Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 03.10.2013, 11:03   #41
ec58
Yiğido

67 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 ec58 FAZLA SÖZE GEREK YOKec58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Renfigo yu izledikten sonra; 2 soru oluşuyor kafalarda ;

1- Ben futboldan anlamıyor muyum acaba ya da gözlerim mi bozuk?

2- 1. sorunun cevabı çoğu kişi için "hayır " olduğuna göre Carlos bu adamın alınmasında neden ısrarcı oldu ?

2. sorunun cevabı:

Carlos bu adamı 15 dakika bile izlese almasının yolu yok. Tam bu sorunun cevabı yok diye düşünürken aklıma Carlos'un Lisans sorunu geldi.

Süper lig için yeterli olmayan Teknik direktörlük lisansını Peru dan aldığına göre, birileri bu konuda Carlos'a yardımcı olmuştur herhalde. (Belki de bizdeki çakma stajlar gibi hiç gitmeden adresine gelmiş de olabilir lisansı.)

Koskoca futbol yıldızı Carlosun Futbol bilgisinden şüphe edecek halimiz olmadığına göre bu transferde birileri görülmüş sanırım.

Daha mantıklı açıklaması olan varsa merakla bekliyorum..
ec58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ec58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2013, 11:59   #42
Burack
Yiğido

Burack - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 Burack FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
legolass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cumhuriyt kupasndaki erciyes macindan sonraki antrenmanda sivasspor menajeriyle konusma firsati bulmustum.(adini bilmuyrm menajern) bikac soru sorma firsati bulmustum.ilk sorum rengfo oldu nerden buldunuz niye aldiniz dedm.onun cevabi ise kavun degilki kicini koklayip anlayalm iyi olup olmadigini oldu.zaten gonderirz devre arasnda dedi. neden formalar erken cikmiyor gurbetciler yazin alamadan gidiylar diye sordum.o ise cikrsak sanki nolacak birer tNe ya alr ya alMazlar dedi. urun azligini soyledm o da urun cikarmak cok maliyetli cikarsak bile elimizde kalir gecen yil cok az forma satabildik dedi. taraftardan cok dert yakindi hi eskisehir bursa kadar olamadik dedi. stadyumu sampiyonluga oynadigimiz donemde bile doldurmadilar dedi. konu transferden acildi.dogu avrupadan glen oyunclari piech cerny vs. oyunculari sordum rizanin (calimbayin ) kazigi oldu onlarda.aynen boyle soyledi. menajer oyunlari falan dedi. anladigim kadariyla riza calimbayla aralari pek iyi degilmis hatta bi ara kufur edeck noktya geldi konuyu kapatti.
. Yürü ordan gurbetcilerin 100de 90 forma almadan gitmez Ben bunu bilirim 4 tane gecen sezon formasi aldim, yeni formalar olsa dahada cok satilir, iki tanede yeni forma siparisi verdim turkiyeye giden arkadasa, once bir formani cikart sonra yargila, Karar ver, hep boyle dandik adamlar yuzunden Sivasspor deger kaybediyor
Alt 03.10.2013, 12:36   #43
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ec58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Renfigo yu izledikten sonra; 2 soru oluşuyor kafalarda ;

1- Ben futboldan anlamıyor muyum acaba ya da gözlerim mi bozuk?

2- 1. sorunun cevabı çoğu kişi için "hayır " olduğuna göre Carlos bu adamın alınmasında neden ısrarcı oldu ?

2. sorunun cevabı:

Carlos bu adamı 15 dakika bile izlese almasının yolu yok. Tam bu sorunun cevabı yok diye düşünürken aklıma Carlos'un Lisans sorunu geldi.

Süper lig için yeterli olmayan Teknik direktörlük lisansını Peru dan aldığına göre, birileri bu konuda Carlos'a yardımcı olmuştur herhalde. (Belki de bizdeki çakma stajlar gibi hiç gitmeden adresine gelmiş de olabilir lisansı.)

Koskoca futbol yıldızı Carlosun Futbol bilgisinden şüphe edecek halimiz olmadığına göre bu transferde birileri görülmüş sanırım.

Daha mantıklı açıklaması olan varsa merakla bekliyorum..
En başından beri benim de aklımda bu var ama dillendirmedim.Ahmet Çakar gibi komplo teorisi kuruyorum boşver dedim ama bir numara var bence de o lisans olayında.Lisans olsa neyse lisans işi de olmadı birileri dolandırdı diye düşünüyorum bizim takımı.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2013, 12:47   #44
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
legolass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cumhuriyt kupasndaki erciyes macindan sonraki antrenmanda sivasspor menajeriyle konusma firsati bulmustum.(adini bilmuyrm menajern) bikac soru sorma firsati bulmustum.ilk sorum rengfo oldu nerden buldunuz niye aldiniz dedm.onun cevabi ise kavun degilki kicini koklayip anlayalm iyi olup olmadigini oldu.zaten gonderirz devre arasnda dedi. neden formalar erken cikmiyor gurbetciler yazin alamadan gidiylar diye sordum.o ise cikrsak sanki nolacak birer tNe ya alr ya alMazlar dedi. urun azligini soyledm o da urun cikarmak cok maliyetli cikarsak bile elimizde kalir gecen yil cok az forma satabildik dedi. taraftardan cok dert yakindi hi eskisehir bursa kadar olamadik dedi. stadyumu sampiyonluga oynadigimiz donemde bile doldurmadilar dedi. konu transferden acildi.dogu avrupadan glen oyunclari piech cerny vs. oyunculari sordum rizanin (calimbayin ) kazigi oldu onlarda.aynen boyle soyledi. menajer oyunlari falan dedi. anladigim kadariyla riza calimbayla aralari pek iyi degilmis hatta bi ara kufur edeck noktya geldi konuyu kapatti.
Seninle bu konuşmayı yapan Sivasspora ihanet eden birisidir eğer gerçekse derhal kulüple ilişkisi kesilmesi gerek
Alt 03.10.2013, 12:50   #45
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MySouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İstiklal marşı okunurken bişey dikkatimi cekti.cihan özkara yabancı futbolcular gibi rahat pozisyonundaydı sebebini bilen varmı?
Aslen Türk ama Azerbaycan milli takımı oyuncusu bu nedenle yapmış olabilir.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2013, 12:59   #46
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Rengifo transferinde kazık yemek gerçekten acı verici. Allahtan carlos ben transfer ettim diye her maç 90 dk oynatmıyor
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2013, 13:19   #47
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Evet dünkü maç yorumlarında hemen herkes Renfigo nun önceki yasamında gercekten futbolcu olup olmadığını tartışıyor.800.000 dolar verilmiş.Yazık.Umarız bu futbolcu ile Carlos un herhangi bir göbek bağı yoktur da oynatıp bizi çileden çıkarmaz.Demek ki ara transfer için dikkatli olup hocadan liste alıp şimdiden futbolcuları izleyen bir komite kurmamız gerekiyor.Dünkü maçın yine en önemli mesajı da şu sorudur.Bir teknik direktörün takımının bu kadar defansif zaafiyeti varken elinde Hakan gibi bi futbolcusunu nasıl hiç bi maçta oynatmaz.Defansif zaafiyeti düzeltir dediğime bakmayın.Dünkü gollerin hepsinde nerdeyse parmağı var.Pazar günü bakacağız.Bunu görmediyse sayın Carlos kesin basiretsiz.Amatör takıma kaç pozisyon mu verdik.Sormayın ona alışmışız saymadık bile.Hadi onlar amatör takım atamadı da bizim ıska rekoru kıran futbolcular ne o zaman.Kısaca ben bu rezerv takımda Navratil, Hakan Arslan, Cihan ve Abdullahın 11 i zorlayabileceğini,Kara Muratın kenarda hafif paslandığını ,Cebur un şu anda başka kimse olmadığından forvet hattında tek gecilebileceğini,Kadir inde orta sahanın Abdurahman Çelebisi olacağını gördük.Takımın kondüsyonu ve devamlılığını da iyi değerlendirmek lazım.Kısaca Carlos a iyiniyetli yardımcılar lazım.Umarım işler çok kötü gitmez ve bu Carlos isimli peri masalı kabus olmaz.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2013, 14:03   #48
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Benim ideal dizilim ve kadrom.

Korcan

Cicinho Navratil Ümit Ziya

Da Costa Hakan Arslan

Aydın(Serbest) Mehdi(Serbest) Atıf(Serbest)

Cebur

Yedek;;Kadir,Adem.Cihan,Borjan .Utaka,Apo,Karamurat,Grociski, Burhan
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2013, 20:08   #49
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mehdi gerçekten harika bi futbolcuymuş ilk geldiginde yönetimi baya eleştirmiştim ama haksızmışım yönetimi tebrik ederim böyle bir futbolcuyu sivasa getirdikleri için
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.10.2013, 09:33   #50
BSMM 1964
Yiğido

BSMM 1964 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 BSMM 1964 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Rengifoyu kim aldıysa kutlamak gerekir!!! süper golcü!!!! yazık çok yazık bizim sokağa atılacak paramızmı var bak de costaya ödenen parada sıkıntı yaşıyoruz
bu arada abdurrahmanı-muratı cihanı biraz paslanmış gördüm hakan abdulkadir 18 kişilik kadroda düşünülmeli.
BSMM 1964 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı