Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 18.01.2014, 18:07   #41
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 481 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
takımdaki 11in alternatifsizliği takım içi rekabeti bitirmiş
Sevgili yigido.
Alternatifsizligi Carlos yaratti/yaratiyor. Neden mi? Aatif´in forvette verimsiz oldugunu bile bile kulubede oturan Cihan´i ve gitmeden önce Abdulkadir´i ileride oynatmazsan "as oyuncular" kendini fazla rahat hissederler, benim yerim zaten garanti derler. Yedek oyuncularinin iyi olmadiklarini düsünsen bile kötü oynayan oyuncularin yerine onlari oynatacaksin ki herkes kendine ceki düzen versin bilmem anlatabildim mi?

Bol alternatifli bir kadroda teknik direktörlük yapmak cok zor olmasa gerek. Önemli olan "alternatifsiz" kadroda alternatifleri saglamak. Carlos önce bunu ögrenmeli diye düsünüyorum.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2014, 18:12   #42
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 482 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aatıf'a bir an önce kendisini toparlaması dileğiyle, ibrahim tatlısesten O eski halimden eser yok parçasını armağan ediyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=Sx2BheSs7g8
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2014, 18:19   #43
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

Kamili kazanacaksak kesinlikle.kalmalı kimse kusura bakmasn eğer aydn ve atıf bu tempoyla oynamaya devam.ederlerse bugün kötünn iyisi kamil ikisinden de verimli olur ikinci golde ademin.hatası var aynı sekilde ziyannda adem iyi niyetli tamam ama ligdede bu sekilde.bu sene bize goller yedirtti sonuç olarak iyi yedek oyuncular ve hücuma dönük orta saha ve iyi bir forvet bizi ligde iyi yerde tutar fazla da hayalci olmayalm ilk dört filan bugünkü eskisehir ka kadro su bizden daha iyi bizde bundan sonra ek birliğiyle başkann ùzerinde oynanan iyunlaraa karşi birlik olup bu takima destek olmaliyiz bu takm bizim herşeyimiz
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34orhan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2014, 19:12   #44
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1243 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Sezonun en kötü en verimsiz maçını oynadık. Her mevkide çaresiz kaldık. Böyle kaliteli futbolcular topluluğunun bu kadar kötü oynamaya hakları yok. Bugün bizim futbolcularda bir gariplik vardı bi sorun vardı acaba neydi doğrusu merak ettim.

Şöyle bir gerçek var geçmiş sezonun şampiyonlarına bakarsak devre arası nokta transferler sayesinde hedeflerine ulaştıklarını görürüz. Beşiktaş aksayan orta sahasına Ernst'i aldı elimizden şampiyonluğu aldılar geçen sezon Galatasaray aksayan hücüm hattına Snejder ve Drogba'yı aldılar sezonu şampiyonlukla tamamladılar. Şayet bizde bir hedef belirledi isek eğerki de bu hedefe ulaşmak istiyorsak mutlaka ama mutlaka nokta dört tane transfer yapmalıyız. Eğer yapmaz isek Geçen sene ki Ordu'nun haline düşeriz. Bilen bilir Ordu ilk yarı performansı ile ikinci yarı performansını. Kesinlikle ama kesinlikle transfer şart....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2014, 19:15   #45
sabanaydn
Acemi Yiğido

sabanaydn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sabanaydn Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ben kalede boryani görünce bugün yendik dedim adam hemen hemen her mac hayali gol yiyor ilk yari iyi oynayamadik ama kaleci hatasiyla gol yedik ikinci yari rakibe gore daha istekliydik 3 / 4 pozizyon bulduk özellikleburhan bos kkaleye atsmadigi gole çok uzulduk iki mavi kotu olduğumuzdan yenilmedik kişisel hatalar birazda futbol sanssizligi diyorum bursa macinda deplasmanda yüzde 65 ile oynadik ama yenildik bugündekarlosun kaleci tercihi bizi yyikti bu önemli maçta bu malin ne isi var bilmiyorum iyi köpeği laf söz sahibi ediyoruz benim umudum var inşallah buradan cikacagiz daha 12 puan var akhisar deplasmanda esi yendi biz ese yenildik o kutu bursa bizi yendi ne olacihi belli olmaz diyorum
sabanaydn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2014, 19:25   #46
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçın en kötüsü kimdi : Bence macin en kotusu speakerdi, tam bir mal. Adam Erene ziya diyior, da costaya cicinho ve milan borjana Boffin (5 kere orda dovesim geldi mal speakeri) ikinci devre sesi kapattim oyle seyritim

evet kupaya veda ettik ama ligde iyi gidiyiog hayirlisi bakalim
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2014, 19:41   #47
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet elveda kupa

Ligin ikinci yarisida 29 puan toplarmiyiz sizce su durumda?

Takimin aktif golcusu su an Burhan (bu macta neler kacirdi sac bas yoldurdu)

Atif, Hakan, Aydin, Ziya tamamen bitik vaziyette

Bu saatten sonra Golcu gelse ne olacak, takima ne zaman adapte olacak, gelse formdami olacak vs vs..

Bu durumda ikinci yarida beklentim 16-19 puan arasi

Toplamda 45-48 puan yerimiz lig sonu 7.-12. lik arasi
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2014, 19:43   #48
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Borjan la yabancı kontenjanını heba etmeye gerek yok.Atıf orta sahada oynamalı yanına da inat etmeden Mehdi konulmalı artık.Adem ne yapıyorda burdaki hiç bir forumcu farketmiyor da bi Carlos görüyor.Defansa mı yardım ediyor.Hucumda bi ara top mu atıyor.Carlos hepmize saç baş yoldurtup kendi gibi kel kalmasını istiyor sanırsam.Burhan gayretliydi.Canı sağolsun ne yapalım.Ama bu macta o da bana santrofor muamelesi yapmayın dedi bence Grociski yi kimse almayınca bence aklı başına gelmiş gibi.Gayretli idi.Bence Aydından iyi devam edilmeli onla.Yaratıcılığı belki atıf dan bekliyoruz ama Carlos ona biyonik adam muamelesi yapıyor.Tek forvet oynayacak.Pres yapacak.Oyun kuracak.Hiç biri de olmuyor tabi.Gecen seneyi hatırlayın Enaramonun bastığı toplarla hemen gelip ne kadar etkiliydi.Bugün Enaramo gibi oynatılmaya çalışıyorlar.Olmuyor.Bir de oyuncu değiştirme hakkı kullanılmayınca turşusu mu kuruluyor acaba diye düşünmeye başladık.Zira Eskişehir 3 adam değiştirdi.2 oyuncusu bizimkilerden en az 70 dakika az oynamış ve yıpranmamış olarak oynadı.Dolayısı ile yeni giren oyuncularla pres yaptılar ve 2. golü yedik.İkinci golü Carlos yedi bence.Haa bu maçta bir de hakemin de yardımıyla etkili pres yapan Eskişehiri de gözardı etmemek lazım.Hürriyet hakemin verdiği vermediği en az 30 faul yapmıştır ancak hiç neden yokken Hakanın üstüne uçarak gelince lütfedip sarı kart gösterdi hakem ona.Oysa Sivasın özellikle defans oyuncularını doğramıştı o vakte kadar.
Başkanımızın başına gelenler ülkedeki namuslu dürüst cesur insanlara uygulanan olağan baskılardan diye değerlendiriyorum.Şaibeli olanları federasyon başkanı yapıyorlar.Bugünlerin düzelmesini sırf başkanımız için değil insallah bütün ülke için geçmesini dilerim.
Transfere gerek var mı derseniz devre başı yaptığımız transferlerden çoğunu 3-5 maçta görmeden gönderdiğimize ve ısrarla santroforsuz oynamaya çalıştığımıza göre ara transferde maceraya gerek olmadığını düşünüyorum.Bana kalsa transfer işinde, istiyorlarsa Ümit i Beşiktaşa verir İbrahim le M.Pektemek i alır hem para harcamam hem takım daha derli toplu yaparım ama bana sormazlar tabi.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2014, 20:32   #49
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kupaya veda ettik edecegiz. Artık Sarı Cizmeli Mehmet Aga bile görmüştür bu takıma forvet transferinin sart oldugunu. Burhan Kamil Cicinho hariç hepsi cok kötüydü futbolcuların. Borjan bas bas bagırıyor benim Sivassporda ne işim var, beni buraya kim koydu, ben ne yapıyorum, aaaa bu top olması lazım felan deyip burada kale deyip topu kendi kalemize resmen bırakıyor. Takımın en basarılı oyuncusu olan Burhan biraz sanslı olsaydı en azından puan alabilirdik mactan. Velhasıl ne yapıp edip bir an önce transferleri gerceklestirerek lige kendimizi hazırlamalıyız.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2014, 20:44   #50
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Forvetsiz takıma ve bazı oyunculardaki düşüşlere rağmen (aydın,aatif) ortada azımsanmayacak performans var.Ben hiçte ümitsiz değilim.Bugün oynanan oyun düzeyinde oynayarak 2-3 maçta galibiyet çıkardık.(Karabük,Rize).Bu sefer sadece golü bulamadık.Gelecek futbolcularla Kupada deplasmanda alınacak puanlara bağlı olarak yolumuza devam edeceğiz ve Lige Kayserispor maçıyla bomba gibi gireceğiz.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda babapiton'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı