Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 21.05.2013, 22:31   #51
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

carlosun varlığı bile sivası yüksekten uçurur. gelirse göreceksiniz iyi bir takım kuracaktır. ilk tecrübesinde başarısız olmak istemez. ancak bu şartla teklifi kabul etmiştir.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aozdemir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2013, 22:56   #52
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Görecekler görecekler merak etmeyin. Hepsi de hissi davranıyor henüz. Gerçekçi bakamıyorlar. Ama zamanla gerçekleri görecekler.

.

Sivassporumuzun menfaatlaeri açısından endişe duyarak, ya olmazsa diye kaygılanan arkadaşları muaf tutarak şunu söylemek istiyorum.

Asla olmaz, ne işi var bizde, istemezüüüüükk gibi katı bir tutum içinde olanların çoğunun 6s sempatizanı olduğunu düşünüyorum.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2013, 23:14   #53
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivassporumuzun menfaatlaeri açısından endişe duyarak, ya olmazsa diye kaygılanan arkadaşları muaf tutarak şunu söylemek istiyorum.

Asla olmaz, ne işi var bizde, istemezüüüüükk gibi katı bir tutum içinde olanların çoğunun 6s sempatizanı olduğunu düşünüyorum.
Çok doğru tespit onlar SİVASSPORUMUZU düşündüklerinden değil 6s 'yi düşündüklerinden böyle kıvırıyorlar yaylım ateşi atıyorlar ortalığa
Bu şenerbahçelilerde düşünmrsin SİVASSPORUMUZU basamak olarak kullandığını eğer başarılı olursa bizde gideceği ilk yer Real madrid yada Brezilya milli takımı olur
Sekiztaşlılarada lafım yok onlar Rızasıyla mutlu olsun !!!
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bahbaba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2013, 23:21   #54
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Roberto Carlos ismini duyunca, gelip gelmemesinden çok Mecnun başkanın böyle bir tasarrufta bulunmak zorunda kalmasının sebeplerini merak etmiştim. Başkanımız son açıklamasında;
"Önümüzdeki yıllarda çıtayı mutlaka biraz daha yükseltmemiz gerekiyor. Bir kısır döngünün içerisine girdik. Mutlaka yeni hamlelerle yeni başarılara imza atmamız gerekiyor. İnşallah, önümüzdeki sezon her şey arzu ettiğimiz gibi olur.''demiş.
Carlos'a 3 yıllık sözleşme önerildiğine göre de taşlar yerine oturuyor.
Beni sevindiren Mecnun başkanın en az 3 yıl daha başkanlığa devam etme vizyonudur. Bir takımın başkanı ve ona bağlı yönetimi en belirleyici unsurdur. Yerli teknik direktörlerin durumu malum. Başkanımızın deyimiyle 'bir kısır döngü' mevcut. Buradan çıkmak için riske girmek gerekiyor. Kayserispor bu hamleyi 'Prosinecki' ile yaptı ve şimdilik işleri iyi gidiyor. Biz de 'Carlos' ile umarım istenen güzel ve yeni bir başlangıcı yapabiliriz.
Yönetimimizin yanına bizden bir yardımcı hoca vermekte ısrarcı olmasında fayda var. Bu, onun işine karışmak değil, işleri kolaylaştırmak için gerekli.
Carlos'un şehrimizi ve kulübün imkanlarını yeterli bulacağını düşünüyorum. Teknik direktörlüğe başlamak için bizden daha uygun bir takım arasa da bulamazdı zaten. Kalan pürüzlerin alacağı para ve olası tazminat konusu olduğunu sanıyorum.
Carlos transferi gerçekleşirse artık yapılacak şey bütün gücümüzle destek vermek olacaktır. Hakkımızda hayırlısı!
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2013, 23:32   #55
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Artık samet de gelir..
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda atrium58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2013, 06:18   #56
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Dua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda Carlosu begenmeyenleri Kemal Sunalin Kibar Feyzo Filmindeki Annesine benzetiyorum.

Ben Öküz istirem Öküz
Ben buna gülmekten gözlerimden yas geldi...
Cok isabetli bir benzetme olmus eline saglik kardes
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2013, 10:21   #57
cefekearda
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cefekearda FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bırakın carlos marlosu alın yılmaz vuralı çıtamızı üstlere cıkaralım bizim kultürümüzü bilmez sporumuzu bilme en azından yılmaz hoca vizyonu belli
cefekearda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2013, 10:27   #58
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 993 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili kardeşim organizayon yapacak mahalle yok Sivaslı yok dernek taraftar grubu bunlarda maddi imkan yok. Velhasılı kelem bu şehrin "EŞRAFI YOK"(SAHİBİ DEMİYORUM) Önden gideyim desen gelmezler sen buyur ben geleyim desen gitmezler ......Eğlence bu ya eğlence eğlencesine sahip çıkmayan eğlenmesini bilmeyen bir şehiriz biz..sökülüp götürülen kurum ve kuruluşlarına sahip çıkabildik mi ki futbola futbol takımına sahip çıkalım inan bana şanslısın İzmirdesin buraları özlüyorsun ama senin çocukluğunun Sivası yok artık burası kocamannnnnnnnn bir KÖY artık .......
Kibirli insanlarız burnumuzdan kıl aldırmayız merak etme Sivas dışındada pek birlik beraberlik yok
Alt 22.05.2013, 10:44   #59
illaki
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 illaki FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bize Ertuğrul Sağlam gibi adamlar lazım
illaki isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2013, 10:45   #60
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yav siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Dünya çapında bir yıldız dünyada tüm takımlar arasında tutmuş Sivasspor'u tercih etmiş, bundan gurur duymanız gerekirken siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

2010 Ekim ayından beri yaklaşık 2,5 sezondur Sivasspor'u çalıştıran, Sivas'lı öz evladımız olan, Türk hoca takıma ne verdi de, dünya çapında ki bir adam veremesin. Ben her zaman söylüyorum, şehir olarak, ekonomi olarak bir parlaklığımız yok o yüzden takımımızın parlaması için, adının duyulması için "vizyonu ve misyonu olan hocalara ihtiyacı var" diye. Bakın daha gelmeden, İspanya, Rusya, Almanya, Brezilya ve FİFA'nın sitesi bizden, Sivasspor'dan bahsetmeye başladı. Hele birde atsın imzayı o zaman görün çalkantıyı.

Sen şimdi bu dünya yıldızını bayraklarla, posterlerle, davullarla, meşalelerle, tezahüratlarla karşılasan, Fifa'nın sitelerinde video'un, fotoğrafların çıksa, şehire girişi, Lig Tv'de ve spor kanallarında verilse bir şey mi kaybedersin, çok şey mi kazanırsın?

Gazeteler sayfa sayfa bu konuyu yazmaz mı? Televizyonlar bunu göstermez mi? SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ? Geri kafalı mısınız, kafanız mı basmıyor, kıskanç mısınız, yoksa Bülent Uygun'un, Rıza Çalımbay'ın akrabaları mısınız?

Bakın size bir olay anlatayım sıcağı sıcağına .... Dün akşam İzmir Karşıyaka'da sahilde ailemle, çocuğumla yürüyüş yapıyorum sizlere yeminle söylüyorum, 3-4 kişilik bir grup sahilde hem balık tutuyorlar hemde "duydun mu, Sivasspor R.Carlos'u getirmiş" dedi. Diğeri de "hadi yaaa, vay anasını yav, nasıl getirmiş, gelmez o Türkiye'ye Sivas'a falan. Ama gelirse de reklama bak sen. Ulan adamlar bile neler yapıyor, biz Karşıyaka'da bir şey yok" diyor. Haydi gelin buyrun buradan yakın. Bütün TÜRKİYE çalkalanıyor, siz adamı beğenmiyorsunuz. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Bırakın adam bir denesin. Tecrübeli dediğiniz Rıza Çalımbay, tecrübeliydi de ne yaptı? Takımı düşme potasında aldı, düşme hattının üzerinde bıraktı. Ne tv'lerde adımız okundu, ne yorumcular Sivasspor süper futbol oynuyor dedi. Her hafta canımız g.tümüzde maçlar izledik YALAN MI?

Bırakın ön yargılı olmayı? Adamın vizyonu yeter bir kere. Fener'e gidecekmiş diyorsunuz. Yav gelsin bizi 2., 3. yapsın, Avrupa kupalarına soksun, önüne geleni devirsin adımızı 4 yıl önceki gibi duyursun sonra da isterse cehennemin dibine gitsin. Gelipte kök mü salacak, illa ki gidecek. Yeter ki, başarılı olsun.

Bakın şimdi onun sayesinde ne Kamil, ne Aatıf, ne Eneramo gitmek isteyecek kimbilir ne futbolcular gelmek isteyecek Sivas'a. Yeter ki adamla anlaşalım. Dar bakış açılı olmayın, geri kafalı olmayın. Ufkunuz olsun, hedefiniz olsun. Gelen bazı hocalar gibi dar düşünceli olmayın. İyi olacak merak etmeyin.

.
Hangi alanda böyle değil ki bu alanda böyle olunmasın. Gün bugün bu günü kurtaralım da yarınlardan bize ne yarını da bizden sonrakiler kurtarsın düşüncesiyle hareket edidiğinden kimseye birşey anlatılamaz.

Geleceği görmek yaşamak lazım.

Etiketler
carlos, görevi, taraftara