Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Seçenekler Arama Stil

Cevap: MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ KİM OLMALI??
Alt 13.10.2009, 07:08   #41
navruz58
Yiğido

navruz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 navruz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ KİM OLMALI??

adam gibi adam bülent uygun tam benim gibi milyetci
Alt 13.10.2009, 08:29   #42
ercan_dpinar
Yiğido

ercan_dpinar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

33 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ercan_dpinar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

fatih terimden sonra milli takımı çalıştıracak yerli bir hoca bulunmuyor bence kariyerli bir yabancı hoca olabilir
Alt 13.10.2009, 09:54   #43
kocakss58
Yiğido

kocakss58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kocakss58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent uygunun milli takımı çalıştıracak kapasitesi yoktur.kesinlikle onu getirmezler,bir hata yapıp onu getirirlerse,en fazla 4-5 maç sonra kapının önüne koyarlar.güvenç kurtar da yapamaz...
kocakss58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 10:33   #44
KAOS
Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 KAOS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Fatih Terimden inciler:

"İstifa ettim mi ki!

'Güven tazelemek’ için istifa sinyali veren, ancak Özgener’in ‘kabul’ hamlesiyle şaşkına dönen Fatih Terim, “İstifa ettim mi ki? Ben sadece ‘Bursa’daki maç, veda maçımız olur’ dedim” diyerek dert yandı.

GAZETER HABERTÜRK ÖZEL HABER / ERHAN TELLİ

Fatih Terim’in, görevi bırakacağı şeklindeki açıklamasının altından ‘güven oyu’ arayışının yattığı, bu hamleyi herkes gibi ‘istifa’ olarak algılayan Federasyon Başkanı Mahmut Özgener’in “kabul ediyoruz” tavrının da tecrübeli hocayı şaşkına uğrattığı ortaya çıktı. HABERTÜRK, ikilinin arasını açan bu sürpriz gelişmelerin izini sürdü:

KÜFÜRLER BUNALTTI, GÜVEN OYU ARADI
Federasyonun tamdesteği altında Belçika sınavına çıkan Terim, tribünden gelen küfürler ve istifa protestoları sonrası yıprandığını hissetti. “Yapılanlar beni acıttı” diyen Terim, “Ermenistan veda maçım” sözleriyle ayrılık sinyali verdi. Bu durum ‘istifa’ şeklinde yorumlanırken, Özgener, yorulan Terim’in destek arayışı için bu hamleyi yaptığını algılayamadı.

TV’DEN ÖĞRENİNCE KIZDI, İPLERİ KOPARDI
“Sakın konuşma” telkinine rağmen bu gelişmeyi TV’den öğrenen Özgener büyük bir kırgınlık yaşadı. Başkan, resmi siteden Terim’e teşekkür ederek ‘dolaylı istifayı’ kabul etti. Terimise resmen daha istifasını bile vermeden başkanın bu şekilde tavır alması karşısında şoka uğradı.

İBRAHİM YAZICI’YA İÇİNİ DÖKTÜ
Tecrübeli teknik adam, dünkü idmanı izleyen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’yla dertleşti. Terim, “Ben istifa ettimmi ki? Sadece ‘Bursa’dakimaç, vedamaçımız olur’ dedim. 2 gün önce ‘2012’ye kadar beraberiz’ demiyorlarmıydı? Maçtan sonra onları aramadığımiçin darılmışlar. Telefonumu kapattım, eşimle bile konuşmadım” diyerek kızgınlığını dile getirdi.

BU FİLMİ DAHA ÖNCE GÖRMÜŞTÜK
Fatih Terim, 2004’te G.Saray’ın başındayken de benzer bir hamle yapmış, o zaman da güven oyu almak isterken, dönemin başkanı Özhan Canaydın tarafından gönderilmişti. Tecrübeli hoca, veda maçı sonrası “Hocamızın arkasındayız dedinizmi, arkasında durursunuz” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

EURO 2008'DEN SONRA DA GİDİYORDU
(A) Milli Takım’ın 2008 Avrupa Şampiyonası’nda elde ettiği başarının ardından da istifa edeceğini belirten Terim, “Ben bu kadar yapabildim. Büyük ihtimalle Avrupa’ya döneceğim” demişti. Daha sonra dönemin başkanı rahmetli Hasan Doğan uzun süren görüşmelerin ardından kendisini ikna etmişti
Kaynak: HT spor
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 10:51   #45
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 947 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bild den size haber..
Alman Bild gazetesi, Bayern Münih takımının eski teknik direkterü Ottmar Hitzfeld'e Türk Milli takımımının başına geçmesi için teklif yapıldığını bildirdi.

Bild, Türk Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı'nın geçtiğimiz yılın Aralık ayı sonunda Hitzfeld'le İsviçre'de bir araya geldiğini açıkladı.

Hitzfeld, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, ''Altı hafta önce bir görüşmemiz oldu. O zaman, yeni yılın ilk başında gelecek hakkındaki kararlarımı vereceğimi söyledim'' dedi.

Bir çok ülkenin Hitzfeld'i milli takımı teknik direktörü yapmak istediği bildirilen haberde, özellikle Katar'ın da ünlü hocayı ikna etmek için çaba gösterdiği ifade edildi.
inşallah doğru haberdir....

Alt 13.10.2009, 11:25   #46
ahmet koç
Yeni Yiğido

7 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 ahmet koç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adı üstünde milli takım yabancı hocanın ne işi var takımın başına mili duguları ön planda hırslı kendine güveni olan genç hocalara yer verilmesi gerek bunlardan biride tabiki bülent hoca sivasda başarılı olan bir hoca amilli kadrosu ile daha başarılı olur fatih hoca yerinde bir karar verdi gençlerin önünü açmış oldu
ahmet koç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 11:47   #47
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bild den size haber..
Alman Bild gazetesi, Bayern Münih takımının eski teknik direkterü Ottmar Hitzfeld'e Türk Milli takımımının başına geçmesi için teklif yapıldığını bildirdi.

Bild, Türk Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı'nın geçtiğimiz yılın Aralık ayı sonunda Hitzfeld'le İsviçre'de bir araya geldiğini açıkladı.

Hitzfeld, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, ''Altı hafta önce bir görüşmemiz oldu. O zaman, yeni yılın ilk başında gelecek hakkındaki kararlarımı vereceğimi söyledim'' dedi.

Bir çok ülkenin Hitzfeld'i milli takımı teknik direktörü yapmak istediği bildirilen haberde, özellikle Katar'ın da ünlü hocayı ikna etmek için çaba gösterdiği ifade edildi.

Gercekten gelebilecek en harika bir hoca iste haydi TFF yönetimi.......
Cünkü adam star denilebilecek Futbolculari idare etmeyi cok iyi biliyor.
Siradan bir hoca veya ismi gecen yerli hocalar hic bir sey yapmazlar tek baslarina kalirlar.
Madem yeni yapilanma diyoruz en iyi aday Hitzfed.........
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 15:09   #48
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

istifa yarım yamalak ortaya atılınca BÜLENT UYGUN GELİR DEMİŞTİM KENDİ KENDİME VE HALA BÜLENT HOCAYI GETİRİRLE DİYE DÜŞÜNÜYORUM
Alt 13.10.2009, 18:59   #49
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1023 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI

bizim hocalarımız dediğinz yabancılardan daha kaliteli ama sahip çıkmamız lazım onlar yapabiliyorsa bizimkilerde yapabalir basın destek olsun yeterki
Alt 13.10.2009, 22:54   #50
eyuphulagu3131
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 eyuphulagu3131 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden Cevap: MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ KİM OLMALI??

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer yabancı hoca da federasyon karar kılarsa büyük ihtimalle şu anda Rusya'yı çalıştıran Guus Hidink ile anlaşacaklarmış...Şu anda internette bir çok sitede Hidink'in Türkiye ile anlaştığı dedikoduları dilden dile dolaşıyor...Ben olsam yabancı hoca yerine şu anda İstanbul B.B. yi çalıştıran Abdullah AVCI 'yı milli takımın başına getirirdim...Federasyon yabancı hoca riskine niye giriyor anlamış değilim..Çünkü daha önce milli takımı çalıştıran yabancı hcaların hiçbiri başarılı olamadı;bu ısrar niye!Bütün başarıların altında hep Türk hocaların imzası yok mu...
Adaş Bende senin gibi Türk antrenörden yanayım.Ama bizimkilerin ne vizyonu ne de misyonu bu yükü kaldıramaz,gerçekçi olalım.Gördük Ersun Yanallı dönemi,yılana sarılır gibi Fatih terim'e sarılmıştık hatırlarsan.Hiddink zaten Türiye'ye gelmez bundan eminim.Çünkü adam Cehelsi bile reddetmişti.
Sonuç olarak Ne Abdullah hoca ne diğerleri bu işi kıvıramaz.Bizim sorunumuz zaten antrenör soru değil kanımca.Ciddi bir yapılanma sorunumzu var.Bunu gidermemiz gerekir.Şayet bunu halledebilirsek takımın başına kim geçerse fark etmez(Hatta bu kıt futbol bilginle sen bile geçebilirsin Çorum /aAlacalı Öğretmen
eyuphulagu3131 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
antrenörü, kİm, mİllİ, olmali, takim