt 07.03.2012, 01:30   #50
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oncelikle yorumunuza saygi duyarim,her kesin bir fikri vardir.Lakin ben yorumumda,trabzonla oynuyoruz,barca ile degil diyorum,yani barca olsa sivas yenilir diye yorumlayanlari anlayacagim. t.s. alir diyorsunuz ama bir gerekce yazmamisiniz.Hatirlarsaniz B.j.k yi yenen M.I.Y na 5 cekmistik. Benim fikrim t.s. nin ustunlugu yok vede yenemedigimiz bir takim degil.Hakli oldugunuz tek yorum evet biraz duygusal olarakda sivasin yenecegine inaniyorum.Mantigimda onu diyor.
Barca örneğini çok güçlü bir takım olduğu için verdim..T.s galip gelir dememin gerekçesi şu: ts evinde oynuyor seyırcı faktörü var ve bana göre kadro ve takım üstünlüğü bir gömlekte olsa Sivasspordan üstün..ama asıl gerekçem bunlarda değil...çünkü bu saydıklarım futbolda bir anda anlamını yitirebiliyor...Rıza hoca atak futbolunu oynatırsa ki oynatacak Sivasa galibiyet lazım hemen arkasında Bursa ve Beledıye geliyo ts de Burak dıye bı adm war tek forwet oynama özelliği yuksek bi golcu ve kuwwetli bi adam..Sivasın kaybettiği maçlara bakın hep kontra yemıs defansın arkasına ıkı top sonuc malubıyet olmus..Sivas bu macta kontra yerse (her mac atak taktığını uygularsa) Burak bunları affetmez diye dusunuyorum..Ama senınde haklı olduğun buyuk bı gercek war Sivasspor bu yıl gerek ıcerde gerekse dısarda asla alamaz dediğim maçları ustelık farklı skorlarla aldı..Kesin ts yener demiyorum ama ıbre o tarafı gosterıyor..

Etiketler
maçı, sivasspor, tahmin, trabzonspor, trabzonsporsivasspor, yorumlarınız