Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cezamız belli oldu....
Alt 06.05.2011, 12:17   #61
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 983 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Cezamız belli oldu....

En iyi tepki bence ıslıkla olmalı rakip tocuya ,kendi topcumuza özellikle hakeme hiç susmadan ıslıkla stadı çınlatmamız olacak bence
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidolar06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2011, 12:24   #62
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 909 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Maç boyu maratonu ayağa kaldırıp bize eşlik etmesi için (en azından herkesin bildiği tezahuratlarda) yırtındık durduk kimse dönüp bakmadı bile doğru düzgün fakat olaylar olup hakem yanlış kararlar vermeye başlayınca bütün stad hep bir ağızdan (Biz içimizdekileri başarabildiğimiz kadar susturduk) "İ*** Hakem" diye avazı çıktığı kadar bağırıyordu ben bunu anlamıyorum işte madem hakemin verdiği yanlış kararlar seni bu derece öfkelendirecek kadar Sivassporlusun (!) da hep beraber bağıralım diye çeşitli yerlerimizi yırtarken neden bağırmıyorsun!! Maç boyu otur çekirdek çitle tiyatro edasında maç izle gram katkın olmasın takımı ateşlemek için sonra hakem yanlış karar verince o yediğin çekirdekler ağzından tükürükle uçuşa uçuşa küfret ben asıl bu adamların Sivassporluluğundan şüphe ederim!!!!
Kardeş siz gerçekten gerekeni güzel bir şekilde yapmışsınız. Olması gereken bu. Ben birkaç mesajımda bunu anlatmıştım bazı arkadaşlar yanlış anlamış olabilirler.

Bu güzel örneğin ve takıma katkınız için teşekkür ediyorum. Gerçekten çok doğru bir anlayış göstermişsiniz. Umarım bütün küfür girişimleri de engellenir. Sizin gibi taraftarlarla olacak bu iş. Tekrar teşekkür ederim.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda talha58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2011, 15:01   #63
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Benim grubum hakkında kimse bişey söylemedi. Aksine teşekkür ediyosunuz ama size ayar oluyorum.

Ayar oluyorum çünkü hiç bir tribünsel oluşumun, tribünsel faaliyetin içine girmeden burdan ahkam kesiyosunuz.
Bu forumda herkes herşeyi biliyor, herşeyi yapıyor, ediyor. Burdakiler hep bilinçli, kral tribüncü tipler. Peki reelde nerdesiniz? Neden hiç birinizi göremiyoruz? Neden hiç biriniz ''ulan bizde takıma destek olalım'' deyipte bişeyin ucundan tutmuyosunuz? Neden senelerdir hep aynı kişiler, içerde dışarda bi yerlerini yırtıyor sahiplendiğiniz, kimselere bırakmadığınız Sivas'ın ismini daha gür duyurabilmek için?

Bir abimiz güzel bişey söylemiş. Herşey para değil demiş. Haklı ama para noktasında da kimse bize laf etmesin Allah aşkına. Tamam şu an kesilen cezayı ödemeyi illa ki gücümüz yetmez ama Sivasspor için cebindeki son parasını çıkarıp veren insanlar var karşınızda biraz daha dikkatli olun bu konularda. Sene başında grup olarak milyarlar verip alınan kombineleri hiç saymıyorum. Ha yaptığımızı söylemek olmaz kiminin vardır verir, kiminin yoktur veremez. Olayı basite indirgersek özeti bu. Ama tutupta para mevzuu açarsanız söylemek gerekiyor.

Son olarak ahkam kesenler gelsinler tribüne Maraton A'dayız. Bizle omuz omuza verip bağırsınlar, çağırsınlar, tezahürat yapsınlar kısacası takıma bizim gibi destek olsunlar. Ondan sonra gelip buraya yazdıklarının bir tanesi zoruma giderse namerdim.

Saygılar..
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı inadınayeniceri'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2011, 15:02   #64
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne tek bir kelime küfür etmişliğim var ne de tek bir şiddet içeren eylemim.

Diyorsunuzki koltuğa 5.000 küfüre 60.000 ceza verildi. Sizlere tavsiyem yönetmeliği açıp okumanız. İkisi de birbirini katmerlemiş cezalardır bunlar.

Çok güzel bir atasözümüz vardır : HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ diye.

Şimdi kırdığınız koltuğun cezası 5.000 ise çıkarın verin desek tek birinizi piyasada bulamayız. Ucuz kahramanlığa gerek yok.
Haklı olduğumuz derken ?

Sahaya koltuk atmakla haklı olunmaz asla.. Bu hafta içi cezalar açıklanır. Kim ödeyecek o cezaları ? Ya olaylar biraz daha büyüseydi de 3 puanımız silinseydi kim verecekti hesabını ?

Son haftalara girilirken akıllı hareket edelim. Özellikle yaşı küçük arkadaşları kontrol edelim.

Belki ilk anda ben de aşırı sert bir tepki verdim. Sonradan biraz sinirim geçince üzüldüm. Ama kimse kimsenin Sivassporluluğunu tartamaz. Eminim ki herkesin amacı Sivasspor. O yüzden gelin bundan sonra bu tarz nahoş görüntüler bir daha yaşanması diye önlem alalım. Küfürden, kavgadan uzak duralım.

Herkesin sevdiği, saydığı Sivasspor'e ve Sivaslıları tekrar cümle aleme gösterelim..(bu yorum senin değil mi..?)

biz ucuz kahramanlık yapıyoruz sen şu 60.000 tl yi A.Gücü maçında milletten toplamaya başla o zaman..sen yazdığın yorumlardan rengini belli ettin ne amaçla yazdığın belli Yiğido Gençliği karalamaktan başka bi amacın yok burda gelmiş hala kendinle bile çelişen saçma sapan yorumlar yazıp duruyorsun grubumuzla ilgili bundan sonra bir daha yorum yazma...!

BİZİM GİBİ SEVMEK YÜREK İSTER...!
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı YiğidoGençlik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2011, 15:10   #65
58alp58
Yiğido

58alp58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim grubum hakkında kimse bişey söylemedi. Aksine teşekkür ediyosunuz ama size ayar oluyorum.

Ayar oluyorum çünkü hiç bir tribünsel oluşumun, tribünsel faaliyetin içine girmeden burdan ahkam kesiyosunuz.
Bu forumda herkes herşeyi biliyor, herşeyi yapıyor, ediyor. Burdakiler hep bilinçli, kral tribüncü tipler. Peki reelde nerdesiniz? Neden hiç birinizi göremiyoruz? Neden hiç biriniz ''ulan bizde takıma destek olalım'' deyipte bişeyin ucundan tutmuyosunuz? Neden senelerdir hep aynı kişiler, içerde dışarda bi yerlerini yırtıyor sahiplendiğiniz, kimselere bırakmadığınız Sivas'ın ismini daha gür duyurabilmek için?

Bir abimiz güzel bişey söylemiş. Herşey para değil demiş. Haklı ama para noktasında da kimse bize laf etmesin Allah aşkına. Tamam şu an kesilen cezayı ödemeyi illa ki gücümüz yetmez ama Sivasspor için cebindeki son parasını çıkarıp veren insanlar var karşınızda biraz daha dikkatli olun bu konularda. Sene başında grup olarak milyarlar verip alınan kombineleri hiç saymıyorum. Ha yaptığımızı söylemek olmaz kiminin vardır verir, kiminin yoktur veremez. Olayı basite indirgersek özeti bu. Ama tutupta para mevzuu açarsanız söylemek gerekiyor.

Son olarak ahkam kesenler gelsinler tribüne Maraton A'dayız. Bizle omuz omuza verip bağırsınlar, çağırsınlar, tezahürat yapsınlar kısacası takıma bizim gibi destek olsunlar. Ondan sonra gelip buraya yazdıklarının bir tanesi zoruma giderse namerdim.

Saygılar..
BİZİM GİBİ SEVMEK YÜREK İSTER...! TAVARİH GİBİ ADAMLAR ANLAMAZ YORMA KENDİNİ NE SÖYLESEN BOŞ..
58alp58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 15:11   #66
58alp58
Yiğido

58alp58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI

TAVARİH Bİ ŞURDAN GİT İŞİNE GÜCÜNE HALA İNSANLARI TAHRİK EDİP DURMA..
58alp58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 15:15   #67
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu arkadaşların mesajlarını gördükçe tavarih arkadaşa baya hak veriyorum. Adamlar astığım astık kestiğim kestik zihniyetine bürünmüşler. Kulübümüze kimsenin ceza aldırmasını onaylamamızı beklemeyin.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 15:19   #68
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

KULÜBÜMÜZE CEZA ALDIRANLARI TASVİP ETMEMİZ BEKLENEMEZ..ŞU YORUMU GÖRÜNCE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR YAHU KARDEŞİM SANKİ BİZ BU DURUMU SAVUNUYORUZ NE KADAR ANLAYIŞI KIT ADAMLASINIZ..AYRICA TÜM STADIN YAPTIĞI ŞEYİ SADECE BİZE YÜKLEMEKTE NEYİN NESİ..NEYSE DİYECEK BİŞİ BULAMIYORUM SİZE HAYIRLI İŞLER..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 15:21   #69
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Saygılar..
Kardeşim anlamadığım nokta sen niye devamlı ayar olup duruyon ?

Taraftar bilinçlensin lafı neden zoruna gidiyor ? Sen bilinçli bir taraftar olabilirsin ama bu laf kötü bir laf değilki. Herkes bilinçlensin.

Burada sizin gruba, yaptıklarınıza, Sivassporluluğunuza hiç laf edilmemiş. Ama sen illa ortaya atlıyon. Sana veya grubunuza herhangibir laf yok. Üstelik sen burada yorum yapan arkadaşların Sivasspor'a destek vermediğini nerden biliyorsun ? Belki senden de çok destek veriyorlar bunu bilemezsin.

Son olarak tavsiyem sitede ilgi çekici birçok konu var. Oralarda ilginç konuları inceleyebilirsin.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 15:22   #70
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yiğido Gençlik azınlık olur..

Yiğido Gençlik sevilen bir grup.Ancak edebiyat yapamıyorlar.Övgü ve eleştiri olunca ÇIKAR GRUP LİDERİ açıklama yapar,grup üyeleri katılır bu açıklamaya ve susar izler.Bu işer böyle olur.

Sempatizanlar bile şuan soğumuşlar.
Ben grubun geleceğini iyi görmüyorum ve bu şekilde yorum yaparak katılmak istedim.
Her kafadan bir ses çıkmış.
Övgü varsa eyvallah deniliyor.
eleştiri varsa zorla eyvallah dedirtmeye çalışıyorlar.
Grubunuz silkelenmeli zorlu virajda önüne bakmalı.
Müşteri herzaman haklıdır.
Ne yazıkki internette klavyede değerlendirme yapıyorlar.
HUU birileri toplanır eleştiriyi övgüyü önüne serer ve profilini çizer.
Yokmu merkeziniz yokmu toplanma yeriniz.
Grubumuza başarılar dilerim.kulağınıza küpe olmuştur inşallah.
Demedi demeyin durumunuz vahim.Azınlık gözüyle bakılmak üzeresiniz.
Bu perişanlığın başangıcıdır.
Çıksın bundan sonra reisiniz açıklama yapsın.
Ahmet,osman,ayşe,fatma,hayriye değil...
Reisiniz yapsın...
Zaten açıklama geliş.
Ama işte yetersiz ki sanırım eleştirye dayanamıyorsunuz.
Eleştiri yapanlar zaten grubu tamamen kötülemiyor.
Yolunuzun kötüye gittiğini hatırlatıyor.
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı YARALI_AŞIK'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
belli, cezamız, oldu