Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bursaspor 0-1 Sivasspor
Alt 01.03.2013, 10:30   #61
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bursaspor 0-1 Sivasspor

Alıntı:
58g0kberk58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar goruslerini paylasmislar genel olarak herseyde hemfikiriz zaten. Lakin ben farkli bir seye temas etmek istiyorum bugun ziya biraz daha serbest oynadi yani hem sol acik hem orta saha gibi. Bugun onun oyun tarzini tottenhamdaki garreth bale'ye benzettim. O da orijinal olarak bir sol bekti ama son 2 senedir onde gorev veriyor hocalar ve dunyanin en iyilerinden biri arasinda gosteriliyor. Bence bir kac mac denenmeli orta sahada ben cok begendim bugunku oyununu. Ama tabii tottenhamin başında jose mourinhonun eski yardimcilarindan andre villas-boas var kendine guveni olan ve basarılı bir teknik adam. Rıza hocayı seviyoruz falan ama duygusalligi bir kenara koydugumuzda bu ışığı goremiyorum teknik heyette ben
Şimdi burada şöyle bir çelişki var. Ben Hocada bu ışığı göremiyorum diyosun ama Dün Ziyaya bu görevi veren Rıza Hoca değilmiydi? Işık yoksa nasıl denedi
Alt 01.03.2013, 10:31   #62
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Harput0658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben hiç beğenmedim. Abidik gubidik hızlı ve panik hareketler yapıyor. Pek yetenekli değil.
Bu oyunuyla Sivassporda ilk 11 oynayacak durumda değil bence.
Aslında iyi adam da çok şey yapıp kendini kanıtlamak istiyor,zamanla daha verimli oynayacakdır.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2013, 10:44   #63
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Casanova Rasit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Piech i nasil buldunuz?
Piech i bizim bazı teknik direktör adayı arkadaşlarımız Drogba ile karıştırıyordu ve böyle müthiş bir oyuncuyu Rıza Hoca inadından oyuna almıyor diye de çocuksu bir yorum yapıyorlardı, Rıza Hoca'da bu adam henüz hazır değil dediğinde kıyameti koparıyorlardı. Piech dün iyi oynamadı, kaldı ki karşısındaki oyuncular tecrübesizdi ben en azından bir gol bekliyordum.

Görünen o ki Piech in zamana ihtiyacı var ve bu durumda Piech yerine Enaramo ile başlamak konusunda Rıza Hoca haklıymış, Piech izlemeden Rıza Hoca'ya inadından oynatmıyor bu süper adamı diye haksız eleştiri yapan arkadaşlar özür dileme büyüklüğünü gösterebilirler mi bilemem
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2013, 10:47   #64
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Piech i bizim bazı teknik direktör adayı arkadaşlarımız Drogba ile karıştırıyordu ve böyle müthiş bir oyuncuyu Rıza Hoca inadından oyuna almıyor diye de çocuksu bir yorum yapıyorlardı, Rıza Hoca'da bu adam henüz hazır değil dediğinde kıyameti koparıyorlardı. Piech dün iyi oynamadı, kaldı ki karşısındaki oyuncular tecrübesizdi ben en azından bir gol bekliyordum.

Görünen o ki Piech in zamana ihtiyacı var ve bu durumda Piech yerine Enaramo ile başlamak konusunda Rıza Hoca haklıymış, Piech izlemeden Rıza Hoca'ya inadından oynatmıyor bu süper adamı diye haksız eleştiri yapan arkadaşlar özür dileme büyüklüğünü gösterebilirler mi bilemem
Ben de bilemem,bekliyeceğiz sabırla.Her Türk anasından futbolcu doğar ve yaşlanınca yaş haddinden teknik direktör olur.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2013, 11:14   #65
Harput0658
Usta Yiğido

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle merhaba;
Ben daha farklı bir pencereden bakıyorum duruma..İzin verirseniz bu konuda görüş belirtmek isterim...Bu gün oynanan Bursa-Sivas maçı futbol okullarında ders olarak okutulacak kadar açık bir prestij maçına en iyi örnektir..Ligin son şeklini almaya başladığı şu yoğun günlerde sonucu belli olmuş kupa maçlarında A2 deki futbolcuların denenmesi gerektiğini bırakın süper lig hocalarını amatördeki antronörler bile bunu bilir..Bu tip maçlarda asları oynatmayıp gençlere yer vermek hem gençleri görmek için iyi bir fırsat hem bu yenı yeteneklere tecrübe kazandırmak hemde as futbolcular 1 haftada olsa sakatlıktan korumak için iyi bir fırsattır..Örneğin bu maçta Enaramo v.b futbolcular sakatlansa idi lig maçında oynamaması Sivasspor için önemli bir kayıp olacaktı..Bu tamamen antronör yanlışıdır..Ayrıca Rıza Çalımbayın eleştrilmesinin kötü olduğunu sanmıyorum...Eleştri gereklidir..Şahsi fikrimde Rızanın çok iyi bir insan olduğu fakat Hocalığının süper lig için yetersiz olduğu yönündedir..Bu tamamiyle bir görüştür..Katılanda olabilir karşı çıkanda..Beni boşverinizde burada Rıza Hocaya karşı görüş beyan etmiş arkadaşların ''Sivaslılığı'' tartışılıyorki bunu anlamış değilim doğrusu...Sadece Rıza değil önceki konu başlıklarında da çok karşılaştım bu gibi durumlarla..Bir kişi görüşünü beyan ederken diğer kişi buna katılmıyor polimik devam ettiği zaman konu Sivasspordan çıkıyor ''Sivaslılık '' konuşulmaya başlanıyor..Elbetteki yiğidin harmanlandığı diyar olan şehriniz insanlarının yiğitliği mertliği dillerde dolanır...Ama bence iki konuyu karıştırmamak lazımdır...Burada bence herkes Sivasspor başarısı için çaba sarfediyor ve şuna eminimki her Sivaslıda Sivaslılığıyla onur duyuyor..Bu konuda sıkıntı olmadığına göre bizler ''Sivaslı olma'' konusundan daha önce burada çözülmesi gereken çok daha önemli durumları tesbit etmeli çözümler üretmeliyiz..Bakınız ;tribün......taraftarlık.....t ribünde show.....Sivastaki istanbul takımlarına olan yoğun ilgi........ve takımın durumu....Konuşulması ve çözümlenmesi gereken ne kadar çok şey var değilmi....saygılar..
Tabi ki eleştiri olmalı ama;
Bazı arkadaşlar eleştiriyi kırıp dökmek, yerden yere vurmak, ağır ithamlarda bulunmak olarak bildikleri için işin dozu kaçıyor. Bu aşamada da Sivasspora zararı dokunuyor bu tarz hareketlerin. Ve zararı dokunan insanın da Sivaslılığı ve Sivassporluluğu tartışılır.

Yoksa ben de Kaan ve Ferhatın daha fazla süre almasını isterdim. Orada hatalı kabul. Ama "Sen hoca mısın, Böyle oyun mu olur, ne yapmaya çalışıyosun" gibi laflar hoş olmuyor, yıkıcı oluyor, eleştirilikten çıkıyor.
Mesela Beşiktaş ve Kasımpaşa maçlarında Arkadiusz' u niye oynatmıyosun, adama taktın, inatçısın ısrarla adamı görmüyosun vs. vs. Dünkü Arkadiusz bence ilk 11 oyuncusu değil, çok dağınıktı.
Kamil, Erman, Aatıf, Eneramo Formda iken Arkadiusz oynar mı?

Yani işin özeti Eleştiri değil, direk yargılama yapılıp hesap kesenlere lafımız.
Alt 01.03.2013, 11:25   #66
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Şimdi burada şöyle bir çelişki var. Ben Hocada bu ışığı göremiyorum diyosun ama Dün Ziyaya bu görevi veren Rıza Hoca değilmiydi? Işık yoksa nasıl denedi
Dunku amaci hayrettinide formda tutup kadroda derinlik yaratmakti hocanin. Elinde de baska kanat oyuncusu olmadigi icin mecbur ziyayi oynatti onde. Ha bu arada yanlis anlasilma olmasin umarim riza hoca bilincli yapmistir bu hareketi ama ben zannetmiyorum daha cok kadro darligindan kaynaklanmadir.
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.03.2013, 12:17   #67
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Tabi ki eleştiri olmalı ama;
Bazı arkadaşlar eleştiriyi kırıp dökmek, yerden yere vurmak, ağır ithamlarda bulunmak olarak bildikleri için işin dozu kaçıyor. Bu aşamada da Sivasspora zararı dokunuyor bu tarz hareketlerin. Ve zararı dokunan insanın da Sivaslılığı ve Sivassporluluğu tartışılır.

Yoksa ben de Kaan ve Ferhatın daha fazla süre almasını isterdim. Orada hatalı kabul. Ama "Sen hoca mısın, Böyle oyun mu olur, ne yapmaya çalışıyosun" gibi laflar hoş olmuyor, yıkıcı oluyor, eleştirilikten çıkıyor.
Mesela Beşiktaş ve Kasımpaşa maçlarında Arkadiusz' u niye oynatmıyosun, adama taktın, inatçısın ısrarla adamı görmüyosun vs. vs. Dünkü Arkadiusz bence ilk 11 oyuncusu değil, çok dağınıktı.
Kamil, Erman, Aatıf, Eneramo Formda iken Arkadiusz oynar mı?

Yani işin özeti Eleştiri değil, direk yargılama yapılıp hesap kesenlere lafımız.
Tebrik ederim, gerçek SivasSpor taraftarı da böyle düşünür zaten
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2013, 12:23   #68
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazıklar olsun rıza hoca sana
uTANMDINMI,KENARDA BEKLEYEN İKİ ÇOCUK VARDI BİRİNİ DALGA GEÇER GİBİ 87 de aldın,diğerini hiç almadın oysa bursa 6 tane A2 futbolcuyla çıktı,yazıklar olsun senin gibi Sivassporluya sivaszlıya

***bazılarına göre rıza hocamız süper mac yönetti,6 paf takımlı rakibi yendi,oyunu muthiş okudu m.nas yoruldu ancak cıkmak için sakatlık numarsı yaptı.hocamızın başarısıdır.keşke liğdede 6 pafla cıksa bursaspor,bazı arkadaşlar gene sevindirsin bu müthiş oyunla.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.03.2013, 12:46   #69
Harput0658
Usta Yiğido

Alıntı:
58g0kberk58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dunku amaci hayrettinide formda tutup kadroda derinlik yaratmakti hocanin. Elinde de baska kanat oyuncusu olmadigi icin mecbur ziyayi oynatti onde. Ha bu arada yanlis anlasilma olmasin umarim riza hoca bilincli yapmistir bu hareketi ama ben zannetmiyorum daha cok kadro darligindan kaynaklanmadir.
Erman'ı göbekte Forvet arkasında oynatan Rıza Hocadır. Daha önceden Erman hep Kanat oynardı göbek oynatılmazdı. Ama Rıza hoca Ermanı Göbekte oynatarak daha fazla verim almayı başardı.
Alt 01.03.2013, 13:04   #70
Harput0658
Usta Yiğido

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında iyi adam da çok şey yapıp kendini kanıtlamak istiyor,zamanla daha verimli oynayacakdır.
Haklı olabilirsin. Ondan telaşlı olabilir. Dediğin gibi ise zamana ihtiyacı var şu an hazır değil.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bursaspor, sivasspor