Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ADEM KOÇAK SİVASSPOR'DA
Alt 06.09.2012, 22:41   #61
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ADEM KOÇAK SİVASSPOR'DA

adem ankaragücünün en revaştaki oyuncularından biriydi...bursasporda ise eski formunu yakalayamadı...bursada başarısız olması sivasta da başarısız olacağı anlamına gelmez...ben adem transferinin son derece isabetli olduğunu düşünüyorum...bundan yıllar önce bursadan tumu ve ibrahim dağaşanı almıştık...bursada kıymeti bilinmeyen bu oyuncular bizde yıldızlaştı...bursalı dostumuza hatırlatayım dedim
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı etzel1967'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.09.2012, 00:31   #62
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Cok iyi oldu cok sevindim
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.09.2012, 02:25   #63
Casanova Rasit
Tecrübeli Yiğido

Casanova Rasit - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

149 Mesajına 237 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 Casanova Rasit FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Adem Kocak fena bir oyuncu degil, bence dogadan kat ve kat daha iyi.
iyi oldu kadir ari gibi, bir gün oda sakatlanir, ozaman adam da olur o bölgede.
ama alisan da var, bakalim hayirlisi olsun umarim...
umarim artik yüzümüz güler, hic kötü gün hic sehit görmeyiz insallah...

hayirlisinan su Trabzonu bir yenerim, zaten yeneriz onlar videoton na bile gol atamadilar, biz ise "DVDton" gibi takimiz, biz en 5 gol atariz

Alt 07.09.2012, 10:42   #64
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

"Sözleşmemi bakkalda imzalamadım"

Bursaspor'dan Sivasspor'a transfer olan Adem Koçak, yeşil beyazlı kulüpten kırgın ayrıldığını belirterek, "Bana 4 gün önce değil, 1 ay önce söylenmeliydi. Zorunlu olarak aile yapım değişecek. Bu muameleyi hak etmedim" dedi.
Geçen yıl transfer olduğu Bursaspor'da iyi bir başlangıç yapan ve bu yıl Sivasspor ile 1 yıllık anlaşmaya varan Adem Koçak, transfer sürecini ve yeşil beyazlı takımda yaşadıklarını anlattı.
Adem Koçak, geçen hafta cumartesi günü yaptıkları ter idmanının ardından teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kendisini yanına çağırdı belirtti. Ertuğrul Sağlam'ın, "Avrupa Kupası'dan elendik. Camia farklı beklentiler içine girdi. Futbolcu almamız gerekiyor. Maliyetin çok yüksek" dediğini belirten Adem Koçak, "Ben de kendisine Bursaspor'da kalmak istediğimi söyledim" dedi.

Transferi bitirdik dediler
Ertuğrul Sağlam'ın daha sonra, "Seni oynatmadığım zaman çok üzülüyorum. Kadroya da alamayacağım" dediğini ifade eden Adem Koçak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben bekar bir futbolcu değilim. Bir düzenim var. Bursaspor'u ve Bursa'yı çok sevdiğimi, burada bir yaşam kurduğumu, ev aldığımı, çocuğumu okula yazdırdığımı belirtterek eşimle konuşacağını söyledim ve sonrasında da kulüp aramaya başladım. Sezon başında beni isteyen tüm kulüpler, transferi kapatmıştı. Kimi arasak, 'transferi bitirdik' cevabını aldım."
Çok zorluk yaşadım

Bu yüzden Bursaspor'da mukavelesinin devam ettiğini, transfer için son güne gelindiği için zorluk yaşadığını anlatan Adem Koçak, daha sonra şöyle konuştu: "Sonuçta mukavelem vardı. Bir yere gidemeyeceğimi, takım bulamadığımı söyledim. Bana daha önce idmanlara devam edebileceğimi, kapıların her zaman açık olduğunu söylemişlerdi. Takım bulamadığımı söyleyince bu sefer, altyapıya gidersin, günde 3 idman yaptırırız, dediler."
Ediz'in ölümünden çok etkilendim

Kendisine haksızlık yapıldığını düşünmesine rağmen altyapıya gitmeye razı olduğunu ifade eden Adem, Eskişehirsporlu Ediz'in ölümünün de kendisini çok etkilediğini vurgularken, şöyle dedi: "Ediz'in ölümü üzerine, 'Ölümlü dünya' dedim. Futbolu keyif almak için yaptığımı, güzel şeyler yaşamak için yaptığımı, 6 ay neden psikolojimi bozacağımı düşündüm. Kalma kararımı da böylece değiştirmiş oldum."

Sözleşmemi bakkalda imzalamadım
Bursaspor'dan bu şekilde ayrılmayı hak etmediğini söyleyen Adem Koçak, "Bana sürekli aldığım ücretimin yüksek olduğunu söylediler. Ben bu sözleşmeyi bakkalda imzalamadım. Başkanın bu paradan haberi yok muydu? 15 gol atsaydım, daha mı fazla vereceklerdi? Tamam belki yüksek alıyordum ama onların rızasıyla alıyordum" diye konuştu.
Kalbim kırık gidiyorum
Adem Koçak, açıklamasına şöyle devam etti: "Aile düzenim bozuldu. Ailemi Ankara'ya göndereceğim. Herşey altüst oldu. Evim, çocuğumun okulu, hepsi değişecek. Sıkıntı yaşıyorum ve kalbim kırık gidiyorum. Bana bir ay önce söyleselerdi, Kardeşim seni düşünmüyoruz, deselerdi suç bende derdim. 4 gün kala elimi kolumu bağladılar."

Zoruma gidiyor
Futbolda eleştirinin olduğunu da sözlerine Adem Koçak, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Form düşüklüğüm vardı. Belki taraftarlar tepki gösterdi. Kötü oynadığım zaman tabii ki eleştirecekler. Ama beni çok yüksek para alıyorum, diye göndermeleri zoruma gitti. Bu sözleşmeyi kendi başıma yapmadım. Bana, (Çabuk gel sana ihtiyacımız var) demişlerdi. Bursa'yı ve Bursaspor'u çok sevmiştim. Böyle ayrılmak istemezdim. Bu camia çok büyük ve taraftarların eşi benzeri yok. Gönül daha güzel ayrılmayı isterdi." Tüm yaşananların ardından Sivasspor ile görüştüğünü, transferin son gününde de anlaşmayı sağladıklarını açıklayan Adem, "Rıza Çalımbay'la daha önce de çalışmıştım. Son gün tekliflerini kabul ettim" dedi.

(DHA)

adem kesinlikle takımımız için çok önemli bir transfer oldu. yıllardır ön liberoda çektiğimiz sıkıntıya son verebilecek bir oyuncu. ancak şuan bi hayal kırıklığı içinde olduğu gerçek. bu ademin oynuna olumluda yansıyabilir olumsuzda. hırs yapar kendini verirse sivassporumuzda kendiside kazanır. inşallah böyle olacaktır.
Alt 07.09.2012, 11:34   #65
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu arada haber resmi sitede de yayınlanmış
Büyük bir rekor :-(
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.09.2012, 12:28   #66
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursa yönetiminin önceden aklı nerdeydi
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.09.2012, 13:58   #67
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

cok iyi bir transfer.sahsi görüsümdür hucum olarak takıma pek katkı saglayamayan,forvet oyuncularına pozisyon hazırlayamayan,sut yuzdesi cok düsük olan kadir pekmezcinin yerine 11 de düşünülmesi gerekir..yeri garanti
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.09.2012, 14:52   #68
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ÇOK KALİTELİ TRANSFER.hELE ZAMANINI DÜŞÜNÜNCE MÜKEMMEL.tRANSFERİN SON GÜNÜ LİGİN EN İYİ 5 ORTASAHASINDAN BİRİNİ AL.kIVANÇIN 2 - 3 GÖMLEK ÜSTÜ.MAÇ EKSİĞİNİ GİDERİRSE CUK OTURUR.AYRICA AYRINTILARA DİKKAT EDERSEK SEZON BAŞI KAMPINI YEMİŞ VE FİZİK SORUNU YOK.YOK BE DAHA NE OLSUN.ALLAH BELAMIZI İSTEMİYELİM.YÖNETİMİ VE TEKNİK EKİBİ TEBRİK EDİYORUM BU TRANSFER ATIFTAN SONRA SEZONUN EN İYİ TRANSFERİ.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda teknik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.09.2012, 17:05   #69
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***iyi bir transfer derim ,mücadeleci bir oyuncu kadirin yükü hafifleyecek.erman da ona bakarak koşacak inşlh
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.09.2012, 19:11   #70
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

doğrudur belki iyi transfer olabilir iyi oyuncudur belkide bize faydası çok olur ama aşağıdaki haberi okuduktan sonra en azından yazının sonunda ademin kapılarını açtığı için sivasspora bir teşekkür etmesini beklerdim..

http://live.sporx.com/futbol/superli...SXHBQ294474SXQ
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adem, koÇak, oldumu, sİvassporda, Şimdi