Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Eğlence

Eğlence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ♦__Maç Anıları__♦
Alt 03.02.2011, 10:48   #41
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ♦__Maç Anıları__♦

birde unutamadğım maç trabzon sivas spor trabzona gol bastı
öğretmen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı öğretmen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 14:53   #42
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 954 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: ♦__Maç Anıları__♦

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bide bizim kaleci şakir vardı iyi kaleciydi.sivasspor amasya maçıydı yanılmıyorsam maç 1-1- bitmişti ve o zamanki bir yönetici maç bitiminde sahaya girerek (skorbort tarafındaki kaledeydik )taraftarın önünde kaleci şakiri tokatlamıştı.ve şakir gözyaşları içinde soyunma odasına dogru gitmişti. çok kötü bir durumdu kendi yöneticinden taraftar önünde dayak yemek
Hatırladım o maçı ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2011, 14:55   #43
Kokomo
Usta Yiğido

Alıntı:
kumyurtlu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar bu mac larin hepsinde vardim. hatta her zaman anlatirim hopa macinda statda yer yoktu ,tel örgülerin önüne diz cöküp seyretmistik ne seyirci vardi o gün. O Tokat macinda 4 mevsimi bir arada yasamistik kar ,yagmur falan. ! 1 -0 yenildigimiz p. ofisi macinda hocam spor toto m yatti diye bir bagirdim herkes bana bakmisti. Bir ani da benden 2.ligdeyiz kötü gidiyoruz, rakip elazig 1.o. öndeyiz sonra 2. golü yedik ,g,birliginden gelen dr.resit vardi .santraya topu koydu bir vurdu gol oldu ve mac 2-2 bitmisti, bu golü hic unutmam.sevgi ve saygilar, daha cok anilarimiz var.kacakmi girmedik ,aba benide yanina al ,diyemi yalvarmadik.sonra biz büyüdük her maca gittigimde 1. 2 tan´e cocuk alirdik yanimiza, bu bir sevda sivas ve sivasspor hastaligi.Allah yar ve yardimcimiz olsun.
Reşit'i , o maçı ve o golü çok iyi hatırlıyorum ...
Alt 03.02.2011, 14:57   #44
Kokomo
Usta Yiğido

Alıntı:
buda ilk hatırladıgım maç.yine orta okul yılları falan harçlıkları hafta boyunca biriktiriyorumki hafta sonu maça gidecem.bi kaç hafta biriktirdik ve bilet parasına ulaştık.ilk maça gidecegim artık.neyse pazar oldu gittim stada aldım biletimi maç giresunspor maçı giresun açık ara farkla lider bizde ikinciyiz.maç 1-1- bitti ve o sene giresun 2 lige çıkmıştı bizdeki şampiyonluk hevesleride sonraki yıllar a kalmıştı
Çok iyi hatırlıyorum, maç sonu bayağı olay çıkmıştı. Sivassporun sahası kapanmıştı. Saha karla kaplıydı.
Alt 03.02.2011, 14:59   #45
Kokomo
Usta Yiğido

Alıntı:
ve artık üniverste ögrencisiyiz antalyada okuyorum . darıca gençlerbirligi sivasspor maçı.var hafta sonu.gebzede maç.sivasspor maçı oldummu dürtüyorlar sanki maça git diye sınav falan yok ortam uygun maça gitmek için hemen bir plan yaptım aradım evi dedim istanbuldan bi kitap almam lazım istanbula gidecem para yollayın.iş kitap olursa hiç para olmazmı hemen geldi para gittim istanbula .maçı 2-1 kazandık ve döndüm tekrar antalyaya
Ben de o gün ordaydım ! 1-2 yendik. Sivasspor seyircisi ayrılan yere sığmamıştı . Darıcalılar ile maç sonrası konuştuğumda bugüne kadar böle taraftar görmedik demişlerdi !
Alt 03.02.2011, 15:01   #46
Kokomo
Usta Yiğido

Alıntı:
öğretmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
3. ligden beri sivassspor un içerdeki tüm maçlarını takip ettim.unutamadığım maç sebat maçıydı ilk yarı 1-o önde girmiştik içeri ikinci yarı bize 2 gol atıp yenmişlerdi.şampiyonluk gitmişti. o maçı hiç unutamam maçın bitmesini hiç istememiştim.sebat gol attığında dörteylül başıma yıkılmış gibiydi.maç bitiminde şok olmuştuk kimse stadı boşaltmıyordu.staddan çkarken hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum. 3 gün kendime gelemiştim.bu sevda başka bişey dörteylüle gitmek 40 yıldır özlenen sevgiliye kavuşmak gibi güzel. dörteylülde yenmek taraftarın güldüğünü görmek anlatılmaz bir duygu.orda yenildiğmizde ise sivas 8.0 şiddetinde depremle sallanmış gibi. rabbbim bize dörteylülde mağlubiyet yaşatmasın çok zoruma gidiyor
Evet doğru, o A.Sebat maçı bizlerde büyük acı bırakmıştır ...
Alt 03.02.2011, 15:07   #47
Kokomo
Usta Yiğido

Alıntı:
belkide türkiye ve dünya liglerinin en ilginç cezasını sivasspor almıştı. 3. ligdeyiz vesivasspor şampiyonluk maçı için çubuk sporla oynamaya ankaraya gidiyor .şampiyonluktaki rakibimiz yanılmıyorsam çorumsporda tokatta maç yapıyor.çorumspor-tokatspor maçında olaylar çıkıyor sivasspor 5 maç saha kapatma cezası alıyor. ve sonraki sezon evimizde oynayacagımız 5 maçımızı başka bi sahada oynuyoruz
O sezonu unutmak mümkün mü ? En acı şampiyonluk kaybımızdır o sene. Çorumspor para şike 2.lige çıkmıştı. Tokat_çorum maçının son dakikasında penaltı ile 1 puan aldılar. Biz de Çubuk'a 1-0 yenildik.

Özellikle iddaalı (1,000 kişilik taraftar gelmişti) Amasya'yı 6-1 yendiğimiz maçta süperdik ...
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2011, 15:18   #48
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

.Sivastayken içerdeki her maçına giderdim. iki anımı paylaşayım:

-Ankaragücünü 3-2 yendiğimiz maç. maça abim ve yeğenimle birlikte gitmiştim. yeğenim ilk defa maça gidiyordu. maçta tam 5 gol var. ve üstelik kalecimiz petkoviç kaleden kaleye bir gol atmış. yeğenim ne dese beğenirsiniz. "ne kadar sıkıcı bir maç"

-yine kayseriye 5-0 yenildiğimiz maç. sanırım sezonun son maçıydı. maçta 5. golü yemişiz.stadda çıt yok. kimse tezahürat yapmak istemiyor. kalla diye bir oyuncumuz vardı. kale arkasından bir seyircinin stadı inleten sesi duyuldu: "kalla kayseriye salla"
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aozdemir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2011, 16:20   #49
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Slm,bir anida benden.mahalledeki arkadaslarla toplandik caykur rize macina gidecez,o zamanlar hangi ligdeydik hatirlamiyorum 9 10 yaslarindayim.gittik stada uzun bi sira kuyrugu var kapalinin yaninda.neyse arkadaslarla kararlastirdik herkes bi amcaya yalvaracak oyle girecez maca.butun arkadaslar bi amca buldu ben bulamadim hepsi ya bizim gibi benide aldirinmi iceriye amca diye yalvaran bi cocuk bulmus yada cocuguyla falan gelmis.ben kaldim disarda butun arkadaslar girdi.oturdum kenara goz yaslarima engel olamadim bagira bagira hem agliyorum hem burnum akiyor siliyorum bi yerlere yine akiyor.sonra omuzumda bi el hissettim,tok sesli bi amca gel oglum aglama birlikte gidelim dedi.neyse girdik iceri amca saglam gelmis kolalar kuruyemisler kekler.yedik ictik guzelce.sagolsun amca sayesinde hic tahmin etmedigim bi 90 dakika olmustu benim icin.
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2011, 17:26   #50
zaral
Yiğido

zaral - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 zaral FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öncelikle Hayalkafeye bende teşekkür etmek isterim ve yorumlarıda sanki bende yaşamış gibi heyecanla okudum ve çorbaya bi tutam tuzda ben atmak istedim yanlış hatırlamıyorsam 2.lig b kategorisinde grup maçıydı o zaman lisedeyim Sivassporumuz darıcaya geliyodu o zamanlarda biz istanbuldaki yiğidolarda büyük bir Sivasspor hasretiyle çevredeki tüm maçlara yetişme çabasında maçları kaçırmamaya çalışıyoruz yanlış hatırlamıyorsam 0-2 aldığımız maçtı maç öncesi bize ayrılan tribün önüne geldik ve iğne atsan yere düşmeyecek kadar kalabalık etrafta birden biletler tükendi diye laf çıktı dolapdereden kalk darıcaya git bide maça gireme olacak işmi babam ben amca amcağlu falan 4 kişiyiz ve baktık olacak gibi değil son çare karaborsacı aramaya başladık herkes biyana dağıldı bile polis gibi karaborsacı peşindeyiz bilet almak için herkese soruyoruz bilet varmı diye ama bomba benim süper amcamdan geliyor bizim amca bey çevik kuvvete gider ve '' la gardaş o kadar yoldan geldik maça giremiyoh allasen bize bi karaborsacı bul canını yediğim '' o saatten sonra maça girdik ama bi şekilde o gün asıl olay maça gitmemiz yada maçı almamız değil amcamın patlattığı bombaydı Herkese Saygılar ...

Etiketler
♦maç, anıları♦