Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 18.09.2011, 20:43   #41
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
La havle... Nasıl bir hakem olduğunu nasıl göremedin hocam. Tamam maçın hakkı mağlubiyetti ama hakemin kararlarını nasıl es geçersin. Hala aklın kalmış geçen sene son maçta... Bırak artık bunları hocam.. Sen galiba Kadiri neden yedek beklettiğini bilmiyorsan o zaman maç seyretmiyorsun. Yada at gözlüğü takıyorsun. Hala bilmiyormusun 2 haftadır Karadenizli hakemlerin bize yaptıkları eziyeti.. Artık yeter burama kadar getirdin yani...
Hayrettin'in kırmızısı doğru idi..
Borjan'ın pozisyonunda ne olduğunu bilmiyorum..Haklı ya da haksız bilmiyoruz.
Eneramo pozisyonu bence penaltı idi..
Bunların hepsini geçelim..Hakem maçı daha da ezici hale getirdi ama mağlubiyetten asla sorumlu değildir.Sivasspor bu kadro ile bu oyun yapısı ile iş yapması mümkün değildir.Kadir kötü olsa bile alternatifi olmayan bir oyuncudur.
Ben Süper Lig maçalrını takip ediyorum..Bu ligde artık kolay takım yok..Kolay puan yok..Takımlar futbol oynuyor,organize geliyor,pas yapıyor,şut çekiyor..Bugün biz 10 kişi kalana kadar ne yaptık?Geçen hafta karabük'te hangi olumlu hareketi yaptık? Kaleyi tutan tek şutumuz vardı o da gol oldu..Ben gerçekler gözlüğüyle bakıyorum..Sen benim büyüğümsün hoş olmayan kelimeler kullanmayı kendime yakıştıramam..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.09.2011, 20:47   #42
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1266 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen haftaki KArabük maçından sadece saatler sonra Eskişehir'den en az 3 yiyeceğimiz çevremdekilere söyledim..Sen Eskişehir'in topçularına bak sonra kendi oyuncularını kıyasla..
Geçen hafta en az üç yeriz demiştin hocam evt haklıymışsın...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2011, 20:50   #43
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne hocanın vizyonu var nede oyuncular kaliteli.kısacası ligin en boktan takımı
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2011, 20:51   #44
homer3458
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 homer3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

birincisi yine amotörce goller yiyoruz.
kaleci her şeye itiraz ediyor ve çıkmaması gereken yerde çıkıp 2. golü yediriyor. oda yetmiyor itirazdan kırmızı kart görüyor. sanki futbolu yeni öğreniyor. hakem atacak atması için yol açıyor.
eneramo yatıyor ve yanlış yerde oynatılıyor.
sivassporlu futbolcuda top olduğunda başına üç rakip üşüşüyor ve top oynatmıyor.
cihan hiç bir işe yaramıyor
sağ bek uğur ?
sol bek hayrettin içten oynuyor ancak gereksiz faullerle amotörce davranıp kırmızı hart görüyor ancak ben anladım kırmızı kart geleceğini rıza hoca yan tarafdan anlayamadı buna işkörlüğü deniyor herhalde
yeni stoper? sedeat'ı arayacağız
takımda lider oyuncu yok mehmet yıldızı arayacağız
yeni transferlerden kıvanç hariç hiçbiri bir işe yaramaz.
birde buna tuz biber iki haftadır hakemlerin kötü yönetimi
eneramonun düşürülüşü penaltının daniskası maçın kderi ile hakem orada oynamıştır.
eskişehir takımının geri dörtlüsü yerinden oynamıyor bizimkiler yerlerini terk ediyor sabırsızca davranıyoruz.
işte rıza hocanın ben yaptım dediği takım
takımda golcü oyuncu yok
velhasılı kelam deveye sormuşlar neren eğri oda nerem doğruki demiş
sen kötü oynarsan hiç kimse sana yardım etmez etmediği gibi bir tekmede o vurur
hocanın yan tarafta oyuna ve futbolculara mudahale ederek bu facianın önüne geçmesi gerekirken onlardan daha çok itiraz ediyor. sanki şer.hakemin karaları değişecek. i.o.cemaat ?
bundan böyle barış şimşek ismini unutmayacağım
homer3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.09.2011, 20:53   #45
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1266 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Thai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eneramo dk 8 de ofsayt diye kesilen pozisyon devam etse golü atsa ne diyecektin

Yine ilk yarıda sağ tarafta Diego dokunmadan önüne atladı, hakem faul dedi kesti yoksa gol pozisyonu olacak

Ve penaltı pozisyonu

Eneramo belki bu 3 pozisyonu da atacak.....
Olayların ardına bakın, takımın karşısında olmayın yanında olun.....
Olsaydı, olacaktı, olurdu bırakın artık bu işleri

Yapılandan bahset...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.09.2011, 20:53   #46
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1439 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayrettin'in kırmızısı doğru idi..
Borjan'ın pozisyonunda ne olduğunu bilmiyorum..Haklı ya da haksız bilmiyoruz.
Eneramo pozisyonu bence penaltı idi..
Bunların hepsini geçelim..Hakem maçı daha da ezici hale getirdi ama mağlubiyetten asla sorumlu değildir.Sivasspor bu kadro ile bu oyun yapısı ile iş yapması mümkün değildir.Kadir kötü olsa bile alternatifi olmayan bir oyuncudur.
Ben Süper Lig maçalrını takip ediyorum..Bu ligde artık kolay takım yok..Kolay puan yok..Takımlar futbol oynuyor,organize geliyor,pas yapıyor,şut çekiyor..Bugün biz 10 kişi kalana kadar ne yaptık?Geçen hafta karabük'te hangi olumlu hareketi yaptık? Kaleyi tutan tek şutumuz vardı o da gol oldu..Ben gerçekler gözlüğüyle bakıyorum..Sen benim büyüğümsün hoş olmayan kelimeler kullanmayı kendime yakıştıramam..
Benim size hoş olmayan kelimelerim hangisidir... At gözlüğü takmanızmı, yoksa La havle dememmi... Takımın kötü gittiğini sizin kadar bende biliyorum. Ama anti-Fenerli yapınız yorumlara yansıyor. Demekki bu yapınızın altında ya Trabzon yada diğer bir takımın -onu bilemiyorum- sempatisi olduğundan kaynaklanan yorumlarınızında varlığından ben şahsen rahatsız oluyorum. Ayrıca bu rahatsızlık sadece benim şahsıma nazır bir durumda değil bunuda belirtmek istiyorum!!!!

Eğer gerçek Sivassporluysanız -ki öyle olduğunu söylüyorsunuz maçları seyretmeyeceğinizi belirtmiştiniz yanlış anımsamıyorsam. O zaman nasıl bu yorumları yapabiliyorsunuz onuda düşündürücü buluyorum. Siz ki bir eğitimci olarak kendi içinizde beslediğiniz bazı kini buralarda dışa vuruyorsunuz.

Sivassporluysan her üç yorumunuzun birinde Feneri ortaya atmazsınız. Bana ne Fenerden başımıza bir bela geldi geçti.. Ne alemi var bunları ısıtıp ısıtıp ortaya sürmenin. Bak gördünüz hakem rezilliğini, ben yine diyorum iyi değiliz. Ama hakem faktörü varken Fener faktörünü ortaya koymayınız...
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.09.2011, 20:55   #47
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu kadar da aciz olunmaz ya ... şu maça keşke 4 eylül belediye çıksaydıı..
rıza ve ekıbıde kapalıda maçı izleseydı belkı o zaman bişeyler öğrenırlerdıı..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.09.2011, 21:00   #48
homer3458
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 homer3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sspor - Eskişehirspor Maçı Soyunma Odaları
Bu haberi paylaş:
Sivasspor Antrenörü Bülent Albayrak, "Bugün Türk futbolunun gerçekçten yakışmayacak bir hakem örneği gördük" dedi.

Sivasspor Antrenörü Bülent Albayrak, "Bugün Türk futbolunun gerçekçten yakışmayacak bir hakem örneği gördük" dedi. Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Sikibbe ise, haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Konuk Eskişehirspor'un 4-0 bittiği maç sonrası tribüne gönderilen Rıza Çalımbay yerine açıklama yapan Sivasspor Antrenörü Bülent Albayrak, Eskişehir'i galibiyetten dolayı kutlayarak sözlerine başladı. Her maça aynı ciddiyet içerisinde hazırlandıklarını belirten Albayrak, "Malesef hakem arkadaşımız bu maça özel hazırlanarak gelmemiş. Bazı farklı şeyler düşünmeye başladık. Şok edici bir yönetim gösterdi. İlk goldeki faül pozisyonu da enteresan. Bunları incelemek skorun bahanesi değil. Bir takımın lehine veya alehine yapılan hatalar net skora etki ediyor. Maç 2-0 iken Enaramo'ya verilmeyen penaltı var. Geçen hafta Karabük'te aleyhimize verilen penaltı var. Yorumcular bu iki pozisyonu ele alıp incelesinler. O penaltı olsa rakip 10 kişi kalacak. Seyirci desteği ile sonuç farklı olabilirdi. Kalecimizin atıldığı pozisyonda ofsayttan yediğimiz bir gol var. Herkes isyan ederken hakem düdüğü çaldı bitti. Sonra kalecimizi oyundan attı. En sonunda Batuhan yere de düşmedi, kaleye geçen Rasmussen dokunmadığını söylüyor, ona da penaltı çaldı. Bugün Türk futbolunun gerçekten yakışmayacak bir hakem örneği gördük. Bu açıklama için ceza verirler mi bilmiyorum, 20 yıldır futbolun içindeyim son dönemde bu kadar kötü yönetilen bir maç görmedim. Bugün çok kötü bir şey oldu, bunun yarasını sarmak zorundayız. Kalecimiz ve bir arkadaşımız atıldı. Böyle bir yönetim sonunda söyleyecek bir şey bulamyorum. Ankaragücü maçında telafi etmek zorundayız" dedi.

Hakemin Rıza Çalımbay'ı neden attığını anlayamadıklarını belirten Albayrak, "Alkışladın diye attım diyor. Bu kadar insan psikolojisinden anlamayan, sahadaki 22 delikanlının psikolojisinden anlamayan biri nasıl Süper Lig'de maç yönetebilir. Bir şey söylediğimizde büyük sertlikle üzerimize geliyorlar. Bu maç Barış hocanın kariyerinde kötü bir maç olarak kalacak. Maçtan sonra gidip 'tebrik ediyorum' dedim 'Benimle dalga geçiyorsun' dedi. Bu maçı kötü yönettiğinin itirafıdır. Tebrike gittiğim halde 'Benimle dalga geçiyorsun' demesi itiraftır. Özellikle Eneramo'nun penaltısının irdelenmesini, önceki hafta verilen penaltılarla mukayese edilmesini istyoruz. Bugün futbol konuşmak isterdik ama bunları konuşmak zorunda kalıyoruz" diye konuştu.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Micheal Skibbe ise maçta üstün taraın kendileri olduğunu belirterek, "Defans hattında sadece ölü toplarda birkaç pozisyona müsade ettik. Özellikle Dede'nin golünden sonra ikinci gol güzel paslar sonunda atılan bir goldü. Hayrettin'in kırmızı kartının hak ettiği bir kart olduğunu düşünüyorum. Maç bizim için biraz daha kolaylaştı. Kalecinin de kırmızı kartı sonrası, ataktan çok pas yapmaya çalıştık. Tamamen rakibe olan saygımızdan dolayı, 2 oyuncusunu kaybeden takıma karşı, orta sahada futbol oynamaya çalıştık. Özellikle 2 kartan sonra kalecinin de çıkması, oyuncuyu kaleci olarak kullanmak gerektiği zamanda rakibe saygıyı kaybetmeden maçı kontrol etmenin olması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum. Kalecinin neden kart gördüğünü bilmiyorum, yedek kulübesinde neler olduğunu da görmedim. Ben hakemin iyi bir yönetim gösterdiğini düşünüyorum" dedi.

Sivasspor'un gol umudu olarak sahaya sürdüğü ama kaleyi korumak zorunda kalan Morten Rasmussen ise, "İlk yarıda iyi mücadele vardı, frikikten gol geldi, şansın etkisi vardı. ikinci yarıda skoru dengelemeye çalıştık. Fakat 10 ve 9 kişi kaldıktan sonra skoru dengelemek mümkün olmuyor" dedi. Kaleye geçmesi sorulan Rasmussen, "Ben atak oyuncusuyum. Çocukken yaptığım çalışmalarda, maçlarda eğlence için kaleye geçiyordum. Burada böyle bir durum olunca takıma yardım etmek için kaleye geçtim." dedi.

Navratil ise, "İlk yarıda iyi oynadığımızı dşünüyoruz ama talihsiz bir gol yedik. İkinci yarı olmaması gereken kırmızı kart oyun dengesini tamamen değiştirdi bu yüzden beklemediğimiz bir sonuç ortaya çıktı." diye konuştu.

Eski takımına karşı oynayan ve bir de gol atan Eskişehirsporlu Mehmet Yılrdız ise, "Benim açımdan farklı bir maçtı. Sivasspor'un bendeki yeri farklıdır. Ben Mehmet olduysam bunda Sivasspor'un katkısı büyüktür. Sivasspor ile büyük başarılar yaşadım. Bendeki yeri büyüktür. Maçtan önce ve sonra taraftarın gösterdikleri tepkilere teşekkür ediyorum. Geçen hafta aldığımız 3 puan vardı. Onun anlamı için deplasmanda galip gelmemiz gerekiyordu. Biz yukarılara oynayan bir takım olmak istiyorduk. Maça iyi başladık ve iyi oynayıp haklı galibiyet aldığımızı düşünüyorum" dedi. Kamara ise, farkl galibiyetten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

KALECİSİZ OYNAMAK İSTEDİ

Sivasspor'un 3-0 geriye düşmesi ve ardından kaleci Milan Borjan'ın atılması sonrası oyuncu değişikliği hakkı kalmayan Sivasspor Teknik Diretörü Rıza Çalımbay'ın kalecisiz oynamak istediğini beyan ettiği, ancak hakemin bunu kabul etmeyerek bir süre oyunu başlatmadığı öğrenildi. Çalımbay'ın ikna edilmesi sonrası kaleye golcü Rasmussen geçince oyunun kalan kısmı oynandı. - Sivas
Doğan Haber Ajansı [3000357] Haber Yayın Tarihi : 18.09.2011 21:02
homer3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.09.2011, 21:07   #49
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

aci bir sorum olacak diyelimki biz bu sene oynadigimiz futbol yuzunden dustuk kumeye

bir de buna sezon sonunda tff'nin sike karari var onlar da bizi bank asya 2.lige mi dusurecekler yoksa ban asyada mi kalacagiz

ne olur bana kizmayin sadece cevap verin biliyorsaniz en aci senaryo budur malesef herseye hazirlikliyim ben sizde kendiniz hazirlayin ama insallah boyle seyler olmaz ve sadece birer kotu hatira olarak kalir
Alt 18.09.2011, 21:07   #50
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Geçen haftaki maç değerlendirmem şöyleymiş:
Maçtan önce mağlup olacağımızı tahmin etsem de umut kırmamak için beraberlik beklediğimi yazmıştım. Olan oldu,yenildik. Rıza Hoca 'Hatalar Yaptık' ama telafisi var demiş ya evet maça:
Maç eksiği olan Kadir, sağbekte sol ayaklı Hayrettin, oyun kurucudan başka herşey olan Sandro Mendonça, formsuz ve yanlış oynatılmaktan bitmiş Kamil Grosicki ile başlarsak bu hata olur. Telafisi bir dahaki maça nasıl olur?
Kalede Borjan,önünde dörtlü defans,önünde çok iyi anlaşan ve çeşitli varyasyonlara girebilen, çizgi,baklava,1-3(3-1) üçgenleri olabilen bir orta saha dörtlüsünün önüne biri alıcı,diğeri de koşucu ve bitirici iki santrforla klasik 4-4-2oynamalıyız.
Bu sistemde orta sahada oyunu iki yönlü oynayacak oyuncular gerek. Kamil Grosicki ve Sandro Mendonça olmaz. Bu ikili takım oyunu değil,şahsi oynuyorlar. Kıvanç,Cihan,Erman ve Cerny'den orta saha dörtlüsü kurulmalı. Bu dörtlüyü her maç beraber oynatarak ve maç esnasında sürekli yer değiştirterek oynatırız. Kanat oyuncumuz da olmayıversin. Bunlardan sakat-cezalı varsa,Kadir,M.Nas vb. takviye edilir.Defans kaleciden aldığı topla kafasını kaldırıp orta saha dörtlüsünden kendine yaklaşan,boşta olan ve top isteyen özellikle Erman veya Cihan'a uzatacak ve ileri çıkacak. Orta saha defans desteğiyle hazırlık pasları yapacak. Oyuncular arası mesafe fazla olmayacak. İlerde mutlaka çift santrfor olmalı. Bunlardan biri hava hakimiyeti olan Rasmussen(Pedriel) öteki ise delici ve koşucu Eneramo (Cihan Özkara ) olmalı.
Mevcut oyunumuz ise hantal,basit,ileri topu şişirmeye dayalı...
Oysaki bu takım daha iyisini yapabilir. Sistem derhal değişmeli,yol yakınken... Futbolun doğrularını uygulayalım yeter. Navratil sık ileri çıkıyorsa bir diğeri süpürücü olarak kalacak, sol ve sağbek ileri destek olacak, kanat ortaları yapacaklar, orta saha defanstan yerden top isteyecek ve hazırlık paslarıyla oyunu açacak...
Bunları yapmaya kadromuz yeterli ama Rıza hocanın bazı ısrarlarından vazgeçmesi gerek önce. Kadronun 23 kişidir. Kimsenin yeri garanti değildir.
Mesela Kamil ve Mendonça yedek bekleyebilir, sonradan girebilir . Şu anki görünen ideal kadromuz şudur:
Kalede Borjan,defansta Hayrettin,Mahmut,Navratil,M.Al i Atam(Uğur),önde Kıvanç,Cihan,Erman,Cerny, ileride Eneramo,Rasmussen(Cihan Özkara).
Varolan malzemeden ortaya en iyisini hazırlayıp sunalım,sonra iyi sonuç bekleyelim.

Eskişehir maçı ilk 11ine bakıyorum. Benim yazdığım onbirden sadece bir değişiklik var. Buradan şunu anladım. Rıza hocamız taraftar düşüncelerini de dikkate alarak takımı daha iyi hale getirme yolunda. Biraz daha cesarete(Rasmussenle maça başlamak,Uğur'u kesip M.Ali'ye formayı vermek gibi) ve çalışmaya(orta saha dörtlüsü-beşlisini takımdan ayrı hergün bir saat kendi arasında çalıştırmalı) ihtiyacı var. Bu kadro 4 yese de ısrar etmeliyiz.
Maçı stadda seyrettim. Çıkışta ilk suçu hocaya buldum,sonra hakeme,sonra futbolculara. Ama daha sakin düşününce hatalarına rağmen Rıza hocaya hala sahip çıkmalıyız diyorum.
Antrenmanlara gidip futbolculara daha fazla moral vermeli,onlarla saygı çerçevesinde görüşlerimizi paylaşmalı, destek olmalıyız.
Hakemler konusunu ayrı yazacağım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
değerlendirelim, maçı