Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sedat YEŞİLKAYA Sivasspor'da
Alt 29.06.2010, 20:01   #51
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sedat YEŞİLKAYA Sivasspor'da

arkdaşlar hiç umutlu değilim yapılan transferlerden.ama inşallah bizim düşüncelerimizin aksi çıkar ve bizim yüzümüz kara çıkar..
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı rsimsek'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2010, 20:26   #52
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu nasıl transferler abı ya bu takım lıgde kalırsa ii valla anlasılan gecen seneden hıc ders almamıslar acılen kalıtelı ısımler takıma katılmalı yoksa ısımız gecen seneye gore baya zor olacak
Cevap: Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda
Alt 29.06.2010, 21:07   #53
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hayirli ugurlu olsun insallah basarili olur.

sedat in futbolculuguna kimse laf söyleyemez bizede kesinlikle katkisi olur gecirdigi sakatlik onu baya gerilerde birakti ama altin her zaman altindir sedat da kalitesinden hicbirsey kaybetmemistir.

benim kafama takilan konu artik emekliler veya emekligi yaklasmislarin siginma yerimi oluyoruz?

benim düsüncemden sedat cok yasli verimli olamaz cikmasin ben takim genelinin böyle yaslarda oldugunu gelenlerinde bu standartin ayarinda oldugunu anlatmak istiyorum.

insallah mesut hoca bunlarin yanina 3-4 tane paf oyuncusu oynatirda bizim gelecegimize hizmet etmis olur.
KASIMPAŞASPOR ESKİ TÜFEKLERLE NERELERE GELDİ YAŞ ORTALAMASI 30 DU ÖNEMLİ OLAN TECRÜBE BEN YAŞLI OLMASINA PEK ÖNEM VERMİYORUM..
Murat ARICI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Murat ARICI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda
Alt 29.06.2010, 21:37   #54
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sedat Yeşilkaya Sivassporumuzda

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya ben ve benim gibi düşünenler kör.Yada diğerleri kör.Sol kanata-sağ kanata takviye lazımken.Orta sahada topu topu 5 adam kalmışken hala birkaleci ve stoper alıp transferi kapatacağız deniyor anlamıyorum.Geçen seneden ders alınmamış anlaşılan.
arkadaşım mesut bakkal çalıştırdıgı her kulupte ilk önce liğde kalamyı hedeflemiştir.bunuda bazen başardı bazen başaramadı iyi karakterli bir hoca onun sayesinde liğ de kaldık diyebiliriz ama sözleşmesi bitmişken teşşekür edilip gönderilmeliydi bence bizim alışık oldugumuz hep zirveye oynamasını beklediğimiz sivasspora yetersiz kalan transferler bence hele bi liğ başlasın bakalım mesut hocanın ömrü ne kadar olacak keşke ismail kartalla tekrar anlaşsaydık teknik direktör olarak...
Alt 29.06.2010, 23:11   #55
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Güzel bir transfer,S.Yesilkaya ve M.Nas genclerde birlikde oynadilar .Buda Sivasspor icin bir kazanc.Sivasspor Musa´dan ,I.Dagasan ve Yasin´den kurtulduya ,artik kontratak takimi olacagiz ben buna inaniyorum.Stoperimizin ismi bugün ,yarin aciklanir.Istanbul kulüplerinden birinde oynuyormus.Bir kaleci sorunumuz var oda halledilirse takim gecen yildan cok güzel olacak.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2010, 23:19   #56
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben fifa oynarken free agent adamlar arar alırdım bizim yönetimde çok oynadı galiba süper lige çktık çıkala 200 300 binin üstünde para verip kaç oyuncu aldık Allah aşkına millet milyon dolarlar veriyo süpe rlig büyük bi pasta burdan payımızı almamız için ligde kalmak yani adam gibi transfer yapmak gerekiyo haa yöneticilerimiz biz yeter çok kaldık paraya ne gerek var düselim sürünelim diyorsa kendileri bilir !!!
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2010, 23:47   #57
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mardi 29 juin 2010 - 09h15 Le gardien international algérien du Slavia Sofia, Rais Waheb Mbolhi (24 ans), va prochainement quitter la formation bulgare. Sivasspor ferait le forcing pour enrôler le Fennec.
Auteur d'une très bonne Coupe du monde, le portier international algérien, Rais Waheb Mbolhi, s'apprête à quitter le Slavia Sofia ainsi que le championnat bulgare. Sivasspor aurait coché son nom, rapporte Le Buteur. Mbolhi devrait prochainement se rendre en Turquie pour discuter d'un éventuel transfert dès cet été. Rappelons toutefois que le club anglais de Newcastle, qui a déjà formulé une offre au Slavia Sofia, reste à l'affût pour s'attacher les services du dernier rempart des Verts.

C.H (Rédaction Football365/FootSud)

Bu haberde Cezayir milli takımının üçüncü kalecisi 24 yaşındaki Mbolhi'nin Sivasspordan teklif aldığını yazıyor.Mbolhi ,Slavia-Arsenal maçında İngilizlerin dikkatini çekmiş,hatta M.United bir süre denemeye almıştı. New Castle United 1milyo avro vermiş ama Slavia kabul etmemiş. Çünkü,bonservisine 1,5 milyon avro istiyorlar.
24 yaşında genç bir kaleci ama gelecek vaadediyor.
Sivasspor yönetimi yine yanlış işler peşinde.Önce Cezayir'in birinci kalecisine baktılar,olmadı ikinci. Şimdi son kalecideler. Mbolhi isimsiz takımlarda bulunmuş, iki sezon evvel Japonya liginde oynamış,geçen sezon Bulgar Slavia Sofyanın iki yıllık sözleşme yaptığı bir kaleci. Sözleşmesi bir yıl daha var e bonservisi 1,5 milyon avro.Kaleye deneyimsiz,daha kariyerinin başında bir kaleci almaya çalışıyorlar,üstelik dünya devleriyle yarışarak.Madem öyle neden öteki transferleriniz 30-35 yaşında gezmedik takım bırakmamış oyuncular . Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Anlamak mümkün değil.

İş o kaleciyi Slavianın yaptığı gibi Jpon liginden alıp getirmek ve sıfırdan hem takımında oynatmak hem de satışa koyup 1,5 milyon avro kazanç sağlamak.
İş işten geçtikten sonra haylanmak olmaz.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2010, 23:56   #58
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Adam geçen sene süper ligde sadece 11 maç oynatilmis ve 10unda sonradan girmis maçin kopma anlarinda yani 50-60. dakikdan sonra.

Ayni sekilde türkiye kupasinda 3 maç, 2sinde sonradan girmis.

Eee Kasimpasa'da hep son zamanlarda gol yiyorlardi. Herhalde bir joker olarak veya mecburiyetten oynatilan bir futbolcu idi.

Oyuncuyu tanimiyorum, belkide iyidir ama sadece sunu demek geliyor içimden :

Bu ne biçim bir transfer, mantigi ne, ne ifade ediyor bize ne katacak, gereksiz huzulu takimi sisirme girisimleri.

Ah Mesut hoca ah, yine çok sancili bir sezon geçirecegiz. Insallah bu kez ikiz dogurmayiz ??
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2010, 23:58   #59
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Sivaslibey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adam geçen sene süper ligde sadece 11 maç oynatilmis ve 10unda sonradan girmis maçin kopma anlarinda yani 50-60. dakikdan sonra.

Ayni sekilde türkiye kupasinda 3 maç, 2sinde sonradan girmis.

Eee Kasimpasa'da hep son zamanlarda gol yiyorlardi. Herhalde bir joker olarak veya mecburiyetten oynatilan bir futbolcu idi.

Oyuncuyu tanimiyorum, belkide iyidir ama sadece sunu demek geliyor içimden :

Bu ne biçim bir transfer, mantigi ne, ne ifade ediyor bize ne katacak, gereksiz huzulu takimi sisirme girisimleri.

Ah Mesut hoca ah, yine çok sancili bir sezon geçirecegiz. Insallah bu kez ikiz dogurmayiz ??
http://transfermarkt.de/de/sedat-yes...eler_8046.html
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.06.2010, 01:31   #60
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla artık ben Sivassporun transferlerini duymaktan korkar oldum Yakında balici yeniden futbola döndürürüz. Şarap gibi takım olduk.. Yıllandık ama bi farkımız var şarap yıllandıkca degerleniyo... Sezonun sonunu görebilen var mı aranızda?
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sedat, sivassporda, sivassporumuzda, yeşilkaya, yeŞİlkaya