Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamil'e neden pas atılmıyor???
Alt 18.04.2011, 20:12   #51
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Kamil'e neden pas atılmıyor???

++kasımpaşa fark etti kamili 2 kişi koydu başına .tabii birazda yıldızın üzerine oynadılar bazı topcularımız.
++bereberlik cok iyi bir sonuc bence kasımpaşa son dört hafta süper oynuyordu
++ben macdan önce kasımpaşa en ciddi rakibimizdir demiştim..++son altı macımıza göre++
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 20:30   #52
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

her ne hikmetse ermana bir türlü ısınamadım bir cok kere sivasspora puanı getiren golu atmıs olsada ınsanı cıldırtan egosu yuzunden onu taktir edemiyorum aksine sinir oluyorum yetenekli lakin bencil lik yaptımı insan sinir küpü oluyor kamil gibi birini en iyi performansında sen oynatmazsan ona topları surekli vermezsen ne takım takım olur nede istikrar olur
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 20:59   #53
SİVAS ULAN 58
Acemi Yiğido

SİVAS ULAN 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 SİVAS ULAN 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

GROOOOOOOOOSİCKİİİİİİİİİİİ GROSİCKİİİİİİİİİİİİİİİİİİ OLLLEYYY OLLLLLEYYYY OLLLLEYYYYY .....22 GROSİCKİ.......
SİVAS ULAN 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 21:25   #54
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1437 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Galatasaray maçı ile başlayan Türkiye macerasında görüldüki Kamil Grosicki kaliteli bir oyuncu... Bir kaç sıkıntısı var ama arkadaşlar bu adam unutmayalımki Polonya milli takımına seçilen ve ilerisi parlak olan bir oyuncu... Bizim takımda bazı zamanlarda bu gibi söylemler hep olur. Bu defada Kamile pas verildi/verilmedi, Mehmete çalışılıyor yada herkes şahsi oynuyor lafları ayyuka çıktı. Artık tüm derdi kederi unuttuk bununla uğraşacağız gibi...

Unutmayalımki Rıza Hocamızın aklındaki kadro daha bu değil beyler. Bu takıma daha en az 3-4 oyuncu daha dahil olacak. Ve şunuda iyi biliyoruzki bizim takımımıza gelip ilk senesinde çok iyi işler yapan oyuncular çok az... Kamanan, Keita, Balili gibi... Ama ilk seneden sonra açıldılar yada daha iyi performans gösterdiler. Kamilin meziyetleri olduğu kadar zaafiyetleride var. Bunu tamamen Türkiye tecrübesine bağlayabiliriz. Süratli seri hareket ettiği kadar ikili mücadelelerde ve fiziki güçde zayıflığı mevcut. Bu durum bir de markajla bütünleşince doğal olarak verimsiz olabiliyor oyuncu. Ama bizim takım bünyesinde kutuplaşmanın olduğu kesin bir olgu. Bu sene atlatıldıkdan sonra disiplinliği ile ön plana çıkan Rıza hocamız onunda çaresini bulacaktır. Unutmayın bizim gördüğümüzü gören gözler bir tane değil...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 21:26   #55
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
++kasımpaşa fark etti kamili 2 kişi koydu başına .tabii birazda yıldızın üzerine oynadılar bazı topcularımız.
++bereberlik cok iyi bir sonuc bence kasımpaşa son dört hafta süper oynuyordu
++ben macdan önce kasımpaşa en ciddi rakibimizdir demiştim..++son altı macımıza göre++
ben kasımpaşanın bizden önceki hemen hemen bütün maçlarını izledim.mesela ibb maçı oynanadığı zaman 3 pas yapamayacak kadar acizdiler dedim tamam bunlar rakip bile olamazlar keza o haftlarda bucaya 4-0,anteb e 1-0 ve ibb ye 3-1 yenilmişlerdi.karabük maçı ile umutlandılar,ankargücü maçı ile toparlandılar,manisa ve kayseri maçlarında çok iyi oynarak 3 er puan aldılar.antalya maçını muratın hatası yüzünden kayıp ettiler.ayrıca bizden önceki maçları olan bjk maçında 6-7 net gol girişimleri vardı.
birde şampiyonluğa oynayan takımlar onları durdurdu.siavsa 11 puan farkla gelmeleri onları bitirdi.hatta erman dua edelim bizi resmen ipten aldı.yenilseydik canavarı canlandırmış olacaktık.

onun için bence 1-1 çok iyi sonuç.topa basan,takım olarak futbol oynayan,sahanın her yerinde organize olan bir takım bu şekilde durdurmak bence çok çok iyi..
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 21:31   #56
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
selimdelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
her ne hikmetse ermana bir türlü ısınamadım bir cok kere sivasspora puanı getiren golu atmıs olsada ınsanı cıldırtan egosu yuzunden onu taktir edemiyorum aksine sinir oluyorum yetenekli lakin bencil lik yaptımı insan sinir küpü oluyor kamil gibi birini en iyi performansında sen oynatmazsan ona topları surekli vermezsen ne takım takım olur nede istikrar olur
bu sene erman olmasaydı senin bu dediklerinin hiç bir anlamı olmayacaktı burada belkide ALLAH korusun yas havası olacaktı.ermanın her vurduğu gol oldu.o bence ister kabul edelim ister etmeyelim bu sene takımın yıldızlarından...ermanı bundan sonraki yıllarda sivasda tutmak tam bir beceri derim.anadoluda hangi takım erman kılıcı kadrosunda görmek istemez ya da hangi taraftar takımında görmek istemez?
ibb maçında yürğimiz rahatlattı.kasımpaşa maçında o gole nasıl bağırdım biliyor musn sen sivaslı mısn?sivassporlu musn?takımdaki bütün futbolcuları kutlarım.şimdi hataları konuşacağımız zaman değil,şimdi bırakalım geçmişi geleceği düşünelim hep beraber...
Alt 18.04.2011, 21:39   #57
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
mucahitbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kamile pas atilmiyor cunki toplari olduruyordu bu son macda ama benim en merak ettigim nerde bizim keita en savasci oyuncudan biri
bu maçda gökhan güleç oyuna girince rıza hocanın hamlesi kesinlikle m.nas sandro ya da keita değişikliği olmalıydı.keita geçen yıl en iyi rakibi yıpratan oyuncuydu.bu sene hiç şans bulamadı.ne mesut hoca zamanında ne de rıza hocayla birlikte.saece antalya maçında girdi o da maçı 1-1 bitirmemeize yardımcı oldu.o maçda hatırlarsanız orta saha yolu geçen hanı gibiydi.az kalsın karlı havada antalya bizi yenip gidecekt.ALLAH tan rıza hoca ketayı oyuna almıştı.
keita geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam diyarbakır ve bjk maçlarında birer asist yapmıştı.sert bir oyun tarzı vardı.
Alt 18.04.2011, 21:43   #58
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

arkadaşlar kamile pas atılmıyor yargısına varmak için henüz bence çok erken,bu bizi yıpratır.kamilde şöyle bir durum var rakiplere ona önlem alıor oynatmıyorlar.dikkat ederseiz oyun sırasında kanat değiştiriyor sebei ise bu sıkıştırmalardır.ibb maçında mehmet yıldız pas ıvermedi değil orada topu sakalama düşüncesinde idi.onu görmedi.
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.04.2011, 21:54   #59
yi6ido
Acemi Yiğido

yi6ido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 yi6ido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunun tanımı çok basit ermanın topu orta sahada alıp kaleye yönelmesi ve saçma sapan şutlar çekmesi ... Erman'a duran toptaki ustalığına birşey diyemem.. Geçen maçta topla pas yapmaması yüzünden Rıza hoca farkettiyseniz Erman'ı oyundan aldı... Asla bu durumda KADİR BEKMECZİYE Birşey söylenemez elinden gelenin en iyisini yapıyor....
yi6ido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 21:57   #60
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TAKIMDA ANORMAL OLAN ÇOK ŞEY VAR DEFALARCA YAZILSADA ARTIK BEN KULUP TARAFINDAN BU SİTENİN TAKİP EDİLDİĞİNE İNAMIYORUM TÜM SİVASSPORLULARIN TEK SEVDASI VAR İYİ BİR SİVASSPOR TAM BİR TAKIM... BOZANLAR MUTLAK GİTMELİ 2 NCİ YARININ BAŞLAMASIYLA YENİ GELENLERİN TAKIMA KATKISINI KİMSE YADIRGAYAMAZ. KİMSE BU KİŞİLERİ KÜSTÜRMEMESİ GEREKİYOR ÖZELLİKLEDE KAMİL İN TARAFTARA ARKASINI DÖNMEYEN TAKIMI ATEŞLEYEN ŞİMDİYE KADAR OYNAMAYANLARI OYNATAN İSİM BENCE KAMİL
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atılmıyor, kamile, neden, pas