Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2012
Alt 14.06.2012, 07:56   #511
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1586 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Transfer 2012

Sivasspor ÇAD’lı futbolcu alacak

Transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Sivasspor’un son olarak aslen Çad’lı olan ve Tunus liginde oynayan bir Milli futbolcuyla masaya oturacağı öğrenildi.
Sivasspor’a yakın kaynaklar,Tunus liginde oynayan ve son derece başarılı olan futbolcunun bir-iki gün içerisinde Sivasspor yönetimiyle masaya oturup imza atacağını söylüyor.
Sivasspor ismi açıklanmayan Çad’lı futbolcuyla anlaşırsa,tarihinde ilk defa bu ülkeden bir futbolcuya kırmızı-Beyazlı formayı giydirmiş olacak.

Hürdoğan
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.06.2012, 12:21   #512
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Vittek'e hem Sivasspor'un hem de Elazığspor'un talip olduğu yazılıyor
Alt 14.06.2012, 12:23   #513
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Danimarka-Portekiz maçında 2.yarıda oyuna giren Mikkelsen'in Sivasspor ile anlaştığı yazılıyor
Alt 14.06.2012, 12:34   #514
yurtsall
Acemi Yiğido

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 yurtsall FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Beyler bence shikabalayı takıma kesin alınması gereken bir oyuncu...bir tane kaleci şart zaten sölemeye gerek yoq...ama bence kaleci genc deilde daha gerekli olan tecrübeli alınmalı genc kalecileri gördük...sonra kadirin yanına yine tecrübe lazım...pedriel rada snecky sandro atilla kaan bunların takıma yardımı oldumu az cok oldu ama artık biz büyük bi camia olduqumuzdan emeklerine tesekkür edilip yollanması gerekir aksi halde sen bu takımla bi is yapamazzsın...sonra grosicki erman takımdalar zaten...bunlar takımın asları...zaten bikac genç oyuncuyla anlaşıldı...eneramo gittiqinden birde gencinden forvet alınmalı aslında maicon pereira ii oynuodu ama söylentiymis herhalde...
yurtsall isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 12:37   #515
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1286 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

daha ne isimler duyacaz dur bakalim
Alt 14.06.2012, 12:42   #516
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor'un kaptanı Hayrettin Yerlikaya, kırmızı-beyazlı ekiple sözleşmesini 1 yıl daha uzattığını belirterek, ''Kulübümde kaldığım için çok mutluyum'' dedi.

Sol bek oyuncusu Yerlikaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulübüyle sözleşmesini 1 yıl daha uzattığını, yeni sezonda da memleketi Sivas'ın Süper Lig'deki tek temsilcisi olan takımının başarısı için ter dökeceğini söyledi.

Kulübünde kaldığı için çok mutlu olduğunu belirten Yerlikaya, Sivasspor Kulübü'nü evi gibi gördüğünü ifade ederek, yıllardır formasını giydiği kırmızı-beyazlı ekipte çok iyi bir aile ortamı bulunduğunu vurguladı.

Yerlikaya, geçen sezon sakatlığı nedeniyle çok fazla forma giyemediğini anımsatarak, ''İnşallah yeni sezonda sakatlıksız ve kazasız bir şekilde oynamak nasip olur. Önümüzdeki sezon Sivasspor'a daha iyi bir şekilde hizmet etmek istiyorum'' dedi.

Sakatlığı nedeniyle zorlu bir süreç yaşadığını dile getiren Yerlikaya, ''Bu zorlu süreçte bana destek oldukları için başta başkanımız ve yönetim kurulumuz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuz, bu zorlu süreçte bana sahip çıktı ve sözleşme yeniledik'' diye konuştu.

Bireysel olarak çalışmalara başladığını ve güç depoladığını belirten Yerlikaya, iyi bir kamp dönemi geçirip yeni sezonda başarılı bir performans sergilemek istediğini söyledi.

Yapılacak takviyelerle takımın daha iyi konuma geleceğini vurgulayan Yerlikaya, yeni sezonda daha başarılı bir Sivasspor izlettirmek için çaba sarf edeceklerini sözlerine ekledi.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yalan yazmıyorsun diye kızanlar var!
Alt 14.06.2012, 14:18   #517
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Yalan yazmıyorsun diye kızanlar var!

Transfer döneminde beni çok zorlayan,aslı astarı olmayan yalan haberler oluyor. Bir ulusal gazetede veya spor sitesinde Sivasspor’un yabancı bir isimle anlaştığı yazıyor,sonrada okuyucu bana “ Ya Sivasspor felanla anlaşmış ya siz bunu niye yazmıyorsunuz?” diye sitem ediyor. Oysa ben hemen her gün Sivasspor yöneticileriyle temas halinde oluyorum. Hele böyle bir haber okuduğum zaman doğrulatmak için mutlaka soruyorum. Dünde benzer olay yaşadım. Bir arkadaşım teflonla arayıp,Sivasspor’un Kulüp Afrika’da forma giyen Ezechiel N'Douassel isimli 24 yaşında bir forvetle anlaştığını söyleyip,gazetemizde yazmadığımız içinde birazda sitem etti. Fanatik gazetesinde yazan haberi bende okudum ve arkasından da Sivasspor Başkanvekili Sayın Erdal Sarılar’ı arayıp bu transferin doğruluğunu sordum Bana aynen şunları söyledi “ Yok kardeşim, o yazılıp çizilenler doğru değil,transfer görüşmelerimiz ve anlaşmak üzere olduklarımız var ama bu yazılanlar değil” Şimdi en yetkili ağız bunu söyledikten sonra ben baha nasıl Sivasspor “şu futbolcuyu diye” kesin haber yazarım. Ama maalesef bizim insanımız asparagasta olsa Sivasspor’la ilgili bir şeyler okumak istiyor. İşte bunu bn yapamam! Bugüne kadar transfer konusunda yaptığım tek şey var,o da şudur; Eğer bir transfer haberi duyarsam mutlaka onu teyit ettirir öyle yazarım.
Şunu da hemen belirteyim,zaman zaman bizde isim vererek Sivasspor’un görüşmelerde bulunduğunu yazdık,ama hiçbir zaman kesin anlaşıldı filan demedik.
Bu dönemde,yani futbol tabiriyle “ ölü sezonda” bu tür haberler çok çıkar. Çünkü,lig maçları yok ve yazacaklarda sınırlı olduğu için böyle haberlere rastlamak her zaman mümkündür. Spor gazetelerin ön tarafına bakın hemen her gün Beşiktaş,Galatasaray veya Fenerbahçe’nin bir futbolcu aldığını okuyacaksınız,ama gerçek öyle değil. Bir transfer döneminde ancak bir veya iki yabancı futbolcu ancak alabiliyorlar.
Onun için sizlerden rica ediyorum,her okuduğunuza inanmayın,ayrıca bizden de her gün yeni bir transfer haberi beklemeyin. Bu konuda “ Niye transfer haberleri yapmıyorsunuz” diye de sitemde bulunmayın.
Sivasspor yönetimi ve teknik heyeti özellikle bu günlerde transfer için çok yoğun bir çalışma içerisinde. Bunu çok iyi biliyorum. Sanıyorum,kesin olarak anlaşmaya varıldığına da bu spor kamuoyuna duyurulacaktır.

Abdullah YİĞİT
spor@hurdogan.com 2012-06-13
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.06.2012, 15:34   #518
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Danimarka-Portekiz maçında 2.yarıda oyuna giren Mikkelsen'in Sivasspor ile anlaştığı yazılıyor
Tobias MİKKELSEN ? KAYNAK NERESİ
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 15:46   #519
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nerde yazılıyor gardaş .. Kayseri bobo yu alır biz de doğayı arada ki fark bu kadar bariz
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 16:17   #520
mrhgnr58
Acemi Yiğido

17 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 mrhgnr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nerde yazılıyor gardaş .. Kayseri bobo yu alır biz de doğayı arada ki fark bu kadar bariz
gardas sen bobo nun iyi olacagini nerden biliyorsun ?? belki doga bir patlama yapar erman gibi . arkadaslar transfer konusunda önyargili olmayalim lütfen !
mrhgnr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mrhgnr58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza