Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

--->: Yeni Stadium ve Alisveris Projesi
Alt 04.05.2008, 01:31   #61
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Yeni Stadium ve Alisveris Projesi

Alıntı:
etzel1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben beğendim...statlar büyük maliyet isteyen yatırımlar...bu maliyeti ancak alış veriş merkezleri amorti edebiliyor...avrupanın bir çok stadında var bu...doğrusu da bu zaten...şaşırmamak gerek...
aynen katılıyorum kardeşim haklısn.bencede öyle olmalı.ayrıca alışverişe gelen insanlar stadı merak ettiği için maç alışikanlığı olmasada maça gelir.futbol bir tutkudur.
gelen zaten bırakamaz
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: -->: Yeni Stadium ve Alisveris Projesi
Alt 04.05.2008, 01:38   #62
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: Yeni Stadium ve Alisveris Projesi

Alıntı:
K4r_Tugrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
koşu sahası olmasında ne olursa olsun

maçı kale arkasında 50metre arkadan izliyoruz. Bağırsakta ses yeterince gitmiyo.
aynen katılıyorum kardeşim koşu bandını gitsinler başka yere yapsınlar yahu
kale arkasından zaten futbolcuya sesini duyrmak imkansız oluyo koşu bandıyla.
pozisyonları net göremiyosun.
futbolcular taraftara gidecek uzak olduğu için gitmiyo.
sonra taraftarlar futbolcular gelmedi diye kızıyo.gerginlik.
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2008, 01:57   #63
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tuncayın oynadığı migdlosboronun stadını andırmış
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2008, 01:59   #64
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence de, oval olsa çok daha güzel olur. Üstünün tamamen kapanması maliyeti arttırsada çok önemli. Alttan ısıtma şart.

Birde arkada ki tesisler ne acaba? Sosyal Tesismi yoksa sportif amaçlı mı olacak. Ama yinede çok güzel.. Ben beğendim.

.
abi oralarda paşa çocuklarının gezente ektivite yerleri olcak bizim tabaka yine boşta kalcak
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Yeni Stadium ve Alisveris Projesi
Alt 04.05.2008, 02:18   #65
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Yeni Stadium ve Alisveris Projesi

HARIKA BE COK GÜZELMIS
HIC OLMAZSA RAHATCA KÜLÜBÜMÜZÜN LISANSLI ÜRÜNLERINI BULABILECEGIZ ARTIK RAHATCA
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2008, 02:55   #66
nL58
Yiğido

nL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 nL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

stad pek hos olmamis bence.Daha iyi olabilir ustu kapali olsun, yerden isitmali olsun, koltuklar isitmali olsun ve rahat olsun,belediye her 5 dakka basi otobus kaldirsin stada bedava,biletler ucuz olsun,kapasite 20-30 bin daha artsin ve 40-50 binlik felan kapasite olsun,alisveris merkezi olsun,cocuklar icin kres, ve cok araba alicak otoparki olsun.unutmadan giris kapilari fazla olsun ki izdiham yasanmasin.stadin etrafi yesillik bi alan olsun insanlar piknik yapmaya felan giderler.. DAHA ISTEKLERIM VAR ONLARI YARIN BIRGUN YAZARIM..
nL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nL58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.05.2008, 04:43   #67
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

resimde gördüğüm projenin hayata geçmesi imkansız diyorum ben,böyle bir projeye devlet kaynak ayırmaz,ayıramaz,bizimde gücümüz belli zaten,ama olursa mükemmel olur.bu sayede sivasta futbola olan ilgi tavan yapar bence.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2008, 07:36   #68
zaralım 58
Usta Yiğido

zaralım 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 195 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 zaralım 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BÜLENT HOCAYI BİRKEZ DAHA AYAKTA ALKIŞLIYORUM
zaralım 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2008, 08:07   #69
berat.demir
Yeni Yiğido

19 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 638 berat.demir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Türkiye'nin kalbi Sivas'ta atıyor

Türk futbol tarihinin belki de en önemli karşılaşması olarak görünen Sivasspor-Galatasaray maçına sayılı dakikalar kala Sivas'ta heyecan dorukta.
Şampiyonluğun düğümünü çözecek maç öncesi kent, kırmızı-beyaza bürünürken, Türkiye'de de en çok konuşulan konuların başında bu maç geliyor. Şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Sivasspor'a özellikle Anadolu'dan destek yağıyor. 'Yılın maçı' olarak nitelendirilen bu önemli karşılaşma öncesi, kentteki oteller ve uçak seferlerinde büyük talep artışı oldu. İl dışından maçı izlemeye gelecek sporseverler kentteki otellerde yer bulamıyor. THY'nin de yoğun talep üzerine bugün İstanbul'dan, Sivas'a 5 ek sefer düzenleyeceği bildirildi. Kent esnafı işyerlerine, vatandaşlar da evlerinin balkonlarına ve camlarına Sivasspor bayrakları asıyor. Sivasspor taraftar sitelerinde, taraftarlar birbirleriyle mesajlaşarak bugün oynanacak karşılaşmada buluşmak için sözleşiyor.

Tarihî maç öncesinde, statta hazırlıklar tamamlandı. Bürokratlar ve spor adamlarının maçı izleyeceği protokol tribününün merdiven boşluklarına sandalyeler yerleştirildi. Tribünler ve saha zemini maça hazırlandı. Saha zeminindeki çim, iş makineleriyle biçildi. 4 Eylül Stadı'nın çevresindeki binaların balkonlarında yerler şimdiden ayrıldı. Öte yandan işadamları ve bürokratlar da Sivasspor'a destek yarışına girdi. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)'nca başlatılan "Sivasspor'a Otobüs Kampanyası'' çerçevesinde alınan özel donanımlı otobüs, dün kulübe teslim edildi. Sivas Valisi Veysel Dalmaz, şehirde en fazla ilgi gören isimlerden birisi. Sürekli halk ile birlikte olan Vali Dalmaz, büyük maç öncesinde esnaf ve taraftarlarla tek tek görüşmeler yaparak maça hazırlıyor. Sivas halkının misafirperverliğinin ön plana çıkması gerektiğini belirten Dalmaz, "Bu başarı anlık değil. 4-5 yıl öncesinden gelen çalışmalarımızın eseri. Birlik ve beraberlik, teknik kadro, yönetim ve halk kenetlenince başarı devam edecek. Stat, spor salonları yolda. Spordaki başarı kültürel ve ekonomik yatırımlara dönüşüyor." diye konuştu.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, zorlu maç için tüm hazırlıkların tamamlandığı belirterek, şampiyonluğu belirleyecek karşılaşmaya çok yoğun ilgi olduğunu ifade etti. Aydın, "Bu maç için Sivas'a 4 bin misafir geldi. 2 bin 500 kişilik otel ve konaklama tesisimiz mevcut. Kalan insanları evlerimizde misafir ediyoruz. Sivasspor'un yakaladığı atmosfer sayesinde ulusal basınımız bizi konuşuyor. Hizmet sektörü ile ekonomiye ciddi bir girdi var. Sivas'ın tanıtımı ve imajı düzeldi. Sivasspor'a destek için Anadolu'dan belediye başkanı, valiler ve bürokratlar Sivas'a geliyor. Sivas'ta başlayan Anadolu harekâtı, Anadolu'nun sesi oldu." dedi. Sivas'ta son bir haftadır yaşanan hareketlilik özellikle esnafı sevindiriyor. Tüm esnafın vitrinlerini süsleyen Sivasspor bayrakları, kenti kırmızı-beyaz görüntüye bürümüş. Sivas'ın hatırı sayılır esnaflarından Necati Çelik, "Sezon boyunca 15 günde bir takımların kentimize gelmesi, otelinden lokantasına kadar esnafımızın yüzünü güldürdü." diye konuştu.

G.Saray'ın otelinde tezahürat

G.Saray kafilesinin konakladığı otel önünde dün gece toplanan kalabalık bir grup, tezahüratlarıyla Sarı-Kırmızılı oyuncuların uyumasını engellemek istedi. Bu gelişme üzerine G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat, durumu Sivas Emniyet Müdürü'ne iletti. Vali Dalmaz'la da görüşen Polat, olaydan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. G.Saraylı futbolcular ise İstasyon Caddesi'ndeki bu kargaşadan uzak durmak için otelin arka odalarında kalmayı tercih etti.

Hazırlıklar tamam herkes maçı bekliyor

Sivasspor bugün oynayacağı Galatasaray maçı öncesinde kapılarını herkese kapattı. Teknik Direktör Bülent Uygun, Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz ve yönetim kurulu üyeleri Sivasspor tesislerinde kampa girdi. Bülent Uygun, Galatasaray maçını kazanabilmek için konsantre olduklarını söyledi. Genç teknik adam, Sivasspor olarak son 2 maçta ne sonuç alırlarsa alsınlar, bu sezon gönüllerin şampiyonluğunu kazandıklarını söyledi. Uygun, tüm Sivas halkını bugünkü G.Saray maçına davet etti. Bu arada Kırmızı-Beyazlılar'da Diallo ve Murat'ın sakatlığı devam ediyor. Bu oyuncuların dışında sakatlıkları devam eden Sedat, Yasir ve Balili, gelecek sezon takımdaki yerini alacak.

Eyüp Boğazkesen - Bülent Karadaş
Alt 04.05.2008, 09:20   #70
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1040 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

kale arkaları neden kapalı değil....
ben beğenmedim projeyi.....
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alisveris, beklentilerimiz, fikirleriniz, hakkinda, nelerdir, projesi, staddan, stadium, stadyum, yapilacak, yeni