Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Sivasspor-Trabzonspor Maçı
Sivasspor Kazanır 3.245 75,57%
Berabere Biter 104 2,42%
Trabzonspor Kazanır 945 22,01%
Katılımcı sayısı: 4294. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo
Alt 22.04.2009, 23:01   #531
kkemalcan06
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kkemalcan06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo

Ankarada geçen hafa Milli Kütüphaneden elde ettiğim belgelere göre Trz. aslında ebedi dostumuz.!
Nedenmi :1967 yılında( ilk sezonumuz-Kayseri) Türk Futbol Tarihinin bence enbüyük faciasında vefat eden 39 kişi için mevlüt okutup, dua eden tek kulüp.
Yıllar önce taaftarların beraber mç izlediği ilk maç.
Lütfen unutmayın unutturmayın.
BİZİM CEZA ALMAMIZ İÇİN UĞRAŞIYORLAR. DİKKATTT.
kkemalcan06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 23:11   #532
efulim61
YASAKLI ÜYE

10 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 efulim61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayırlı Geceler Yiğidolar !
Nasipse Cumartesi günü misafiriniz olacağız 16 arkadaşımla birlikte.
Ama öyle sanıyorum ki "Biz olamazsak Sivasspor şampiyon olsun" diyen sadece ben varım. Ama olsun. Dostça bir müsabaka olsun, kazanan Anadolu olsun.
İstanbul'a karşı Anadoluda ne kadar büyük güç olursa bu benim Trabzonsporumunda işine yarar. Bu sene biz iddialıysak İstanbul takımlarını biz yendiğimiz için değil, diğer Anadolu takımları yendiği için. Bu sene böyle oldu. inşaallah bu Anadolu beylikleri her sezon böyle olacaklar.
Bırakın artık kavga etmeyi
Düşmanı güldürtmeyelim.
Selametle kalın ...
efulim61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı efulim61'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.04.2009, 23:21   #533
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
efulim61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ama öyle sanıyorum ki "Biz olamazsak Sivasspor şampiyon olsun" diyen sadece ben varım. Ama olsun. Dostça bir müsabaka olsun, kazanan Anadolu olsun.
İstanbul'a karşı Anadoluda ne kadar büyük güç olursa bu benim Trabzonsporumunda işine yarar. Bu sene biz iddialıysak İstanbul takımlarını biz yendiğimiz için değil, diğer Anadolu takımları yendiği için. Bu sene böyle oldu. inşaallah bu Anadolu beylikleri her sezon böyle olacaklar.
Düşmanı güldürtmeyelim.
Selametle kalın ...
Objektif bir Trabzonspor'lu olduğu nasılda belli oluyor. Senin Sevdalın olduğun Trabzonspor için bende can veririm gardaş. Yalnız senin gibi düşünenlerin )
Bu Konuda club7house'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2009, 23:21   #534
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Düşmanı güldürtmeyelim.
Selametle kalın ...
Kazanan dostlukla beraber Sivasspor olsun
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 23:33   #535
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1013 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim bilgisayarda durmadan trabzonspor forum sayfası açılıyor.demekki trabzonsporluların içinde sandıgımdan daha aşagılık olan varmış
hemşerim böyle şeylere gerek yok.. ole oldugunu dusundugun bırı varsa özel mesajından yazarsın hakedıyosa buralara yazıp atese odun atmayın lutfen.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.04.2009, 23:35   #536
bodozlama
Yeni Yiğido

4 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bodozlama FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.forumun çoğunu okudum açıkçası gereksiz gerginliklerden bunaldım ama gene de sağduyulu insanları görmek güzel.
Buraya sahte duygularımı değil içimden gelenleri yazmak için kayıt oldum.
Bir Trabzonsporlu olarak Sivasspora özel bir sevgim olmadığı gibi kesinlikle özel bir düşmanlığım yok. Lig’deki bütün sonuçlara Trabzon açısından bakan biriyim.5 hafta sonra oynayacağımız takımın bile o haftaki maçının bize ne etkisi olur diye düşünürüm.Dolayısıyla ben Sivassporu çok severim biz olmazsak Sivas olsun gibi yapmacıklıklar yapacak değilim..Ama biz olmazsak Sivas olsun..Çünkü gene Trabzon açısından düşünüyorum.40 yıldır 3 istanbul takımı ile mücadele ediyoruz gerek şehir potansiyeli olarak gerekse ekonomik olarak İstanbul ile uğraşmak kolay değil.Eğer Sivas şampiyon olursa diğer Anadolu kentleri de kendine gelir Sivas oldu ise biz de olabiliriz diye düşünmeye başlar.Böylece zaten İstanbul yetmiyormuş gibi tüm Türkiye’de güçlü potansiyeli olan İstanbul takımlarının en azından anadoludaki desteği azalır..Ayrıca rakipler arttığı için güçlerini de dağıtmak zorunda kalırlar.Artık İstanbul dışında heryer onlar için gerçekten deplasman olur..yani biz olmazsak Sivas olsun diyorum ama gene kendimiz için.hatta 25 yıllık hasret olmasa birkaç sene üst üste şampiyon olmuş olsak aynı mantıktan biz olacağımıza Sivas olsun bile diyebilirdim..
Bazı yazılarda Trabzon en Holigan camiadır yazmışlar..açıkçası kısmen katılıyorum.doktora öğrencisi mühendisim hayatım Trabzonspora endeksli..yenildiğimiz haftalarda birkaç gün kendime gelemiyorum.Bırakın topu yuvarlak birşey bile görmek istemiyorum..ama bu kötü insanlar olduğumuzdan değil futbolu çok sevdiğimizden ve duygularımızı abartılı yaşadığımızdan.
Lütfen her grubun içinde olabilecek insan yüzünden birbirimize gereksiz düşmanlıklar beslemeyelim.önce kendi hatalarımıza bakalım.Ki Sivas şehri anadoluda Trabzona en yakın şehirlerdendir.Çoğu hassasiyetler ve kültürler aynıdır.Buraya yazan Trabzonsporlu arkadaşlarım için şunu diyecem Anadolu'nun abisiyiz demek kolay ama uygulamada zordur.Trabzonspor heryerde taraftarı olan sadece Trabzonluların sahiplenemeyeceği bir klüptür.Burada takımıza hakaret ediliyor diye biz daha fazlasını yaparsak kızdığımız insanları değil ama Trabzonspora gönül vermiş sivaslı kardeşlerimizi ve Gerçek Sivaslıları yaralayabiliriz.

Sivas'ı yenersek şampiyon olacağımıza inanıyorum.İnşallah da öyle olacak..
bodozlama isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı bodozlama'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.04.2009, 23:42   #537
club7house
Yiğido

Alıntı:
bodozlama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.forumun çoğunu okudum açıkçası gereksiz gerginliklerden bunaldım ama gene de sağduyulu insanları görmek güzel.
Buraya sahte duygularımı değil içimden gelenleri yazmak için kayıt oldum.
Bir Trabzonsporlu olarak Sivasspora özel bir sevgim olmadığı gibi kesinlikle özel bir düşmanlığım yok. Lig’deki bütün sonuçlara Trabzon açısından bakan biriyim.5 hafta sonra oynayacağımız takımın bile o haftaki maçının bize ne etkisi olur diye düşünürüm.Dolayısıyla ben Sivassporu çok severim biz olmazsak Sivas olsun gibi yapmacıklıklar yapacak değilim..Ama biz olmazsak Sivas olsun..Çünkü gene Trabzon açısından düşünüyorum.40 yıldır 3 istanbul takımı ile mücadele ediyoruz gerek şehir potansiyeli olarak gerekse ekonomik olarak İstanbul ile uğraşmak kolay değil.Eğer Sivas şampiyon olursa diğer Anadolu kentleri de kendine gelir Sivas oldu ise biz de olabiliriz diye düşünmeye başlar.Böylece zaten İstanbul yetmiyormuş gibi tüm Türkiye’de güçlü potansiyeli olan İstanbul takımlarının en azından anadoludaki desteği azalır..Ayrıca rakipler arttığı için güçlerini de dağıtmak zorunda kalırlar.Artık İstanbul dışında heryer onlar için gerçekten deplasman olur..yani biz olmazsak Sivas olsun diyorum ama gene kendimiz için.hatta 25 yıllık hasret olmasa birkaç sene üst üste şampiyon olmuş olsak aynı mantıktan biz olacağımıza Sivas olsun bile diyebilirdim..
Bazı yazılarda Trabzon en Holigan camiadır yazmışlar..açıkçası kısmen katılıyorum.doktora öğrencisi mühendisim hayatım Trabzonspora endeksli..yenildiğimiz haftalarda birkaç gün kendime gelemiyorum.Bırakın topu yuvarlak birşey bile görmek istemiyorum..ama bu kötü insanlar olduğumuzdan değil futbolu çok sevdiğimizden ve duygularımızı abartılı yaşadığımızdan.
Lütfen her grubun içinde olabilecek insan yüzünden birbirimize gereksiz düşmanlıklar beslemeyelim.önce kendi hatalarımıza bakalım.Ki Sivas şehri anadoluda Trabzona en yakın şehirlerdendir.Çoğu hassasiyetler ve kültürler aynıdır.Buraya yazan Trabzonsporlu arkadaşlarım için şunu diyecem Anadolu'nun abisiyiz demek kolay ama uygulamada zordur.Trabzonspor heryerde taraftarı olan sadece Trabzonluların sahiplenemeyeceği bir klüptür.Burada takımıza hakaret ediliyor diye biz daha fazlasını yaparsak kızdığımız insanları değil ama Trabzonspora gönül vermiş sivaslı kardeşlerimizi ve Gerçek Sivaslıları yaralayabiliriz.

Sivas'ı yenersek şampiyon olacağımıza inanıyorum.İnşallah da öyle olacak..
Mantıkla yoğrulmuş bir objektif düşünce daha buna sade bir tşk az kalır, keşki senin düşüncelerindeki insanlar Trabzonsporda çoğunluk olsada bizde ist. mücadelesinde yalnız olmadığımızı hissetsek..
Alt 22.04.2009, 23:45   #538
efulim61
YASAKLI ÜYE

10 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 efulim61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Objektif bir Trabzonspor'lu olduğu nasılda belli oluyor. Senin Sevdalın olduğun Trabzonspor için bende can veririm gardaş. Yalnız senin gibi düşünenlerin )
İltifatlarınız için teşekkürler,
Bu sözlerimde gerçekten çok samimiyim.
Ama herkes benim gibi düşünmeyecektir.
Saygı ve seviyeyi düşürmemek şartıyla Onlara da saygı göstermek lazım gelir.
Burada ki tüm Sivassporlularda benim canım TRABZONSPORUM için aynı şeyleri düşünmüyordur.

Dostça olsun ama kazanan TRABZONSPORUM olsuuuuuuuuuuuuun.
uzatmayın daaaaa!!!!
efulim61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda efulim61'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2009, 23:59   #539
club7house
Yiğido

Alıntı:
İltifatlarınız için teşekkürler,
Bu sözlerimde gerçekten çok samimiyim.
Ama herkes benim gibi düşünmeyecektir.
Saygı ve seviyeyi düşürmemek şartıyla Onlara da saygı göstermek lazım gelir.
Burada ki tüm Sivassporlularda benim canım TRABZONSPORUM için aynı şeyleri düşünmüyordur.

Dostça olsun ama kazanan TRABZONSPORUM olsuuuuuuuuuuuuun.
uzatmayın daaaaa!!!!
Rica ederim hocam ) Samimi ve kalpten olduğuna ben inanıyorum. Saygı ve sevgi her insanın her insana borcudur.
Dostça olsun Kazanan Sivasıımm olsun Merak etme maç uzatmalara gitmez ilk 45 'likte bitireceğiz işinizi
Alt 23.04.2009, 00:05   #540
bodozlama
Yeni Yiğido

4 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bodozlama FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mantıkla yoğrulmuş bir objektif düşünce daha buna sade bir tşk az kalır, keşki senin düşüncelerindeki insanlar Trabzonsporda çoğunluk olsada bizde ist. mücadelesinde yalnız olmadığımızı hissetsek..
Öncelikle yapıcı tutumun için benden de sana teşekkürler..ikincisi arkadaşlar bu gibi forum sayfalarındaki yazılara göre genel kararlar vermeyin..taraftar forumları en fanatik tutumların sergilendiği yerlerdir.Bununla ilgili bir üniversite araştırması bile yapılmıştı.Bu sizin ve bizim forumumuz da dahil bütün forumlar için geçerli.objektif olarak bütün yazıları okursanız sizde burda birçok holiganca yazılar görürsünüz.
Bardağın boş tarafına bakmayalım..Paylaşamayacağımız birşey yok..ha bir tek şampiyonluk var..onu da bize verin seneye alırsınız hem de en yeni modelinden olur
bodozlama isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bodozlama'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, tahmin, yorumları