Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'ta Sıcak Saatler
Alt 01.09.2009, 22:46   #51
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ta Sıcak Saatler

Alıntı:
keskin5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVASLI KENDİ DEĞERLERİNİ BU GÜNE KADAR BİLSEYDİ ŞEHİR OLARAK EKONOMİ OLARAK BU DURUMDA OLMAZDI. İÇİNDEN ÇIKMIŞ DEĞERLERE DEĞİLDE BİRİLERİNİN ÖNÜNE SUNDUĞU KUKLALARA DEĞER VERMEZDİ. ÖZ ELEŞTİRİ YAPALIM BEYLER BAK YAPTIĞIMIZ TRANSFERLERDE BİLE ADAMLAR ŞEHRİ BEĞENMEYİP GİDİYOR BUNUN SUÇLUSU BÜLENT UYGUN MU YOPSA SİVASLIMI. GEÇEN SENE Kİ BAŞARI OLMASA HİÇ BİR FUTBOLCU GELMEZDİ. BİR AVUÇ TARAFTAR OLARAK ŞAMPİYONLUĞA GİDEN TAKIMI DESDEKLEMEZ SİNİZ SONRA ÇIKIP BİLMİŞ BİLMİŞ AKIL VERMEYE KALKAR HOCAYI İSTİFAYA ÇAĞIRIRISINIZ. GERÇEK SİVASLI DOSTUNA ZOR GÜNÜNDE YARDIM EDER VE YANINDA OLUR. BU ZAMANDA GELİN STAD TA DESTEK VERMİYORSUNUZ SUSARAK DESTEK VERİNDE BİR FAYDANIZ OLSUN. BEN VE BENİM GİBİ GERÇEK SİVAS SEVDALISI BÜLENT HOCAYA GÜVENİYOR VE İNANIYOR ESKİ GÜNLER İN YAKIN OLDUĞUNA.
YOLUN AÇIK OLSUN BÜLENT UYGUN,
HÜDA KILIÇINI KESKİN ETSİN ÖMRÜNÜ GÜN GİBİ VEDİT.
şehri beğenmeme olayı hikaye arkadaşım.iş bülentte bitiyo.bülenti gören,bülentle konuşan kaçıyor niye acaba.bence duyduğun bazı şeylere kulak ver ve biraz fikir yürüt...........
Alt 01.09.2009, 22:55   #52
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kötüyü örnek gösterip haline sükret diyen arkadaslarimiz en cok gecmis yilarda ücüncü ligde oldugumuzdan baslarlar bu güne gelirler ve derlerki bakin simdi süperligdeyiz.bununla menmun olun bunuda yaparken okadar bilincli bir sekilde yaparlarki Takimi birinci lige cikaran ismail kartal Takimin basindaki Teknik adam degilmis gibi yaparlar.Bu kesim Takima vefa adi altinda en büyük vefasizlik yaparlar. Takimi birinci lige cikaran Sivas Belediye Sivas Belediye Başkanı ve Külüp Osman Secilmis Bu cok vefali arkadaslardan bir türlü vefa payini alamaz. Onlar görevini yapip bir bayrak teslim etmislerdir. haklarida verilmelidir. Ayrica en büyük payida Bu Külübü 1967 lerde kuran Nusret AKÇA, Hüseyin YILDIRIM. Hüseyin PALA, Nurettin TARIKAHYA gibi kuruculara da bu vefali arkadaslardan vefa payi almaz..... onlar icin hersey 2006-2007 sezonunu ortasinda baslar Tek bir kisi vefa hak eder bu öyle abartilarak yapilirki, bütün herseyi senle var oldu senden öncesi yoktu denir... Bir adama 40 gün deli dersen deli olurmus misali.... Oda gercekden buna inanir olmazsam olmaz demeye baslar herseyin tek sahibi kndini görür. 6 yil öncesindeki basarida payi olmadigi halde Adma 6 yilda ne olmusa ben yaptim ligede ben cikartim 8.7.4.2 olmayida ben yaptim bile dedirttiniz.

Bülent uygunla yakalanan basariyida hafife almak en büyük vicdansizliktir. onunda hakki verilmeli SivasSpor onun yönetiminde tarihinin en büyük basarilarina imza atti. sezarin hakki sezara ama yanlisda olmusa söylenmeliki yanlis yapanlar yanlislarinin görüldügünü anlasin kendine ceki düzen versin.

Simdi Öyle bir noktaya geldiki Taraftar olarak Külübe en önemli maddi destek sunan kesimlerle statlarda internet sitelerinde kavgalar baslatildi küfürler hakaretler hata Sivasli olmamakla ithamlar basladi bu vefali arkadaslardan.

Bir kulüp gelmemesi gereken en kötü noktaya geldi... basta bu vefali görünen Ama Sehrine takimina taraftar olmayan bunna vefa göstermeyen bu arkadaslar yüzünden.

Taraftar Kaybedince üzülür kizar Kazaninca Sevinir Onuru gruru oksanir. Taraftar Yunana savasa giden asker degildir kimseninde emireri hic degildir. cebinden parasini verir macini izler.kendi parasiyla takimini destekler.....

Her olumsuzluktan kendine vazife cikarip bunu Camiaya sadiri icin firsat sayanlar kadar...... bu vefali fefasizlarda bu takimin bu hale gelmesinden ve bundan sonra yasanacak olumsuzluklardan sorumludur...
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2009, 23:16   #53
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kötüyü örnek gösterip haline sükret diyen arkadaslarimiz en cok gecmis yilarda ücüncü ligde oldugumuzdan baslarlar bu güne gelirler ve derlerki bakin simdi süperligdeyiz.bununla menmun olun bunuda yaparken okadar bilincli bir sekilde yaparlarki Takimi birinci lige cikaran Ismail Kartal Takimin basindaki Teknik adam degilmis gibi yaparlar.

Bu kesim Takima vefa adi altinda en büyük vefasizlik yaparlar. Takimi birinci lige cikaran Sivas Belediye ve Külüp Başkanı Sayin Osman Secilmis Bu cok vefali arkadaslardan bir türlü vefa payini alamaz... Onlar görevini yapip bir bayrak teslim etmislerdir. haklarida verilmelidir.

Ayrica en büyük saygiyi görmesi gereken, bu Külübü 1967 lerde kuran Nusret AKÇA, Hüseyin YILDIRIM. Hüseyin PALA, Nurettin TARIKAHYA gibi kuruculara da bu vefali arkadaslardan vefa payi almaz..... onlar icin hersey 2006-2007 sezonunu ortasinda baslar Tek bir kisi vefayi bagliligi hak eder bu öyle abartilarak yapilirki, bütün herseyi senle var oldu denir senden öncesi yoktu denir... Bir adama 40 gün deli dersen deli olurmus misali.... Oda gercekden buna inanir ben yokken hicbir sey yoktu der. Olmazsam olmaz demeye baslar herseyin tek sahibi kendini görür ne camiayi takar ne taraftari yaptim oldu varmi diyeceginiz demeye baslar susun 3. ligi akliniza getirin demiye baslar. 6 yil öncesindeki basarida payi olmadigi halde Adam 6 yilda ne olmusa ben yaptim süperligede ben cikartim 8.7.4.2 olmayida ben yaptim bile der.

Bülent uygunla yakalanan basariyida hafife almak en büyük vicdansizliktir. onunda hakki verilmeli SivasSpor onun Teknik yönetiminde tarihinin en büyük basarilarina imza atti. sezarin hakki sezara ama yanlisda olmusa söylenmeliki yanlis yapanlar yanlislarinin görüldügünü anlasin kendine ceki düzen versin.abuk subuk laflar ve isler yapmasinlar...

Yapilan yanlislar öyle bir asamaya getirdiki nerdeyse taraftari birbirine vurduracaklar.. sen taraftar degilsin stadin surasinda oturan gercek taraftar digerleri degildir denmiye baslandi... Yani simdi Öyle bir noktaya geldiki Taraftar olarak Külübe en önemli maddi destek sunan kesimlerle statlarda internet sitelerinde kavgalar baslatildi küfürler hakaretler hata Sivasli olmamakla ithamlar basladi bu vefali arkadaslar gibi düsünenler tarafindan.

Bir kulüp gelmemesi gereken en kötü noktaya getirdiler,Taraftardan koparma asamasina geldi. üc bes insan özel yakinliklarindan olabilir cikar iliskilerinden olabilir hatta sadece sevdiklerinden olabilir yada eski takimdaslik aliskanliklarindan bile olabilir. Tartismalari tehlikeli bir bicimde taraftari basta telikeli bir bicimde stadyumdan kacirtma üzerine kuruyorlar ... basta bu vefali görünen Ama Sehrine takimina taraftar olmayan Camiasinin gelisimine iyiligine vefa göstermeyen bu arkadaslar yüzünden olumsuzluklar dahada derinlesiyor olaylar tehlikeli bir noktaya dogru kayiyor..

Anlasilmayan nedir
Taraftar Kaybedince üzülür kizar.... Kazaninca Sevinir Onuru gruru oksanir. Taraftar Yunana savasa giden asker degildir... Birilerini emireri hic degildir. cebinden parasini verir macini izler.kendi parasiyla takimini destekler.....

Her olumsuzluktan kendine vazife cikarip bunu Camiaya sadiri icin firsat Kolayanlar kadar...... bu vefali görünen vefasizlarda bu takimin bu hale gelmesinde pay sahibidirler ve bundan sonra yasanacak olumsuzluklardan sorumludur...
Düzeltilmis hali özürdilerim..................
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2009, 23:34   #54
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kötüyü örnek gösterip haline sükret diyen arkadaslarimiz en cok gecmis yilarda ücüncü ligde oldugumuzdan baslarlar bu güne gelirler ve derlerki bakin simdi süperligdeyiz.bununla menmun olun bunuda yaparken okadar bilincli bir sekilde yaparlarki Takimi birinci lige cikaran Ismail Kartal Takimin basindaki Teknik adam degilmis gibi yaparlar.

Bu kesim Takima vefa adi altinda en büyük vefasizlik yaparlar. Takimi birinci lige cikaran Sivas Belediye ve Külüp Başkanı Sayin Osman Secilmis Bu cok vefali arkadaslardan bir türlü vefa payini alamaz... Onlar görevini yapip bir bayrak teslim etmislerdir. haklarida verilmelidir.

Ayrica en büyük saygiyi görmesi gereken, bu Külübü 1967 lerde kuran Nusret AKÇA, Hüseyin YILDIRIM. Hüseyin PALA, Nurettin TARIKAHYA gibi kuruculara da bu vefali arkadaslardan vefa payi almaz..... onlar icin hersey 2006-2007 sezonunu ortasinda baslar Tek bir kisi vefayi bagliligi hak eder bu öyle abartilarak yapilirki, bütün herseyi senle var oldu denir senden öncesi yoktu denir... Bir adama 40 gün deli dersen deli olurmus misali.... Oda gercekden buna inanir ben yokken hicbir sey yoktu der. Olmazsam olmaz demeye baslar herseyin tek sahibi kendini görür ne camiayi takar ne taraftari yaptim oldu varmi diyeceginiz demeye baslar susun 3. ligi akliniza getirin demiye baslar. 6 yil öncesindeki basarida payi olmadigi halde Adam 6 yilda ne olmusa ben yaptim süperligede ben cikartim 8.7.4.2 olmayida ben yaptim bile der.

Bülent uygunla yakalanan basariyida hafife almak en büyük vicdansizliktir. onunda hakki verilmeli SivasSpor onun Teknik yönetiminde tarihinin en büyük basarilarina imza atti. sezarin hakki sezara ama yanlisda olmusa söylenmeliki yanlis yapanlar yanlislarinin görüldügünü anlasin kendine ceki düzen versin.abuk subuk laflar ve isler yapmasinlar...

Yapilan yanlislar öyle bir asamaya getirdiki nerdeyse taraftari birbirine vurduracaklar.. sen taraftar degilsin stadin surasinda oturan gercek taraftar digerleri degildir denmiye baslandi... Yani simdi Öyle bir noktaya geldiki Taraftar olarak Külübe en önemli maddi destek sunan kesimlerle statlarda internet sitelerinde kavgalar baslatildi küfürler hakaretler hata Sivasli olmamakla ithamlar basladi bu vefali arkadaslar gibi düsünenler tarafindan.

Bir kulüp gelmemesi gereken en kötü noktaya getirdiler,Taraftardan koparma asamasina geldi. üc bes insan özel yakinliklarindan olabilir cikar iliskilerinden olabilir hatta sadece sevdiklerinden olabilir yada eski takimdaslik aliskanliklarindan bile olabilir. Tartismalari tehlikeli bir bicimde taraftari basta telikeli bir bicimde stadyumdan kacirtma üzerine kuruyorlar ... basta bu vefali görünen Ama Sehrine takimina taraftar olmayan Camiasinin gelisimine iyiligine vefa göstermeyen bu arkadaslar yüzünden olumsuzluklar dahada derinlesiyor olaylar tehlikeli bir noktaya dogru kayiyor..

Anlasilmayan nedir
Taraftar Kaybedince üzülür kizar.... Kazaninca Sevinir Onuru gruru oksanir. Taraftar Yunana savasa giden asker degildir... Birilerini emireri hic degildir. cebinden parasini verir macini izler.kendi parasiyla takimini destekler.....

Her olumsuzluktan kendine vazife cikarip bunu Camiaya sadiri icin firsat Kolayanlar kadar...... bu vefali görünen vefasizlarda bu takimin bu hale gelmesinde pay sahibidirler ve bundan sonra yasanacak olumsuzluklardan sorumludur...

Mükkemmel yorumlamissin kardes sivassporun nasil bu günlere geldigini Bilmeyen arkadaslar ögrensin !!!!!!!!!!!
Alt 01.09.2009, 23:57   #55
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

giants kardeşim enfes bir yazı olmuş.Sen daha bu isimlerden hatırladıklarını söyledin.Ya hatırlayamadığımız isimsiz kahramanlar...
Onların bizlerde her zaman ayrı bir yeri olacaktır.Bu vesileyle Sivassporumuza 42 yılda emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz.
Kendilerini gerçek taraftar sanan kendileri gibi düşünmeyenleri de çakma kabul eden sözüm ona zavallılara diyorum ki, önce tarih...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 00:25   #56
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Benden hiç boşuna destek beklemesin abi bu ne ya sattığı adamları anlayamadım nie sattı??Hadi BILICA gitti anladım sen nie TUM'u satıyorsun Muratı nie gönderiyorsun yahu herşeyi anladık diyelim nie sen takımın düzenini bozuyorsun kim ki sen yasin çakmağı getirdin sivasa ben o adamı eşantıyon olarak almam be eski takımda ne yaptiki sivasspora faydası ola bence bülent uygun un takımdan ayrılması lazım biz zorlamıyalım kendisi istifa etsin gitsin.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 00:29   #57
karen
Acemi Yiğido

15 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 karen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam iki sezon üst üste sampiyonluga oynarken iyi diyenler simdi istifa etsin bülent uygun diyolar,bu istifa etsin diyenler ne saniyo ya,bülent uygun istifa ederse gelecek hoca milandan barselodanmi gelecek saniyolar acaba,türkiyede bülent uygundan kaliteli bi teknik hocami var acaba,beyler brakin bu isleri istifa etsin diyenlerde bu isten anlamayan insanlar bülent uygun sivasi braksin aninda baska takimlar kapar,trabzon bile,kapar bülent uygunu,buralarada bos beles sms ler yazmayin bülent uygun istifa diye,elinizdekiyle yetinmesini bilin,hocanin motivasyonunu bozmayin,bülent uygun türkiyenin gelmis gecmis en büyük teknik trektör adayidir,bu isimi belki bes on sene sonra büyük takimlarin basinda duyarsiniz,fener besiktas galatasaray.o zamanda yüzüne bakmaya yüzünüz olsun üc mac kaybettik tamam,olmasa iyiydi ama oldu ama bundan sonra sivas isi siki tutacaktir yenemiyosa yenilmiyecektir,saygilar,
karen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2009, 00:35   #58
galipgelen
Acemi Yiğido

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 galipgelen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent Hocanın Sivassporumuza kattıkları, başarıları yadsınamaz. Sorun yanlışta ısrar etmesi. Çok basit hatalar yaptı.Evet, herkes hata yapar ama yanlıştan ders almalıdır. Doğruları yapan , takımı doğru oynatan,iyi oyuncuyu göndermeyen, kötü transfer yapmayan, yürekli ama eleştirilere de açık olabilen birine niçin istifa çağrısı yapılsın ki? Lütfen olumlu da olsa olumsuz da olsa eleştirileri normal karşılayalım. Aklıselim hakim olacaktır sonunda.
galipgelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 00:54   #59
davudi
Yiğido

davudi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 98 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 davudi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bülent hocanın bu camîaya kattıklarını bir anda silemeyiz... Bunlarda geçer önemli olan bir bütün olmak.
İçimi titreten tribündeki o SİVAS sesi‚aklımı başımdan alıyor.
davudi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 01:31   #60
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

taraftarlarımızın özellikle bu dönemde takıma daha çok sahip olmaları lazım” diye konuştu.

zamanında maraton seyırcısı bana yeter deyıp taraftarlara pas vermeyen baskanımız son macda gordu kım sıvassporlu kım degıl ?

Etiketler
saatler, sivasta, sıcak