Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'ta Sıcak Saatler
Alt 02.09.2009, 02:16   #61
ümitberlin58
Yeni Yiğido

ümitberlin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ümitberlin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ta Sıcak Saatler

oquzh4n58 kardeşim güya takımı takib ediyorsunuz 3 sezon iydi tamam da 4.sezon yeni takım kurdular diyeceksiniz ki herkes gibi başka bişey bilen yok niye o takımı bozdular şunu herkes gibi bilin bu adamlar 2 yıl önce kampanya üstüne kampanya yaptılar yardım edin diye olmadı dilenci gibi para istediler olmadı kaç kişi yardım etti bu adamlara helal olsun yine iyi getirdiler o işi b,ilmeyen yönetim ve bülent uygun dediğiniz adamlar para olmayınca sattılar tabiki 30 yaşında ki bilicayı 32sinde real madridemi satacaklardı adam kadroyu gençleştirdiyse gelecege yatırım yaptıysa ne suçu var madem çok biliyorsunuz beğenmiyorsunuz adamları gidek indirek adamları hocayı da gönderek eskiden osman seçilmişti şimdide getirek doğan ürgübü başkanlığa hocayıda alır artık başkan schalkeden magath mı olur artık capellomu olur alırlar yada eski günlerdeki gibi 3.lige döneriz orda daha iy destekliyorduk hiç deilse avrupa deilde anadolu ligindeydik tr kupasına bile katılamazdık tr kupası şerefti şimdi son uefa şampiyonunu sivasa getiryon maç yapıyon anderlecht i rüyasındamı gördüydü sivaslılar az gerçekçi olun da adamlar işlerini yapsın küme düşsse bile şu takım helal olsun diyin be adamlar nerden nereye getirdiler sivassporu deil sivası almanyadan geliyoz toprağımız diye eskiden kimse sivasın yüzüne bakmıyordu be büyük otelin bile tipini değiştirmişler sivaslılar için mi yok bepenmediğiniz adamlar sivasspor yaptılar mahhalle takımından şehrinize insan geliyor değişik suratlar görüyorsunuz admlara da hakaret ederek tşk ediyorsunuz helal sana ve senin gibi sivaslıya
ümitberlin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ümitberlin58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2009, 14:10   #62
alixan
Yeni Yiğido

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alixan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hiç öyle teknik taktik analiz yapmaya gerek yok 5 yıllık süper liğ kariyerimizin en kötü başlangıcını yaptık bu sezon, haklıyız kızmakta... 5 yıldır yapmadıkları kadar kötü transfer politikası izledik bunada kızmakta haklıyız... bülent hocanın ilk göreve başladığı dönemde düşme potasının hemen 1 sıra üstündeydik hatırladınız mı geldiği sene 2. yarının en başarılı takımlarından oldu sivas ertesi sene son haftalarda kaçan şampiyonluk geçen sezon yine son haftalarda kaçan şampiyonluk bunlarıda bülent hoca yaptı durun bi düşünün bu takım 3 sezondur tatil yapmıyor 3 sezondur sezon öncesi hazırlıklarına erken başlıyor yani futbolcular 3 sezondur dinlenmiyor bizim elimizde 30-40 tane kaliteli futbolcu yokki takım 14-15 kişinin sırtında dönüyor hocaya suç bulmamak lazım futbolcular yoruldular ve belkide kendilerince heyecanlarını kaybettiler buda çözülür bi şekilde 3 sezondur bunları başaran bir teknik direktör bunuda çözer... evet bu sene transferde yanlış politika izledik ama 3 senedir futbol dünyası için çerez parasına oyuncu getirip yıldız yaparken bülent hoca hepimiz gayet başarılı buluyorduk övüyorduk bülent hocayı şimdi 4 maç yenildik diyemi bu kadar yaygara yada şampiyolar liğinden elendik diyemi veya uefa avrupa liğine katılamadık diyemi türk insanı balık hafızalıdır derlerdide pek fazla inanmazdım size hatırlatıyım biraz eskiyi hani öyle çok yaşlı bi adam değilim ben 23 yaşındayım ama ben 3. liğde ofspor,pazarspor,tuhalspor maçlarını çok iyi hatırlıyorum yıllarca karadeniz takımlarının bize 3.liğde neler çektirdiklerini... bugün bizi yendikleri için futbolcularını şehirde krallar gibi karşılayan trabzonlularıda iyi hatırlıyorum ben nerden geldiğimi unutmadım daha ben o trabzon'un trabzon belediyespor diye bir takımı vardı 3. liğde o takımı yendiğimde mutlu oluyordum bugün bu istifa dediğimiz bülent uygunlar kızdığımız yönetim getirdi bizi buralara getirdi bizi bu kadar vefasızlık yapmayın sivaslıların sivasta durmadığı kaçmak için fırsat kolladığı bir şehire avrupadan oyuncu getirmek veya ankaradan istanbuldan izmirden oyuncu getirmek ne kadar zor bir iş farkındamısınız istanbuldan ankaradan izmirden memlektine gelipte 1 ay sonra sıkılıp tekrar evine dönen onlarca insan tanıyorum ben ki bu adamların hiç birinin memleketi değil sivas... kendime adıma konuşuyorum bülent hocanın ve yönetimin benim gözümde sınırsız kredileri var her insanın hataları olur her insan bazı yanlış yapabilir evet bülent hoca ve yönetimimiz bu sene bazı yanlışlar yapmışlardır ama bunu düzelteceklerine adım gibi eminim bugün mecnun başkan ve bülent hoca bırakıp gitse kim sahip çıkacak küme düşmeye oynayan bir takıma veya küme düşmüş bir takıma arkamızda senelik bize milyonlarca dolar veren sponsorlarımız yok arkamızda yıllık 10-15 milyon euroluk ürün alan taraftarımız yok bi durun düşünün bunları bülent hocayıda futbolcu gibi düşünün tamam formsuz bir döneminde ama eminim tekrar eski formuna dönecektir insanları eleştiriken günlük düşünmeden eleştirin bugün insanların istifa etmesini istedikleri bülent uygun 5 maç sonra takımı düzeltip sezonu iyi bir yerde bitirdiğinde ne diyeciksiniz aslan bülent hocamı diyesiniz yani bir şekilde tükürdüğünüz yeri yalayacaksınız... hani hepimizin çok sevdiği bir söz var ya... yiğitin harman olduğu yerden geliyoruz diye yiğit adama yakışmaz düşmüşü ezmek düşmüşe saldırmak yigit adama düşene el vermek yakışır yiğit adama düşeni kaldırmak yakışır eğer sizin yiğitlik anlayışınız düşene bir tekmede ben atıyımsa ben yigit felan değilim eğer bu zor dönemde bülent hocaya destek verenler şakşakcı veya yakalaysa açık açık söylüyorum bülent hocanın bu dönemde en büyük şakşakcılarından biride benim en büyük yalaklarından biride benim...bu takım hepimizin kimse bu takımın başarısız olmasını istemez kimse ama kimse isteyerek ekmek yediği kapıya ihanet etmez hele hele bülent hoca gibi allah korkusu olan insanlar hiç etmez!!!
alixan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alixan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2009, 15:45   #63
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

SIKICI ve RENKSİZ oyunla kazananlar tarihte yazılır ama hafızalara yazılmaz....... işte sivassporu özetleyen net ve tam yerinde tanımlama. 3 yıldır sıkıcı ve zevksiz futbol oynayarak kazanılan maçlar. ve sonuç bugün yerlerde sürünen bir sivasspor. ben bülent uygunun yerinde olsam fatih terimi taklit edeceğime Frank Rejkaart ı izlerim.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 15:50   #64
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SIKICI ve RENKSİZ oyunla kazananlar tarihte yazılır ama hafızalara yazılmaz....... işte sivassporu özetleyen net ve tam yerinde tanımlama. 3 yıldır sıkıcı ve zevksiz futbol oynayarak kazanılan maçlar. ve sonuç bugün yerlerde sürünen bir sivasspor. ben bülent uygunun yerinde olsam fatih terimi taklit edeceğime Frank Rejkaart ı izlerim.
Sıkıcı futbolu sadece bu sene ikinci yarıda oynadık.Sivasspor'u dikkatli takip etmediğinizi düşünüyorum..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2009, 16:26   #65
mrdvc
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mrdvc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sıcak saatler şu hayrettin sedat ve yasin içlüsünü buharlaştırsa da kurtulsak
mrdvc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mrdvc'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2009, 17:23   #66
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ofgurleyuk78 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Denizli son şans.......................... ....
Alt 02.09.2009, 18:34   #67
gölovalı
Yeni Yiğido

gölovalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gölovalı Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sertmahmutköyü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bülent Uygun Hocamiza TAM DESTEK HEP DESTEK,unutmayin arkadaslar sivassporumuz nerdeydi nereye geldi üc mac yenildig diye Bülent hocamizin istifasini isteyenler sivasspor taraftari degildir,bugüne kadar hangi anadolu takimi sampiyonlar ligine gitme basarisini göstermis?sivas taraftari bülent uyguna sahip cikarsa bu takim yine sampiyonluga oynar ama köstek olunursa basari zaten gelmez,bir bakin türkiyedeki takimlara her besinci haftada hocalarin gönderiyorlar bu takimlar nasil istikrar saglasinki! onun icin bülent hocaya sahip cikmak lazim,bülent hoca elindeki malzemeye göre bir takim olusturuyor ben cani gönülden inaniyorum ki hic futboldan anlamayan 11 kisiyi bülent hocanin eline verseler o takim yine ilk 10 oynar.

BÜLENT HOCAYA VE YÖNETIME TAM DESTEK HEP DESTEK

ISTE GERCEK SIVAS TARAFTARI

+9999999

köstek olanlar sivassporu 1 kaç yıldır takip edenler. 3.lig den 2.lige ordan playoflara ordan 2.lig a katogorisine ordan süper lige ordan uefa ya ordan şampiyonlar ligine gelmiştir............

bu başarı deilmi ?

3. lige tekrar düşsede sivassporluyuz hep destek tam destek

ne olmus 3 , 5 maç yenildi diye

inşallah tekrar başarılı günlere dönecek.....

Bülent hocama : Hocam onur ve uğuru oyundan al bence yetersizler .petkoviçe güvenmeye devam edebilirsin geçen sene az maç cevirmedi. akında iyi kaleci oda olabilir. oyun kurucumuz yoktu inş mbanangoye faydalı olur. kamanan oynasın abdurrahmanın kulagını çek biraz kilo versin. yasin çakmak biraz daha çalışmalı fenerbahçe deil burası. ersen martin tek oynamasın.pas olayınada çözüm lazım 3 top döndüremiyoruz. Bide Takım korkak oynamasın.

mecnun baskana: başkanım hep yanındayız...

Hangi takımlısınız ?

GARDAŞ SİVASLIYAH
gölovalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 18:51   #68
vexol58
Yiğido

vexol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vexol58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Sivas'ta Sıcak Saatler

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama futboldab başarılı gidersin bu 2x2=4..Bülent Hoca elinden geleni yapmıştır buna sözüm yok.Ama bir kan değişikliği olması için üstüste kötü sonuçlarımı bekleyeceğiz???Bu arada futbolda dün yoktur maalesef.Geçen sezon Fb ile Gs Hatta ts en kötü sezonunu geçirirken son haftalarda kaçırılan şampiyonluğu BAŞARI diye pazarlamasın kimse!!!
vexol58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2009, 20:07   #69
mucahit_58
Yiğido

mucahit_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mucahit_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
alixan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hiç öyle teknik taktik analiz yapmaya gerek yok 5 yıllık süper liğ kariyerimizin en kötü başlangıcını yaptık bu sezon, haklıyız kızmakta... 5 yıldır yapmadıkları kadar kötü transfer politikası izledik bunada kızmakta haklıyız... bülent hocanın ilk göreve başladığı dönemde düşme potasının hemen 1 sıra üstündeydik hatırladınız mı geldiği sene 2. yarının en başarılı takımlarından oldu sivas ertesi sene son haftalarda kaçan şampiyonluk geçen sezon yine son haftalarda kaçan şampiyonluk bunlarıda bülent hoca yaptı durun bi düşünün bu takım 3 sezondur tatil yapmıyor 3 sezondur sezon öncesi hazırlıklarına erken başlıyor yani futbolcular 3 sezondur dinlenmiyor bizim elimizde 30-40 tane kaliteli futbolcu yokki takım 14-15 kişinin sırtında dönüyor hocaya suç bulmamak lazım futbolcular yoruldular ve belkide kendilerince heyecanlarını kaybettiler buda çözülür bi şekilde 3 sezondur bunları başaran bir teknik direktör bunuda çözer... evet bu sene transferde yanlış politika izledik ama 3 senedir futbol dünyası için çerez parasına oyuncu getirip yıldız yaparken bülent hoca hepimiz gayet başarılı buluyorduk övüyorduk bülent hocayı şimdi 4 maç yenildik diyemi bu kadar yaygara yada şampiyolar liğinden elendik diyemi veya uefa avrupa liğine katılamadık diyemi türk insanı balık hafızalıdır derlerdide pek fazla inanmazdım size hatırlatıyım biraz eskiyi hani öyle çok yaşlı bi adam değilim ben 23 yaşındayım ama ben 3. liğde ofspor,pazarspor,tuhalspor maçlarını çok iyi hatırlıyorum yıllarca karadeniz takımlarının bize 3.liğde neler çektirdiklerini... bugün bizi yendikleri için futbolcularını şehirde krallar gibi karşılayan trabzonlularıda iyi hatırlıyorum ben nerden geldiğimi unutmadım daha ben o trabzon'un trabzon belediyespor diye bir takımı vardı 3. liğde o takımı yendiğimde mutlu oluyordum bugün bu istifa dediğimiz bülent uygunlar kızdığımız yönetim getirdi bizi buralara getirdi bizi bu kadar vefasızlık yapmayın sivaslıların sivasta durmadığı kaçmak için fırsat kolladığı bir şehire avrupadan oyuncu getirmek veya ankaradan istanbuldan izmirden oyuncu getirmek ne kadar zor bir iş farkındamısınız istanbuldan ankaradan izmirden memlektine gelipte 1 ay sonra sıkılıp tekrar evine dönen onlarca insan tanıyorum ben ki bu adamların hiç birinin memleketi değil sivas... kendime adıma konuşuyorum bülent hocanın ve yönetimin benim gözümde sınırsız kredileri var her insanın hataları olur her insan bazı yanlış yapabilir evet bülent hoca ve yönetimimiz bu sene bazı yanlışlar yapmışlardır ama bunu düzelteceklerine adım gibi eminim bugün mecnun başkan ve bülent hoca bırakıp gitse kim sahip çıkacak küme düşmeye oynayan bir takıma veya küme düşmüş bir takıma arkamızda senelik bize milyonlarca dolar veren sponsorlarımız yok arkamızda yıllık 10-15 milyon euroluk ürün alan taraftarımız yok bi durun düşünün bunları bülent hocayıda futbolcu gibi düşünün tamam formsuz bir döneminde ama eminim tekrar eski formuna dönecektir insanları eleştiriken günlük düşünmeden eleştirin bugün insanların istifa etmesini istedikleri bülent uygun 5 maç sonra takımı düzeltip sezonu iyi bir yerde bitirdiğinde ne diyeciksiniz aslan bülent hocamı diyesiniz yani bir şekilde tükürdüğünüz yeri yalayacaksınız... hani hepimizin çok sevdiği bir söz var ya... yiğitin harman olduğu yerden geliyoruz diye yiğit adama yakışmaz düşmüşü ezmek düşmüşe saldırmak yigit adama düşene el vermek yakışır yiğit adama düşeni kaldırmak yakışır eğer sizin yiğitlik anlayışınız düşene bir tekmede ben atıyımsa ben yigit felan değilim eğer bu zor dönemde bülent hocaya destek verenler şakşakcı veya yakalaysa açık açık söylüyorum bülent hocanın bu dönemde en büyük şakşakcılarından biride benim en büyük yalaklarından biride benim...bu takım hepimizin kimse bu takımın başarısız olmasını istemez kimse ama kimse isteyerek ekmek yediği kapıya ihanet etmez hele hele bülent hoca gibi allah korkusu olan insanlar hiç etmez!!!
Helal olsun kardes ne hissediyorsam aynisini yazmisin.. 11 senedir sivasspor'un gurbettende olsa her macini takip ettim, son 3 yilda gelen basarilarla gogsumuzu kabartan takimimizi bakiyorumda 3 haftada silmis bazilari, kazanilan basarilar bu kadar ucuzmu ya? son uefa sampiyonu geldi sivasa en son avrupa macinda 3-4 sene once tokatspor geliyordu aradaki farki unutmayin bu takimdaki bir suru insanin 3 senelik emegini bu kadar cabuk atamazsaniz, zannimca atanlarin coguda cekirdek cumhuriyetinin vatandaslaridir...
mucahit_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mucahit_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2009, 21:02   #70
vaybegardas
Yeni Yiğido

vaybegardas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vaybegardas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

süper ligde son iki sezondur bir çok futbol kulübünün ve şehrin yaşayamdığı güzellikleri ve duyguları bize yaşatan başta yönetim ve teknik kadro olmak üzere bütün futbolcu kardeşlerimize kötü gündede tam destek hep detek vermeliyiz inşallah takımımız hak ettiği yere gelir. üç beş mağlubiyetle kimse yiğidoyu yıkamaz kendini birşey zanneden futbol yorumcularına ve sahte taraftara gereken cevabı takımımız en kısa zamanda sahada cevabını verecektir
vaybegardas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
saatler, sivasta, sıcak