Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertuğral gözyaşlarıyla veda etti
Alt 22.03.2010, 17:49   #41
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: Ertuğral gözyaşlarıyla veda etti

hocam kişiliğin çok iyi, kişiliğine asla sözümüz yok. ama gerçekten türk futbolundan anlamıyorsunuz, istifa etmeliydiniz.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2010, 17:51   #42
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Yolun açık olsun hocam, yeniden huzurlu, mutlu ve geçmişteki başarılarını yineleceyin bir takımla anlaşırsın inşallah.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyupk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2010, 17:55   #43
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sevgili arkadaşlar BİR FUTBOLCU TOPLULUĞU TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ BÖYLE YER İŞTE.Kimseye iyi insan yaramaz.
Futbolcular yedi MUHSİN ERTUĞRAL'I.Bakalım onların akibeti ne olacak.Sevgili yönetem kurulu sizde bu futbolcuları bal gibi biliyorsunuz,tesbitleriniz var lütfen bu iş böyle kalmasın.O serbest atışlarda,kornerlerde topa koşarak değilde YÜRÜYEREK GİDEN BU FUTBOLCU BOZUNTULARININ DERSİNİDE SİZE BIRAKIYORUZ.
GÜLE GÜLE MUHSİN HOCA YOLUN AÇIK OLSUN.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2010, 18:20   #44
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Muhsin hocaya enbasardan beri karsi biri olarak ayrilik insana her zaman zor oluyor.
Muhsin hoca avrupada bazi hocalar tarzinda mac öncesi ve devre arasi taktikleriyle oynayan oyuncularla basarili olabilirdi ama bizdeki oyuncular ve genelde türk futbolcusunun öyle makina misali isleme imkani yok bizim türk oyunculari hep saha icerisinde dürtecen modullayacan yoksa bizim türk futbolcusu mac icerisinde dünya turuna cikar dönüncede bakarki golu yemis.

Muhsin hocaya hersey ragmen tesekkür ediyoruz ben Muhsin hocayi cok tartistim gitmesi icin cok ugrastim bazen asiri derecedeki sivasspor sevgisinden cok fazla kriici oldum muhsin hocadan özür dilyiorum hakkini helal etmesini diliyorum.

Muhsin Hoca hayatinda basarilar her iyi sey her bünyeye uymuyor sende bizim ligimize ve bize tutmadin.Ama su bi gercekki beyefendilgini hic yitirmedin vede beyefendi gibi ayrilisin oldu.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2010, 18:37   #45
VAVEYLA13
Yiğido

VAVEYLA13 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 VAVEYLA13 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

geldiği gün herkes gibi bende çok sevinmiştim ve başarılı olacağını düşünüyordum. ama bir türlü istenen çıkışı yapamadı takım. yeni oyuncular iyi ama onlar da etkisiz kaldı. alışamadılar. kısmet böyleymüş. yolun açık olsun. takımmımızda inş. bu zor günleri atlatır da geçen senelerdeki gibi güzel ve rahat maçlarımızı izleriz.
VAVEYLA13 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2010, 18:47   #46
sivaslibaris58
Acemi Yiğido

sivaslibaris58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 sivaslibaris58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

acikcasi Muhsin Hocaya üzüldüm ya,ama futbol bu duygsalliga yer yok profesyonel olmak gerekir.yinede tessekkür ederiz muhsin hoca yolun acik olsun.
sivaslibaris58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2010, 18:52   #47
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlar BİR FUTBOLCU TOPLULUĞU TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ BÖYLE YER İŞTE.Kimseye iyi insan yaramaz.
Futbolcular yedi MUHSİN ERTUĞRAL'I.Bakalım onların akibeti ne olacak.Sevgili yönetem kurulu sizde bu futbolcuları bal gibi biliyorsunuz,tesbitleriniz var lütfen bu iş böyle kalmasın.O serbest atışlarda,kornerlerde topa koşarak değilde YÜRÜYEREK GİDEN BU FUTBOLCU BOZUNTULARININ DERSİNİDE SİZE BIRAKIYORUZ.
GÜLE GÜLE MUHSİN HOCA YOLUN AÇIK OLSUN.
HAKLISIN KARDEŞ HOCANIN AĞLAMASINA BAKARAK SİVASSPORU SEVDİĞİNİ VE ELİNDEN GELENİ YAPTIĞINI GÖRMEKTEYİM ASIL ÜZÜLMESİ AĞLAMASI GEREKEN OYUNCUDUR PARAAINI ALIYORLAR RUHSUZLAR YENİLİYORUZ GOL ATAMIYORUZ DÜŞÜYORUZ UMRULARINDAMI BEN OLSAM AKIN VVE HAYRETTİN HARİÇ TOPUNU KADRO DIŞI BIRAKIRIM PAFI SÜRERİM YERİNE
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda H_Turan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2010, 18:57   #48
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=balmandol;620019]Sevgili arkadaşlar BİR FUTBOLCU TOPLULUĞU TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ BÖYLE YER İŞTE.Kimseye iyi insan yaramaz.
GÜLE GÜLE MUHSİN HOCA YOLUN AÇIK OLSUN.[/QUOTE

