Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2012
Alt 14.06.2012, 17:12   #521
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transfer 2012

Çok suskun yönetim, kbazı arkadaşlarımız uefaya gitme şansımız var diyo onda mı desek? yoksa ne olabilir? kamp başlayacak tam kadro başlayacağız diyoruz 3 tranferden baska bişey yok. defans ve forvet fire verdi uygun transferler gerçekleşsin artık yolumuza bakalım.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 17:14   #522
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nerde yazılıyor gardaş .. Kayseri bobo yu alır biz de doğayı arada ki fark bu kadar bariz
Kayseri Bobo'yu alabilir sezon başında güzel transferdir görünüşte.. İleride "BABA" yı alamayacağını kim garanti verir ki.. İsim yapmış transfer ne zaman yaparız, bence ozaman bizim için tehlike çanları çalıyor demektir. Bize, memlekte uyacak adamlar ile yola devam, uymayacaklara vedam olsun..
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.06.2012, 17:29   #523
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Samsunun eski teknik direktörü Petkoviç, görevini sürdürdüğü Lazio için Eneramo'yu istedi vay eneramo vay!!!!

http://www.fanatik.com.tr/Cik-aradan...467_265850.htm
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58Yiğidoo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.06.2012, 17:49   #524
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

eneramo'yu insallah yurtidisnda goruruuz ama ts'de degil
Cevap: Yalan yazmıyorsun diye kızanlar var!
Alt 14.06.2012, 17:50   #525
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Yalan yazmıyorsun diye kızanlar var!

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Transfer döneminde beni çok zorlayan,aslı astarı olmayan yalan haberler oluyor. Bir ulusal gazetede veya spor sitesinde Sivasspor’un yabancı bir isimle anlaştığı yazıyor,sonrada okuyucu bana “ Ya Sivasspor felanla anlaşmış ya siz bunu niye yazmıyorsunuz?” diye sitem ediyor. Oysa ben hemen her gün Sivasspor yöneticileriyle temas halinde oluyorum. Hele böyle bir haber okuduğum zaman doğrulatmak için mutlaka soruyorum. Dünde benzer olay yaşadım. Bir arkadaşım teflonla arayıp,Sivasspor’un Kulüp Afrika’da forma giyen Ezechiel N'Douassel isimli 24 yaşında bir forvetle anlaştığını söyleyip,gazetemizde yazmadığımız içinde birazda sitem etti. Fanatik gazetesinde yazan haberi bende okudum ve arkasından da Sivasspor Başkanvekili Sayın Erdal Sarılar’ı arayıp bu transferin doğruluğunu sordum Bana aynen şunları söyledi “ Yok kardeşim, o yazılıp çizilenler doğru değil,transfer görüşmelerimiz ve anlaşmak üzere olduklarımız var ama bu yazılanlar değil” Şimdi en yetkili ağız bunu söyledikten sonra ben baha nasıl Sivasspor “şu futbolcuyu diye” kesin haber yazarım. Ama maalesef bizim insanımız asparagasta olsa Sivasspor’la ilgili bir şeyler okumak istiyor. İşte bunu bn yapamam! Bugüne kadar transfer konusunda yaptığım tek şey var,o da şudur; Eğer bir transfer haberi duyarsam mutlaka onu teyit ettirir öyle yazarım.
Şunu da hemen belirteyim,zaman zaman bizde isim vererek Sivasspor’un görüşmelerde bulunduğunu yazdık,ama hiçbir zaman kesin anlaşıldı filan demedik.
Bu dönemde,yani futbol tabiriyle “ ölü sezonda” bu tür haberler çok çıkar. Çünkü,lig maçları yok ve yazacaklarda sınırlı olduğu için böyle haberlere rastlamak her zaman mümkündür. Spor gazetelerin ön tarafına bakın hemen her gün Beşiktaş,Galatasaray veya Fenerbahçe’nin bir futbolcu aldığını okuyacaksınız,ama gerçek öyle değil. Bir transfer döneminde ancak bir veya iki yabancı futbolcu ancak alabiliyorlar.
Onun için sizlerden rica ediyorum,her okuduğunuza inanmayın,ayrıca bizden de her gün yeni bir transfer haberi beklemeyin. Bu konuda “ Niye transfer haberleri yapmıyorsunuz” diye de sitemde bulunmayın.
Sivasspor yönetimi ve teknik heyeti özellikle bu günlerde transfer için çok yoğun bir çalışma içerisinde. Bunu çok iyi biliyorum. Sanıyorum,kesin olarak anlaşmaya varıldığına da bu spor kamuoyuna duyurulacaktır.

Abdullah YİĞİT
spor@hurdogan.com 2012-06-13

iyi o zaman demekki firtina oncesi bir sessizlik yasiyoruz yonetim isi gizli tutuyor demmeki
Alt 14.06.2012, 18:09   #526
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1439 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kayseri Bobo'yu alabilir sezon başında güzel transferdir görünüşte.. İleride "BABA" yı alamayacağını kim garanti verir ki.. İsim yapmış transfer ne zaman yaparız, bence ozaman bizim için tehlike çanları çalıyor demektir. Bize, memlekte uyacak adamlar ile yola devam, uymayacaklara vedam olsun..
Günün en anlamlı yazısı bu olmuş... Ağzına sağlık Murad kardeşim

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.06.2012, 18:19   #527
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Samsunun eski teknik direktörü Petkoviç, görevini sürdürdüğü Lazio için Eneramo'yu istedi vay eneramo vay!!!!

http://www.fanatik.com.tr/Cik-aradan...467_265850.htm
vay fanatik 'gazetesi' vay
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 19:58   #528
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
vay fanatik 'gazetesi' vay
Vallaha Lazio olmasi sart degil yeterki Türkiye liginde oynamasin.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 20:57   #529
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKACAK YANİ..

GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.06.2012, 20:59   #530
submarıneyıgıdo
Acemi Yiğido

submarıneyıgıdo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 submarıneyıgıdo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vay eneramo vayyyyyyyyyyyyyy
submarıneyıgıdo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza