Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

--->: MERAK ETME ANNE !
Alt 26.09.2008, 17:04   #51
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart --->: MERAK ETME ANNE !

Arkadaşlar bu konuya ilgi gösteren herkeze teşekkür ederim.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EyüphanAydın'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2008, 17:08   #52
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 898 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch --->: MERAK ETME ANNE !

Alıntı:
EyüphanAydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İstanbul'un akıntısına kapılmadık ! Sana kapıldığımız kadar

Tamam be anne bana para vermiyor SİVASSPOR ama arkadaşlık, kardeşlik veriyor, dostluk sunuyor bu çocuğuna. Bir sürü kardeşi, abisi var bu çocuğunun burada. Onlar beni buradakiler gibi zile basıp çağırmıyorlar tamam ama bizim yüreğimiz bir. Biz her gece uykudan önce buluşuyoruz sen eve son haliyle bakarken. Hep beraber OTOBÜSE gidiyoruz. gülüyoruz, eski günleri düşünüyoruz. Gülme be anne biz farklıyız sokaktakinden. Yalan değil anne. Biz dövüşüyoruz. Hem de ölümüne. Ama merak etme! Ağabeylerimiz tam düşecekken tutuyor kolumuzdan. Bazen polisler alıyor bizi ama kimse kimseyi bırakmıyor ki. Bazen senin içinde kavga ediyoruz SİVASLI olma ruhuyla..Mantık arama anne. Biz karşılıksız seviyoruz. Hem de öyle böyle değil. Statta KIRMIZI BEYAZ görüyorum ya bazen ağlıyorum.Üzülme anne. O aşkı gördüğüm için, yalnız kalmadığım için ağlıyorum....

Ne olur kızma anne. Bazen yalan söylüyorum sana. Sonra oradan buradan para bulup maça kaçıyorum. Eve gelince diyorsun ''maça mı gittin?'' diye. Ben ''hayır'' derken açığı veriyorum. ''sesin kısılmış" diyorsun. Sonra ne söylesem çare olmuyor.Fırsat oldukça deplasmanlara gidiyoruz. İnanılmaz eğlenceli geçiyor. Merak etme aç kalmıyorum. Deplasmandan puanla dönünce harika sohbetler başlıyor o kısık seslerle. Puan alamayınca zaten insanın ne konuşası geliyor nede nefes alası... . Senin çocuğunun sevdasının üstüne karabulut gibi çöktü. Git diyoruz gitmiyor yüzsüz. Bize çapulcu, pravakatör diyor...

Neyse anne... Hadi ben maça gidiyorum. Merak etme! Paramı dikkatli kullanırım, fazla terlemem. Sağa sola bulaşmam. Hadi hoşça kal Canım ANNEM..

Eyüphan Aydın

Eyüphan kardeş;Eline-düşüncene sağlık.Kardeş benim yaşım 40, ama kırk yıl düşünsem,böyle yazı,böyle yorum yapamam. Kardeşim hayat tecrübemiz olmasına rağmen,düşünceleri yazıya dökme yeteneğin bizden çok.Yolun açık olsun,hayattaki tüm ideallerin gerçek olsun.Sevgi ve saygılarımla.
Alt 26.09.2008, 17:12   #53
4eylulcehennemi
YASAKLI ÜYE

7 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 4eylulcehennemi SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR4eylulcehennemi SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR4eylulcehennemi SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR4eylulcehennemi SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR4eylulcehennemi SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR4eylulcehennemi SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Gardaşım çok güzel bir yazı yazmışsın emeğine sağlık.
çok duygulandım gözümü kırpsam yaşa damlayacak valla.
biz farklıyız be eyübüm!elin istanbullusu biner en lüx otomobiline alır yanına sosyete sevgilisini cep para dolu...10 dk bağırır sesi gider sütlerin.

biz naparız bilionmu eyüp.Tüm parayı bilete yatırırız. aç kalırız,sigarasız kalırız,sevgiliden ayrılırız maç yüzünden.Ama yinede gider Sivasımızı destekleriz..
BUGÜNDE SİVASIMIZ İÇİN AÇ KALALIM NOLACAKKİ?
BUGÜNDE TEKLEME ALIP İÇELİM ÖLMEYİZYA SİGARASIZLIKTAN...
4eylulcehennemi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylulcehennemi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2008, 17:23   #54
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
lise!mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
harbi agladım ne aglayamazmıyım hortlagız mortlagız ama bizimde göz yaşımız var.!
HELAL OLSUN... .
velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2008, 17:25   #55
uhud85
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 uhud85 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivasspor olarak tüm kupalara talibiz
uhud85 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda uhud85'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2008, 19:46   #56
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eyüphan kardeş eline düşüncene sağlık kardeş benim yaşım 40 ama kırk yıl düşünsem böyle yazı böyle yorum yapamam kardeşim hayat tecrübemiz olmasına rağmen düşünceleri yazıya dökme yeteneğin bizden çok yolun açık olsun hayattaki tüm idalerin gerçek olsun sevgi ve saygılarımla
Estağfurullah Recep Abi ,

Abi sizin gibi değerli insanlara ve sizin gibi büyüklerimden bu sözleri işitmek kulaklarımın pasını açtı desem tam yeridir.

Her zaman boynumun kıldan ince olduğunu biliyorsunuzdur.Böyle yazıyı görünce gerçekten çok sevindim ve şaşırdım.

Tekrar teşekkürler.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2008, 23:02   #57
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:

Estağfurullah Recep Abi ,

Abi sizin gibi değerli insanlara ve sizin gibi büyüklerimden bu sözleri işitmek kulaklarımın pasını açtı desem tam yeridir.

Her zaman boynumun kıldan ince olduğunu biliyorsunuzdur.Böyle yazıyı görünce gerçekten çok sevindim ve şaşırdım.

Tekrar teşekkürler.
HEP MÜTEVAZİ TAM MÜTEVAZİ .
velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2008, 00:10   #58
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

tebrıkler canm ıyı olmus yazın...nice deplasmanlara
Alt 27.09.2008, 00:35   #59
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
İstanbul'un akıntısına kapılmadık ! Sana kapıldığımız kadar

Tamam be anne bana para vermiyor SİVASSPOR ama arkadaşlık, kardeşlik veriyor, dostluk sunuyor bu çocuğuna. Bir sürü kardeşi, abisi var bu çocuğunun burada. Onlar beni buradakiler gibi zile basıp çağırmıyorlar tamam ama bizim yüreğimiz bir. Biz her gece uykudan önce buluşuyoruz sen eve son haliyle bakarken. Hep beraber OTOBÜSE gidiyoruz. gülüyoruz, eski günleri düşünüyoruz. Gülme be anne biz farklıyız sokaktakinden. Yalan değil anne. Biz dövüşüyoruz. Hem de ölümüne. Ama merak etme! Ağabeylerimiz tam düşecekken tutuyor kolumuzdan. Bazen polisler alıyor bizi ama kimse kimseyi bırakmıyor ki. Bazen senin içinde kavga ediyoruz SİVASLI olma ruhuyla..Mantık arama anne. Biz karşılıksız seviyoruz. Hem de öyle böyle değil. Statta KIRMIZI BEYAZ görüyorum ya bazen ağlıyorum.Üzülme anne. O aşkı gördüğüm için, yalnız kalmadığım için ağlıyorum....

Ne olur kızma anne. Bazen yalan söylüyorum sana. Sonra oradan buradan para bulup maça kaçıyorum. Eve gelince diyorsun ''maça mı gittin?'' diye. Ben ''hayır'' derken açığı veriyorum. ''sesin kısılmış" diyorsun. Sonra ne söylesem çare olmuyor.Fırsat oldukça deplasmanlara gidiyoruz. İnanılmaz eğlenceli geçiyor. Merak etme aç kalmıyorum. Deplasmandan puanla dönünce harika sohbetler başlıyor o kısık seslerle. Puan alamayınca zaten insanın ne konuşası geliyor nede nefes alası... . Senin çocuğunun sevdasının üstüne karabulut gibi çöktü. Git diyoruz gitmiyor yüzsüz. Bize çapulcu, pravakatör diyor...

Neyse anne... Hadi ben maça gidiyorum. Merak etme! Paramı dikkatli kullanırım, fazla terlemem. Sağa sola bulaşmam. Hadi hoşça kal Canım ANNEM..

Eyüphan Aydın
Ahh Eyüphan'ım ahhh,
Bir yazı yazıyorsun,adamda ne soluk bırakıyorsun nede gözpınarlarında bir damla yaş.
Ögleden sonra idi,fırtına İstanbul'u haşlamış,sokaklar araf olmuş,tufan hastanelerde kuyruk.Can sıkıntısını gidermek için yine herzaman olduğu gibi,geçtim bilgisayarın başına,açtım sitemizi,bir başlık var,''MERAK ETME ANNE'',konuyu açan Eyüphan.İçimdende geçirmedim değil yani,''Yine bu çocuk siteyi karıştıracak,belkide Spor'la alakasız bir konudur''diyerek,açtım sayfayı okumaya başladım.
Okuduğum şu yazı,on dakika sürdü,her zamanki ters yapım gereği,aradımda durdum bir hata,ama yok.
Nihayet bu yazıyı okuyup bitirdiğimde,hakikaten gözpınarım doldu,zaten eşim çoktan,dışardaki havaya uyumlu fırtına moduna geçmişti bile.
Eyüphan'ım;Eline,yüreğine sağlık,ne mutlu sanaki böylesi beceriler var,ne mutlu ki bize senin gibi pırıl pırıl delikanlı evlatlarımız var.
Alt 27.09.2008, 14:52   #60
Ss--58--Ss
YASAKLI ÜYE

42 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ss--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekannt

EYÜPHAN ÇOK GÜZEL OLMUŞ TEBRİKLER DEPLASMAN RUHUNU TAM ANLAMIYLA YANSITMIŞSIN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM..
Ss--58--Ss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anne, etme, merak