Takımın 1-0 kazandığımız Manisa maçında sezonun en kötü oyununu ortaya koyduğunu yazmıştım. Orada Sivasspor dibe vurmuştu.Orada bırakmalıydı Muhsin Ertuğral. İstifa etmekte geç kaldı. Bursa, Belediye ve Antalya maçlarını yeni hoca ile oynardık hiç değilse.
Futbolcuların teknik direktörü yediği doğru ama Muhsin Ertuğralın da akılalmaz hataları oldu. 20 maç takım dandun oynadı, göz yumdu. Sistem kuramadı, ne hücum ne savunma ne orta saha olmadı. Biz taraftarların da hatası kötü futbola rağmen hocayı hala desteklemek oldu.Ben bile Manisa maçında dibe vurduk derken bile hala hoca değişikliğinin en son düşünülmesi gerektiğini, takıma zarar vereceğini yazmıştım. Takımı düşünerek herşeye rağmen Muhsin hocayla devam diyordum ama o kadar hata yaptı ki.
Futbolcuların dersini sezon bitiminde transferleri geldiğinde vereceğiz. Orada görecekler hanyayı konyayı. Bankasya yolculuğu nasılmış bakalım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2010, 18:57   #49
MERDO
Yiğido

MERDO - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MERDO isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

MUHSİN HOCAA SEN BÜYÜK TEKNİK ADAMSINN ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK SADECE AŞI TUTMADI SAKIN ÜZÜLMEE BİZ SENİ SEVDİKK SENDEE BU TARAFTARII UNUTMAA YOLUN AÇIK OLSUN
MERDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MERDO'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.03.2010, 19:00   #50
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=gdodeğilyiğido;620040]
Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GÜLE GÜLE MUHSİN HOCA YOLUN AÇIK OLSUN.[/QUOTE

Takımın 1-0 kazandığımız Manisa maçında sezonun en kötü oyununu ortaya koyduğunu yazmıştım. Orada Sivasspor dibe vurmuştu.Orada bırakmalıydı Muhsin Ertuğral. İstifa etmekte geç kaldı. Bursa, Belediye ve Antalya maçlarını yeni hoca ile oynardık hiç değilse.
Futbolcuların teknik direktörü yediği doğru ama Muhsin Ertuğralın da akılalmaz hataları oldu. 20 maç takım dandun oynadı, göz yumdu. Sistem kuramadı, ne hücum ne savunma ne orta saha olmadı. Biz taraftarların da hatası kötü futbola rağmen hocayı hala desteklemek oldu.Ben bile Manisa maçında dibe vurduk derken bile hala hoca değişikliğinin en son düşünülmesi gerektiğini, takıma zarar vereceğini yazmıştım. Takımı düşünerek herşeye rağmen Muhsin hocayla devam diyordum ama o kadar hata yaptı ki.
Futbolcuların dersini sezon bitiminde transferleri geldiğinde vereceğiz. Orada görecekler hanyayı konyayı. Bankasya yolculuğu nasılmış bakalım.
Oyuncularda Hiçmi Suç yok Adan ağlıyor Ulan Oyna Paranı alıyon Bu ruhsuz niye Ben yüzden yüz futbolculara bağlıyorum Bana kalırsa hepsini kadro dışı yaparım
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ertuğral, etti, gözyaşlarıyla, veda