Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 12.03.2012, 22:02   #41
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?
MAÇIN TAMAMINI GÖZE ALDIĞIMIZDA YENİLGİYİ HAKETMEDİĞİMİZ EN KÖTÜ BERABERE KALABİLECEĞİMİZ MAÇTI TS ALANZİNYOYU HALİLİ ALIP MAÇI ÇEVİRDİ YİNE BASİT GOLLER YİYORUZ YİNE ÇOK KOLAY GOL KAÇIRIYORUZ YİNE HAKEMLERİ YENEMİYORUZ YİNE DEFANS YAPMAYI BECEREMİYORUZ YİNE FİNAL PASLARINI SON VURUŞLARI İYİYAPAMIYORUZ YİNE İYİ OYNADIK FAKAT KAYBETTİK DEDİĞİMİZ BİRMAÇ OLDU
Maçın en iyisi kimdi : ?
SİVASSPOR TARAFINDA KADİR KAAN CERNY KIVANÇ PEDRİEL NAVRATİL RAYNOCH 2. YARI ALANZİNYO TS TARAFINDA İYİLERDİ
Maçın en kötüsü kimdi : ?
BAŞTA HAKEM KUDDÜSÜ ENERAMO ERMAN GROSEÇKİ RADA
Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?
SEZON BAŞINDAN BERİ HAKEMLERDEN YANA ŞANSIMIZ OLMADI ZATEN BURDA HEPİMİZ TSDEN DEĞİL HAKEMDEN KORKUYORDUK KORKTUĞUMUZ BAŞIMIZA GELDİ KIVANÇ CEZA SAHASINA GİRECEKKEN YERE İNDİRLİYOR KARAR SARI VE SERBEST VURUŞ OLMASI LAZIM FAUL BİLE YOK ERMAN SERBEST VURUŞ KULLANIYOR KALEYE GİDEN TOPU BARİZ ŞEKİLDE ELLE KESİYORLAR YİNE DEVAM DİYOR YAN HAKEMİN GÖZÜ ÖÜNDE KUDDÜSÜDE ORDA KORNERE GİDİYOR AUT VERİYOR KIRILMA NOKTASI VOLKAN ŞEN DENEN SÜZME PİÇİN KAANA YAPTIĞI HAREKETE KIRMIZI VERECEĞİNE İKİ OYUNCUYA SARI VERİYOR OLMADI RAYNOCHA SARI VERİYOR TAM BİR FİYASKO YENİLGİYİ SADECE HAKEME BAĞLAMAK İSTEMİYORUM FAKAT FAKTÖR GS MAÇINDA URFALUJİYİ ATMADILAR YENİLDİK BU MAÇTA ATILMASI GEREKEN ADAM GALİBİYET GOLÜNÜ ATTI ALLAHA HAVALE EDİYORUM LANET HERİFİ
Maçın Kader Anı :
MAÇIN KADER ANI VOLKANIN ATILMAYIŞI ENERAMONUN GROSEÇKİNİN ERMANIN MÜSAİT DURUMDA GOL ATAMAMASI
Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :?
RIZA HOCANIN EMEKLERİNİ ASLA İNKAR EDEMEM FAKAT BİTAKIMI HEDEFE GÖTÜRECEK KAPASİTEDE DEĞİL BELKİ İLK 4 HEDEFİYLE TAKIM KURMADI HEDEF İLK 8 BU TAKIM KÜME DÜŞME HATTINDAN GELMİŞ TAKIM FAKAT BU MAÇTA RAKİP SAĞTARAFIMIZDAN BAĞIRA BAĞIRA GELDİLER ÖNLEM ALMADI SAĞLAMSA SAĞ BEKE FATY ALSA NE OLURDU RAKİP ALANZİYOYU ALIYOR BİZ RADAYI SÖYLECEK BİŞEY YOK ARTIK KALAN MAÇLAR GÜCÜMÜZE GÖRE ONLARI KAZANIP HİÇ DEĞİLSE İLK 8 E KALMAK İÇİN UĞRASMALI
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2012, 22:08   #42
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu kadroyla bu kadar. . Takım savunmamız gole kadar iyiydi. Ama ofansta Eneramo,Kamil ve Pedriel birbirlerinden çok kopuk oynadılar. Fırsatları da cömertçe harcadılar. Bir de yedek kulübesi farkı vardı. Onlarda oyuna sonradan Alanzinho ve Halil Altıntop giriyor. Bizde ise Mehmet Nas ve Rada...
İlk 4 rüyası bitti. Şimdi kalan maçları alıp 5-8 arasında yer almaya bakmalıyız.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2012, 22:09   #43
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 810 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

daha onceki maclarda da soyledim kamil grosecki sahada yok bu gun takima zerre faydasi dokunmadi bundan onceki son 4 macta oldugu gibi kafasi baska yerlerde sanirim bence bir iki hafta dinlendirilmeli takim 10 kisi oynuyor kaanda cok acemice hareketler yapiyor top benden gitsin nereye giderse gitsin donen top hep tehlike
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2012, 22:17   #44
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

bu saatten sonra ilk 4 hayal, bizde bitirici oyuncu yok malesef o yüzdende gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz, bu saatten sonra ilk 8de bitirmekte büyük bir başarıdır bence.
Alt 12.03.2012, 22:26   #45
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

maç olursa değerlendirilir bunun için sahaya başta eşit sayıda iki takım çıkar bizim maçlarda rakipgenelde bir fazla bazen iki fazla çıkıyor bu nedenle "maçı" değerlendirmeyeceğim,sivasspor taraftar,oyuncu ve teknik heyetini selamlıyorum ellerinize ayaklarınıza sağlık---- inadına en büyük sivsspor----
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dedebali58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.03.2012, 22:55   #46
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Maçı Değerlendirelim

2011-2012 SEZONUNUN EN KASITLI , tekrar yazıyorum, EN KASITLI HAKEM HATASI İLE KAYBETTİK !

Kuddusi denen müsvette taraftar baskısı ile kırmızıyı veremedi ! 10 kişi kalmış ve dağılmış TRabzona tarihi fark atmamız engellendi !

Burada "Hakemi bırakıp takımımıza ve hocamıza laf söyleyen herkesi ama herkesi kınıyorum ! Açıklaysın bu kişiler : "TS 10 kişi kalsaydı da bizi yener miydi ? "

Bu 4 büyük kölesi HAKEMLERDEN, FEDERASYONDAN, DİGİTÜRKTEN VE MEDYADAN BIKTIM ARTIK ! Artık futbol seyretmek istemiyorum !

Kahrolsun 4 büyükler kahrolsun tüm medya !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2012, 23:02   #47
baru
Acemi Yiğido

22 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 baru FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2011-2012 SEZONUNUN EN KASITLI , tekrar yazıyorum, EN KASITLI HAKEM HATASI İLE KAYBETTİK !

Kuddusi denen müsvette taraftar baskısı ile kırmızıyı veremedi ! 10 kişi kalmış ve dağılmış TRabzona tarihi fark atmamız engellendi !

Burada "Hakemi bırakıp takımımıza ve hocamıza laf söyleyen herkesi ama herkesi kınıyorum ! Açıklaysın bu kişiler : "TS 10 kişi kalsaydı da bizi yener miydi ? "

Bu 4 büyük kölesi HAKEMLERDEN, FEDERASYONDAN, DİGİTÜRKTEN VE MEDYADAN BIKTIM ARTIK ! Artık futbol seyretmek istemiyorum !

Kahrolsun 4 büyükler kahrolsun tüm medya !
Maçı radyodan dinledim.Spiker volkan denen karı kılıklının kaana tekme attığını söyleyince hakemin Trabzonu hem de yenikken 10 kişi bırakacak delikanlılığı gösteremeyeceğini söyledim.Sağolsun beni yanıltmadı.Türkiye'de delikanlı hakem yok.Nerede bunlarda o g.t
baru isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2012, 23:04   #48
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Rıza hocam şimdiye kadar seni eleştirmedim şimdide eleştirmeyecektim ama tutamadım artık kendimi...Eneramo denen adam sahada yürüdü resmen buna göz yumdun rada denen kazmayı futbolcu diye oyuna aldın faty i alabirdin eneramonun yerine cihanı almalıydın kadiri hiç uyarmıyormusun ayağında top tutmaması için ve galip durumdayken takım neden geriye yaslanıyor ya böyle bir şey varmı pres yok önde basma yok bırakıyorsun karşı takım oynunu oynuyor önde basan takım kazanır herzaman bizim topçular ölmüş gibi ne pres yapan var ne koşan savunma didiniyorki maçı kaybetmeyelim diye sen savunmayı ilerde yapacaksın ilerde basacaksın bu nedir ya sonra basit goller yiyoruz diyorsun erman grosicki eneramo yürüdü maçta kadir çok koşuyor ama boş koşuyor savunmada dört yiğit vardı birde yiğit kaleci gerisi yalan... Maçı yöneten pezevenklere gelince o aldığınız parayı çoluğunuza çocuğunuza nasıl yediriyorsunuz merak ediyorum gencecik bir futbolcunun göğsüne tekme atılıyor ya kaburgaları kırılsa kaburga iç organlara batsa ne olacaktı volkan denen adi şerefsizi atamadın tıpan yemedi ALLAH a havale ediyorum rabbim en güzelini bilir... Lig tv spikeri de taraflı anlatım yaptı hele bir pozisyonda atilla faul atışı yapacak ilerden kullanıyor diyor sanane lan sanane nerde kullanacağını sanamı soracak 4 büyütülmüşlerin köpeklerisiniz hepiniz.
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kara'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2012, 23:08   #49
baru
Acemi Yiğido

22 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 baru FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

4-2-3-1 oynuyorsak eğer orta sahadaki ikili top dağıtmayı ve rakibe baskı yapmayı çok iyi becerecek.Bizim eksikliklerimizden birisi de bu. Bir de kendi kendime şunu sordum,işe yaramaz diye gönderdiğimiz Rasmussen olsaydı eğer Eneramo'nun o pozisyonunu harcar mıydı?
Eneramo bir değil iki değil.Bu kadar gol kaçar mı ya?Yanarım da kaçan beleş gol pozisyonlarına yanarım.Bu da forvet hattının kalite düşüklüğünden kaynaklanıyor.
baru isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2012, 23:18   #50
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

neyini değerlendirecem ya her hafta aynı şeyler işte 1 tane kaliteli o.ç hakem bi sürü gol kaçıran beceriksiz forvetler ve ah vahlar YETER ARTIIIIKKKK!!!1
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı