Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 19.10.2005, 10:58   #51
yigido-yunus
Yeni Yiğido

yigido-yunus - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 yigido-yunus isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

AYIP BE AYIP
ASLINDA BENDE RESMİNE KARŞILIK Bİ RESİM GÖNDERECEKTİM AMA RESİM ÇOK BUYUK OLDUĞU İÇİN GİTMEDİ
BU RESMEN KÜFÜR BE

KİMSENİN KİMSEYE KÜFÜR ETME HAKKI YOK
yigido-yunus isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2005, 11:11   #52
yusuf_07
Tecrübeli Yiğido

yusuf_07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yusuf_07 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Yigido58_NL Nickli Üyeden Alıntı
SEN SIVASLI OLAMAZSIN PIS FENERLI,GELME SIVASA,GIT FENERIN SITESINDE TAKIL SIVASLILIK BUMU LAN?
HERIF SIVASLIYIM DIYOR GELMIS BURDA FENER GIBI ADI BIR TAKIMIN PROPAGANDASINI YAPIYOR.
GALATASARAY LI OLDUĞUN BELLİ NL.HANGİ TAKIMI TUTCAMI SANAMI SORCAM FENERBAHÇENİNDE SİVASINDA GÖNLÜMDEKİ YERİ AYRI AMA MAÇI FB ALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BU SİZİ İLGİLENDİRMEZ SİZ KENDİ YORUMUNUZU YAPIN.YANİ İÇİMDEN FENERBEHÇE YENER DİYE GEÇİYO YALAN MI SÖLİYİMM..
Alt 19.10.2005, 11:19   #53
hakandemirezen
Yiğido

hakandemirezen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 hakandemirezen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN

SİVAS SPOR SÜPER LİGE ÇIKMADAN ÖNCE BIRAKIN SÜPER LİGİ ŞU SİTEYE GELEN HERKESİN TUTTUĞU BİR TAKIM VAR FB LİSİ BJK LİSİ TS Lİ GS LİSİ VS.ŞİMDİ HERKES AHKAM KESİYOR SİVAS SPOR DİYE BIRAKIN HEMŞERİLERİM BU İŞLERİ SİVAS SPORU MADDİ MANEVİ BENİM KADAR DESTEKLEYEN OLMASIN AMA BİRAZ GERÇEKÇİ OLALIM SİVASTAKİ MAÇTA FENERBAHÇE SİVAS BANA GÖRE BERABER BİTER KİMSEYE KIZMA HAKKINA SAHİP DEĞİLSİNİZ HERKES HÜRDÜR AYRİYETTEN AZİZ YILDIRIMINDA SİVASA MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERİNİ UNUTMAYALIM
hakandemirezen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2005, 11:28   #54
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1210 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

arkadaslar bakıyorumd yorumlar çok sertleşmiş bunun sebebide belli...ama burda herkez istediğini yazma hakkına sahip...
macıda inşallah sivas alır....
fenerbahçede şampiyon olur
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2005, 11:36   #55
yusuf_07
Tecrübeli Yiğido

yusuf_07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yusuf_07 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
hakandemirezen Nickli Üyeden Alıntı
SİVAS SPOR SÜPER LİGE ÇIKMADAN ÖNCE BIRAKIN SÜPER LİGİ ŞU SİTEYE GELEN HERKESİN TUTTUĞU BİR TAKIM VAR FB LİSİ BJK LİSİ TS Lİ GS LİSİ VS.ŞİMDİ HERKES AHKAM KESİYOR SİVAS SPOR DİYE BIRAKIN HEMŞERİLERİM BU İŞLERİ SİVAS SPORU MADDİ MANEVİ BENİM KADAR DESTEKLEYEN OLMASIN AMA BİRAZ GERÇEKÇİ OLALIM SİVASTAKİ MAÇTA FENERBAHÇE SİVAS BANA GÖRE BERABER BİTER KİMSEYE KIZMA HAKKINA SAHİP DEĞİLSİNİZ HERKES HÜRDÜR AYRİYETTEN AZİZ YILDIRIMINDA SİVASA MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERİNİ UNUTMAYALIM
BRAVO ABİ.BENCE BU SİTEDE İKİYÜZLÜLER VAR SİVASSPOR LUYUM DEYİPTE BAŞKA TAKIMLARI DESTEKLEYEN.BEN İKİ YÜZLÜ OLAMAM KİMSE KUSURA BAKMASIN.BEN ŞUNDAN EMİNİMKİ BURDA YORM YAPANLARIN ÇOĞUNDAN DAHA İYİ SİVASLIYIM.EĞER SİVAS LIYIM DİYOSAN İÇİN DIŞIN BİR OLMALI İÇİN BAŞKA DIŞIN BAŞKA SÖYLEMEMELİ.VE HER ŞEYDE HEMEN KÜFÜRE BAVŞVURMAYIN.KÜFÜR KORKAK İNSANLARIN SAVUNMA SANATIDIR.
Alt 19.10.2005, 11:43   #56
Yigido58_NL
Tecrübeli Yiğido

Yigido58_NL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Yigido58_NL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse

Alıntı:
yusuf_07 Nickli Üyeden Alıntı
GALATASARAY LI OLDUĞUN BELLİ NL.HANGİ TAKIMI TUTCAMI SANAMI SORCAM FENERBAHÇENİNDE SİVASINDA GÖNLÜMDEKİ YERİ AYRI AMA MAÇI FB ALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BU SİZİ İLGİLENDİRMEZ SİZ KENDİ YORUMUNUZU YAPIN.YANİ İÇİMDEN FENERBEHÇE YENER DİYE GEÇİYO YALAN MI SÖLİYİMM..
GALATASARAYLI OLSAM BURDA ISIM OLMAZDI BIZ SIVASA GERCEKTEN ONUL VERENLERDENIZ,SENIN GIBI IKIYUZLU DEGILIZ,INSAN BIR TAKIM TUTAR IKI DEGIL,YA SIVASSPOR YADA fb.
AYRICA SIVASSPOR fb I DAGITACAK SKOR YAZMIYORUM DAGITACAGIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Yigido58_NL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2005, 12:11   #57
süper sivas
Acemi Yiğido

süper sivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 süper sivas ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Ausrufezeichen

ARKADAŞLAR BURDA BÖYLE SAÇMASAPAN TARTIŞMAYA GIRMENIZ ÇOK YANLIŞ LÜTFEN BİZ SİVAS İÇİN BU SİTEDEYİZ BİRDE İKİ TAKIM TUTULMAZ DİYE BİR ŞEY DEĞİL BU BİRİ DOĞDUĞUM TOPRAK DİĞERİ YAŞADIĞIM BUNA SAYGI DUYUMASI LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM

LÜTFEN BİRBİRİMİZE DAHA SAYGILI OLALIM
süper sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2005, 12:27   #58
Fighter
Acemi Yiğido

Fighter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Fighter ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
hakandemirezen Nickli Üyeden Alıntı
abi bravo sana katıLmamak eLde deiL .. özeLLikLe son cümLeni !bazılarına! anLatamadık gitti.. neyse agzına sagLık..

tekrar Sivasspor'a 6 KASIM'da başarıLar.. ancak şahsi görüşüm Fenerbahçe maçı aLacaktır..

by Fighter
Alt 19.10.2005, 13:03   #59
revenge58
Yiğido

revenge58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 revenge58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

maça istanbuldan gitmek isteyenler için bir organizasyon var mı?Tarihe tanıklık etmek ve sivasspor un fenerbahçe gibi dünyada marka olmuş bir takımı yendiğini görmek istiyorum.
Alt 19.10.2005, 13:25   #60
myibu
Yeni Yiğido

myibu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 myibu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
yusuf_07 Nickli Üyeden Alıntı
SİVASSPOR:0-3:FENERBAHÇE OLUR....

6 KASIMDA FENER GOL YEMİYO ARKADAŞLAR HİÇ.GÖNÜL İSTERKİ SİVASSPOR YENSİN AMA OLMAZ..

6-0 LARINLA BÜYÜKSÜN FENERBAHÇE BELEDİYESİ....

yusuf kardesim sanırım istatislik bilgin yok senin veya ligi takip etmiyorsun Suan itibari ile fenerbahce ligde 10 gol yemiş sivas 5 yarı yarıya olay zaten burda ama fener golda ata biliyor bence uzerine gidersek fener rahat yeneriz fener bahcenin defansı kotu forvetleri ii geriye cekilirsek gs macı gibi olur eninde sonunda yeriz ama uzerine gidersek bence bu macı harbiden alırız diger ark kusura bakmasın ben esiden unibjkde aktif calısan bir insandım en azında sivasa gelirken deplasman geliyorum demesin eger sivaslıysa memleketim desin( her ne kadar fenerlide olsa)
myibu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır