Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertuğral : Bursa Çok İyi Takım
Alt 28.02.2010, 01:26   #51
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Ertuğral : Bursa Çok İyi Takım

Alıntı:
konartr58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aslında sayın hocamız şöyle konuşssa daha iyi olurdu.
"bursaspor çok iyi bir takım.Böyle bir takıma yenilmiş olmamız biizm için bir onurdur.Zaten biz bursa'ya yenileceğimiz biliyorduk ve de istiyorduk.
Bizim düşmemiz önemli değil.Yeterki bursa gibi bir takım şampiyon olsun.İyi takım kurmuşlar.Birgün bende Bursayı çalıştırmak isterdim.
Gardaş kusura bakma senin ne dediğini tam anllayamadım;af buyur sen gerçekten sivaslı mısın;sen sivasspor taraftarı mısın ?SAkın sen Bursa da oturan bir Sivaslı ya da Bursa taraftarı falan olmayasın?...Ne demek Bursa 'ya yenilmek onurdur;Biz Bursa ya yenileceğimizi zaten biliyorduk ve istiyorduk gibi enterasan laflar ediyorsun..Sen gerçekten Sivaspor taraftarı mısın?Pek belli olmuyor da...Geçen yıl Bursa bize 2 maçta da çok iyi oynamıştı;hatta 2. maçta zar zor berabere kalmıştık...Az kalsın yeniliyorduk..Bir gün ben de Buras yı çalıştırmak isteriim gibi bir laf etmişsin..Merak ediyorum sen teknik direktör müsün;yoksa bizizm eski hocalarımızdan birisi olmayasın...Sivasspor hiçbir takıma maç vermez;çıkar onuruyla mücadele edr;yener veye yenilir..Doğrusu da budur...Kim olduğunuzu bilmiyorum ama bir yiğidonun bu şekilde konuşmasının doğru olmadığını da düşünüyorum...Beni Bursa'nın veya başka takımın şampiyon olamsı zerre kadar ilgilendirmiyor..Dediklerin doğru olsaydı geçen yıl G. Antep Ve Kayseri'nin maçları vermesi ve bizim de ligde şampiyon olamamız gerekirdi..2 takımda biz,im maçta çıkıp oynadılar ve bizden puanlar alarak bizi şampiyon yapmadılar..Ben Anadolu nun birliği masalına kesinlikle inanmıyorum...Zaten böyle bir şeyin olması da doğru değil..Her takım dürüst bir şekilde kendi takımı için oynamalı ve maçlarını kazanmalıdır..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçın ardından
Alt 28.02.2010, 02:14   #52
venividivici58
Yeni Yiğido

venividivici58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 venividivici58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçın ardından

Alıntı:
tuzlugollu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SUNUDA ITIRAF EDEYIM BULENT UYGUNU ISTEMEYENLERDEN BIRISIDE BENDIM COK ELESTRIDIM AMA BULENT HOCA OLE BIR DAMARDAN GIRIYODUKI TOP OYNAMASINI BILMEYEN FUTBOLCULARLA SIVASSPORUN TARIHINE GECTI ONLARA HIRSLI OLMAYI MUCADE ETMEYI ONURLU BIR MAC CIKARTMAYI OGRETMISTI CUNKU TURKIYEDE FUTBOL TEKNIKLE DEGIL HIRSLA ISTEKLE OYNANIYO KIMKI TURKIYEDE BUNU OYUNCULARINA ASILAR FATIH TERIM ORNEGINDE GORULDUGU GIBI BUYUK BASARILARA IMZA ATAR MUHSIN HOCAMIZIN SAHSINA BIR DIYECEGIMIZ YOK HER YIGIT YOGURDU FARKLI YER AMA HOCA BU LIGIN CACIGI OLMADAN CIKART BIZI YUKARILARA YOKSA VALLA IKI GALIBIYET ALMAKLA BAHAR GELDI SANMA ONUMUZDE DAHA ZORLU MACLARIMIZ OLACAK UMARIM BU HAFTA RAKIPLERIMIZ EN AZINDAN BIR PUAN ALIR YENILMELERINI ISTERIM AMA GALIBIYET ALMALARINDAN IYIDIR BIR PUAN ALMALARI .............
heee sıvası bu hale getıren bulent uygun
venividivici58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda venividivici58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçın ardından
Alt 28.02.2010, 02:37   #53
karen
Acemi Yiğido

15 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 karen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçın ardından

Alıntı:
calipso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hoca hoca herşeyi bu kadar açık konuşma politik olmayı bilmiyorsun sanki amatör küme hocasısın ...türkiyemin gerçeklerini göremezsen gösterirler adama lig sonunda kapı önünde bulursun kendinin getirdiğin topçularla birlikte....sivası da banka asyaya yollayarak... bu laflarınla hem topçunun hemde taraftarın umutlarını bitiyorsun
hay azina saglik kardeysim benim yazacaklarimi sen yazmissin,yalniz bi konu daha var,bence bizim teknik hoca,takimi cok kücümsüyor,oyunculari rahat brakmiyo,herkes istediyi gibi futbol oynayamiyo,kontraataktan gol ariyor her macta,bu takimgecensene sampiyonluga oynuyodu unutuyo galiba,onun icin,bu hocanin derhal gitmesi gerekir,hangi takima yenildiysek o takimi övüp duruyo,ne yani,bizim oyuncularimiz bankasya,oyuncusumu onumu demek istiyor,yada bursanin oyunculari futbolcuda bizimkiler findik ezmesimi.kabahat kimsede deyil hocada yanlis oyun oynatiyo,teknik becerisi yok,yeteneksiz bir hoca kazandimiz maclar,bile zevk vermiyo iyi oynayip kazanamiyoruz cünkü,saygilar
karen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 06:08   #54
hacialicelik58
Acemi Yiğido

hacialicelik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 hacialicelik58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Muhsin hocaYeter artik biktik senin bu ise yaramz sozlerinden .senin nasil hoca oldugunu biz yigidolar olarak cozduk ama ne yazikki bunu yonetim halen cozemedi
ins onlarda bu kotu uykudan uyanirda bir an once mudahale ederler takima . bulent hacaya da tesekkur ediyorum maci izlemeye geldigi icin onunlada kurur duyoruz cunku hamsiler bulent hocayi gorur gormaz basimizin belasinin burda ne isi var.yurt disinda oldugumuz icin hamsilerle izliyoz maci.don artik eski gunler be yigidom
hacialicelik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 07:24   #55
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1586 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Bir tane düzgün atağımız yok gol pozisyonu yok takım adeta yürüyor hocam.
Bursa isteseydi dahada fazlasını atardı bukadar yeter dedi noktaladı.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 09:13   #56
gazibeyli3858
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gazibeyli3858 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu sene işimiz çoook zor bizi ançak yakınımızdaki takımlar kurtarır.Maçı izledim.ne varsa sağ kanatta.Topu alan herkes oraya attı.Birde M.Yıldızı üç kişi markaja almış halen topu ona atıyorlar hocanın bunu bilmesi lazımdı.Kaptan 90 dakika oynamaya hazır değil.Lütfen hoca oynu bir kişi üzerine kurma. Bu hafta işimiz Bursadan daha zor olacak.Bursa sporu kutluyorum.
gazibeyli3858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 09:20   #57
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1256 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Sivasspor bitmiş...
Bursa maçı 50. dakikada bitirdi. Şimdi Sivasspor’u ele alalım... Devre arası olduğunda soyunma odasına Başkan Mecnun Odyakmaz gidiyorsa, takımın en mücadeleci ismi Musa 46’da oyuna alınıyorsa, Sivasspor doktoru İsmail Öztürk pansumana giderken sahadaki futbolculardan hızlı koşuyorsa, devre arasında transfer edilen oyuncuya 10 numara giydirilip kenarda bekletiliyorsa, 90 dakika Aubey’e sabreden bir teknik direktör Sivas’ın başındaysa, üzülerek söylüyorum bu takım bitmiştir.

Mehmet Ali Sabuncu Fanatik
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 09:34   #58
turann58
Yeni Yiğido

turann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 turann58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

çok geç olmadan bu afrikalıyı geldiği yere yollamazzak busene olmasada seneye kesin küme düşeriz adam takımı hiç çalıştırmamışki sahada geziniyorlar bursa resmen bizi sahada ezdi ligin en kötü top oynayan takımı biziz yazıkkkkk topcularda ruh kalmamış ..... bülenttt dün tirübünde yaptığın şaheseri seyrettin demi yazıklar olsun sana........
turann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 09:37   #59
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

iyiki bursa fener trabzon maçları son maçlar değildi düşüp gitmiştik bir gol yedikten sora 1 dk sonra 2.golu mutlaka yiyoruz anlamak mümkün değil 2.golu uzaydan yedik 3.golde penaltıdan rahat olmuştur
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 10:17   #60
MMK
Yiğido

106 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 MMK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sayın hocam lütfen her yenilgi sonunda sana mikrofon uzattıklarında ya karşı takıma methiye düzüyorsun ya da karşı takımın hocasını öğüyorsun ona sahip çıkmalarını öğütlüyorsun ya da rakip takımdan oyunculardan birini isim vererek göklere çıkarıyorsun.Lütfen demeçlerine dikkat et herkes seninle alay ediyor,konuşacak birşey bulamıyorsan sus.Rica ediyorum.
MMK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ardından, bursa, çok, ertuğral, maçın, takım, İyi