Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 30.01.2013, 20:41   #51
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
alboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu maçtan sonra erhan güven.e laf edenler çok büyük haksızlık yapıyorlar.uğur kavuk gibi maçı ortasaha çizgisini geçmeden bitiren.buna rağmen defansta akıl almaz hatalar yapan bir oyuncudan sonra.çok ama çok güzel bir maç çıkardı.hatta murat akça.nın birçok hatasını tek başına kapattı.hem de aatif.a hemen hemen her atakta destek verdi.uğur kavuk.un bu saatten sonra forma görmemesi gerekir.bence erhan çok çok iyi bir performans gösterdi.stoch da caner de adım atamadı desek yeridir.

Bence haksızlık yapıyorsunuz Uğur'a. Devamlı bindirme yaptığı için açık veriyor aslında o çıktığı zaman onun mevkiinin kapatılması lazım ama ne orta saha ne de defans bunu yapmıyor.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2013, 20:52   #52
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Erhan'ı beğendim ben kim ne derse desin Uğur olsaydı Stoch ordan 3 kere gollük pozisyona sokardı Fener'i.Yok ileri gidiyormuş da gidiyor da dağa taşa orta yapıyor.Erhan en azından sağlam oynuyor top kaybı yapmıyor.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2013, 20:56   #53
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Öyle ya da böyle, sonuçta yarı finale kaldık. Maçın böyle olacağı belliydi zaten. Fener fazla sıkmadı, bizimkiler mersin maçına oranla daha gayretliydiler.
Bizi 2 tane hamsi maçı bekliyor. Tam hamsi mevsimi
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2013, 20:59   #54
dicanio
Acemi Yiğido

39 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 dicanio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor bence kötü futbol oynamadı istediğini aldı hatta galip gelecek pozisyonları bile buldu ve fenerbahceye pozisyon dahi vermedi.bu arada erhana yapılan kötü eleştirileri elinizi vicadanınıza koyarak yapı lütfen erhan oynadığı futbolla uğurun bu takımda yeri olmadığını gösterdi.uğru kavuk yıllardır süperligde oynuyor ama hala sahada nerede duracağını,nezaman hucuma kalkıp nezaman savunma yapacağını ve en önemlisi savunma nasıl yapılır bunu bilmiyor.bu maçta hayrettinide kutlamak istiyorum kendini herzaman oynucak gibi hazır tutması ayrıca cok önemli.yaptığı müdehaller ve ters kademe anlayışı bu maçta çok iyiydi.rıza hocandan bu maçta yeni transfer piech forma vermesini beklerdim çünki taraftar olarak yeni forvetimizi görmek istiyoruz.sivassporumuza hafta sonu oynanacak maçta başarılar diliyorum ve aynı mücadeleyi göstereceklerine inanıyorum
dicanio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2013, 21:02   #55
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 481 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ugur suz takım çok güzel inşallah erhan sürekli formayı giyer
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2013, 21:25   #56
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ümitten pek bahsedilmemiş ama tek kelımeyle yine harikaydi ne musa sow a nede semih e geçit verdi gerçekten harikaydi bence navratildende iyi, ayrica biri hocaya şu sesimizi duyursun bu takim neden kafa golu atamiyor neden frikikler hep barajda bu iş gerçekten çok can sıkıyor.
Alt 30.01.2013, 21:33   #57
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

içimizdeki irlandalılar fb şowu bekledilerde istedikleri olmadı yawşakların çok şükür sivassporum gruptançıktı bursa maçında yedeklerin yedeklerini oynatır hoca
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2013, 22:08   #58
Rallim58
Gast

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
içimizdeki irlandalılar fb şowu bekledilerde istedikleri olmadı yawşakların çok şükür sivassporum gruptançıktı bursa maçında yedeklerin yedeklerini oynatır hoca
Aynen öyle, içimizdeki İrlandalılar maalesef yine bir hayli fazla idi. Sahada futbolcularımızı tanımayan sözüm ona yiğido vardı. Sanıyorum, çoğunluğuda kombinesi olup maça gelemeyenlerden alınan kombineler ile gelenlerdi. Yanımda misafirim olmasaydı, "sen İT tarafından olanlardan mısın?" diye sorardım.
Alt 30.01.2013, 22:13   #59
şamatacılar
Yiğido

şamatacılar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 şamatacılar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakem son düdüğü çalınca bizimkiler hemen fenerlilere yapıştı forma değiştirmek için . Hatta Kadir Mehmet Topal'ın formayı aldı yanliz Topal'a kendi formasını vermedi . Topal da istemedi belki . Ben gıcık oluyorum ist takımlariyla mac bitimi forma değiştirenlere . Onlar fb liyse bizde sivassporluyuz . Görmemiş gibi atlıyorlar ya.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şamatacılar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2013, 22:16   #60
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Bazı arkadaşlar yorumlarında sanki Fenerbahçe oynamadı bize bir puan verdi havasındalar Gaye takımı kötülemek o arkadaşlara soruyorum Fener hangi as futbolcusunu oynatmadı ful kadro çıktılar ellerinden gelse canımızı alacaklardı ama güçleri bu kadar gol yollarında neden başarılı olamıyoruz çunku arkadaşı daha müsaitken pas vermeyip kaleye şut çekiyorlar boylece pozisyonlar cömertce harcanıyor herzaman söylüyorum bu kadro kötü değil yeterki takım uyunu oynasınlar
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı