Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Özür Diledi!
Alt 20.01.2010, 14:31   #51
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Özür Diledi!

biraz burnu yere sürtsün sonra affederler
eXi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 14:32   #52
yiğidokazım58
Yiğido

31 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 yiğidokazım58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burnu yere sürtsün derken satarlarsa ne olaccak?
yiğidokazım58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 14:42   #53
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
karahisarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cok haklisin kardesim bunlar kazandirmaya degil kaybettirmeye yikmaya calisiyor hayrettini yeniden kazansak fenami olur bülent uygun a da aynisini yaptilar böyle olaylar oldukca nasil bir taraftar yapisina sahip oldugumuzu anliyorum düsenin dostu olmaz ya vurun abaliya büyük bir hata yapti inaninki ben hayatimda daha büyük hatalar yaptim yalniz ben degil sizlerde yapmissinizdir tepkinizi daha bilincli koyun sivasin su anda hayrettine ihtiyaci var umarim affedilir. firsatcilar yine is basinda
aynen katılıyorumm..............
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kanımaksa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.01.2010, 14:43   #54
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 803 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bencede affedilmesi gerekir aslinda, hem Insallah performansininda üstüne koyar ve daha basarili olur.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 14:49   #55
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

böyle kolay olmamalı para alırkenmi profesyonel olduğun aklına geliyor sinirlerine hakim olamıyorsan önce bir psikolga git sonrada tatil yap bir kafanı dinle kendini dinle neydim ne oldum ne olocam diye bir düşün ondan sonra bu takımın sana ihtiyacı olursa gelir seve seve hizmet edersin
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 14:51   #56
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
yiğidokazım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burnu yere sürtsün derken satarlarsa ne olaccak?
Ozaman yenisini alırız futbolcu mu yok ?
eXi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 15:06   #57
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
58isML58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadasim sorarim sana, birisi sana yaptigin isten dolayi ana,avrat sovse sen ne yapardin ?
Hatta o sovenlerde senin kendi gardaslarin ve yigidolarin sa ?
Tepkini başka türlü dile getireceğin durumlar da var.O formayı atmak kimsenin haddine değil.O forma benim bayrağım kadar kutsaldır, o forma için biz şehit verdik, gerçekten sivasspor taraftarıysan bu hassasiyeti çok iyi bilirsin...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 15:11   #58
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Değerli arkadaşlarım,
Sevgili Gençler,

Hayrettin ile ilgili açılan diğer başlıklarda dahil tüm yorumları okudum. Olaya mantıklı bakan gençler olduğu kadar, duygusal yaklaşan gençlerimizde var.

Ancak gözardı edilmemesi gerekirki Sivasspor'umuz profesyonel bir kulüp, bu tür bir kulübün hatta şirketlerin, ailelerin ayakta sağlam kalmasının ilk şartı disiplindir.
eğer disiplin yoksa kulüpte,şirkette, ailede çürümeye ve yıkılmaya mahkumdur.

Sivassporumuz zor bir dönemeçten geçiyor, ligde kalabilme tutunabilme uğruna sayın başkanımız yurtdışından ülkemizi de iyi bir şekilde temsil etmekte olan futbola yıllarını vermiş, kendisini geliştirmiş Muhsin Ertuğral hocayı getirmiştir.

Sn.Ertuğral Sivassporumuz ve sivasımız için kıymeti bilinmesi gereken bir kazançtır,değerdir. Sn.Başkanımız Sivassporumuzu Ertuğral'a , Ertuğral'ıda Sivas'lılara emanet etmiştir.

Ertuğral ın göreve başlaması ile sivasta umut ışıkları yanmış ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. Bir insanı bir göreve getiriyor ve başarı istiyorsan ona tam yetki vereceksinki istediklerini gerçekleştirsin ve başarılı olabilsin.

Şimdi düşünün; Ertuğral saha içinde kendisini düzeltmesi için talimatlar veriyor,kendini yırtıyor ama Hayrettin oralı bile olmuyor,takmıyor bu sadece Giresun maçına özgü değil, birçok maçın birikimi şeklinde tezahür ediyor.

Giresun maçı bardağı taşıran son damla oluyor, kaptanlık pazubantının atılması Tüm sivasspor camiasına, Muhsin ertuğral a teknik heyete ,yönetime ve tüm Sivaslılara büyük hakarettir, ''siz kimsiniz ya '' demektir.

Hayrettin davranışlarının cezası kaldığını gördükçe devam ettirmekte sakınca görmemiş yine biildiğini okumuştur , ama bu düzensizlik ve saygısızlığın böyle gitmemesi gerekiyordu , nitekim takımın çürümesini durdurmak için haklı ve akıllı bir karar verilerek cerahata neşter vurulmuştur.

Birde şöyle düşünün bu saygısızlığın karşısında herhangi bir ceza verilmese idi
şimdi belkide bunları konuşuyor olmayacaktık arkadaşlar ve Hayrettin de aynı hareketlere devam edecekti, ve takımda disiplinsizlik diğer futbolculara da sirayet ederek hızla itibarını kaybedecek, baş aşağı gidecekti.

Peki Hayrettin niçin özür diledi ? cezayı yiyince baktı pabuç pahalı, yaptığı yanına kar kalmadı, bu hoca da disiplin var, hemen çark etti.

Yani ceza falan verilmeseydi ne özür olacaktı nede pişmanlık, demekki disiplin şartmış.

Affedilme olayına gelince ;
Arkadaşlar,
Hayrettin idam edilmiyor,asılmıyor, kesilmiyor futbol kurallarının içinde var olan kadro dışı olma halini yaşıyor, tabii kendine bir kulüp bulursa orada da hayatını futbol hayatını devam ettirir, Yaşantısı da maddi durumuda bir çoğumuzdan iyi durumda devam eder hiç şüpheniz olmasın.

Eğer Yönetim affetme yolunu seçerse ki zannetmiyorum, bu kez Sivas lıya emanet edilen Muhsin Hoca yı koruyamamış oluruz ki ,hocayı kaybetme ihtimalimiz yüksek olur, ve .Hocamız hiçbir futbolcusuna söz geçiremez, kendinizi onun yerine koyun. Bu durumda takımda başarılı olamaz.
Aklı başında hiçbir futbolcu da Hayrettin örneğini aklına getirerek takımda disiplinsizlik çıkaramaz bilirki disiplinsizliğin sonu kovulmaktır.

Hayrettin kendi insanımızdır, ona bu kadar eleştiri getirmemizin nedeni bu tip hareketleri ondan beklemediğimizdendir, bu nedenle sonucuna da katlanmalıdır.

Dikkat ederseniz İyi futbol oynamıyor, başarısız gibi konulara hiç girmedim,çünkü bunlara rağmen hoca hayrettine hep şans verdi, sivas ın çocuğu diye, ama Hayrettin bunu değerlendirmek yerine istismar etti.

Değindiğim tek konu disiplindir .58 numaramız vardı oda gitti diyorbir arkadaşımız
Hiç merak etmeyin umuyorumki 58 numarayla attığı gollerle hepinizi ayağa kaldıracak bir oyuncu inşallah olacaktır. RAHMAN SOYUDOĞRU.

Tüm yiğidolara, ve Sivas ıma sevgi ve saygılarımla
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.01.2010, 15:14   #59
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buradan üzülerek izliyorum ki; Balmandol,Karahisrlı ve Kellechi isimli kardeşlerim maalesef beni anlayamamış.Düşünün bir kulüpte futbolcunun biri antrenöre,birisi başkana,birisi bir başka yönetciye her hangi tepki göterirse o kulüpte disiplin diye bir şey kalırmı.Disiplinin olmdığı yerde başarı olur mu ? Yorum yazarken sizleri birbirimize daha saygılı davranmaya davet ediyorum.
tam tersi sayin kardesim sen beni anlayamadin. disiplin sorunu varsa ceza diye birseyde var yine söylüyorum yikici degil yapici olmaliyiz bu aslinda herseyi acikliyor adam suc islemis hapse atilir idam edilmez cezasi verilir topluma yeniden kazandirilir hayrettine ihtiyacimiz var o sucunu anladi özür diledi bu olay diger oyunculara iyi bir örnek oldu simdi hayro yu yeniden kazanmak ondan faydalanmak gerekir insallah bu sefer anlatabilmisimdir...
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2010, 15:20   #60
58SARKISLALI58
Yiğido

49 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 58SARKISLALI58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yaw kardesim hayrettin uzun senelerce bu formayi tasimis sivasa maal olmus bi futbolcu iyide olsa kotude olsa affedilmesi gerekiyor biranlik sinirden neler olmuyorki bence gayet normaldir affetme acisinina gelince bu hareket onun aklini basina getirmistir tekrar antremanlara baslamasi gerekir sivasa gonul vermis elinden geleni yapmaya calisan birisi bence antremanlara kaldigi yerden baslamasi gerekiyor sadece biraz yedeklerde kalmasi gerekir okadar
58SARKISLALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
diledi, Özür