Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 18:11   #51
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ortak Basın Bildirisi

Alıntı:
ofozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben maraton d deydim ve maalesef yigido gençli grubu hem küfürlü tezhüratları hem de şike tezahüratını hep birlikte ve organize bir sekilde yaptılar. onların sayesinde maalesef bizim oralarda eşlik ettiler.
aynen kardeşim bende maraton d blok taydım bütün küfürlü tezahürat ve şikeyle ilgili tezahürat kale arkasındaki gruptan çıktı kimseyi kandırmaya gerek yok burda hikaye anlatıyorlar..
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı svsli585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 18:18   #52
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

başkan yapacak ne kadar yaptırım varsa uygulasınsözde başkanlarıbiletleri alıp satarlar gençlerde (abi benide yanında al)diye yalvara yalvara girerler maça bundan sonra hiç kimseyi yanınızda almayın yeter yeter
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda elbeylii'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 18:24   #53
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

isim vermeyeceğim bu sezon bi maçta girişte amigolardan biri biletimi aldı beni bedava soktu ve maç başlamaya yakın biri geldi burası benim diye kaldırmak istedi baktım benim bileti satmışlar....buldum amigo yu ve adamı başka bi yere götürdü bizim biletleri alıp meğer satıyolarmış
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı svsli585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 18:41   #54
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizde trübündeydik taraftar gruplarından cıktı ilk önce sloganlar. Küfür mevzusuna girmeye bile gerek yok. Cünkü küfür bunlarda bagımlılık hale gelmiş. Su an kardes takımız dedigimiz Elazıgspor taraftarlarına bile gecen sezon 3 1 galip geldigimiz macta bile küfürlerini eksik etmediler. Malatya Malatya sesleriyle ortalıgı inlettiler. Bunların SİVASSPORA kattıkları hiç birsey yok. Ya bu manasız ve anlamsız sloganlardan vazgecip gercekten takımlarına destek versinler yada stada gelmeyip Sivassporumuzu ve camiamızı böyle zor durumlara sokmasınlar.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 19:12   #55
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alacakaranlik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Neyse Arkadaşlar olmasa imiş iyi olurmuş ancak olan olmuş. Ne kadar konuşsak boşuna. Dilin kemiği yok ağızdan çıkmış bir kere. Bundan sonrası için neler yapılabilir onu konuşalım. Mesela sohbette PATRON58 nickli arkadaş paylaşmış. Dinledim çok güzel besteler. Aydoğanlı Fatih diye bir kardeşimiz yapmış bu besteleri. İnşallah bundan sonraki maçlarda bu besteleri hep birlikte söylemek dileğiyle. Ben şimdiden ezberlemeye çalışacağım.

http://www.youtube.com/watch?v=gpp0Op222QA
Beste ezberlemek yerine küfür ezberlemek daha mantıklı geliyor bizim gruplara ne işleri var öyle şeylerle
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 19:28   #56
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
EsEnTePeLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kimse kimseyi kandırmasın ben içinde olan ve bu tezahüratada katılan biri olarak söylüyorum maratondan çıktı ve başlarda 10 kişiyle başlayan sonra b,c,d bloklara ve havuza yayıldı. Sonra tüm stad eşlik etti ve ben şahsım adına söyleyim artık bıkmıştım etrafımdakilerin, memleketleri başka olan arkadaşlarımın Sivasspor fener yalakası demelerinden bıkmıştım.Sırf onlara bunun tersini ispat etmek için bağırdım.Kimse kusura bakmasın.Ve stadda binlercesi bağırırken burda 20 kişinin biz bilinçli taraftarız ayağına yatmasına gerek yok.
Sivasspor fener yalakası değil, hiç bir takımın olamaz. Sen takımına, futbolcuna ve yönetimine inanıyor güveniyorsan eğer, bu ikilemde kalmaman lazım. Bunun aksini ispat etmek için bende bağırdım diyorsun, bu iş senin bağırmanla değil, takımının fener karşısında aldığı saha sonuçlarına göre ispatlayabilirsin.

Şikeyle suçlandığımız maça gelene kadar, fener önüne gelen 17 maç seri yapmış, o zırlayan trabzon dahil gs, bjk hepsini devirmiş, son maç hadi sivas sen yen ha...

Dünde takım aslanlar gibi yüreğini ortaya koyarak maçı almayı bildi. Kim ne havlarsa havlasın ben saha sonucuna bakarım.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 19:36   #57
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bakiyorumda herkez dogrucu olmus, pozisyon penaltiymisda aslinda egemenin kirmizi karti agir olmusta falan filan..istanbulun aga babalarindan biri bi aciklama yapti diye sultan sehrin delikanli piril piril genclerini vatan hayini ilan ediyorsunuz..bu cocuklar sehrimin cocuklari komsularimiz yegenlerimiz akrabalarimiz belkide evlatlarimiz onlar bizim canimiz, tamam belki hata ettiler bi cahilliktir olmus ve inaniyorumki onlarda hatalarinin farkinda bundan eminim oan olmus.. Onlar toplu halde kufur ettiler kotu tezahurat etti diye sizlerde toplu halde cocuklari rencide ediyorsunuz.. Bu cocuklar yani yigido genclik dedigimiz genclerimiz iyi gunde kotu gunde yagmurda yasta deplasmanlarda her platgormda sivassporu destekleyen bu genclerimizi CEKIRDEKCILER elestiremez rencide edemez buna hakkiniz yok.. Bakiniz ben 40 yasindayim sanmayinki bende o gurubun icinden biriyim ama inanin o gurubun bi uyesi olmayi cok isterdim .. Hic dusundunuzmu cekirdekci tayfa bu ligde en rahat deplasman sivas deplasmani gelip agalar gibi agirlanip tek bi kotu tezaurata kotu bi davranisa denl gelmeden bizi yenip cekip gidiyolar bi seyirci baskisi yok sonuca etki eden hicbi katkimiz yok sahaya ve hic toplu halde tezauratimiz yok.. Siz bu cocuklari elestirmeden once bunlari bi dusunun, bi trabzonun sahasini taraftarini bi kayserinin sahasini taraftarini bi bursanin sahasini taraftarini dusunun sonra bu cocuklari elestirin hepiniz akildane olmussunuz staddaki kuru kalabaligin 30 40 tane genc kadar sesi cikmiyorsa once bunu elestirin ve ben sehrimin piril piril genclerini kusura bakmayin rencide ettirmem olan olmus hepimiz kufur ettik hepimiz gencken hatalar yaptik geldi gecti biz bu cocuklari mahallemizin yaramaz cocuklari olarak bilip bagrimiza basalim,basalimki bidaha sivasa gelen degneksiz gelmesin!!!!
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 19:47   #58
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Zamanında kpss'ye çalışırken coğrafya dersinde iç anadolu bölgesinin geçim kaynaklarına ve sanayi, endüstri kısmında SİVAS'ın karşısında koca bir boşluk olduğundan hiç çalışmak istemezdim zoruma giderdi hala da gider
SİVASSPORdan başka neredeyse elimizde birşey kalmadı kurumlarımız müdürlüklerimiz teker teker gitti gidecek gibide duruyor, böyle stresli bir şehirde yaşayan geçinmenin zor olduğu ama kutsal şehir olan SİVASımızda yaşayan insanların en azından hobi olarak sosyal etkinlik olarak gittiği maçları önce cezalar sonra çeşitli lobiler sayesinde SİVASSPORu düşürerek ellerinden alacaklar, buna kimsenin hakkı yok inatlaşmanın hiç gereği yok olan oldu herkes kendine çeki düzen vererek düzgün tezahürat ile en azından gönüller alınabilir ( cümlelerim baya karışık olmuş ama idare edin artık )
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 19:51   #59
SOYUTPADISAH
Yeni Yiğido

9 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SOYUTPADISAH Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bütünlüğü sağlayamadığımızı zaten staddaki farklı köşeleri kapmış gruplardan anlayabilirsiniz. Biri Halep derken diğeri Şam diyor ama hepsine sorsak ortak cümle "sivassporu seviyoruz". Yiğidonun imajıyla ilgili atılan her adıma dikkat etmek gerekmez mi.Kayseri maçında açılan pankart sonrası gelen cezayı bu taraftar grupları ödemedi değil mi? Ve Aziz Yıldırıma nasıl bir malzeme verildi. Sataşalım, küçük düşürelim,saldıralım sonrada olan herşeyi " bişey olmaz" diyerek geçiştirelim. Süper Lige çıktığımız günden beri hala "taraftar" bilincine erişemiyorsak bunun sebebine bakmak lazım. Tribünde takımını destekleyen 1000 kişi , stadı dolduran ve genelde çekirdek yiyen 10 bin insandan daha etkilidir. Üstüne alınan alınsın ama artık Sivasspor'a zarar vermekten vazgeçilsin....
SOYUTPADISAH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 19:55   #60
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
svsli585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
isim vermeyeceğim bu sezon bi maçta girişte amigolardan biri biletimi aldı beni bedava soktu ve maç başlamaya yakın biri geldi burası benim diye kaldırmak istedi baktım benim bileti satmışlar....buldum amigo yu ve adamı başka bi yere götürdü bizim biletleri alıp meğer satıyolarmış
Desene bunlar amigo değil menfaat şebekesi gibi çalışıyorlar yazık çok yazık bizde helal olsun bu insanlara Sivasspor için ne fedakarlıklar yapıyorlar diye takdir ediyorduk
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basın, bildirisi, ortak