Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Anketimiz: Hocamız eğer giderse!!!!
Erdal Keser 10 10,31%
Ümit Özat 4 4,12%
Michael Skibe 3 3,09%
İsmail Kartal 8 8,25%
Hakkı Hocaoğlu 0 0%
Orhan Kaynak 2 2,06%
Bülent Uygun 10 10,31%
Hikmet Karaman 10 10,31%
Bülent Korkmaz 3 3,09%
Tolunay Kafkas 3 3,09%
Muhsin Ertuğral 4 4,12%
George Hagi 0 0%
Mesut Bakkal 0 0%
Yabancı (diğer) 2 2,06%
Rıza Hoca gitmesin 38 39,18%
Katılımcı sayısı: 97. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: RIZA HOCA GİDERSE YERİNE KİM GELMELİ ???
Alt 09.05.2012, 11:59   #51
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: RIZA HOCA GİDERSE YERİNE KİM GELMELİ ???

Süper Final'in son haftasında oynayacakları Trabzonspor karşılaşmasından mağlubiyetle ayrılmaları durumunda teknik heyetle yollarını ayırmayı düşünen Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay sesleri yükselmeye devam ediyor. Sivasspor ile sözleşmesi önümüzdeki günlerde sona erecek tecrübeli çalıştırıcı ise bu konuda konuşmasının şu anda yanlış olduğu kanaatinde.

C.KAAN KARAGUŞ
Bu sezon teknik direktörlerden yana bir türlü umduğunu bulamayan Beşiktaş'ta gündeme oturan isim Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay oldu.
Spor Toto Süper Final'in son haftasında oynayacakları Trabzonspor karşılaşmasından mağlubiyetle ayrılmaları durumunda Teknik Direktör Tayfun Havutçuoğu ile yollarını ayırmayı düşünen siyah-beyazlılarda, Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay ve Samet Aybaba sesleri yükseliyor.
Siyah-beyazlı yönetim, yapmış olduğu görüşmelerde Rıza Çalımbay konusunda hem fikir olurken, tecrübeli çalıştırıcı gideceği yönündeki söylentilerin şuan konuşulmasının yanlış olduğu kanaatinde.
Son günlerde kamuoyunda geniş yer bulan söylentilerle ilgili açıklamalarda bulunan Çalımbay; "Ligin bitmesine bir hafta var ve bu konuyu lig bitmeden gündeme getirmek hem Sivasspor hem de Beşiktaş camiası açısından zararlıdır. Bugün biz Sivasspor'da görevimizin başındayız ve çok büyük sorumluluklarımız var. Beşiktaş'a baktığımızda orada da teknik direktörleri Tayfur hoca var ve önlerinde çok önemli bir Trabzonspor maçı var" dedi.
Kendisine Beşiktaş yönetimi tarafından herhangi bir teklifin yapılmadığını söyleyen teknik adam Çalımbay; “Ben her zaman diyorum. Sivasspor'u kulüp olarak değil burayı evim olarak görüyorum. Doğup büyüdüğüm yer ve öncelik burası. Ama Beşiktaşlı olduğumu da hiçbir zaman gizlemedim. Doğduğum yer burası Sivas, futbola başlayıp bitirdiğim yer ise Beşiktaş. Sezon bittiğinde böyle bir teklif gelirse elbette ki değerlendiririm. Gidersem de geçmiş yıllardan daha güçlü bir Rıza Çalımbay olarak giderim" dedi.Kaynak:Sivas'ın Sesi..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 12:03   #52
SivassporunSesi
Yiğido

SivassporunSesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 150 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 SivassporunSesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli kardeşim,

Bu sorunuza kısmen Doğu beye verdiğim cevapta değindim, bu kısmı aşağıda tekrar paylaşıyorum.
Sevgi ve saygılarımla,

Gazeteler hele ki spor basını bazı haberlere abartılı bir şekilde ek yaparak verirler bu nedenle fazla önemsememek gerekir, Rıza hocanın beyanına gelirsek eğer söylediyse hiç olmazsa dürüstçe mertçe düşüncesini ifade etmiş olabilir, birde şöyle düşün ''ben hiçbir yere gitmiyorum buteklifleri kabul etmiyorum'' derde sonradan tersini yapsaydı kişilikli mi davranmış olurdu, durun bakalım Beşiktaşın rızayı isteyeceği kesin mi ?,
Kesinlikle daha karakterli birşey olurdu sonuçta sen Sivaslısın Beşiktaş'ta senin için önemli fakat Sivasspor'un başındasın ve yönetim kalmanı istiyor.Hakikaten birisi açıklık getirsin konuya .
Saygılar...
Bu Konuda SivassporunSesi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 12:38   #53
TÜRKCAN58
YASAKLI ÜYE

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TÜRKCAN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca gitmesin ama gidersede bülent uygun veya hikmet karaman başkasıda gelmesin
TÜRKCAN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı TÜRKCAN58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 12:59   #54
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne biz bırakırız nede rıza hoca sivassporu bırakır daha yapacvak çok işi var gitmesi kendi açısındanda kötü olur büyük takımlarda bu kadr sabretmezler 3 maçta kapıya koyarlar bunun bilincinde rıza hoca gitmeyecek
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 13:04   #55
Rallim58
Gast

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne biz bırakırız nede rıza hoca sivassporu bırakır daha yapacvak çok işi var gitmesi kendi açısındanda kötü olur büyük takımlarda bu kadr sabretmezler 3 maçta kapıya koyarlar bunun bilincinde rıza hoca gitmeyecek
Sivasspor seyircisi gibi bulamaz, BJK taraftarından tek grup bile takımı bıraktırmasına etkendir.

İnşaallah "bir yere gittiğim yok" diyerek açıklama yapar da bizlerde rahatlarız. Ama sinyallerin, gideceği yönünde olduğudur.

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 13:07   #56
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bazi arkadaslar Muhsin Ertugralin gelmesini istiyor ancak eski oyuncular onu sevmiyorlar arti o donemdeki getirdigi oyuncular ancak temizlendi takimdan bence yine bize uyacak birisi degil
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda benozgurr'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 14:15   #57
58temha
Yiğido

58temha - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 58temha FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kardemir Karabükspor'un Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ile Yollar Ayrılmış. Sivasspor'umuza Gelebilecek Bir Teknik Direktör Olabilir
58temha isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58temha'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 14:25   #58
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Rıza hoca gelirkende yazmıştım.Sadece Sivasspor değil hiç bir anadolu takımı sürekli ortalıklarda dolaşan orası senin burası benim gezen ve en büyük başarıları hadi goçum hadi oğlumla bir iki takımı kümede tutan hocalarla başarıya ulaşamaz.O zamanda söylediğim gibi Hikmet Karaman bahsettiğim bu hocalardan bir gömlek üstün bir hoca.Hikmet Karaman dışında evet bu olur dediğim birisi yoktur.Belki İsmail Kartal olabilir.

Bence sezon başındayken takım savunmasını yerleştirecek ve kontra atak futbolunu oynatabilecek bir yabancı hoca ile anlaşmamız daha iyi olur.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2012, 15:23   #59
SivassporunSesi
Yiğido

SivassporunSesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 150 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 SivassporunSesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Erdal Keser

Erdal Keser 20 Haziran 1961 tarihinde Sivas'ta doğdu.Borussia Dortmund , Sarıyer ve Galatasaray'ta futbol oynadı.2005-2007 yılları arasında Eric Gerets'in yardımcılığını yaptı.1993-1994 sezonunda ilk kez düzenlecek olan Şampiyonlar Ligi'nin kura çekiminde Galatasaray'ın temsilcisi olarak gitti.06.10.2010 tarihinden itibaren TFF'nin Avrupa Sorumlusu oldu.Hamit ve Halil Altıntop, Nuri Şahin gibi yıldız futbolcuların Türk Milli Takımını tercih etmesinde büyük etken oldu.

Sivassporumuz en iyi teknik direktör adayı Rıza Hocamız giderse.Erdal Keser'dir.
Benim Görüşüm
Hem benim politikam gurbetçi oyuncular hem Alman disiplini hem de iki kurguyuda savunma ve hücumu beraber yapan bir takım oluruz.
Bizim için en önemli olan Erdal Keser'in Avrupa Altyapısı almış olması ve gurbetçi oyunculara açılan en kısa yol olması çok önemli.

Konu SivassporunSesi tarafından (09.05.2012 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Değişiklik
SivassporunSesi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SivassporunSesi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2012, 15:47   #60
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Ne sağlam taraftarız takımın hocasız kalmaması için var gücümüzle çalışıyoruz. Keşke bu hafta oynayacağımız son maçta da sahip çıkıp takımın yanında olup tam destek verebilsek.

BJK bi ihtimal demiş Rıza hocamızda daha bunları konuşmak için erken ben şuan görevimin başındayım Beşiktaşta da Tayfur hoca görevinin başında diyor biz halen hoca arayışındayız.
Rıza hocamız takımsız kalmayacağı gibi Sivasspor da hocasız kalmaz süreci beklemek gerek.Ben Rıza hocamızı daha uzun yıllar Sivasspor'un başında görmek isteyenlerdenim gidersede emekleri için teşekkür eder helalleşir yollarız.

Yönetim pür dikkat anket sonuçlarına bakıyormuş hangi hoca adayı çok oy alırsa o hocayla anlaşacağız ha gayret..
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
gelmelİ, gİderse, hoca, kİm, riza, yerİne