Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bize ne Sivasspor`dan !
Alt 28.10.2009, 15:39   #41
yiğidogur60
Yeni Yiğido

yiğidogur60 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğidogur60 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bize ne Sivasspor`dan !

arkadaşlar tamda denk geldi mackolik.com da şampiyon kim olur anketi düzenleniyor bütün takımlar yer aılıyor.sivassporumuza 62 oy kullanılmış sadece lütfen iki dakikamızı ayırıp mackolik.coma girip bir oy kullanıp taraftarlığımızı gösterelim. içimizdeki amerikalılarmı çokmuş yoksa sadece sitemizde bulunan 53200 üyemi çokmuş
yiğidogur60 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2009, 16:00   #42
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Aslında bugünkü yazıyı Gaziantep galibiyeti üzerine yazıp, bu farklı skorun keyfini yaşamak istiyordum, ancak pazar akşamı gördüklerim, bana bugünkü yazıyı mecbur etti.

Sivasspor Antep’le öyle bir kritik maç oynadıki,alınacak bir kötü sonuç Sivasspor’da her şeyi alt-üst edebilirdi! Böyle bir kritik maçta 4 Eylül stadı yarıdan biraz fazla doluydu.
Yaz mevsiminden kalma bir hava,yeni Teknik direktörle kendi sahasındaki ilk maçı, biletler sudan ucuz ve rakipte geçen sezon Beşiktaş’tan teşvik pirimi alarak Sivas maçına çıktığı söylenen Gaziantep. Yani bu maçta stadı tıklım tıklım doldurmak için bir çok neden vardı.

Fakat Sivas'lı,bu maça gelme yerine,akşam oynanacak Fener-Galatasaray maçını tercih etmiş. Şunu hemen belirteyim,maça gelenlere lafım yok, hele hele gelipte susmadan destek verenlere ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Benim sözüm ihanete!

Akşam Fener-Galatasaray maçı sonrasında dışarı çıktım,aman Allah’ım! Araçlarıyla konvoy yapıp Fener’in galibiyetini kutlayanlar,caddelerde marş söyleyerek zafer sarhoşu olanlar!
Diğer tarafta ise üzerlerinde sarı-kırmızı formayla üzgün üzgün evine dönenler!
Gündüz oynanan kritik maçı kazanan Sivasspor kimsenin umurunda değil.

Bu “utanç” manzarasını yaşatanların yabancılar olduğunu sanmayın.
Çok sayıda tanıdık simalarda vardı. Sonradan öğrendiğime göre, Sivasspor maçı sonrasında Fenerli gruplarla Sivasspor taraftarı arasında olaylarda çıkmış. Ne diyeyim, sadece onlara “Yazıklar olsun” demekten başka bir şey içimden gelmiyor.

Başka şehrin takımına gösterilen bu ilgi ve sevgi bununla bitmedi. Sabah işe geldiğimde, hiç kimse Sivas’ın 3-0’lık galibiyetini konuşmadı. Onlarında gündeminde varsa yoksa Fener-Galatasaray maçı vardı.

Tekrar ediyorum, benim eleştirim ve sitemim sadece Sivaslı olduğunu söyleyip başka takım tutanlara. Sivaslı olmayıp başka takımın peşinde koşanlara saygı duyarım,anlayış gösteririm.
Birde şunu çok merak ediyorum! Bu hafta Sivasspor Galatasaray’la oynayacak. Sivasspor yenerse acaba Galatasaray’ı tutan Sivaslılar (!) yine üzülecek mi?
Çok güzel yazmışsınız bu sözlere diyeceğim hiçbirşey yok.İşte bizim eksikliğimiz buradan geliyor kendi toprağını tutmak yerine hiç ilgisi olmayan takımların arkasından koşan sivaslılara ne diyebilirizki. Kendi toprağının ekmeğini ve suyunu içmediğini düşünüyorum. Benim bildiğim toprağım merttir yüreklidir kendi toprağı için gözünü bile kırpmadan yürür. Sivassporumuz sivasımızı bu kadar öne çıkardı herkes sivastan bahsediyor. Sivasın nerede olduğunu bilmeyenler bile sivasspor sayesinde öğrendi sivasın yerini ama malesef sivaslılar hala sivassporu öğrenemediler işte bu bana acı veriyor. Yazıklar olsun diyorum başka birşey söylemiyorum.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2009, 16:43   #43
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beni en çok üzen geçenyılki kaçan şampiyonluk degil sivastaki üç büyütülmüşlere verilen destek.yoksa sivası şampiyon yapmıyacaklarını zaten herkes biliyordu gene yapmazlar bursa iyi gidiyor böyle devam etsin bakalım ikinci yarı ne ali cengizler dönecek hep beraber görecegiz. biz ikinci olarak tarih yazdık başkasıda zaten olamazdı.sivaslı olupta halen istanbul takımlarını destekliyen çarşıya pazara dökülen bişey yapmışgibi sevinen( mahluk diyecegim onlara )gafil lere yuhhh diyorum başkada bişey demiyorum.kanıma dokunuyor arkadaş kimmiş fb gs bjk bunlardan bize ne neden kuşlarını kaldırıyorlar bize ne faydası olur.anlamak mümkün degil.ey aslını yitirmiş gafil aslına dön sanane onlardan senin koç gibi takımın var sen onu destekle.sivasspor varken ne gerek başka takıma.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2009, 22:03   #44
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1098 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivasspora Sahip Cikmayan Nesil,Sivasada Sahip Cikmaz
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2009, 22:32   #45
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar,

Sebo dışında deplasmana giden SİVAS'lı kaç kişiydi, SİVASSPOR formasıyla gezen kaç kişiydi.Ş unu unutmayalım herşey bir anda olmuyor.
3.ligte, 2.ligte kaç kişi forma ile maça gitti. 5058'e kim mesaj yolladı.Bir anda herşey olmaz.

SABIR-SABIR-SABIR.

FB-GS-BJK'li SİVAS'lıda olsa bir anda SİVASSPOR'lu olmaz. Geçen sene olmadılar, SİVAS hayatının dönüm noktasında kaybetti.

KAZANÇ,

BAŞARILI TAKIM= TARAFTAR GETİRİR.

BAŞARISIZ TAKIM= TARAFTAR KAYBETTİRİR.

BIRAKIN KİM KİMİ TUTARSA TUTSUN, ZORLA GÜZELLİK OLMAZ.

SİVASSPOR BAŞARILI OLUP, TÜRKİYE KUPASINI ALIR, ŞAMPİYON OLUR, AVRUPA'DA BAŞARILI OLURSA TARAFTAR PEŞİNDEN GELİR.

GS-BJK-FB-TS'Yİ YENMEK DEMEK BU TAKIMLARA ÜSTÜNLÜK SAĞLAMAK DEMEKTİR.

SIRF TARAFTAR YETSE; ANKARAGÜCÜ-ESKİŞEHİR- her sene Şampiyon olmalıydı.

ZAMAN ZAMAN ZAMAN LAZIM.

BU SENE LİGTE KALMAK EN ÖNEMLİSİ, SENEYE YİNE TOPARLARIZ EN AZINDAN BİR BURSA GİBİ İSTİKRAR SAĞLARIZ.
Alt 28.10.2009, 22:35   #46
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
yiğidogur60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar tamda denk geldi mackolik.com da şampiyon kim olur anketi düzenleniyor bütün takımlar yer aılıyor.sivassporumuza 62 oy kullanılmış sadece lütfen iki dakikamızı ayırıp mackolik.coma girip bir oy kullanıp taraftarlığımızı gösterelim. içimizdeki amerikalılarmı çokmuş yoksa sadece sitemizde bulunan 53200 üyemi çokmuş

pekı abi eger ankette 1. olursak bize sampıyonluk kupasını vereceklermı he vereceklerse ben 24 saat nette ne kadar sıvaslı var onlara ulasmaya razıyım
Alt 28.10.2009, 23:22   #47
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASPORLU OLMAK BİR AYRICALIKTIR HERKSE NASİB OLMAZ SİVASLI OLUPDA SİVVASSPORU TUTMAYAN BİÇARELER KENDİNİZLE YÜZLEŞMEYEMİ KORKUYORSUNUZ AÇABA ÜLKE OLARAK NEREYİ BENİMSİYORSUNUZ DOGDU ŞEHİRE SAHİB ÇIKMAYAN ÜLKESİNEDE SAHİB ÇIKMAZ .ACIYORUM ONLARA ONLAR HAYAL ALEMİNDE YAŞIYORLAR BIRAKIN BÖYLE HAYALERİ ARTIK GERCEKLERİ GÖRÜN SİZİN YERİNİZ BURASI GEC OLMADAN YUVANIZA DÖNÜN HANİ MEVLANANIN BİRSÖZÜ VARYA ''Gel, gel, ne olursan ol yine gel, ''SİVASLI OLUPDA BAŞKA TAKIMI
TUTANLARA BUSÖZLE ÇAGRI YAPIYORUM
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2009, 00:41   #48
Ezgi
Yiğido

94 Mesajına 144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 Ezgi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın Yiğit çok haklısınız fakat zorla sevgi olmaz.ben artık bir şeylerin değişebileceği kanaatinde değilim.varsın olmasın.bu takım taraftarı olmadan şampiyonluğa oynadı.takımına sahip çıkan sivaslılara kendi adıma tşk.ediyorum
Ezgi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ezgi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2009, 06:19   #49
vexol58
Yiğido

vexol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vexol58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Idee Cevap: Bize ne Sivasspor`dan !

Alıntı:
ezgi58ss1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sayın Yiğit çok haklısınız fakat zorla sevgi olmaz.ben artık bir şeylerin değişebileceği kanaatinde değilim.varsın olmasın.bu takım taraftarı olmadan şampiyonluğa oynadı.takımına sahip çıkan sivaslılara kendi adıma tşk.ediyorum
Çok doğru bir konuyu dile getirmişsin.İnsanın yüreğinde SEVGİ yoksa hiçbirşey olmaz.Bir konuda farklı düşünüyorum;bu takım taraftarsız değil. ancak SİVASSPOR ismi lazım değil birinin antipatik hal tavır ve konuşmaları sayesinde çok yara aldı.Resmen tüm Türkiyenin sempati takımı olmuşken bir anda ters düz olduk bu yüzden.Herşeye rağmen SİVASSPORA gönül veren insanlar var ve her şartta destek vermeye devam edeceğiz.
Alt 30.10.2009, 09:52   #50
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasta yaşayıp, sivaslı olan, başka takım forması giyen ve bana ne sivasspordan diyen bütün herkesten nefret ediyorum... şahsiyetsiz, aşağılıklar...
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bize, sivasspor`dan