Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aydın kadro dışı bırakıldı
Alt 05.02.2015, 22:42   #51
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aydın kadro dışı bırakıldı

antepte ki kupa maçında disiplinsiz şekilde oynadı bence aklı başına gelir
gerçi aydın gibi oyuncunun aklı başına gelmez de
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2015, 22:49   #52
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1076 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi ''işte inanmayanlardan biri geldi'' derken beni kastettiğinden eminmisin. Ben de çavuşbaşını ve o devirleri bilirim. Lakin konu özetle bir sporcunun Zeki çevik aynı zamanda ahlaklısının çavuşbaşı ile ne alakası var, dayakla veya patak-kötekle ne işi olur. Gerek yok sal gitsin demek dururken

Bizim de yaşımız o kadar genç döool oğa göre...
Kümede kalmaya oynarken kulüp yöneticisi sana güvenmis,senin kadro disi kaldigin takimdan cekmis almis üstelik sakat halinle ve bir zamanlar elinin tersi ile ittigin takimi yüz üstü birakip gitmis olmasina ragmen herseyi sineye cekmis ve sana umut baglayan taraftara ragmen...

Aydin´in umutlari bosa cikarircasina Sivasspor´u bu sekilde bir kez daha yüz üstü birakmasi insanin aklina"Dayak cennetden cikmadir atasözünü getirmiyormu akillara"

Adanademirspor macindan sonra Naci apar topar Sivas´dan kacmadimi can güvenligi olmadigi icin.

43 yas yasmidir.Sen daha hayatin baslangicindasin.Tam Türkcesi hayatinin baharini yasiyorsun su anda bugünlerin degerini bil....50´den sonra dönüsü olmayan bir yola giriyorsun oğa göre...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2015, 22:52   #53
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Duyum değil tamamen tahmin ve varsayıma dayalı yazıyorum.
Sergen hoca, son kupa maçından önce 'Aydın ve Utaka'yı kazanmaya çalışıyoruz' diye açıklama yapmış, sonrasında Utaka Tuzla maçında oynarken Aydın ise kadrodışı kalmıştır. Tahminimce Sergen hoca Aydın'a kupa maçında ilk 11 çıkacağını söylemiş, Aydın ise sakatlığını bahane etmiş veya ters bir cevap vermiştir. Aydın haklı bile olsa Sergen hoca'nın yaptığı doğrudur. En önemli maçlarımıza çıktığımız bu haftalarda herkesin kendini her an oynayacakmış gibi hazır tutması gerekiyor. Gene hatırlayın, maçlara 'çok daha iyi konsantre olmaları gerektiğini' de söylemişti hocamız. Diğer oyuncular gerçekten Sergen hoca'nın disiplinine uyuyor görünüyorlar. Özellikle Utaka ve Batuhan'ı bu manada beğeniyor ve aman nazar değmesin diyorum. Bugün oynanan ve gruplarında ilk ikinin belli olmasıyla bizim Tuzlasporla yaptığımız maça denk olan Ç.Rizespor-BJK maçıyla bizim maçı kıyasladım. Bizim oyuncularımız bence daha istekli ve motive oynadılar. Bu da Sergen hoca disiplini ve tabii oyuncuların da özverisidir. Kısacası, şu anda istim üstünde olan takımımızın kimsenin gözünün yaşına bakacak hali yoktur maalesef. Herkes ayağımızı denk almalıdır.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2015, 23:21   #54
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1076 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Ikinci defa alirken en büyük hata yapildi.Alinmadaki gaye Ziya,Aydin ve Aatif üclüsünün arasindaki topun cok cabuk bir sekilde ceza alanina gönderilerek ,gol yollarinda yüzdeyi arttirmak ve sonuca gitmek.

Ara transfer kapanmis ,sen oyuncunu süresiz kadro disi birakmissin ve kümede kalmak icin mücadele ediyorsun.Bir kac mac sonra isler umuldugu gibi gitmezse ne yapacaksin?.

Hem orta sahaya istenen takviye yapilmiyor,hemde Aydin´in yerine baska bir oyuncu neden transfer edilmiyor.Syet takimda Aydin ile ilgili bir sorun varsa bu bugünden yarina gerceklesmedi.Bu sorun öncedende mutlaka vardi.

Icinde bulundugumuz durum herkesce bilinirken ve bilhassa rakiplerimiz takviyeler yapip güclenirken biz fire veriyoruz.O vakit neden apar topar getiriyorsun,neden onun yerine baska alternatiflere bakmiyorsun.Koskoca bir ara transfer dönemini bosa geciriyorsun.Önümüzde daha oynanmasi gerekli 16 mac var.Kartlar ve sakatliklar bizi zora sokabilir.

Biz taraftar olarak neden son yillarda yüzümüz gülmez olduki.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2015, 00:07   #55
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu sitede genellikle yeni nesil Sivas´lilar var.Bir kismi Sivas disindan,bir kismi yurt disindan.Genellikle Sivas´i aile araciligiyla tanirlar.Kulaktan duyma.Bir kismida merkez dogumlu olmayip cevre kaza ve köylerinden.

Sivas´da Cavusbasi diye semt vardir.Aslen Sivas´li olupda 1960-1970´li yillarda , Sivas´li olupta baska bir semtin genci Cavusbasindan gecemezdi.Sayet o semte bir tanidigin yoksa elini kolunu sallaya sallaya gezemezdin,gezdirmezlerdi.

Hemen seni ablukaya alirlardi.Bir kiz icinmi o muhitten geciyorsun diye sorarlardi.Sayet bir kiz icin geciyorsan seni cok kötü benzetirlerdi. Gidersende dayak yer gelirdin.Cogu kimse buna belkide inanmak istemiyecek ama bu gercekti.Cavusbasi karakolu hep vukuatla doluydu.

O Cavusbaslilar yok artik.O Cavusbaslilar olsaydi zaten Aydin´in ifadesini kendileri alirlardi.Söyle Ethem Beyin parkina koluna girip götürselerdi bakalim Aydin bu tutumunu sürdürebiliyormuydu.Dayak cennetden cikmadir diye bosuna dememisler.
Tamamen katiliyorum dayi,boyle lerine bi ders olurdu dayi,ne la diyecen bu taraftar sana tekrar kapisini acti diyecen........ondan sonra patir kutur girisen boyle e...oglues...e
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2015, 07:44   #56
Rallim58
Gast

Alıntı:
Bu sitede genellikle yeni nesil Sivas´lilar var.Bir kismi Sivas disindan,bir kismi yurt disindan.Genellikle Sivas´i aile araciligiyla tanirlar.Kulaktan duyma.Bir kismida merkez dogumlu olmayip cevre kaza ve köylerinden.

Sivas´da Cavusbasi diye semt vardir.Aslen Sivas´li olupda 1960-1970´li yillarda , Sivas´li olupta baska bir semtin genci Cavusbasindan gecemezdi.Sayet o semte bir tanidigin yoksa elini kolunu sallaya sallaya gezemezdin,gezdirmezlerdi.

Hemen seni ablukaya alirlardi.Bir kiz icinmi o muhitten geciyorsun diye sorarlardi.Sayet bir kiz icin geciyorsan seni cok kötü benzetirlerdi. Gidersende dayak yer gelirdin.Cogu kimse buna belkide inanmak istemiyecek ama bu gercekti.Cavusbasi karakolu hep vukuatla doluydu.

O Cavusbaslilar yok artik.O Cavusbaslilar olsaydi zaten Aydin´in ifadesini kendileri alirlardi.Söyle Ethem Beyin parkina koluna girip götürselerdi bakalim Aydin bu tutumunu sürdürebiliyormuydu.Dayak cennetden cikmadir diye bosuna dememisler.
Duman ettin Dumanlı kardeşim sabah sabah...

Anlattıklarını birebir şahit olup yaşayanlardanım...
Aydoğan'ın uşağı, belindedir guşağı, şaka şuka dinlemez, çeker gama bıçağı... (Ne gerek vardı ise)...
Ama şimdilerde düşününce tasvip edilir tarafı yok...
Aydoğan mezarlığı üzerinde otururduk, çarşıya kestirme yol, hastaneye giden tek yol idi çavuşbaşı yokuşu..
Yokuştan yorulmaz idik, bizi gören muadil gençler (o dönemin çocukları) "eller yukarı cepler dışarı" sloganıyla karşılaşılmasından çok yorulur çok kavga ederdik... Çok harçlıklarımız elimizden, cebimizden alınırdı...
Kavgacı kimlik görüntüsünde idi, gençlik...

Çavuşbaşı mahallesi Sivas'ımızda farklı bir renkti. Günümüz şartları ile dönemin Çavuşbaşının, ne yaşam tarzından ne de o farklı kimliklerden eser kaldı...

Onun için her şey yasalarla, herşey demokrasi ile çözülür hale geldi... Aydın karabulut'un cezası da sözleşme de ne var ise o uygulanır...

Bizi maziye (60'ların sonu, 70'lerin başı) götürdüğünüz için teşekkür ederim...

Hayırlı Cumalar...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2015, 08:26   #57
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

Ben çavuşbaşılıyım yazdıkların doğru gardaş o günleri bende yaşadım
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2015, 08:33   #58
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Aydının tekrar sivasa dönmesine karşı olan biriydim onun sivasa dönmesine çok içerlemiştim sivasspor forması aydın gibilerine yakıştırıp sivasa getirenlerede çok kızgındım takımı bırakıp giderken bu adama nefret duygularım kabarmıştı şimdi yönetim bu adamı kadro dışı bırakarak bir nebze transfer hatasını affetdirdi
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2015, 08:34   #59
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
4eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aydının tekrar sivasa dönmesine karşı olan biriydim onun sivasa dönmesine çok içerlemiştim sivasspor forması aydın gibilerine yakıştırıp sivasa getirenlerede çok kızgındım takımı bırakıp giderken bu adama nefret duygularım kabarmıştı şimdi yönetim bu adamı kadro dışı bırakarak bir nebze transfer hatasını affetdirdi
Siz haklı çıktınız.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2015, 08:51   #60
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Karakteri olmayan kişinin yeteneği olsa ne yazar. Geçen sene tıynetini ortaya koyan bu zerzevatı tekrar topçu diye Sivas'a getiren yönetim ne yaptığını biliyor mu? Kadro dışı bırakmak, oyuncuyu değil kulübü cezalandırmaktır. Suçunun karşılığı neyse o kadar alacağını kesip, antrenmanlara devam ettireceksin. Ve diyeceksin ki kendini ispat edene kadar para falan yok arkadaş. Bakalım o zaman yan gelip yatıyor mu bu gibi zerzevatlar...
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahmet Ateş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aydın, bırakıldı, dışı, kadro