Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?
Alt 21.02.2011, 15:19   #51
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?

Boşversene ben bunları hep üzlerinine söylüyorum sen nasıl sivaslısın diye sivaslı yım da sivassporu tukmak zorundayım
memleketimin takımı düzgün olsa tutardım gibi şeyler anlatamazsın bu yılların birikimi her sivaslı çocuğuna sivassporlu olmayı öğretse .......
ozledımeskıyı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 15:31   #52
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

bu boyle geldi, boylede gider, taki milletimiz sahip cikana kadar. Boylede giderse zor gibi gozukuyor...

Ben buraya uye oldum olali, kac kez okudum, bunu yapacaz sunu yapacaz diye. ( yinede fikirlerini paylastiklari icin, en azindan denedikleri icin tsk ediyorum) herneyse, forumlar doldu tasti, haklisin yapalim diye, ama hepsi lafta kaldi...
Aslinda bunlar hep bildigimiz seyler, kendiniz de soyluyorsunuz istanbul yalakalari diye... Bunu degistirmek zor...

Allah korusunda, simdi sivassporumuz kumeye dusse, sivassporluyum diyenler bile istanbul yalakasi olacaklar... ( Kimse ustune alinmasinda, yarasi olan gocunur )

Ben Hollandada yasiyorum, arabamin ici disi sivasspor, arkadaslarim bana guluyor burda utanmiyonmu diye soruyorlar.. ama umrumda degil. INADINA... BEN SIVASLIYIM, SIVASSPORLUYUM GARDAS...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58hsn58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2011, 16:32   #53
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

yazıklar olsun tuzu kurular size
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 16:46   #54
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Abi çoğu kişi 4 büyük taraftarı onun için.Sivasta`ki Sivaslılar Sivasspor`u tutsa çok güzel olur.Ne yapalım herkes hür.Birşey diyemeyiz.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 18:40   #55
YeniceriEmRe
Acemi Yiğido

YeniceriEmRe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 YeniceriEmRe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAŞASIN ŞEHRİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU GENÇLERİ ...!

VATANINI SEVMEYE MEMLEKETİNDEN BAŞLA ...!

Yeniçeri Ürünlerimiz
YeniceriEmRe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 18:47   #56
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Aman emre gardaş biz Sivaslıyız deriz ilk sivas vardır bizim gözümüzde sonra zara
bende kızdım orda olanlar gücüme gitti ama lütfen Sivas bizim için herşeyden değerlidir...
Alt 21.02.2011, 21:02   #57
SİVAS ULAN 58
Acemi Yiğido

SİVAS ULAN 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 SİVAS ULAN 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biraz akıllı bi memleket olsak hem şampiyonduk hemde büyükşehir olmuştuk ama akıl yok
SİVAS ULAN 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 22:25   #58
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birşey diyeceğim... Ben Hem Sivas'ta hem de deplasmanda elimden geldiği kadar maç izleyen, Sivasspor taraftarı demekten daha ileri bir sevdalısıyım... Sivaslıyım, Sivasspor'luyum... Ancak her Sivaslının Sivasspor'u tutması zorunlu değil tabii ki... Zaralıdır Zaraspor'u tutar, Divriği'lidir Divriğispor'u tutar, 4 Eylül Belediye'yi tutar, Sivasspor'u tutar ya da İstanbul takımlarından birisini tutar... İçerisinde başka renkler, üzerlerinde başka formalar taşıyanlar, resimlerini dolu dolu başka paylaşım sitelerinde paylaşabiliyor ise, FB ya da BJK dün gol attığında deliler gibi sevinebiliyor ise bu tartışma boşadır... Adamlar Sivasspor taraftarı değilse formayıda almak zorunda değillerdir... Kimse de almadılar diye onları ayıplayamaz... İki farklı olay anlatacağım size,iki farklı deplasman...

1.'si 2009 yılında galiba Manisa Deplasmanına gitmiştik orada bir çocuk maç sonunda yanıma gelip "Sivas'tan mı geldiniz" diye sordu yok dedik İzmir'den geldik dedik, tuh dedi noldu deyince Sivas yolu üzerinde bir köyde oturduğunu söyledi geçerken bırakırdınız dedi... Sonra Sivas'ın neresindensin diye sorduk Sivaslı değilim Manisalıyım ama Sivasspor taraftarıyım... bu adam Sivaslı olmadan taraftar...

2.'si ise bu sene Bursa deplasmanına gittim maç sonunda 3-4 tane "Sivaslı" yaşıtım Beşiktaş diye tezahurat yaptı tek tepki gösteren de bendim gidin BJK maçına ne işiniz var burada o zaman burası Sivasspor tribünü dedim sonra bir kaç kişi destek oldu bana sustular... Bunlar da güya Sivassporlu, Sivaslı... Aynı şeyi şampiyonluk maçı olan Ali Sami Yen'deki GS deplasmanında da yaşadım, FB atkısı açan bir çocuğa koca stadda tek tepki veren bendim daha sonra insanlar tepki verdi...

Demek istediğim bakmayın nereli olduğuna Sivaslıdır Sivasspor'u tutmaz, Zarasporludur ya da BJK'Lı GS'lidir... Sivasspor'lu olduğuna dair bir iddiası yoksa sadece Sivaslı olduğu halde formayı almadı diye eleştiremeyiz, tuttuğu takımın formasını alır...
Kıbrıslı kardeş bu konuda sana katılmıyorum.Benim düşüncem de SİVAS lı SİVASSPOR u tutar başka takım tutamaz.Bir örnek de ben vereyim,Facebook da benim ilçem yani Şarkışla nın sayfasını yapan vatandaş,geçenlerde bazı resimlerini paylaşmış.Bu resimlerin birinde bu adam Kayseri stadında Kayseri-gs maçına gitmiş.Üzerinde gs forması ve atkısı vardı.Bende ilçem olmasına rağmen Şarkışla sayfamı beğenilenlerden sildim.Yok öyle genişlik.Sen eğer gs-fb-bjk- yi tutacaksan-destekleyeceksen(bu kısımı sana söylemiyorum) biz burada neyin çabasını veriyoruz o zaman.Herkes bir İstanbul takımı tutsun bizde kepenkleri kapatıp gidelim,olmaz olamaz.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2011, 23:38   #59
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 858 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

ziyada zaralıydı hani bari onun hatırına alsalarmış...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 23:55   #60
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıbrıslı kardeş bu konuda sana katılmıyorum.Benim düşüncem de SİVAS lı SİVASSPOR u tutar başka takım tutamaz.Bir örnek de ben vereyim,Facebook da benim ilçem yani Şarkışla nın sayfasını yapan vatandaş,geçenlerde bazı resimlerini paylaşmış.Bu resimlerin birinde bu adam Kayseri stadında Kayseri-gs maçına gitmiş.Üzerinde gs forması ve atkısı vardı.Bende ilçem olmasına rağmen Şarkışla sayfamı beğenilenlerden sildim.Yok öyle genişlik.Sen eğer gs-fb-bjk- yi tutacaksan-destekleyeceksen(bu kısımı sana söylemiyorum) biz burada neyin çabasını veriyoruz o zaman.Herkes bir İstanbul takımı tutsun bizde kepenkleri kapatıp gidelim,olmaz olamaz.
Tamamiyle katılıyorum..Futbolun beşiği İngilterede hangi kasabaya hangi kente giderseniz gidin alakasızda olsa 3 ligindede oynasalar adamların gozünde m .unıted liverpool falan yok adamlar kendi kasabasının takımını tutuyor we destekliyorlar..Dünyada belkide şehir takımı milliyetçiliğinin en büyük orneğini sergiliyorlar..İngilizleri zere kadar sewmem lakin futbollarınada bu konudaki milliyetçiliklerinede saygı gostermemek mümkün değil...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bunlar, nasıl, sivaslı