Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 12.03.2012, 23:50   #51
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 883 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Sivassporun çok kötü oynadığı görüşlerine hiç katılmıyorum...İlk yarı neredeyse başabaş geçmiş bir maç...Trabzonspor gibi rakiplerini sahasına hapseden bir takım sivassporun kontratak korkusundan dolayı temkinli oynamak zorunda kalıyor...Bence maçın en kritik anlarından biri maçı çığırdan çıkaran kıdemli denen yan hakemin kaçırdığı veya vermeye güzünün yetmediği Enaramoya çalınan ofsayt pozisyonu...Sivasspor gol kaçırmaya devam ediyor..Gerçekten kaçırdıklarının yarısını atabilseydi şu anda belki de ilk 4 içinde rahatlıkla olacak;puanımızda 50 lerde olacaktı...Kuddusi Müftüoğlu maça yan hakemleriyle beraber damgasını vurdu;onun fifa kokardının elinden alınmasını şimdi daha iyi anlıyorum...Volkan Şen maça damgasını vurdu;her tartışmalı pozisyonda o var;Trabzonun galibiyet golünü ve Kaan'a attığı tekmeyle maça damgasını vurdu;herhalde maçın adamı seçer onu yalaka basınımız...Volkan'ın golü attığı pozisyonda Burak ofsayt pozisyonunda çünkü top oaraya geliyor ve Burak da pozisyonun içinde..Burak her nekadar topla buluşamasa da topa hareketlendiği içinde aktif durumda sayılıyor..Burada maça damhasını vuran yan hakemin Burak hareketlendiği için Volkan a gelmeden ofsaytı belirleyip bayrağı kaldırması gerekiyor..Ama o Burak hareketli olmasına rağmen pasif sayıp bekliyor ve Volkan da golü atıyor...Sivasspor gerçekten çok abuk subuk goller yiyor..Cerny tam hazır olmadan neden oynatılır anlamış dsa değilim...Yenilen 2 gol de Cerny nin yaptığı hatadan oldu...Cerny içinde bu maçta hem de oynamadığı bir mevkide olaması tam bir talihsizlik..Umarım kendini toplar ve eski Cerny yi izleriz...Sivassporun artık puan kaybına tahammülü kalmadı;bundan sonraki her maçta mutlaka puanlar almalı ...Ben Enaramo nun kendini ilk fırsatta affettireceğini düşünüyorum...Artık yolun sonu gözükmeye başladı;umarım yolun sonu playoffa çıkar...Çünkü bu takım playoffu ligdeki bir çok takımdan daha çok hakediyor....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2012, 02:58   #52
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ne yapsak,ne desek bos,mac gitti.penaltiya bakin,calinan duduklere bakin,kartlara bakin.MigroArmis arkadasla kendi yorumlarimizi mac oncesi yapmistik.Ben hakemi hesaba katmamistim,dahasi bu kadar tarafli mac yonetecegini dusunmemistim.Tek kelime bu macin skoru bu degildir.Vicdanim cok rahat Sivasspor ligin en iyi takimlarindan bunu acik acik soyleyemeyen spor camiasini kisilikleriyle basbasa birakiyorum.
Alt 13.03.2012, 07:06   #53
ardahanlı
Acemi Yiğido

ardahanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 501 ardahanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aynı haftada beşiktaş,eskişehir e bursa berabere kalmış, g.birliği yenilmiş ve bu maçtan alacağın bir 3 puan elektrik su gibi olacak. İyi götürdüğün maçın ilk yarısınıda önde bitirmişsin. Üstelik 30 gol atan burakı sezon boyunca en iyi bir şekilde kilitleyen bir tknik direktörün var.

Ama yine sezon boyunca hastalık hale gelen pozisyon harcama ve kolay gol yeme nüksediyor ve maçı kaybediyorsun.

İnanın çok üzgünüm. Ama maç bitti artık. En azından zorlu fikstür bitti. Sonraki maçları kazanılırsa ilk 4 şans hala devam edecek. Lazyo fener ve g.sarayla oynayacak. Gençler bu hafta lazyoyla oynayacak. İlk 4 şansı herşeye rağmen var.
Alt 13.03.2012, 07:21   #54
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1433 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ardahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynı haftada beşiktaş,eskişehir e bursa berabere kalmış, g.birliği yenilmiş ve bu maçtan alacağın bir 3 puan elektrik su gibi olacak. İyi götürdüğün maçın ilk yarısınıda önde bitirmişsin. Üstelik 30 gol atan burakı sezon boyunca en iyi bir şekilde kilitleyen bir tknik direktörün var.

Ama yine sezon boyunca hastalık hale gelen pozisyon harcama ve kolay gol yeme nüksediyor ve maçı kaybediyorsun.

İnanın çok üzgünüm. Ama maç bitti artık. En azından zorlu fikstür bitti. Sonraki maçları kazanılırsa ilk 4 şans hala devam edecek. Lazyo fener ve g.sarayla oynayacak. Gençler bu hafta lazyoyla oynayacak. İlk 4 şansı herşeye rağmen var.

Bizde üzgünüz dost...

Lakin bizler buraları haketmiyoruz. Daga doğrusu, yayıncı kuruluşun baskısı bize buraları hakettirmiyor. Hakem baskısı takımın üzerine kabus gibi çökmüş ve içten içten çalışırken, o kadar bariz hatalar yapılıyorki artık, yok şu şunu yenmiş yok bu bununla oynayacakların hiç bir anlamı kalmıyor. Eskiden bizler bir maç sonrası yada öncesi bir gurup muhabbetlerinin arasına dinleyici olarak katılır bu tarz konuşmaları dinlerdik. O zaman bir saflık dürüstlük vardı. Ama şimdi maalesef o saflık o dürüstlük gitmiş yerini çirkeflik eyyamcılık globalizm gelmiş.. Sen ağlasan kime ne, elalem bir ağlıyor maçın şekli değişiyor.

Maç 1-0 ken öyle olaylar yaşıyoruz ki futbolda bunun adı 2 kere kırmızı kart. ama maalesef olmuyor ve maç birden dönüyor skor olarak.

Eee bize ince ayar yapıldı. Bizde arkamıza bakarak dönüyoruz.

UZUN İNCE BİR YOLDAYIM....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 07:43   #55
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

ya ben hep söylüyorum da dinleyen yok fener maçında 2-1 öne geçtik sonra iki gol yedik taraftarımız neden defansa çekilmedik diyor rıza hocayi suçluyor trabzon maçında 1-0 öne geçtik bu defa defans yaptık öne geçmişsin neden hâlâ defans oynatıyorsun diyoruz şimdi bu yorumları okuyarak empati yapıyorum ben maçı kazanmak için elinden geleni yaptım fb maçında ofansif futbol oynattım taraftar beğenmedi ts maçında defansif oynattım taraftar beğenmedi ordu maçında harmandalı oynatiyim yada darbuka show belki taraftar beğenir iki sezon düşmeye oynadık bunun baş mimari bülent uygun yeteri kadar para kazandı elindeki karpuzculari sivasa sattı ve gitti o kazık 2 yıl çıkmadı sonunda doğru kişi bulundu ve takım başarılı sonuçlar almaya başladı iki maç kaybetti yine o şerefsizin adı çıktı o gelsin diye yediğiniz kazığı ne çabuk unuttunuz yazıklar olsun
Alt 13.03.2012, 07:51   #56
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya ben hep söylüyorum da dinleyen yok fener maçında 2-1 öne geçtik sonra iki gol yedik taraftarımız neden defansa çekilmedik diyor rıza hocayi suçluyor trabzon maçında 1-0 öne geçtik bu defa defans yaptık öne geçmişsin neden hâlâ defans oynatıyorsun diyoruz şimdi bu yorumları okuyarak empati yapıyorum ben maçı kazanmak için elinden geleni yaptım fb maçında ofansif futbol oynattım taraftar beğenmedi ts maçında defansif oynattım taraftar beğenmedi ordu maçında harmandalı oynatiyim yada darbuka show belki taraftar beğenir iki sezon düşmeye oynadık bunun baş mimari bülent uygun yeteri kadar para kazandı elindeki karpuzculari sivasa sattı ve gitti o kazık 2 yıl çıkmadı sonunda doğru kişi bulundu ve takım başarılı sonuçlar almaya başladı iki maç kaybetti yine o şerefsizin adı çıktı o gelsin diye yediğiniz kazığı ne çabuk unuttunuz yazıklar olsun
Hoca doğru taktikle çıktı, ama müdahalede geç kaldı. Dediğinize katılıyorum hücum oynatıyor eleştiriyoruz defans yaptırıyor eleştiriyoruz. Bu oyun anlayışında doğru dürüst bir golcü olsaydı galip gelirdik. Ben her zaman kontrollü trabzon maçında çıktığı gibi bir oyun anlayışından yanayım.Ama futbolcular o kadar acemice hatalar yapıyor ki bütün taktikler etkisiz kalıyor.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2012, 09:08   #57
HAŞİM5858
Acemi Yiğido

HAŞİM5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 HAŞİM5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakeme rağmen yenebilirdik. Ancak ikinci yarı orta saha oyundan düştü. Gol yemeden iki üç dakika önce oyuncu değişikliğini mutlaka yapılması gerektiğini bekledim . Kaleci aut atışını kullandı Cihan oyuna girmedi sonrada gol oldu. Atağa çıkıyoruz Erman ancak yürüyebiliyor. Rıza hoca değişikliklerde geç kaldı. Hem hakemi hem karşı tarafı yenmek kolay değil.
HAŞİM5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 09:44   #58
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

son haftalarda kadir tamamen çöktü kamil groscky 1 tane mac oynadı geldı gelelı gecen senkı 4.2 manısa macı onun dısında bazen vasat ve genelde oyunda hıc olmadı rada fos cıktı ermanda cezalı duruma dustukten sora 2 macta pek gozukmedı ve guclu takımlarla oynadık ama her seye ragmen bu macları cokta ıyı bıtırebılırdık ama skor koruyamıyoruz ben one gectıgımız maclarda koruyacagımızı hıc dusunmuyorum 1 tane gol bıle yemıosun oyun beraberlıge gelnce pesıne 3 gol daha gelıyor dirençsiz bir takımız hemen kırılıyor takım ankaragucunden sora en cok gol yıyen bızız ya takımda bıde gol sıkıntısı olsaydı
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 10:43   #59
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

artık bu takıma bir düzen vermek lazım 6 haftadır grosıcki oynanıyor defansa yardıma koşmuyor ilk golde cerny hatalı değildi ona yardıma gelmeyen kamil hatalıydı ilerde top bekliyor atılmayınca çocuk gibi kusuyor 1 kaç hafta yedek beklesin cerny onun yerine oyuna girsin aklı başına gelir yine aynı hareketlere devam ederse artık bu takımda oynamak istemiyor demektir petriel kendine geldi gecen sezon attığı gol sayısına ulaştı inşallah daha iyi olacak
Alt 13.03.2012, 10:53   #60
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

eleştiri yaparken insaflı olmak lazım. rıza hoca bu maçta doğru taktikle çıktı. hakem faktörü ve becerisizlik sonucu maçı kaybettik.şayet kenetlenirsek ilk 8 için şansımız yüksek. bu takım play oflarda mutlaka olmalı.ligin bitmesine fazla bişey kalmadı kendi sahamızda 2 maç daha oynayacağız. her türlü fedakarlığı yapıp ordu ve ibb maçlarında stadı doldurup takımımızın arkasında olduğumuzu herkese gösterelim.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı