Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

--->: Kocaeli Maçı Fotoğrafları (İSTDER)
Alt 31.08.2008, 22:48   #51
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein
Standart --->: Kocaeli Maçı Fotoğrafları (İSTDER)

Alıntı:
yigidomustafa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu güzel resimler için teşekkürler keşke bende gelebilseydim maça ama olmadı inşallah başka bir deplasman maçına diyelim...
ben seni deplasman otobüsünde görmiyim mustafacımnerdeydin sen ulaşamadık bi türlü...
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MustafaParlak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2008, 22:50   #52
GuNaY
Gast

Alıntı:
MESSİ58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL GARDAŞ AMA HAYRETTİNİN GÖZÜNDE DEĞERİNİN KALMADIĞINI SÖLEMEN SENİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜ TAKIMDA BİTANE ÖZ SİVASLI Bİ ADAM VAR ONA DESTEK OLACAĞIMIZ YERE BÖLE SÖZLER SÖLEMEN DOĞRU DEĞİL SENİ KINIYORUM VE BENİM GÖZÜMDE TEK KURUŞ ETMEDİĞİNİ SÖLEMEK İSTERİM.
Hay hay gardaş, gözünde sıfıra indirmen senin bileceğin iş yapacak bir şeyim yok.
Hayrettin konusunda içimden geleni söyledim, takımda tek Sivaslı olması ona taraftarı azarlama hakkını vermez. İlgiden çok sıkılmış olacakki yanına gidip imza almaya çalışan ve birlikte fotoğraf çekilmek isteyenleri kendi tarzıyla uzaklaştırdır. Ve hatta bir kişinin elinden tutarak aşağı ittirdi. Onun hemen yanında M. Ali vardı, ama aynı ilgi onada olmasına rağmen ne yüz ifadesinde nede sözlü olarak herhangi bir tepki görmedim.
Ha burada sende gidip formanı imzalatmak istedinde imzalamadı gibi şey birşey yok, onların tribüne çıkıpta taraftarımızın büyük bir heyacan ve sevgiyle onların yanına koşturmalarından, ilgiden sıkılıp en alta inene kadar takip ettiğimden dolayı söylüyorum. Ve yine söylüyorum Öz Sivaslı olması hiçbirşeyi değiştirmez...

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.08.2008, 22:55   #53
GuNaY
Gast

Elinde fotoğraf olan arkadaşlar siteye eklesin. Bendekiler bu kadardı.

Yiğiter kardeşim fot. makinesi gerçekten güzel ancak maalesef benim değil, Engin78 kardeşimizin. Fotoğraflarıda kendisi çekti.

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2008, 22:59   #54
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Mecidiyeköy maça kalkış saatine yakın bir zaman
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.08.2008, 23:01   #55
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
hodrimeydan4107 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sıze hıc kufur etmedık btun tepkı hakemeydı
Ama hacı Sizin Kırmızı Kart qördüğünüz Pozisyonda da Haksızmıydı. Sana ßişey itiraf edim.. ßeLkide ßizim topcu atamazdı onu. Çünkü serdar iyi ßir kaLeci
Alt 31.08.2008, 23:02   #56
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Elinde fotoğraf olan arkadaşlar siteye eklesin. Bendekiler bu kadardı.

Yiğiter kardeşim fot. makinesi gerçekten güzel ancak maalesef benim değil, Engin78 kardeşimizin. Fotoğraflarıda kendisi çekti.
Osman aßi ßi şey söyLicem sana. Nerdeyse 80 85 dk DavuL çaLdım. Kolum şişti ama ne hikmetse ne EyüpHan'ın nede ßenim 1 resmim Siteye Konmamış. Sizi ŞiddetLe kınıyorum
Alt 31.08.2008, 23:04   #57
GuNaY
Gast

Alıntı:
YuNuSPaSa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Osman aßi ßi şey söyLicem sana. Nerdeyse 80 85 dk DavuL çaLdım. Kolum şişti ama ne hikmetse ne EyüpHan'ın nede ßenim 1 resmim Siteye Konmamış. Sizi ŞiddetLe kınıyorum
Yunus ben sadece Engin abinizin çektiği fotoğrafları siteye attım, Adem ve Recep abinin çektikleri henüz atılmadı. Onlardan bekliyoruz

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2008, 23:05   #58
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Alıntı:
PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL GARDAŞ AMA HAYRETTİNİN GÖZÜNDE DEĞERİNİN KALMADIĞINI SÖLEMEN SENİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜ TAKIMDA BİTANE ÖZ SİVASLI Bİ ADAM VAR ONA DESTEK OLACAĞIMIZ YERE BÖLE SÖZLER SÖLEMEN DOĞRU DEĞİL SENİ KINIYORUM VE BENİM GÖZÜMDE TEK KURUŞ ETMEDİĞİNİ SÖLEMEK İSTERİM.
Aynı sözleri bende kullanmak istiyorum.Takımda tek Sivaslı olmasına rağmen halende çok sevilen bir futbolcu.Sonuçta o stada gelen bir çok taraftar bulunmakta.Bu taraftarlarında bir çoğu Kocaeli dışında oturmakta.

Örneğin biz mesela İstanbul'dan Kocaeline maçı izlemeye,Sivas'ı desteklemeye gittik.

Tabikide bu tür imza olaylarından sıkılmalıki bu tavırları gösterdi.Sonuçta buna bu kadar ilgiyi gösteren biziz,sonuçta bu yıldızınn buraya gelmesini sağlayanlar biziz.

Nasıl bir mum'un yanması varsa birgün sönmeside olucaktır.Sonuçta taraftarlar rakip taraftar bile değil biz orada Sivaslı olarak bir hemşehrimiz'in,bir Sivaslı futbolcumuz'un imzasını almak istedik.

Ha..eğer imza atmak istemiyorsa,tribünde ne işi var ? Biliyorki bizim Sivaslı taraftarlar sevecen bir yapıya sahip oldukları için hemen oyuncumuz'un yanına gittiler.

Tribün'e çıktıysa imza atmasınıda kabul edicek,o kadar insanın içine girdiyse imza atmasınıda bilecek !
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda EyüphanAydın'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2008, 23:09   #59
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yunus ben sadece Engin abinizin çektiği fotoğrafları siteye attım, Adem ve Recep abinin çektikleri henüz atılmadı. Onlardan bekliyoruz
ßenim çektiğim warda 1 kaçtane. O kadar net değil. o yüzden Koymak İstemiyorum..:(:( Telefon 2 Mp çekiyo:(:(
Alt 31.08.2008, 23:10   #60
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Bu sözleri sarf edebilmen için orda bulunman lazımdı.Hayrettin kendinisine bulunulan sevgiden o kadar rahatsız olmuşki bir baba oğlunun formasına imza attırmak için yanına gelmiş o onları kolundan iterek gidio ,hayrettin öz sivaslı olduğu içinmi bu hakkı oluyo ,madem rahatsız oluyosun taraftar dan o zaman tirübüne neden çıkıyosun aynı sevgi m.ali yede gösterildi o neden yapmadı acaba m.ali öz sivaslı değilmi onun bu hakkı yokmu acaba nedersin ???
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda omercoskun'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...