Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Alt 04.10.2005, 03:31   #41
AyhanBayrak
Operator

AyhanBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

118 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 AyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Orhan_Nilay Nickli Üyeden Alıntı
Başkanımız Mecnun Otyakmaz ın bir sözü vardı.
Stadyumda Bayanlar için ayrı bir bölüm ayrılacağını söylemişti.
Gerçekleştirilmesini bekliyorum. Stadyumda tek bayan taraftar olarak ben vardım, başkasını göremedim.
Ayrı bir bölüm olursa, bayanlar daha rahat olacak ve sayıları artacaktır.

aslinda benim bir fikrim var bayanlar icin evet baskanimiz bayanlara ayri bir bölüm ayarlayacagiz dedigine göre acaba bayanlarda kendi aralarinda yigidolar basligi altinda (disi yigidolar ) adi altinda bir taraftar dernegi kursalar diye düsünüyorum olamazmi yani
Alt 05.10.2005, 12:02   #42
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 998 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
AyhanBayrak Nickli Üyeden Alıntı
aslinda benim bir fikrim var bayanlar icin evet baskanimiz bayanlara ayri bir bölüm ayarlayacagiz dedigine göre acaba bayanlarda kendi aralarinda yigidolar basligi altinda (disi yigidolar ) adi altinda bir taraftar dernegi kursalar diye düsünüyorum olamazmi yani

Dernekçilik ciddi girişim gerektirir, Ayhan bey, Biz şimdilik stadyumda bir varlık gösterelim yeter.
Alt 07.10.2005, 22:54   #43
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1282 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Valla bayanlar için yer ayrıldımı bilmiyorum ama Maraton tribününde yani bizim içimizde bayan taraftarlar vardı..Güzel güzel maçlarını izlediler hatta insanlar o kadar temkinli davrandılarki bayanların olmasından dolayı bir tek küfür bile duymadım ben...Bayanların ayrı bir tribünde değilde bütün tribünlerde yer almasını bekliyoruz...Bu sayede stadyumuzda küfürde azalır...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.10.2005, 13:08   #44
1967_Dernek_Ayhan
Tecrübeli Yiğido

1967_Dernek_Ayhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Ayhan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

EVET BÖYLE BİR GİRİŞİM YAPILSA EN AZINDAN BİZİM TARAFTARIMIZDA BİR AZ DAHA TEMKİNLİ HAREKET EDER YANİ KÜFÜR FELAN AZALIR YOKSA BÖYLE GİDERSE BU TAFATARI KİMSE DURDURAMAZ
1967_Dernek_Ayhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2005, 11:19   #45
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 998 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Valla bayanlar için yer ayrıldımı bilmiyorum ama Maraton tribününde yani bizim içimizde bayan taraftarlar vardı..Güzel güzel maçlarını izlediler hatta insanlar o kadar temkinli davrandılarki bayanların olmasından dolayı bir tek küfür bile duymadım ben...Bayanların ayrı bir tribünde değilde bütün tribünlerde yer almasını bekliyoruz...Bu sayede stadyumuzda küfürde azalır...
Bence hiç problem değil. Çünkü rahatsız edici herhangi bir durumla karşılaşmadım. Ayrıca, bayan-erkek ayrımı yapılmamasından yanayım. Böyle
ayrımlar, bizi İstanbul takımlarının kötü kopyası olmaktan öteye götürmez.
Ama bazı bayan arkadaşlarımız bizim gibi düşünmeyebilir. Onlar için ayrı
bir yer ayrılması iyi olacaktır.
Alt 12.10.2005, 09:09   #46
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1271 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen hoch

BÜYÜK BAŞKAN...SENİNLE GURUR DUYUYORUZ..

Konu 1967_DERNEK_10UR tarafından (26.11.2005 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.10.2005, 19:11   #47
twity_58
Tecrübeli Yiğido

twity_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 twity_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln

bu soylu durus bu asalet kımde var söyleyınn canımız kanımız mecnun baskanımızdan baska.. SENI SEVIYORUZZ
Eklenen Resim Ön İzlemesi

twity_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2005, 21:54   #48
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1200 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
twity_58 Nickli Üyeden Alıntı
bu soylu durus bu asalet kımde var söyleyınn canımız kanımız mecnun baskanımızdan baska.. SENI SEVIYORUZZ

çok haklısın twity...asaletine gurban olimmmm
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2005, 22:02   #49
superglam
Tecrübeli Yiğido

superglam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 superglam FAZLA SÖZE GEREK YOKsuperglam FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
twity_58 Nickli Üyeden Alıntı
Başkanımıza sonuna kadar güvenniyoruz..!!

Asla yılmak yok bu uzun ve yorucu yolda..!! Arkadaşlar taraftarı sivas stadında doldurmalıyız. Bu başkana bu teknik direktöre ve bu takıma vafa borcunu ancak bu şekilde ödeyebiliriz..!!

Saygılar..!!
superglam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2005, 22:38   #50
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1282 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
Orhan_Nilay Nickli Üyeden Alıntı
Bence hiç problem değil. Çünkü rahatsız edici herhangi bir durumla karşılaşmadım. Ayrıca, bayan-erkek ayrımı yapılmamasından yanayım. Böyle
ayrımlar, bizi İstanbul takımlarının kötü kopyası olmaktan öteye götürmez.
Ama bazı bayan arkadaşlarımız bizim gibi düşünmeyebilir. Onlar için ayrı
bir yer ayrılması iyi olacaktır.

Tabiki haklısınız...Bu iş biraz zamanla olacak tabiki...Belli bir süre bayanlar için ayrı bir tribün olması çok uygun ...Ama zamanla onlarda tribünlerde erkekler gibi yerlerini almaları gerekir...Çünkü Sivasta Futbol sadece erkeklerin ilgilendiği bir spor dalı olmamalı...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla