Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?
Alt 02.11.2012, 00:34   #41
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?

son 2 hafta da kı futbolla 10 deıl 18 cı oluruz çok kotu oynadı sıvas son 2 hafta akhısarı yensek ılk 5 olurdu
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dogan5880'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2012, 08:49   #42
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
58musab58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eyw..doğu bey güzel konu açmışsın..bu takımın hedefi uefa ya gidebilmektir ve bunu yapacak gücüde vardır..ama bunun olması için rıza hocanın inadından ve torpille topçu oynatma anlayışından vazgeçmesi gerekmektedir..bu takımda artık..

MURAT AKÇA, MEHMET NAS, CERNY, ABDULKADİR

gibi azimle top oynayan adamların hakkı yenmemelidir.
Kardeş Akça'yı anladım da diğerleri ne oluyor. Bu cerny Kart manyağı, her zaman yanlız bırakıyor takımı.Mehmet Nas arkadaş kaplumbağa ondan hızlıdır ve bireysel katkısı da yok. Abdulkadir dur bir düşüneyim... bu adam forvet ise hani nerde golleri? ben sana katılmıyorum. aatıf a alternatif olarak mehmet doğa v.b olmaz. doğa, mehmet nas satılsın adam gibi bir orta saha oyuncusu alınsın. zor değil ya örneklerini görüyoruz Antalyada, kasımpaşada...
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nefhret_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2012, 13:07   #43
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
nefhret_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş Akça'yı anladım da diğerleri ne oluyor. Bu cerny Kart manyağı, her zaman yanlız bırakıyor takımı.Mehmet Nas arkadaş kaplumbağa ondan hızlıdır ve bireysel katkısı da yok. Abdulkadir dur bir düşüneyim... bu adam forvet ise hani nerde golleri? ben sana katılmıyorum. aatıf a alternatif olarak mehmet doğa v.b olmaz. doğa, mehmet nas satılsın adam gibi bir orta saha oyuncusu alınsın. zor değil ya örneklerini görüyoruz Antalyada, kasımpaşada...
yorumlarına katılıyorum...özellikle yerli oyuncu anlamında neden hep kulüp bulamayan ikinci sınıf futbolcular alıyoruz? bu kulüp Antalyaspordan, antepten vs..daha mı fakir bir kulüp...altyapı deniliyor senelerdir neden yıllardır bir futbolcu kazandırılamıyor A takıma...doğa gibi futbolcular yerine kendi gençlerimize şans tanınamazmı...bunu yapamıyorsanız Doğayıda almıyacaksınız bu takıma..adam gibi futbolcu alıp seyrettireceksiniz...yeter artık elde kalmış futbolcular istemiyoruz
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.11.2012, 14:53   #44
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Nediyor bu hoca ya hocaaaa

Ne ilk 10 la bu takim daha fazlasini hakediyor düsünce tarzini degistir yoksa defolup gidersin bu takimdan dikkatli ol ona göre

Sivas ilk 5 i hak ediyor !!!!!!!!!!!!!

Senin ne hakkin var oyuncularin motivasyonunu bozmaya ve taraftarin ??
Suna ben Sivasta birsey yapamiyorum desene o zaman
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58YIGIDO58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2012, 15:19   #45
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslikardes58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nediyor bu hoca ya hocaaaa

Ne ilk 10 la bu takim daha fazlasini hakediyor düsünce tarzini degistir yoksa defolup gidersin bu takimdan dikkatli ol ona göre

Sivas ilk 5 i hak ediyor !!!!!!!!!!!!!

Senin ne hakkin var oyuncularin motivasyonunu bozmaya ve taraftarin ??
Suna ben Sivasta birsey yapamiyorum desene o zaman
Aynen dedigin gibi kardesim. Mazeret arama derdinde. Neymis efendim sakatlar cokmus, sakatlarin 3 tanesi kaleci zaten, bunlarin hepsini birden oynatacak hali yoktu ya. Saydigi sakatlardan zaten yararlanmiyordu Aatif haric. Adamlar sakatlaninca kiymete bindi. Bu hoca her mactan önce sapitmaya basladi, ne dedigini bildigi yok, bahanesi cok.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.11.2012, 12:15   #46
yiğido gardaş
Acemi Yiğido

yiğido gardaş - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 yiğido gardaş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

görüşlerinize katılmamak mümkün değil,
şunu hissediyorumki rız hoca heyacanını ,hırsını yitirmiş,yüz ifadesi herşeyi ortaya koyuyor,
bülent hoca ne yapmıştı,sivasta başarıyı yakaladı popüler oldu,futbol kamu oyu adından sıkça bahsetti,futbolcularda keza aynı popülerliği yakaladı,arkasından transfer teklifleri,
geçen yıl kamil,erman, enaramo sahneye sunuldu,tabiiki hocada,sivas onlar için artık küçük geliyordu ve başarısızlıklar başladı,
hocanın büyüklüğü burada ortaya çıkmalıydı,ne oldu rıza hoca beşiktaşa küskünlüğünü sivas spordan çıkarıyor,durumu idare etmek,
ben sevgili rıza hocanın dikkatini çekmek istiyorum,
böyle giderse kariyeri sezon i,çinde boşalan takınlara sezonluk hoca dönemi olarak boşluk doldurmaya gider.
Rıza hocaya çok güveniyordum.
diyorki performanslarını sergilemiyor futbolcular,peki sen ne yapıyorsun,ya takımın lideri ol ,hocası ol
yada olmak zorundasın sen sivasın çocuğusun ,mahallemin çocuğusun hedefini küçültürrsen o topçuları oynatamassın,
bülent hoca ve onun peşinden giden sivaspor yıldızları ne yapıyorlar,aynı yoldan gidenler bu piyasadan kaybolurlar,taraftarın sevgisini ve deteğini kaybetmeyi göze alamassınız sanırım.
yiğido gardaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğido gardaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2013, 10:52   #47
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Sezon başı yine bir Çalımbay söylemi sonucu açtığımız bir konuydu...Ve şu anki tabloda görüyoruz ki artık hedef ilk 10 bile değil, kümede kalmak!!!

Çalımbay takıntıları ve inatları yüzünden ve başkan dışında taşın altına elini sokmayan yöneticiler yüzünden şu takım ne hale ve nereden nereye geldi...Acaba sezon sonunda ligde kaldığımızda veya ilk 10'a girdiğimizde mutlu olacaklar mı???!!!!
Olurlar herhalde ama bu taraftar artık neyin olduğunu görüyor ve biliyor ve bu yüzden de asla mutlu olmaz!

NOT: SİVAS MEDYASINDAKİ SPOR PROGRAMLARINA SORU GÖNDERİLDİĞİNDE ŞU SORUYU DA SORALIM LÜTFEN: KARŞISINDA HOCA VEYA YÖNETİCİYİ GÖRÜNCE CESARETLİ OLUP ELEŞTİRİ YAPACAK BİR BASIN MENSUBU NEDEN YOK? NEDEN HOCA VEYA YÖNETİCİ KARŞISINDAYKEN BAŞKA KONUŞAN GAZETECİLER VAR???
Alt 28.01.2013, 11:57   #48
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

neden kendimizi küçümsüyoruz
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2013, 12:07   #49
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sezon başı yine bir Çalımbay söylemi sonucu açtığımız bir konuydu...Ve şu anki tabloda görüyoruz ki artık hedef ilk 10 bile değil, kümede kalmak!!!

Çalımbay takıntıları ve inatları yüzünden ve başkan dışında taşın altına elini sokmayan yöneticiler yüzünden şu takım ne hale ve nereden nereye geldi...Acaba sezon sonunda ligde kaldığımızda veya ilk 10'a girdiğimizde mutlu olacaklar mı???!!!!
Olurlar herhalde ama bu taraftar artık neyin olduğunu görüyor ve biliyor ve bu yüzden de asla mutlu olmaz!

NOT: SİVAS MEDYASINDAKİ SPOR PROGRAMLARINA SORU GÖNDERİLDİĞİNDE ŞU SORUYU DA SORALIM LÜTFEN: KARŞISINDA HOCA VEYA YÖNETİCİYİ GÖRÜNCE CESARETLİ OLUP ELEŞTİRİ YAPACAK BİR BASIN MENSUBU NEDEN YOK? NEDEN HOCA VEYA YÖNETİCİ KARŞISINDAYKEN BAŞKA KONUŞAN GAZETECİLER VAR???
Notunuzda yazılı soruyu sormayız sorsak bile okumazlar. Çünkü Sivasta ne yerel basın yazarı var nede tv yorumcusu
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2013, 12:28   #50
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kursad1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hocanın bu saatten sonra formayı artık hak edene vermelıdır ısme degıl ayrıca iş işten gecmeden yok mecnun baskanın masaya yumrugu vurması gerekır
ben başkanın yerinde olsam bırak masaya yumruk vurmayı o masaya dekmiği kodummu paramparça ederim
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hedefi, takımın, İlk